Rutger Bruil

201 races

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRemco Vis043: HErv 2xFinal A [4]07:34,303rd
ORCOrcaRemco Vis043: HErv 2xHeat 1[3]07:54,181st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTom Ogink018: LSA 4-Final A [4]06:59,044th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld051: SA 4xFinal A [4]06:17,464th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Rutger Bruil108: LM 1xHeat 2[1]07:50,675th
ORCOrca 2Rutger Bruil021: LM 1xHeat 2[2]07:34,016th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRutger Bruil114: LSA 2-Heat 1[6]07:42,044th
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Heat 2[5]07:04,924th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRutger Bruil122: LN 1xFinal A [7]07:34,924th
ORCOrcaRutger Bruil122: LN 1xHeat 1[4]07:36,892nd
ORCOrcaNicos Starreveld050: SA 2xFinal A [5]06:46,811st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Rutger Bruil202: LSA 1xRepechage [2]09:57,724th
ORCOrca 2Rutger Bruil202: LSA 1xHeat 2[5]08:47,075th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst110: N 2xFinal A [4]07:33,202nd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- (NSK)Final A [2]06:35,142nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Rutger Bruil118: LO 1xHeat 1[3]08:44,684th
ORCOrca 2Rutger Bruil018: LN 1xHeat 1[7]08:45,186th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Rutger Bruil117: LO 1xHeat 2[3]08:17,143rd
ORCOrca 2Rutger Bruil011: LN 1xHeat 2[2]07:57,123rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSebastiaan Huber002: SA 4-Final A [6]06:36,713rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Rutger Bruil114: LN 1xFinal A [3]07:29,592nd
ORCOrca 1Rutger Bruil114: LN 1xHeat 2[4]07:43,842nd
ORCOrca 1Rutger Bruil110: LSA 1x (NK)Heat 4[7]07:35,124th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos-combiJolmer Van der Sluis116: LSA 8+ (NSK)Final A [4]05:57,131st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis114: LSA 2- (NSK)Final A [5]07:03,421st
OKEOkeanos-combiJolmer Van der Sluis116: LSA 8+ (NSK)Heat 1[3]06:04,741st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis114: LSA 2- (NSK)Heat 2[4]
ARGArgo/Orca/LagaJolmer Van der Sluis052: LSA 2+Final A [6]07:37,891st
ARGArgo/Orca/LagaJolmer Van der Sluis052: LSA 2+Heat 2[5]

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiJolmer Van der Sluis132: M 8+Final A [3]05:55,415th
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis111: LM 2-Final A [4]06:44,001st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis111: LM 2-Heat 2[1]07:00,361st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LM 2-Final A [1]06:49,313rd
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LM 2-Heat 2[4]06:55,713rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiJoerie Bruschinski115: LSA 8+Final A [3]06:04,021st
VIDVidar-combiJoerie Bruschinski115: LSA 8+Heat 2[7]06:08,562nd
ARGArgo/Vidar/Proteus/OrcaJolmer Van der Sluis003: SA 4-Final A [4]06:42,492nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoJolmer Van der Sluis102: SA 2-Heat 206:46,121st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-Final B [2]07:02,521st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-Semifinal 1[3]07:08,736th
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-Heat 2[7]07:08,982nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round D 14:43,27th
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round C 02:14,19th
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round B 00:40,85th
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+Round A 07:02,39th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combi 1Joerie Bruschinski104: SA8+ Open NSKFinal A [5]05:35,832nd
SKOSkøll-combi 1Joerie Bruschinski104: SA8+ Open NSKHeat 1[5]05:49,921st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LSA 2-Final A [6]06:56,054th
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LSA 2-Heat 2[4]06:54,243rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/Aegir/OrcaJolmer Van der Sluis013: LSA 4-Final A 06:06,101st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Aegir/ArgoJolmer Van der Sluis115: LSA 8+Final A [4]05:53,831st
AEGAegir/Orca/ArgoHenk Jan Scholten113: LSA 4-Final A [4]06:15,931st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LSA 2-Final A [4]07:13,311st
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LSA 2-Heat 2[4]07:14,771st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTycho Muda001: H 1e divisie 8+Time Trial 23:59,662nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round D 15:21,94th
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round C 02:07,43rd
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round B 00:39,85th
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round A 07:31,83rd