Maureen Groot Koerkamp

128 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Maureen Groot Koerkamp136: DB 1xFinal A [6]08:30,894th
ORCOrca/EurosLarissa Vermin135: DN 2xFinal A [3]07:51,545th
EUREuros 2Maureen Groot Koerkamp136: DB 1xHeat 1[5]08:24,772nd
ORCOrca/EurosLarissa Vermin135: DN 2xHeat 2[7]07:52,562nd
EUREuros 2Maureen Groot Koerkamp018: DN 1xHeat 1[4]08:19,683rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMaureen Groot Koerkamp135: DN 1xFinal A [5]08:49,286th
THEThêta/Euros/TritonGeeske Boer129: DSA 8+Final A [4]06:51,592nd
EUREurosMaureen Groot Koerkamp135: DN 1xHeat 3[5]08:31,062nd
EUREurosHelen Harmsen020: DDev 4-Final B [3]07:29,021st
EUREurosHelen Harmsen020: DDev 4-Heat 1[5]07:37,494th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 2Maureen Groot Koerkamp136: DB 1xHeat 2[5]08:38,774th
EUREurosHelen Harmsen020: DDev 4-Final A [6]07:16,985th
EUREurosHelen Harmsen020: DDev 4-Heat 1[4]08:00,012nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Maureen Groot Koerkamp135: DN 1xHeat 3[5]08:32,675th
EUREuros 1Maureen Groot Koerkamp062: DB 1xFinal A [2]08:35,986th
EUREuros 1Maureen Groot Koerkamp062: DB 1xHeat 1[2]08:32,743rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMaureen Groot Koerkamp065: DN 1xHeat 1[3]09:15,283rd
PROProteus/Orca/EurosMarlou Pors130: DO 4-Final A [3]07:04,313rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMaureen Groot Koerkamp117: DB 1xHeat 2[5]09:24,333rd
EUREurosMaureen Groot Koerkamp016: DN 1xFinal A [1]12:34,016th
EUREurosMaureen Groot Koerkamp016: DN 1xHeat 2[4]09:04,593rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaureen Groot Koerkamp136: DB 1xFinal A [5]09:10,152nd
ORCOrca/ThêtaNanette van Ditshuizen163: DSA 4x (NSK)Final A [7]07:22,584th
ORCOrcaMaureen Groot Koerkamp136: DB 1xHeat 1[6]09:33,511st
ORCOrca 2Maureen Groot Koerkamp018: DN 1xHeat 1[6]08:57,064th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Maureen Groot Koerkamp018: DN 1xFinal A [1]11:36,736th
ORCOrca 1Maureen Groot Koerkamp018: DN 1xHeat 2[5]10:49,463rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaureen Groot Koerkamp134: DB 1xFinal A [3]09:14,375th
ORCOrcaMaureen Groot Koerkamp134: DB 1xHeat 1[4]09:23,282nd
ORCOrca 2Maureen Groot Koerkamp028: DN 1xHeat 1[3]09:16,015th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaureen Groot Koerkamp136: DB 1xHeat 1[4]11:43,374th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaClaudia Belderbos007: D 1e divisie 8+Time Trial 28:23,02nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/OrcaMarloes van der Pol129: DSA 8+ (NSK)Final A [4]06:29,272nd
ORCOrcaLarissa Vermin131: DO 4- (Hoofdnummer)Final A [4]07:15,544th
SAUSaurus/OrcaMarloes van der Pol129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[4]06:35,331st
ORCOrcaLarissa Vermin020: DDev 4-Final A [3]07:12,006th
ORCOrcaLarissa Vermin020: DDev 4-Heat 1[2]07:08,332nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLarissa Vermin020: DDev 4-Final A [5]07:39,761st
ORCOrcaLarissa Vermin020: DDev 4-Heat 1[6]07:43,681st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NjordMarloes van der Pol128: W 8+Heat 2[2]06:42,713rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Orca/NjordMarloes van der Pol129: DSA 8+Final A [3]07:01,191st
ORCOrcaMarloes van der Pol020: DDev 4-Final A [6]07:39,064th
ORCOrcaMarloes van der Pol020: DDev 4-Heat 2[3]07:13,882nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Aegir/NjordMarloes van der Pol129: DSA 8+Final A [6]06:55,611st
ORCOrcaMarloes van der Pol131: DO 4-Heat 2[6]07:40,444th
ORCOrcaMarloes van der Pol020: DDev 4-Final A [3]07:04,972nd
ORCOrcaMarloes van der Pol020: DDev 4-Heat 2[5]07:02,462nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLarissa Vermin131: DO 4-Final A [1]07:17,362nd
ORCOrcaLarissa Vermin131: DO 4-Heat 1[2]07:17,012nd
ORCOrcaLarissa Vermin020: DDev 4-Final A [4]07:11,792nd
ORCOrcaLarissa Vermin020: DDev 4-Heat 3[3]07:18,291st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ThêtaLarissa Vermin125: DN 4-Final A [3]07:20,013rd
ORCOrca/ThêtaLarissa Vermin125: DN 4-Heat 2[3]07:18,162nd
ORCOrcaLarissa Vermin038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final A [4]07:07,712nd
ORCOrcaLarissa Vermin038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 2[5]07:19,831st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarloes van der Pol007: D 1e divisie 8+Time Trial 26:52,502nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round D 17:14,63rd
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round C 02:19,23rd
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round B 00:43,62nd
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round A 08:08,02nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Larissa Vermin129: DSA 8+ (NSK)Final A [2]07:03,375th
ORCOrca 2Larissa Vermin129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:51,943rd
ORCOrca/GyasLarissa Vermin021: DEj 8+Final A [3]07:02,496th
ORCOrca/GyasLarissa Vermin021: DEj 8+Heat 2[3]07:00,332nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/DaventriaLarissa Vermin134: WFm 8+Final A [1]07:17,145th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLarissa Vermin131: DO 4-Final A [5]08:10,872nd
ORCOrca 1Larissa Vermin020: DDev 4-Final B [5]08:52,082nd
ORCOrca 1Larissa Vermin020: DDev 4-Heat 1[5]09:50,284th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/DaventriaLarissa Vermin138: DB 8+Final A [2]06:47,691st
ORCOrca/DaventriaLarissa Vermin138: DB 8+Heat 2[6]06:57,963rd
ORCOrca/DaventriaLarissa Vermin021: DEj 8+Final A [2]07:01,424th
ORCOrca/DaventriaLarissa Vermin021: DEj 8+Heat 1[6]07:05,533rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/DaventriaLarissa Vermin138: DB 8+Heat 306:54,332nd
ORCOrca/DaventriaLarissa Vermin021: DEj 8+Final B 06:51,322nd
ORCOrca/DaventriaLarissa Vermin021: DEj 8+Heat 206:54,512nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/GyasLarissa Vermin133: DB 8+Final A [6]07:32,675th
ORCOrca/GyasLarissa Vermin133: DB 8+Heat 1[6]07:05,693rd
ORCOrca/DaventriaLarissa Vermin026: DEj 8+Final A [7]07:33,134th
ORCOrca/DaventriaLarissa Vermin026: DEj 8+Heat 1[4]07:25,762nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/PhocasLarissa Vermin004: Dames AchtFinal A [3]07:16,605th
ORCOrca/PhocasLarissa Vermin004: Dames AchtHeat 2[3]07:19,161st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarilou Vlastuin010: D 4e divisie 8+Time Trial 28:41,592nd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarilou Vlastuin024: DEj 8+Time Trial 19:11,182nd

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventria 1Maureen Groot Koerkamp149: M18 2xFinal 2[7]07:57,104th
DAVDaventria 1Maureen Groot Koerkamp033: M18 2xFinal 1[5]08:07,073rd
DAVDaventria 1Maureen Groot Koerkamp031: M18 1xBFinal 1[5]08:45,081st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventriaMaureen Groot Koerkamp125: M18 2xHeat 3[1]08:01,043rd
DAVDaventriaMaureen Groot Koerkamp016: M18 2xFinal A [5]08:13,254th
DAVDaventriaMaureen Groot Koerkamp016: M18 2xHeat 2[4]08:06,492nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventria 1Maureen Groot Koerkamp145: M18 2xFinal A 07:58,725th
DAVDaventria/TrompAnnefloor Maten044: M18 4xFinal A 07:32,304th
DAVDaventria 1Maureen Groot Koerkamp145: M18 2xHeat 208:30,352nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventria 1Maureen Groot Koerkamp032: M18 2xFinal A 08:17,201st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventria 1Maureen Groot Koerkamp144: M18 1xRepechage 3[2]09:04,875th
DAVDaventria 1Maureen Groot Koerkamp025: M18 2xFinal B [3]08:32,962nd
DAVDaventria 1Maureen Groot Koerkamp144: M18 1xHeat 1[5]09:05,193rd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round D 18:54,81st
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round C 02:34,81st
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round B 00:46,51st
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round A 08:39,01st

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
DAVDaventria-combi 1Femke Floor148: M18 8+Final A 07:31,804th
DAVDaventria 3Maureen Groot Koerkamp032: M18 2xHeat 208:18,684th