Jolanda Scholtens

151 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas (NSK)Nienke van der Laan128: DSA 8+Final A [6]06:42,173rd
GYAGyas (NSK)Nienke van der Laan128: DSA 8+Heat 2[3]06:59,253rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier132: DO 4+Final A [4]07:23,062nd
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier132: DO 4+Heat 2[3]07:40,661st
GYAGyas 1Jolanda Scholtens023: LDN 1xHeat 2[4]09:00,375th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasWendy Schootemeijer128: DSA 4xFinal A [2]07:07,973rd
GYAGyas 2Jolanda Scholtens141: LDN 1xHeat 1[1]08:41,334th
AEGAegir/GyasGrietina van Wijk018: DN 2xFinal A [5]07:58,706th
GYAGyasJolanda Scholtens091: LDO 1xFinal A [5]08:58,153rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens140: LDO 1xHeat 1[5]08:57,814th
GYAGyas 1Jolanda Scholtens023: LDN 1xFinal A [2]09:09,226th
GYAGyasIris van de Vegte020: DDev 4-Final A [7]07:21,346th
GYAGyas 1Jolanda Scholtens023: LDN 1xHeat 1[4]10:00,333rd
GYAGyasIris van de Vegte020: DDev 4-Heat 1[3]08:03,463rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJolanda Scholtens134: DN 2xFinal A [4]07:55,172nd
GYAGyas 1Jolanda Scholtens141: LDN 1xHeat 1[6]08:37,494th
GYAGyasJolanda Scholtens022: LDSA 1xHeat 2[6]08:52,554th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Jolanda Scholtens067: LDN 1xHeat 2[4]09:07,003rd
GYAGyasJolanda Scholtens186: LDO 1xFinal A [4]08:44,364th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Jolanda Scholtens017: LDN 1xFinal A [1]11:56,756th
GYAGyas 2Jolanda Scholtens017: LDN 1xHeat 1[2]09:25,433rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRianne Gringhuis163: DSA 4xFinal A [4]07:59,016th
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Final A [7]07:43,882nd
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Heat 1[7]07:42,643rd
GYAGyasJolanda Scholtens023: LDN 1xFinal A [7]09:23,655th
GYAGyasJolanda Scholtens023: LDN 1xHeat 1[7]08:55,573rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier048: WDev 4-Final A [6]06:52,312nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens142: LDB 1xFinal A [4]11:38,541st
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Final A [4]08:39,005th
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Heat 1[6]08:19,211st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Final A [7]08:00,735th
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Heat 1[5]08:02,043rd
GYAGyasFleur Kuhlemeier027: DDev 4-Final A [4]07:53,665th
GYAGyasFleur Kuhlemeier027: DDev 4-Heat 2[3]07:52,631st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/GyasIris Rodenburg129: DSA 8+Final A [3]07:49,444th
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Final A [4]08:18,153rd
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-Heat 1[3]08:21,321st
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Final A [3]08:31,533rd
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Heat 1[4]08:10,152nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier133: DN 4-Final A [3]07:35,444th
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier133: DN 4-Heat 2[1]07:30,361st
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Final A [4]07:19,263rd
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Heat 2[4]07:08,342nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier134: DN 4-Final A [6]07:17,403rd
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier134: DN 4-Heat 2[3]07:21,712nd
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Final A [5]08:34,356th
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-Heat 1[6]07:47,803rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:48,34th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens133: DN 4-Final A [3]07:01,412nd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [4]07:51,304th
GYAGyasJolanda Scholtens023: LDN 1xHeat 2[4]08:34,143rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 2[5]07:47,181st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Jolanda Scholtens133: DN 4-Final A [2]08:53,623rd
GYAGyas 1Jolanda Scholtens133: DN 4-Heat 1[5]08:33,843rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [6]08:20,543rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 2[5]08:02,422nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens137: DB 4+Final A [3]08:03,591st
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [2]08:19,324th
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 1[4]07:54,453rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens137: DB 4+Final A [6]07:59,932nd
GYAGyasJolanda Scholtens137: DB 4+Heat 1[4]08:12,362nd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [6]07:40,073rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 2[6]07:49,502nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYvette van den Berkhof137: DB 4+Final A [4]07:47,382nd
GYAGyasYvette van den Berkhof137: DB 4+Heat 1[2]07:49,642nd
GYAGyasYvette van den Berkhof019: DN 4+Heat 1[2]07:51,393rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYvette van den Berkhof126: DB 4+Final A [7]07:52,062nd
GYAGyasYvette van den Berkhof022: DN 4+Final A [3]07:46,733rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirGreetje Jong009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:23,591st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round D 18:06,01st
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round C 02:27,32nd
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round B 00:45,82nd
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round A 08:30,01st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYvette van den Berkhof004: DN 4+Time Trial 21:53,474th
GYAGyasYvette van den Berkhof058: DB 4+Time Trial 21:19,011st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/Hunze/HemusJolanda Scholtens150: M18 8+Final [5]07:08,472nd
HUNHunzeJolanda Scholtens147: M18 1xFinal 1[5]08:36,641st
HUNHunzeEva Sprenger033: M18 2xFinal 3[2]07:49,122nd
VADVada/Laak/Hunze/AmycusRoos van der Maas035: M18 4xFinal 1[4]07:24,344th

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeJolanda Scholtens125: JW 2xFinal A [5]07:49,145th
HUNHunzeJolanda Scholtens125: JW 2xHeat 2[3]07:53,972nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/HunzeTara Slump133: DN 4-Heat 2[6]08:46,164th
HUNHunzeJolanda Scholtens033: M18 2xFinal [3]09:09,681st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Hunze/JasonMilena Knappstein146: M18 8+Final A [5]07:36,463rd
HUNHunzeJolanda Scholtens145: M18 2xFinal B [4]08:24,112nd
HUNHunzeJolanda Scholtens145: M18 2xHeat 3[4]08:10,353rd
HUNHunzeJolanda Scholtens041: M18 1x BFinal 3[4]10:12,812nd
HUNHunzeJolanda Scholtens041: M18 1x BFinal 1[7]10:04,421st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/HunzeIris Rodenburg132: DO 4+Final A [6]07:59,925th
HUNHunzeJolanda Scholtens033: M18 2xFinal 2[7]08:02,112nd
HUNHunzeJolanda Scholtens031: M18 1x BFinal 1[4]08:58,622nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger016: M18 4*Time Trial 33:43,035th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*Round D 19:22,77th
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*Round C 03:03,06th
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*Round B 00:59,07th
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*Round A 09:30,97th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheJolanda Scholtens149: M18 2xFinal 1[3]08:01,102nd

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/HunzeH.A.M. Knol125: M18 2xHeat 1[1]08:07,693rd
LAGLaga/HunzeH.A.M. Knol016: M18 2xHeat 2[2]08:12,064th

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/HunzeH.A.M. Knol149: M18 2xFinal [4]07:50,392nd
LAGLaga/HunzeH.A.M. Knol033: M18 2xFinal [5]08:05,431st
HUNHunzeJolanda Scholtens031: M18 1x BFinal [3]09:08,874th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeJolanda Scholtens041: M181x BHeat 309:29,704th

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeJolanda Scholtens147: M18 1xFinal B [3]09:08,093rd
ZWOZwolscheJolanda Scholtens033: M18 2xFinal 2[5]08:33,202nd
HUNHunzeJolanda Scholtens031: M18 1x BFinal 1[5]09:23,606th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeJolanda Scholtens025: M18 2xFinal A [5]08:39,371st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHun/Dav/ZwoAnnefloor Maten017: M18 4*Round D 20:45,05th
HUNHun/Dav/ZwoAnnefloor Maten017: M18 4*Round C 02:50,65th
HUNHun/Dav/ZwoAnnefloor Maten017: M18 4*Round B 00:55,67th
HUNHun/Dav/ZwoAnnefloor Maten017: M18 4*Round A 09:48,55th