Cas Sunderman

30 races

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaJoris Faas145: J18 2xFinal 1[5]07:18,022nd
BREBredaJoris Faas028: J18 2xFinal 2[4]07:08,162nd
BREBreda 1Cas Sunderman026: J18 1x BFinal 4[4]07:58,125th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda 2Cas Sunderman143: J18 1xFinal 3[3]08:42,435th
BREBreda 1Cas Sunderman026: J18 1x BFinal 2[7]07:59,044th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaCas Sunderman026: J18 1x BFinal 2[4]08:06,332nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda 1Cas Sunderman143: J18 1xFinal 2[2]08:18,603rd
BREBreda 2Cas Sunderman025: J18 1xFinal 1[3]08:17,633rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda 2Cas Sunderman130: J18 1xHeat 4[6]08:21,754th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaCas Sunderman151: J16 2xFinal 3[7]07:37,704th
BREBredaCas Sunderman038: J16 2xFinal 1[3]07:24,562nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaCas Sunderman148: J16 2xFinal B [3]07:59,514th
BREBredaCas Sunderman148: J16 2xHeat 3[3]08:27,434th
BREBreda/RoosendaalseCas Sunderman047: J16 4*Final A [6]08:20,936th
BREBreda/RoosendaalseCas Sunderman047: J16 4*Heat 2[3]07:47,502nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaCas Sunderman151: J16 2xFinal 2[5]07:23,485th
BREBredaCas Sunderman038: J16 2xFinal 2[2]07:30,882nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaCas Sunderman034: J16 2xFinal 2[3]08:13,461st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaPepijn Bosman151: J16 2xFinal 2[6]08:02,303rd
BREBreda 2Pepijn Bosman038: J16 2xFinal 2[3]07:55,514th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBredaAlex Smith047: J16 4*Final B 07:36,886th
BREBredaAlex Smith047: J16 4*Heat 307:50,654th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda 1Pepijn Bosman036: J16 2xFinal A 07:14,951st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda 2Pepijn Bosman024: J16 2xFinal B [7]08:59,685th