Rosalie Nieuwenhuis

48 races

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaakNina Hendriks150: M18 8+Final [3]07:15,602nd
LAALaakRoanne van Gelder155: M16 4*Final 2[6]07:55,362nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaakSarah van Beek155: M16 4*Final [7]08:11,732nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/RICJob Huigsloot013: J18 4*Time Trial 26:47,822nd
LAALaakSarah van Beek017: M16 4*Time Trial 32:36,381st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/RICJob Huigsloot010: J184*Round D 17:21,81st
LAALaakSarah van Beek018: M164*Round D 20:17,51st
LAALaak/RICJob Huigsloot010: J184*Round C 02:19,81st
LAALaak/RICJob Huigsloot010: J184*Round B 00:43,82nd
LAALaak/RICJob Huigsloot010: J184*Round A 08:15,61st
LAALaakSarah van Beek018: M164*Round B 00:54,21st
LAALaakSarah van Beek018: M164*Round A 09:35,11st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
DORDordrechtsche/LaakSteven Steiginga013: J18 4*Time Trial 29:00,313rd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
DORDordrechtsche/LaakThijs Dullaart010: J184*Round D 16:53,72nd
DORDordrechtsche/LaakThijs Dullaart010: J184*Round C 02:40,22nd
DORDordrechtsche/LaakThijs Dullaart010: J184*Round B 00:48,21st
DORDordrechtsche/LaakThijs Dullaart010: J184*Round A 08:14,21st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
RICRIC-combi 1Nienke Mekkes021: DEj 8+Final A [6]06:58,276th
RICRIC-combi 1Nienke Mekkes021: DEj 8+Heat 2[6]06:54,602nd

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus-combi 1Jet Passchier127: M18 8+Final A [2]07:30,862nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrix-combi 1Lotte van Ditshuizen146: M18 8+Final A 07:11,192nd
LAALaakNina Hendriks050: M16 4*Final A 08:02,902nd
LAALaakNina Hendriks050: M16 4*Heat 108:12,822nd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaakNina Hendriks155: M16 4*Final 1[4]07:48,121st