Anne-Jet Ogilvie

89 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/NereusEefke Janssen132: DO 4+Final A [7]08:12,934th
SKASkadi/NereusEefke Janssen131: DO 4-Final A [7]07:58,875th
SKASkadi/NereusEefke Janssen131: DO 4-Heat 2[5]07:34,503rd
SKASkadi/NereusEefke Janssen020: DDev 4-Final B [3]07:49,512nd
SKASkadi/NereusEefke Janssen020: DDev 4-Heat 1[7]07:41,475th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/NereusEefke Janssen131: DO 4-Final A [1]08:51,963rd
SKASkadiAnne-Jet Ogilvie018: DN 1xHeat 2[2]11:30,004th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Proteus/Skadi/OkeanosJ. Ran127: DSA 8+Final A [5]07:29,144th
PROProteus/SkadiJanneke Voordouw164: DO 4-Final A [4]07:52,494th
LAGLaga/Proteus/Skadi/OkeanosJ. Ran127: DSA 8+Heat 1[3]07:15,951st
PROProteus/SkadiJanneke Voordouw027: DDev 4-Final A [5]07:47,542nd
PROProteus/SkadiJanneke Voordouw027: DDev 4-Heat 1[2]07:43,611st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkadiJanneke Voordouw131: DO 4-Final A [6]08:22,684th
SKASkadiAnne-Jet Ogilvie136: DB 1xHeat 2[6]11:51,383rd
SKASkadiAnne-Jet Ogilvie018: DN 1xFinal A [7]11:47,916th
SKASkadiAnne-Jet Ogilvie018: DN 1xHeat 2[3]09:48,683rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiAnne-Jet Ogilvie136: DB 1xHeat 1[3]08:46,843rd
SKASkadiAnne-Jet Ogilvie018: DN 1xHeat 2[4]08:47,114th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarloe van Berkel030: DO 4+Time Trial 13:00,42nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+Final A [2]07:37,993rd
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+Heat 1[5]07:46,293rd
NJONjord/SkadiMarilou de Kok020: DDev 4-Heat 1[7]07:26,385th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+Final A [4]08:38,132nd
NJONjord/SkadiMarilou de Kok020: DDev 4-Heat 1[5]08:07,404th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+Final A [5]07:47,571st
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+Final A [3]08:15,532nd
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+Heat 1[6]07:49,872nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+Final A [4]07:58,794th
SKASkadiMarilou de Kok134: DN 2-Final A [5]08:35,655th
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+Final A [3]07:49,745th
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+Heat 1[3]07:52,262nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarilou de Kok124: DN 2-Heat 1[6]08:27,023rd
SKASkadiMarilou de Kok021: DO 2-Heat 1[2]08:17,346th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiAnne-Jet Ogilvie046: DN 4+Final A [4]

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+Round D 17:25,71st
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+Round C 02:21,82nd
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+Round B 00:43,42nd
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+Round A 08:13,21st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/NjordMartine van Tol057: DO 4+Time Trial 21:08,764th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok133: DN 4-Final A [6]07:44,376th
NERNereus/SkadiFleur Blok129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[6]06:57,965th
SKASkadiFleur Blok133: DN 4-Heat 2[7]07:27,772nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok133: DN 4-Final A [4]08:14,875th
SKASkadiFleur Blok133: DN 4-Heat 1[5]08:05,881st
SKASkadi 3Fleur Blok020: DDev 4-Final A [2]09:14,956th
SKASkadi 3Fleur Blok020: DDev 4-Heat 1[3]09:43,033rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok135: DB 4+Final A [7]08:00,141st
SKASkadiFleur Blok029: DN 4+Final A [4]08:29,921st
SKASkadiFleur Blok029: DN 4+Heat 2[7]08:13,251st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+Final B [5]07:04,363rd
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+Heat 2[7]07:00,935th
SKASkadiFleur Blok021: DEj 8+Final B [4]07:10,743rd
SKASkadiFleur Blok021: DEj 8+Heat 1[4]07:20,754th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+Final B 06:58,852nd
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+Heat 306:54,603rd
SKASkadi/PhocasFleur Blok021: DEj 8+Final B 06:54,954th
SKASkadi/PhocasFleur Blok021: DEj 8+Heat 306:55,043rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/PhocasFleur Blok133: DB 8+Final A [2]07:16,814th
SKASkadi/PhocasFleur Blok133: DB 8+Heat 2[5]07:06,153rd
SKASkadi/PhocasFleur Blok026: DEj 8+Final B [6]07:51,733rd
SKASkadi/PhocasFleur Blok026: DEj 8+Heat 3[5]07:39,544th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:48,0312th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiFleur Blok024: DEj 8+Time Trial 19:52,157th