Frank Risseeuw

200 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHarm Rozema108: N 2-Heat 2[5]07:26,825th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[5]06:30,095th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (DK)Heat 1[2]06:39,274th
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Heat 4[2]06:45,263rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [5]06:20,992nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:31,222nd
ORCOrca 1Robin van Putten106: O 4+Heat 1[5]06:56,154th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [6]06:25,402nd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [4]06:44,466th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 1[5]06:21,914th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[5]06:47,341st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [2]
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Final B [1]07:09,771st
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:07,846th
ORCOrcaPaul van Vulpen006: N 4+Time Trial 06:57,325th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]06:48,824th
ORCOrcaPaul van Vulpen106: O 4+Heat 1[1]06:55,574th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 2[4]06:36,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaJeppe Rietveld050: MDev 4-Final A [1]06:37,362nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Robin van Putten106: O 4+Heat 1[4]07:05,063rd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[4]06:31,323rd
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:32,244th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 1[2]06:51,465th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:40,032nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [4]07:07,452nd
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Final A [4]07:04,385th
ORCOrcaJeppe Rietveld107: N 4-Heat 1[5]06:49,431st
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Final B [4]06:46,054th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Final A [5]06:54,835th
ORCOrcaJeppe Rietveld007: Dev 4-Heat 2[3]06:46,833rd
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 2[4]06:56,892nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Final D [6]
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [6]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 3[3]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Semifinal 1[4]
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Final B [8]07:30,905th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Semifinal 2[7]09:45,206th
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xFinal A [5]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xHeat 1[6]09:53,241st
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[3]08:15,613rd
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Quarterfinal 2[2]08:18,826th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 3[4]07:45,433rd
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:48,194th
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Time Trial 07:44,8024th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Time Trial 07:23,3613th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+Heat 2[1]07:17,664th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher101: SA 2- (NSK)Final A [1]07:13,626th
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+ (Platvoetbokaal)Final A [3]07:43,423rd
ORCOrcaTim Donker107: N 4-Final A [4]06:21,122nd
ORCOrcaNiek Schumacher105: O 4-Final A [4]06:36,584th
ORCOrcaTim Donker108: N 2-Heat 2[3]07:26,164th
ORCOrcaNiek Schumacher101: SA 2- (NSK)Heat 1[2]07:14,073rd
ORCOrcaTimon de Boer162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[6]08:09,671st
ORCOrcaJelle Schoenmaker170: HTal 8+Heat 3[2]06:49,263rd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (DK)Final A [2]06:08,621st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt121: M 2+Final A [2]07:57,982nd
ORCOrcaNiek Schumacher114: M 4-Final A [1]06:17,185th
ORCOrca 2Niek Schumacher050: MDev 4-Final A [4]06:49,452nd
ORCOrca 2Djimmer Smits013: M 2-Final A [2]07:17,873rd
ORCOrcaTim Donker022: M 4+Final A [5]07:12,025th
ORCOrca 1Niek Schumacher013: M 2-Heat 1[5]07:29,315th
ORCOrca 2Djimmer Smits013: M 2-Heat 1[2]07:13,133rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final B [3]03:19,971st
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]03:25,922nd
ORCOrcaDjimmer Smits075: SA 2-Final A [2]07:25,461st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:20,512nd
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[2]03:07,962nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:04,931st
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:08,977th
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,892nd
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+Final A [2]06:59,421st
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:38,961st
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:04,161st
ORCOrca 1Tim Donker106: O 4+Heat 2[4]07:11,101st
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[4]06:36,071st
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 2[4]07:18,151st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher108: N 2-Final A [3]07:01,431st
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [5]06:51,694th
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Final A [5]06:43,412nd
ORCOrca 1Niek Schumacher108: N 2-Heat 1[2]07:10,071st
ORCOrca 2Timon de Boer106: O 4+Heat 2[3]06:49,372nd
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Final A [5]06:14,584th
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Heat 2[5]06:20,062nd
ORCOrcaTim Donker004: O 2-Heat 1[5]07:16,945th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:21,623rd
ORCOrcaTim Donker105: O 4-Final A [5]06:45,255th
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 2[3]06:24,872nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final B [3]07:14,591st
ORCOrca 1Tim Donker007: Dev 4-Heat 2[3]07:52,915th
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 1[5]07:16,483rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Djimmer Smits101: SA 2-Final A [5]06:50,591st
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-Final A [3]06:35,245th
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [5]06:26,773rd
ORCOrca 2Tim Donker107: N 4-Heat 2[5]06:40,802nd
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 1[6]06:35,081st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final A [4]06:34,883rd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 3[6]06:32,501st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+Final A [6]06:28,175th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Final A [3]06:45,366th
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Final B [2]06:44,596th
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[2]06:44,796th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[6]06:25,672nd
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Repechage 2[3]06:46,072nd
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Repechage 1[5]06:48,771st
ORCOrcaDjimmer Smits021: SA 2- (NK)Repechage 2[7]07:29,213rd
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Heat 3[6]07:09,343rd
ORCOrca 1Tim Donker031: Dev 4- (DK)Heat 1[4]07:21,264th
ORCOrcaDjimmer Smits021: SA 2- (NK)Heat 2[6]07:31,105th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 2[1]06:47,183rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld105: O 1xFinal A [5]07:10,381st
ORCOrcaJurgen Langenhorst103: SA 2xFinal A [4]06:55,995th
ORCOrcaNicos Starreveld051: SA 4xFinal A [4]06:17,464th
ORCOrcaNicos Starreveld001: SA 1x (NSK)Final A [2]07:01,481st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld120: M 1x (Holland Beker)Final C [2]07:05,451st
ORCOrca 2Nicos Starreveld120: M 1x (Holland Beker)Repechage 4[2]07:08,063rd
ORCOrca 2Nicos Starreveld120: M 1x (Holland Beker)Heat 4[2]07:06,603rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld105: O 1xFinal A [4]08:00,482nd
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Final A [5]07:04,712nd
ORCOrca 2Nicos Starreveld105: O 1xHeat 2[3]07:30,111st
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Heat 2[5]07:04,924th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld110: N 1xFinal A [7]07:18,454th
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [6]06:51,023rd
ORCOrcaNicos Starreveld109: N 2xFinal A [6]06:44,571st
ORCOrca 3Jort Timmer110: N 1xHeat 2[5]07:52,456th
ORCOrca 2Nicos Starreveld110: N 1xHeat 2[7]07:17,002nd
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 1[5]07:06,952nd
ORCOrca 2Nicos Starreveld001: SA 1xFinal A [4]07:19,414th
ORCOrca 2Nicos Starreveld001: SA 1xHeat 1[5]07:16,521st
ORCOrcaJort Timmer060: B 1xHeat 2[4]08:12,003rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Final A [6]07:47,824th
ORCOrcaJort Timmer103: SA 2xFinal A [7]07:36,114th
ORCOrca 2Nicos Starreveld105: O 1xFinal A [2]07:30,933rd
ORCOrca 2Nicos Starreveld105: O 1xHeat 1[4]07:37,993rd
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-Heat 1[6]06:58,692nd
ORCOrcaDjimmer Smits050: SA 2-Final A [3]07:38,481st
ORCOrca 3Nicos Starreveld001: SA 1xFinal A [2]07:59,342nd
ORCOrca 2Jort Timmer001: SA 1xHeat 2[6]08:30,745th
ORCOrca 3Nicos Starreveld001: SA 1xHeat 1[7]08:09,623rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits205: SA 2-Semifinal 3[6]06:58,534th
ORCOrcaJort Timmer115: B 1xHeat 1[5]08:03,005th
ORCOrcaDjimmer Smits205: SA 2-Repechage 1[3]08:17,791st
ORCOrcaDjimmer Smits205: SA 2-Heat 1[6]07:23,853rd
ORCOrca 2Jort Timmer014: N 1xHeat 1[7]08:44,344th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 1[1]07:00,425th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaarten van Keulen005: Ov4+Heat 3[3]08:48,504th

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaBart Klein005: Overnaadse VierHeat 3[2]09:01,573rd