Mathew Kleine Punte

148 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopMathew Kleine Punte002: HE 4- (NK)Final A [2]06:30,176th
HOOHoopMathew Kleine Punte002: HE 4- (NK)Heat 1[5]06:33,283rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopMathew Kleine Punte002: HE 4-Final A [6]06:13,024th
HOOHoopMathew Kleine Punte002: HE 4-Heat 1[5]06:18,143rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopMathew Kleine Punte002: E 4-Final A [2]06:26,632nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopMathew Kleine Punte104: G 4-Final A [3]06:10,486th
HOOHoopMathew Kleine Punte104: G 4-Heat 2[2]06:43,432nd
HOOHoopMathew Kleine Punte002: E 4-Final A [2]06:11,395th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopMathew Kleine Punte105: G 4-Final A [2]06:18,363rd
HOOHoopMathew Kleine Punte105: G 4-Heat 3[5]06:20,072nd
HOOHoopMathew Kleine Punte002: E 4-Final A [4]06:16,603rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopMathew Kleine Punte104: G 4-Final A [7]07:10,254th
HOOHoopMathew Kleine Punte104: G 4-Heat 1[8]07:14,362nd
HOOHoopMathew Kleine Punte002: E 4-Final A [4]07:22,304th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopMilan Kamphuis251: G 4-Heat 2[4]06:36,733rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Robert Vicic104: SA 8+ (NSK)Final A [3]05:47,232nd
NERNereus 1Robert Vicic104: SA 8+ (NSK)Heat 2[6]06:01,302nd
NERNereusMathew Kleine Punte002: SA 4- (NSK)Final A [7]06:25,865th
NERNereusMathew Kleine Punte002: SA 4- (NSK)Heat 2[4]06:18,453rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Mathew Kleine Punte024: M 4+Final A [6]06:24,101st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiMathew Kleine Punte130: M 8+ (Aegon NK)Final A [2]05:36,103rd
NERNereus-combiMathew Kleine Punte130: M 8+ (Aegon NK)Heat 2[2]05:41,572nd
NJONjord-combiMathew Kleine Punte045: M 8+Final A [4]05:40,842nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+Final A [3]06:18,751st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta-combiMathew Kleine Punte103: SA 8+Final A [5]06:08,654th
THEThêta-combiMathew Kleine Punte103: SA 8+Heat 2[2]06:08,051st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+Final A [7]06:33,783rd
SKASkadi-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+Heat 2[6]06:44,893rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBoaz Meylink103: SA 8+ (Hoofdnr.)Final A [7]05:48,052nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Mathew Kleine Punte132: M 8+Final A [3]05:47,782nd
NERNereus 1Mathew Kleine Punte042: M 8+Final A [4]05:47,102nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Mathew Kleine Punte104: SA 8+Final A [5]05:54,411st
NERNereus 2Mathew Kleine Punte104: SA 8+Heat 2[7]06:07,271st
NERNereus 2Mathew Kleine Punte002: SA 4-Final A [4]06:19,486th
NERNereus 2Mathew Kleine Punte002: SA 4-Heat 2[7]06:22,121st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars Kroese003: SA 8+ (NK / Hoofdnr.)Final A [7]05:52,712nd
NERNereus 4Mathew Kleine Punte102: SA 2- (NK)Heat 4[2]07:06,596th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H 1e divisie 8+Time Trial 23:30,363rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+Round D 15:09,41st
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+Round C 02:01,01st
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+Round B 00:37,11st
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+Round A 07:17,01st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars Kroese039: M 8+Final A [4]05:39,981st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Lars Kroese103: SA 8+Final A [3]06:19,154th
NERNereus 1Lars Kroese103: SA 8+Heat 2[4]06:21,333rd
NERNereus 1Lars Kroese103: SA 8+Heat 1[6]06:05,252nd
NERNereusLars Kroese006: SB 4-Heat 2[6]07:01,354th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Lars Kroese103: SA 8+Final A [6]06:10,865th
NERNereus 3Lars Kroese105: O 2-Heat 1[3]07:25,323rd
NERNereus 3Lars Kroese036: Dev 4-Final A [3]06:45,432nd
NERNereus 3Lars Kroese036: Dev 4-Heat 1[6]06:57,131st

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Joris Maarleveld030: O 4+Final A [2]06:57,851st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Joris Maarleveld002: H 2e divisie 8+Time Trial 26:18,852nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJoris Maarleveld003: H2eDiv8+Round D 15:01,12nd
NERNereusPeter Wenzel005: H3eDiv8+Round D 14:54,21st
NERNereusPeter Wenzel005: H3eDiv8+Round C 02:14,41st
NERNereusJoris Maarleveld003: H2eDiv8+Round C 02:12,21st
NERNereusPeter Wenzel005: H3eDiv8+Round B 00:42,05th
NERNereusJoris Maarleveld003: H2eDiv8+Round B 00:40,61st
NERNereusPeter Wenzel005: H3eDiv8+Round A 07:14,91st
NERNereusJoris Maarleveld003: H2eDiv8+Round A 07:07,11st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusGijs Ligtenberg039: SA 8+Final A [5]06:01,012nd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFrank Verschoor106: O 4-Final A [6]06:20,101st
NERNereusFrank Verschoor106: O 4-Heat 2[5]06:38,432nd
NERNereus 1Frank Verschoor006: Dev 4-Final A [7]06:41,152nd
NERNereus 1Frank Verschoor006: Dev 4-Heat 2[4]06:33,773rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJochem Braakhekke104: SA 8+Final A [3]05:58,814th
NERNereusGijs Ligtenberg036: Dev4-Final A [7]06:43,951st
NERNereusGijs Ligtenberg036: Dev4-Heat 1[6]06:57,263rd

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Gijs Ligtenberg041: N 4+Final A [4]07:10,002nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPeter Wenzel003: H 3e divisie 8+Time Trial 25:19,371st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPeter Wenzel005: H3eDiv 8+Round D 16:05,62nd
NERNereusPeter Wenzel005: H3eDiv 8+Round C 02:10,22nd
NERNereusPeter Wenzel005: H3eDiv 8+Round B 00:40,31st
NERNereusPeter Wenzel005: H3eDiv 8+Round A 07:35,91st

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPal van Ogtrop007: Ej 8+Final A 06:02,164th
NERNereusPal van Ogtrop007: Ej 8+Heat 206:00,213rd

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 June 2009 to 21 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/TritonPal van Ogtrop007: Ej 8+Final A [3]06:12,045th
NERNereus/TritonPal van Ogtrop007: Ej 8+Heat 1[5]06:15,392nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/TritonPal van Ogtrop111: B 8+Final A [4]06:09,291st
NERNereus/TritonPal van Ogtrop006: Ej 8+Final A [5]06:35,523rd
NERNereus/TritonPal van Ogtrop006: Ej 8+Heat 1[7]06:53,811st

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/TritonPal van Ogtrop112: B 8+Final A 06:14,494th
NERNereus/TritonPal van Ogtrop112: B 8+Heat 206:05,932nd

Roeiwedstrijden van de ZRB 2009

09 May 2009 to 10 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPal van Ogtrop112: B 8+Final B 06:21,033rd
NERNereusPal van Ogtrop112: B 8+Heat 106:15,973rd
NERNereusPal van Ogtrop007: Ej 8+Final A 06:13,424th
NERNereusPal van Ogtrop007: Ej 8+Heat 106:12,461st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPal van Ogtrop111: B 8+Final A [6]06:03,675th
NERNereusPal van Ogtrop111: B 8+Heat 2[4]06:16,602nd
NERNereusPal van Ogtrop008: Ej 8+Final B [5]06:09,462nd
NERNereusPal van Ogtrop008: Ej 8+Heat 1[7]06:14,561st

126e Varsity

12 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPal van Ogtrop003: Jonge AchtHeat 106:15,885th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPal van Ogtrop004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:30,467th

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPal van Ogtrop008: Ej 8+Round D 16:33,53rd
NERNereusPal van Ogtrop008: Ej 8+Round C 02:11,26th
NERNereusPal van Ogtrop008: Ej 8+Round B 00:42,08th
NERNereusPal van Ogtrop008: Ej 8+Round A 07:57,510th

34e Van Oord WinterWedstrijden

28 February 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPal van Ogtrop012: Ej 8+Time Trial 18:17,8810th