Jonna de Vries

105 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg130: LM 8+Final A [3]06:06,951st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilViaBenita de Man024: DEj 8+Final C [1]03:36,791st
SILSilViaBenita de Man024: DEj 8+Quarterfinal 3[2]03:18,692nd
SILSilViaBenita de Man024: DEj 8+Time Trial 03:16,935th
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg104: SA 8+Final A [1]06:07,593rd
NERNereus/Thêta/SilViaDaniel van de Berg104: SA 8+Heat 2[2]06:06,112nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/OrcaEmma van Gerven137: DB 8+Final A [3]06:59,864th
SILSilVia/OrcaEmma van Gerven137: DB 8+Heat 1[3]06:59,712nd
PROProteus/OrcaCas van Mierlo016: LEj 8+Final A [4]06:28,823rd
PROProteus/OrcaCas van Mierlo016: LEj 8+Heat 2[3]06:19,001st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilViaSigrid Dogger218: DB 4+Final A [4]08:04,604th
SILSilViaAnna de Boer112: DN 4+Final A [4]08:19,832nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 2[1]06:47,183rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiDominique van der Pauw128: W 8+Final A [4]06:07,623rd
KNRKNRB-combiDominique van der Pauw047: W 8+Final A [1]06:09,712nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combiOlivia van Rooijen129: DSA 8+Final A [4]06:21,661st
PROProteus-combiOlivia van Rooijen129: DSA 8+Heat 1[3]06:13,171st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDanielle Bruel103: DB 8+Heat 1[6]06:53,261st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+Final A [4]06:14,794th
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+Heat 1[4]06:17,141st
WILWillem III/Pampus/OrcaNiki Sprang162: N 2+Heat 1[5]08:19,844th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NEDNetherlandsKyra de Vries128: W 8+Final A [2]06:09,503rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+Final A [3]07:45,713rd
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+Heat 2[5]07:49,571st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combiTim Weerkamp103: SA 8+Final A [6]06:13,016th
ORCOrca-combiTim Weerkamp103: SA 8+Heat 1[5]06:12,972nd
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman030: DEj 8+Final A [3]07:16,781st
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman030: DEj 8+Heat 1[7]07:39,612nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiTim Weerkamp104: SA 8+Final A [5]06:36,154th
NERNereus-combiTim Weerkamp104: SA 8+Heat 2[4]06:42,371st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman136: DB 8+Final A [6]06:50,411st
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman136: DB 8+Heat 2[6]07:07,021st
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+Final A [2]07:33,573rd
SKOSkøll/OrcaIrene Doelman021: DEj 8+Heat 1[3]07:48,091st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaClaudia Belderbos007: D 1e divisie 8+Time Trial 28:23,02nd
WILWillem III/OrcaMarije Deutekom021: DVA-E 8+Time Trial 32:24,34th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Pampus/SpaarneDjimmer Smits104: SA 8+Final A [5]05:45,112nd
SPASpaarne/Pampus/OrcaJob Heidweiller162: N 2+Final A [4]07:42,342nd
ORCOrca/Pampus/SpaarneDjimmer Smits104: SA 8+Heat 1[4]05:52,641st
SPASpaarne/Pampus/OrcaJob Heidweiller162: N 2+Heat 2[3]07:45,051st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Final A [4]06:00,872nd
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Heat 2[6]06:07,611st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Final A [4]06:43,014th
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Heat 2[6]07:05,581st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis133: LMFm 8+Final A [1]06:11,092nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Orca/NjordMarloes van der Pol129: DSA 8+Final A [3]07:01,191st
ORCOrca/TORHidde Hofhuis014: LEj 8+Final A [5]06:25,872nd
ORCOrca/TORHidde Hofhuis014: LEj 8+Heat 1[5]06:25,261st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis116: LSA 8+Final A [5]06:17,281st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Final A [4]06:08,091st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Heat 1[5]06:12,551st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis104: SA 8+Final A [4]06:26,014th
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Final A [2]03:02,251st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Semifinal 2[2]03:05,331st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Quarterfinal 4[2]03:02,931st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Time Trial 03:05,196th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis016: LEj 8+Final A [6]06:15,493rd
ORCOrcaHidde Hofhuis016: LEj 8+Heat 1[7]06:19,062nd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis003: Lichte AchtFinal A [5]06:22,751st
ORCOrcaHidde Hofhuis003: Lichte AchtHeat 3[4]06:23,451st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis006: LH 4e divisie 8+Time Trial 26:26,833rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis009: LHEj8+Round D 16:27,32nd
ORCOrcaHidde Hofhuis009: LHEj8+Round C 02:12,61st
ORCOrcaHidde Hofhuis009: LHEj8+Round B 00:40,01st
ORCOrcaHidde Hofhuis009: LHEj8+Round A 08:00,21st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis001: LEj 8+Time Trial 18:08,605th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Oscar Dijksman119: LO 4+Heat 2[3]07:16,255th
ORCOrca 2Floris van Veldhoven119: LO 4+Heat 1[6]07:13,264th
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Final B [4]06:25,862nd
ORCOrcaMax Wijsman012: LN 4+Final A [4]06:58,383rd
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Heat 2[3]06:18,724th

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman133: LMFm 8+Final A [4]06:21,156th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Final A [7]07:03,562nd
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Heat 2[7]07:20,493rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonOscar Dijksman124: LB 8+Final A [3]06:32,771st
ORCOrca/TritonOscar Dijksman124: LB 8+Heat 2[4]06:27,932nd
ORCOrcaSebastiaan Huber115: LSA 8+Heat 2[6]06:11,254th
ORCOrca/TritonOscar Dijksman021: LEj 8+Final A [6]07:12,055th
ORCOrca/TritonOscar Dijksman021: LEj 8+Heat 1[3]06:43,332nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman124: LB 4+Final A [5]07:06,492nd
ORCOrca/TritonOscar Dijksman014: LEj 8+Final B [4]06:31,613rd
ORCOrca/TritonOscar Dijksman014: LEj 8+Heat 1[4]06:30,733rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman125: LB 8+Final A 06:19,642nd
ORCOrcaOscar Dijksman125: LB 8+Heat 106:08,521st
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Final A 06:03,512nd
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Heat 206:10,521st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman122: LB 8+Final A [2]06:29,723rd
ORCOrcaOscar Dijksman122: LB 8+Heat 2[5]06:16,573rd
ORCOrcaOscar Dijksman017: LEj 8+Final A [6]06:51,225th
ORCOrcaOscar Dijksman017: LEj 8+Heat 2[4]06:34,882nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman003: Lichte AchtFinal A [5]06:33,353rd
ORCOrcaOscar Dijksman003: Lichte AchtHeat 2[5]06:38,712nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman006: LH 4e divisie 8+Time Trial 27:22,701st

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSimon Langevoort008: HEj8+Round D 15:09,73rd
ORCOrcaSimon Langevoort008: HEj8+Round C 02:15,41st
ORCOrcaSimon Langevoort008: HEj8+Round B 00:42,02nd
ORCOrcaSimon Langevoort008: HEj8+Round A 07:22,14th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman001: LEj 8+Time Trial 16:37,061st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTommy Bunte172: H TalentenachtenFinal 3[3]06:40,923rd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSimon Langevoort008: Ej 8+Round D 17:28,815th
ORCOrcaSimon Langevoort008: Ej 8+Round C 02:20,613th
ORCOrcaSimon Langevoort008: Ej 8+Round B 00:43,09th
ORCOrcaSimon Langevoort008: Ej 8+Round A 08:11,312th

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSimon Langevoort013: Ej 8+Time Trial 17:18,897th