Toine Vergroesen

285 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/AlkmaarscheJoost van der Sluis149: J16 4*Final A [8]07:09,913rd
ALKAlkmaarsche/GoudaCas Dirksen148: J16 2xHeat 1[3]08:10,053rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheJildou Wassenaar147: M18 4xFinal A [7]06:45,182nd
GOUGouda/AlkmaarscheAuke Kloosterman149: J16 4*Final A [5]07:07,312nd
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheJildou Wassenaar147: M18 4xHeat 2[6]07:08,892nd
GOUGoudaGert Veldhuizen109: HB 1xHeat 1[5]07:58,645th
MAAMaas-combiJildou Wassenaar041: M18 8+Final A [4]07:18,992nd
ALKAlkmaarsche/GoudaCas Dirksen148: J16 2xHeat 2[4]07:32,236th
GOUGoudaCas Dirksen042: J16 1xFinal [2]08:48,6013th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ALKAlkmaarsche/GoudaCas Dirksen148: J16 2xTime Trial 06:45,3820th
GOUGoudaCas Dirksen042: J16 1xFinal [5]08:25,0628th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/AlkmaarscheAuke Kloosterman234: J16 4*Final A [5]08:03,265th
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xFinal A [1]08:32,122nd
GOUGouda/AlkmaarscheAuke Kloosterman234: J16 4*Heat 2[6]07:57,873rd
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xSemifinal 2[3]08:37,771st
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xQuarterfinal 3[4]08:35,001st
GOUGoudaCas Dirksen017: J16 1xTime Trial 08:02,6735th
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xTime Trial 07:59,183rd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx111: DG 1xFinal A [1]09:08,261st
GOUGoudaLisa Bruijnincx011: DE 1xFinal A [5]08:11,291st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/Gouda/LeytheAnnelotte Maitland152: M16 4xFinal A [5]08:23,823rd
GOUGouda 3Bente Ouderkerken151: M16 1xFinal 3[2]09:35,051st
GOUGouda 2Henriëtte Maitland151: M16 1xFinal 1[7]09:12,515th
GOUGouda 1Annelotte Maitland151: M16 1xFinal 1[3]09:07,164th
GOUGoudaLisa Bruijnincx022: DG 1xFinal A [2]08:39,452nd
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xFinal A [5]08:23,241st
GOUGoudaDirrik Maitland042: J16 1xFinal 3[7]08:45,326th
GOUGoudaLisa Bruijnincx022: DG 1xHeat 2[4]08:01,382nd
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xHeat 2[7]08:00,651st
ALKAlkmaarsche/GoudaBente Ouderkerken044: M16 2xHeat 1[5]08:30,906th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaAnnelotte Maitland022: JW 2xFinal A [4]08:57,475th
GOUGoudaAnnelotte Maitland022: JW 2xHeat 1[1]08:27,892nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx125: DE 1xFinal A [3]07:56,775th
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xFinal A [4]07:37,822nd
GOUGoudaDirrik Maitland202: J14 1xFinal 1[6]01:59,104th
GOUGouda 1Bente Ouderkerken201: M14 1xFinal 2[2]02:03,741st
GOUGouda 2Coco Marijn Kuyvenhoven201: M14 1xFinal 1[5]02:16,355th
GOUGoudaLisa Bruijnincx125: DE 1xHeat 2[4]07:55,611st
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xSemifinal 2[2]07:43,041st
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xHeat 3[6]07:46,502nd
ALKAlkmaarsche/GoudaBente Ouderkerken044: M16 2xHeat 1[1]08:06,014th
LEYLeythe/Gouda/HunzeAnnelotte Maitland152: M16 4xFinal A [4]07:08,991st
LEYLeythe/Gouda/HunzeAnnelotte Maitland152: M16 4xHeat 1[4]07:23,671st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xFinal A [2]07:59,141st
ALKAlkmaarsche/GoudaBente Ouderkerken044: M16 2xTime Trial 06:07,938th
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xTime Trial 05:49,991st
ALKAlkmaarsche/GoudaLiesbeth Udo152: M16 4xFinal A [2]07:40,023rd
GOUGouda 2Henriëtte Maitland151: M16 1xFinal 3[4]08:52,691st
GOUGouda 3Annelotte Maitland151: M16 1xFinal 2[4]08:57,471st
GOUGouda 1Bente Ouderkerken151: M16 1xFinal 1[3]09:22,012nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xFinal A [2]08:08,562nd
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xFinal A [6]08:49,984th
GOUGouda 1 (P5)Annelotte Maitland020: M16 1xFinal A [4]08:42,073rd
GOUGouda 3Bente Ouderkerken020: M16 1xFinal C [3]09:14,466th
GOUGouda 1 (P5)Annelotte Maitland020: M16 1xSemifinal 2[4]09:23,912nd
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xSemifinal 1[2]09:39,903rd
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xSemifinal 1[4]08:46,061st
GOUGouda/VikingBente Ouderkerken118: M16 2xHeat 2[2]09:27,424th
GOUGouda 3Bente Ouderkerken020: M16 1xQuarterfinal 4[6]09:53,464th
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xQuarterfinal 4[4]09:39,932nd
GOUGouda 1 (P5)Annelotte Maitland020: M16 1xQuarterfinal 4[3]09:29,701st
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xQuarterfinal 3[4]08:28,451st
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xTime Trial 07:36,056th
GOUGouda 3Bente Ouderkerken020: M16 1xTime Trial 08:20,7920th
GOUGouda 1 (P5)Annelotte Maitland020: M16 1xTime Trial 08:05,725th
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xTime Trial 08:03,984th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda 1Henriëtte Maitland141: M16 1xFinal 4[6]08:40,782nd
GOUGouda 2Annelotte Maitland141: M16 1xFinal 3[6]08:32,774th
GOUGouda 3Lisa Bruijnincx141: M16 1xFinal 3[3]08:17,241st
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xFinal A [5]07:46,703rd
GOUGoudaGert Veldhuizen029: J18 1xFinal 1[5]08:11,805th
GOUGoudaAnnelotte Maitland037: M16 2xHeat 2[5]08:04,923rd
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xHeat 1[2]08:12,031st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx117: JW 1xFinal A [4]08:06,912nd
GOUGoudaLisa Bruijnincx117: JW 1xHeat 1[3]08:11,911st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xFinal B [6]07:42,731st
GOUGoudaDirrik Maitland202: J14 1xFinal 3[4]02:19,215th
GOUGoudaAnnelotte Maitland201: M14 1xFinal 2[2]01:57,971st
GOUGoudaLisa Bruijnincx141: M16 1xFinal 3[4]08:06,023rd
GOUGoudaGert Veldhuizen107: B 1xHeat 1[5]07:30,374th
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xSemifinal 2[3]07:49,194th
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xHeat 2[6]07:47,541st
GOUGoudaAnnelotte Maitland037: M16 2xHeat 1[4]08:09,794th
GOUGouda/RICJanna Zwolle142: M16 4xFinal A [3]07:20,884th
GOUGoudaGert Veldhuizen029: J18 1xFinal 2[3]07:54,182nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/RICJanna Zwolle146: M16 4xFinal A [5]07:48,975th
GOUGouda/RICJanna Zwolle146: M16 4xHeat 2[3]07:17,321st
VIKViking/RICPaolo Pantano105: G 4-Heat 3[6]06:33,415th
VIKViking/RIC/RoosendaalsePaolo Pantano007: Dev 4-Final B [6]06:27,633rd
HUNHunze/GoudaWouke Mollema037: M16 2xFinal A [8]08:11,684th
VIKViking/RIC/RoosendaalsePaolo Pantano007: Dev 4-Heat 3[7]06:27,733rd
HUNHunze/GoudaWouke Mollema037: M16 2xHeat 1[7]08:13,992nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingJacco Broeren132: J18 2-Final A [6]08:28,853rd
VIKViking/RIC/GoudaPaolo Pantano104: G 4-Heat 1[5]07:29,955th
VIKViking/RICPaolo Pantano007: Dev 4-Final B [3]07:48,455th
VIKViking/RICPaolo Pantano007: Dev 4-Heat 1[4]07:30,394th
VIKViking/GoudaGert Veldhuizen004: G 2-Heat 3[6]08:21,475th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xFinal B [4]08:40,433rd
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee019: M18 1xFinal B [2]08:35,076th
GOUGoudaGert Veldhuizen016: J18 1xFinal H [6]07:52,241st
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xFinal D [4]09:17,186th
GOUGoudaAnnelotte Maitland129: M16 2xFinal A [5]08:01,781st
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xSemifinal 2[3]08:45,205th
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee019: M18 1xSemifinal 2[1]08:44,516th
GOUGoudaAnnelotte Maitland129: M16 2xHeat 1[3]08:22,881st
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xQuarterfinal 3[6]08:41,012nd
GOUGouda 3Annelotte Maitland020: M16 1xQuarterfinal 2[6]08:44,614th
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xQuarterfinal 1[6]09:20,976th
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee019: M18 1xQuarterfinal 4[5]08:39,573rd
GOUGoudaGert Veldhuizen016: J18 1xTime Trial 07:37,2543rd
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xTime Trial 08:39,4724th
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xTime Trial 08:26,3719th
GOUGouda 3Annelotte Maitland020: M16 1xTime Trial 08:25,9018th
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee019: M18 1xTime Trial 08:08,0012th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaThomas Kolkman119: LN 1xHeat 3[5]08:02,165th
GOUGouda 1Henriëtte Maitland151: M16 1xFinal 4[3]09:28,435th
GOUGouda 2Annelotte Maitland151: M16 1xFinal 4[5]09:13,853rd
GOUGouda 3Anne-Fleur van der Zee151: M16 1xFinal 2[4]08:39,381st
GOUGoudaSera Weevers145: M18 1xFinal 3[3]08:37,671st
GOUGouda/DDSTom Kosse143: J18 2xHeat 4[1]07:22,094th
GOUGouda 2Tom Kosse029: J18 1xFinal 4[5]07:40,562nd
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xFinal 3[2]07:58,894th
GOUGouda/RICSera Weevers033: M18 2xHeat 2[4]08:22,204th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/GoudaAnne-Fleur van der Zee037: M16 2xFinal A [1]07:57,415th
GOUGouda 1Henriëtte Maitland081: M14 1xFinal 2[5]02:07,814th
GOUGouda 2Annelotte Maitland081: M14 1xFinal 2[4]02:07,073rd
AMSAmstel/GoudaAnne-Fleur van der Zee037: M16 2xHeat 2[5]08:08,392nd
GOUGouda/RIC/AmstelAnne-Fleur van der Zee152: M16 4xFinal A [5]07:05,341st
GOUGoudaSera Weevers145: M18 1xFinal 2[1]08:48,303rd
GOUGouda/RIC/AmstelAnne-Fleur van der Zee152: M16 4xHeat 2[5]07:23,951st
GOUGouda 2Tom Kosse029: J18 1xFinal 3[6]07:50,073rd
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xFinal 2[3]07:51,924th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda 1Tom Kosse029: J18 1xFinal 3[4]08:06,442nd
GOUGouda 2Thomas Kolkman029: J18 1xFinal 2[1]07:59,183rd
GOUGouda/AlphenThomas Kolkman143: J18 2xFinal A [4]07:22,033rd
GOUGouda/DDSTom Kosse143: J18 2xHeat 3[3]07:40,073rd
GOUGouda/AlphenThomas Kolkman143: J18 2xHeat 1[2]07:16,341st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee117: JW 1xFinal B [4]09:10,323rd
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee117: JW 1xRepechage 2[4]09:21,844th
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee117: JW 1xHeat 2[5]09:09,564th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee151: M16 1xFinal 3[3]08:46,632nd
GOUGouda/DDSTom Kosse143: J18 2xHeat 1[3]07:34,045th
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee052: DB 1xHeat 2[3]09:21,385th
GOUGouda 2Tom Kosse029: J18 1xFinal 6[3]08:09,816th
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xFinal 3[1]07:47,114th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaSera Weevers145: M18 1x BFinal 1[3]
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee211: M16 1xFinal A [8]10:54,615th
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee211: M16 1xSemifinal 2[5]11:08,923rd
GOUGoudaThomas Kolkman029: J18 1x BFinal [2]08:56,563rd
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee211: M16 1xTime Trial 09:14,893rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda 2Sera Weevers151: M16 1xFinal 2[6]09:01,541st
GOUGouda 1Anne-Fleur van der Zee151: M16 1xFinal 1[4]09:00,173rd
LEYLeythe/GoudaMaxim den Boogert148: J16 2xHeat 3[4]07:36,012nd
GOUGouda/HertogTom Kosse143: J18 2xHeat 3[3]07:24,873rd
GOUGouda/HunzeAnne-Fleur van der Zee037: M16 2xFinal A [2]07:42,021st
GOUGoudaMaxim den Boogert035: J16 1xFinal 1[4]07:49,722nd
GOUGoudaTom Kosse029: J18 1xFinal 4[6]08:02,674th
GOUGouda/HunzeAnne-Fleur van der Zee037: M16 2xHeat 1[4]08:34,022nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xFinal A [2]09:14,212nd
GOUGoudaMaxim den Boogert035: J16 1xFinal 2[2]08:36,011st
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xHeat 2[2]08:43,931st
GOUGoudaTom Kosse029: J18 1xFinal 4[2]08:26,703rd
GOUGouda/LeytheMaxim den Boogert148: J16 2xFinal B [2]07:45,801st
GOUGouda/HertogTom Kosse143: J18 2xFinal A [3]07:44,333rd
GOUGouda/HertogTom Kosse143: J18 2xHeat 1[3]07:53,781st
GOUGouda/LeytheMaxim den Boogert148: J16 2xHeat 1[1]07:42,723rd
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee151: M16 1xFinal 2[3]09:29,571st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/GoudaAnne-Fleur van der Zee154: M16 2x (NK)Final A [2]08:04,035th
GOUGouda/Laak/NautilusCarmen Kuenen153: M16 4*Final A [3]08:04,432nd
LEYLeythe/GoudaMaxim den Boogert149: J16 2x (NK)Final B [4]07:18,864th
HUNHunze/GoudaAnne-Fleur van der Zee154: M16 2x (NK)Heat 1[3]07:56,462nd
GOUGouda 1Sera Weevers152: M16 1xFinal 2[2]09:04,024th
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee152: M16 1xFinal 2[6]08:46,692nd
LEYLeythe/GoudaMaxim den Boogert149: J16 2x (NK)Semifinal 1[5]07:20,503rd
GOUGoudaHenriëtte Maitland081: M14 1xFinal 3[4]02:37,075th
LEYLeythe/GoudaMaxim den Boogert149: J16 2x (NK)Heat 2[5]07:17,492nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
HERHertog/GoudaTom Kosse144: J18 2xFinal B [5]07:27,691st
LEYLeythe/GoudaMaxim den Boogert149: J16 2xHeat 3[4]07:44,894th
HERHertog/GoudaTom Kosse144: J18 2xHeat 1[5]07:37,204th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaMaxim den Boogert010: J16 1xFinal C [4]08:19,854th
GOUGouda 1Sera Weevers012: M16 1xFinal C [6]09:10,826th
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee012: M16 1xFinal C [3]08:58,353rd
GOUGoudaTom Kosse009: J18 1xFinal H [2]08:18,912nd
LEYLeythe/GoudaMaxim den Boogert226: J16 2xHeat 1[6]07:43,493rd
HERHertog/GoudaTom Kosse222: J18 2xHeat 2[3]07:34,023rd
HUNHunze/GoudaJoeke Verlinden117: M16 2xHeat 3[5]09:17,911st
GOUGoudaMaxim den Boogert010: J16 1xQuarterfinal 2[6]08:51,914th
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee012: M16 1xQuarterfinal 3[2]10:05,854th
GOUGouda 1Sera Weevers012: M16 1xQuarterfinal 1[2]10:06,304th
GOUGouda 1Sera Weevers012: M16 1xTime Trial 09:12,3020th
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee012: M16 1xTime Trial 09:12,0019th
GOUGoudaTom Kosse009: J18 1xTime Trial 08:31,1746th
GOUGoudaMaxim den Boogert010: J16 1xTime Trial 08:23,8215th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC/Hunze/GoudaJoeke Verlinden155: M16 4*Final [5]08:03,092nd
GOUGoudaMaxim den Boogert151: J16 2xFinal 1[7]07:44,494th
GOUGouda/DDSSera Weevers154: M16 2xFinal 1[3]08:23,942nd
GOUGouda/DDSSera Weevers043: M16 2xFinal 3[4]08:02,542nd
GOUGoudaMaxim den Boogert039: J16 2xFinal 2[6]07:37,114th
ARCARC/Hunze/GoudaJoeke Verlinden044: M16 4xFinal 2[4]07:38,312nd
GOUGoudaPleun de Brouwer032: M18 1x BFinal 2[4]08:45,512nd
GOUGoudaSera Weevers041: M16 1x AFinal [3]08:39,682nd
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee042: M16 1x BFinal 4[4]08:58,232nd
GOUGouda 1Maxim den Boogert038: J16 1x BFinal 3[3]08:31,144th
GOUGouda 2Tom Kosse038: J16 1x BFinal 1[3]08:37,815th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/DDSSera Weevers154: M16 2xFinal A [7]09:02,605th
GOUGouda/DDSSera Weevers154: M16 2xSemifinal 1[6]08:15,023rd
GOUGouda/DDSMarjolein van Lierop149: M18 2xHeat 3[5]08:22,615th
GOUGouda/Leythe/DDSSera Weevers044: M16 4xFinal A [4]07:47,116th
GOUGouda/Hunze/ARCJoeke Verlinden044: M16 4xFinal B [5]07:37,371st
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee081: M14 1xFinal 4[5]02:18,451st
GOUGoudaPleun de Brouwer032: M18 1x BFinal 3[6]09:55,985th
GOUGoudaMaxim den Boogert151: J16 2xHeat 4[6]08:35,655th
GOUGouda/Hunze/ARCJoeke Verlinden044: M16 4xHeat 3[4]08:11,273rd
GOUGouda/Leythe/DDSSera Weevers044: M16 4xHeat 2[3]08:20,371st
GOUGouda/DDSSera Weevers154: M16 2xHeat 2[7]08:58,272nd
GOUGouda 2Tom Kosse038: J16 1x BFinal 3[3]09:21,324th
GOUGouda 1Maxim den Boogert038: J16 1x BFinal 2[3]09:16,143rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/DDSSera Weevers154: M16 2xFinal 4[6]08:04,301st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaMaxim den Boogert121: J16 2xFinal 1[2]08:11,543rd
GOUGouda 1Sera Weevers213: M16 1xSemifinal 1[2]09:12,522nd
GOUGouda 2Maxim den Boogert210: J16 1xRepechage 4[6]11:40,924th
GOUGouda 1Tom Kosse210: J16 1xRepechage 1[2]10:57,433rd
GOUGoudaPleun de Brouwer211: M18 1xRepechage 1[5]10:32,053rd
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee213: M16 1xRepechage 2[2]11:00,204th
GOUGouda 2Maxim den Boogert210: J16 1xHeat 5[6]09:19,036th
GOUGouda 1Tom Kosse210: J16 1xHeat 3[6]09:14,255th
GOUGoudaPleun de Brouwer211: M18 1xHeat 4[6]10:04,334th
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee213: M16 1xHeat 5[4]09:58,845th
GOUGouda 1Sera Weevers213: M16 1xHeat 4[6]09:30,612nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDS/GoudaPleun de Brouwer149: M18 2xFinal 1[6]09:13,113rd
GOUGoudaMaxim den Boogert151: J16 2xFinal 3[6]08:55,215th
DDSDDS/GoudaSera Weevers154: M16 2xFinal 1[6]08:35,144th
DDSDDS/GoudaPleun de Brouwer034: M18 2xFinal 1[3]08:52,823rd
DDSDDS/GoudaSera Weevers043: M16 2xFinal 1[6]09:01,062nd
GOUGoudaMaxim den Boogert039: J16 2xFinal 1[3]08:46,285th
GOUGoudaPleun de Brouwer032: M18 1x BFinal 1[3]09:36,443rd
GOUGoudaSera Weevers042: M16 1x BFinal 3[6]09:14,362nd
GOUGoudaTom Kosse038: J16 1x BFinal 4[6]09:16,125th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDS/GoudaSera Weevers182: M14 2xFinal [3]05:07,862nd
DDSDDS/GoudaSera Weevers154: M16 2xFinal [2]10:49,453rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/DDSSiri van der Meijden157: M18 2xFinal A [2]08:52,896th
DDSDDS/GoudaSera Weevers151: M16 2xFinal B [4]08:50,954th
GOUGouda/DDSSiri van der Meijden157: M18 2xHeat 2[3]08:54,683rd
DDSDDS/GoudaSera Weevers151: M16 2xHeat 3[6]09:11,673rd
GOUGoudaPleun de Brouwer156: M18 1xFinal 1[3]09:32,344th
GOUGouda 2Thom de Groot042: J14 1xFinal 1[5]02:31,634th
GOUGouda 1Maxim den Boogert042: J14 1xFinal 1[3]02:21,103rd
GOUGoudaSera Weevers040: M14 1xFinal 2[4]02:10,171st
GOUGoudaMaxim den Boogert154: J16 2xHeat 4[3]08:52,465th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaSera Weevers150: M16 1xFinal B [7]09:03,804th
GOUGoudaSera Weevers150: M16 1xSemifinal 2[6]09:56,366th
GOUGoudaMaxim den Boogert028: J16 2xFinal 108:49,093rd
DDSDDS/GoudaAnna Lisa Labaar027: M18 2xFinal 2[1]09:09,353rd
GOUGouda/DDSSera Weevers029: M16 2xFinal 1[4]10:00,984th
GOUGoudaPleun de Brouwer144: M18 1xHeat 3[7]10:21,946th
GOUGoudaSera Weevers150: M16 1xHeat 3[5]10:12,262nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/DDSMaxim den Boogert014: J16 4*Time Trial 35:18,812th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaPleun de Brouwer058: M18 1xTime Trial 15:35,22nd
GOUGoudaSera Weevers059: M16 1xTime Trial 16:02,51st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaSera Weevers042: M16 1x BFinal 1[4]09:03,532nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaSera Weevers185: M14 1xFinal [2]02:31,072nd
GOUGouda 2Maxim den Boogert184: J14 1xFinal 2[4]02:17,204th
GOUGouda 1Tom Kosse184: J14 1xFinal 1[6]02:29,643rd
GOUGoudaMaxim den Boogert183: J14 2xFinal [5]04:50,723rd
GOUGoudaSera Weevers154: M16 2xFinal [5]10:05,903rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/BeatrixPleun de Brouwer154: M16 2xFinal 1[3]09:03,854th
GOUGouda/BeatrixPleun de Brouwer043: M16 2xFinal 1[3]08:49,012nd
GOUGoudaSera Weevers062: M14 1xFinal [4]02:04,081st
GOUGouda 1Tom Kosse061: J14 1xFinal 2[6]02:13,873rd
GOUGouda 2Maxim den Boogert061: J14 1xFinal 1[7]02:15,506th
GOUGoudaPleun de Brouwer042: M16 1x BFinal 2[3]09:06,321st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaPleun de Brouwer042: M16 1x BFinal 3[6]09:15,244th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGoudaPleun de Brouwer135: M16 1xFinal B [7]09:06,795th
GOUGoudaPleun de Brouwer135: M16 1xHeat 3[5]09:11,114th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WEEWeesp/Gouda/PampusLaila Youssifou017: M16 4*Time Trial 33:50,254th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WEEWeesp/Gouda/PampusLaila Youssifou018: M164*Round D 21:12,04th
WEEWeesp/Gouda/PampusLaila Youssifou018: M164*Round B 00:57,16th
WEEWeesp/Gouda/PampusLaila Youssifou018: M164*Round A 10:09,96th