Jan Wessel van Groningen

57 races

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis107: O 4+Heat 2[6]07:25,425th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirThomas Snaaijer005: H3eDiv8+Round D 15:40,28th
AEGAegirThomas Snaaijer005: H3eDiv8+Round C 02:17,75th
AEGAegirThomas Snaaijer005: H3eDiv8+Round B 00:41,51st
AEGAegirThomas Snaaijer005: H3eDiv8+Round A 07:23,56th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis005: N 4+Final A [3]06:39,443rd
AEGAegirMartijn ten Lohuis005: N 4+Heat 2[3]06:45,321st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKAErik van de Zande039: SA 8+Final A [6]06:20,045th

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis108: N 4-Final A [7]06:53,506th
AEGAegirMartijn ten Lohuis005: N 4+Final A [3]06:50,922nd
AEGAegirMartijn ten Lohuis005: N 4+Heat 2[5]07:00,492nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis106: O 4+Final A 06:42,291st
AEGAegirMartijn ten Lohuis009: N 4+Final A 07:04,182nd
AEGAegirMartijn ten Lohuis009: N 4+Heat 107:15,931st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis112: B 4+Final A [6]06:43,671st
AEGAegirMartijn ten Lohuis005: N 4+Final A [4]07:11,993rd
AEGAegirMartijn ten Lohuis005: N 4+Heat 1[6]06:58,951st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis111: B 4+Final A 06:59,652nd
AEGAegirMartijn ten Lohuis111: B 4+Heat 207:01,861st
AEGAegirMartijn ten Lohuis005: N 4+Heat 107:00,223rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis110: B 4+Final A [2]06:56,803rd
AEGAegirMartijn ten Lohuis110: B 4+Heat 1[4]07:16,523rd
AEGAegirMartijn ten Lohuis006: N 4+Final A [5]07:24,924th
AEGAegirMartijn ten Lohuis006: N 4+Heat 1[4]07:18,101st

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno van Blitterswijk051: B 4+Final A [6]07:33,633rd
AEGAegirMenno van Blitterswijk051: B 4+Heat 1[2]07:26,983rd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirThomas Snaaijer005: H3eDiv 8+Round D 16:43,66th
AEGAegirThomas Snaaijer005: H3eDiv 8+Round C 02:17,07th
AEGAegirThomas Snaaijer005: H3eDiv 8+Round B 00:42,98th
AEGAegirThomas Snaaijer005: H3eDiv 8+Round A 07:51,47th

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno van Blitterswijk131: B 4+Time Trial 24:27,594th
AEGAegirMenno van Blitterswijk026: N 4+Time Trial 18:42,113rd

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis112: B 8+Final A 06:17,323rd
AEGAegirMartijn ten Lohuis007: Ej 8+Heat 106:01,763rd

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 June 2009 to 21 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn ten Lohuis112: B 8+Final A [7]06:08,804th
AEGAegirMartijn ten Lohuis007: Ej 8+Final B [4]06:14,622nd
AEGAegirMartijn ten Lohuis007: Ej 8+Heat 2[3]06:22,864th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJan Wessel van Groningen111: B 8+Final A [3]06:29,595th
AEGAegirJan Wessel van Groningen006: Ej 8+Final B [6]07:12,194th
AEGAegirJan Wessel van Groningen006: Ej 8+Heat 1[6]07:23,165th

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJan Wessel van Groningen112: B 8+Final A 06:18,255th
AEGAegirJan Wessel van Groningen112: B 8+Heat 106:08,113rd

Roeiwedstrijden van de ZRB 2009

09 May 2009 to 10 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJan Wessel van Groningen112: B 8+Final B 06:14,582nd
AEGAegirJan Wessel van Groningen112: B 8+Heat 206:18,573rd
AEGAegirJan Wessel van Groningen007: Ej 8+Heat 306:24,334th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJan Wessel van Groningen111: B 8+Final A [2]06:15,816th
AEGAegirJan Wessel van Groningen111: B 8+Heat 2[6]06:21,013rd
AEGAegirJan Wessel van Groningen008: Ej 8+Final A [7]06:07,546th
AEGAegirJan Wessel van Groningen008: Ej 8+Heat 2[2]06:16,685th

126e Varsity

12 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJan Wessel van Groningen003: Jonge AchtHeat 106:29,326th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno van Blitterswijk004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:59,4711th

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno van Blitterswijk008: Ej 8+Round D 16:44,76th
AEGAegirMenno van Blitterswijk008: Ej 8+Round C 02:13,310th
AEGAegirMenno van Blitterswijk008: Ej 8+Round B 00:53,616th
AEGAegirMenno van Blitterswijk008: Ej 8+Round A 07:57,811th

34e Van Oord WinterWedstrijden

28 February 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Daan Disselhorst102: B 4+Time Trial 18:39,103rd
AEGAegirMenno van Blitterswijk012: Ej 8+Time Trial 18:12,979th