Anne van Sluijs

55 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+ (NSK)Final A [7]06:07,186th
GYAGyasSybren Visser122: LN 2xFinal A [7]07:08,562nd
GYAGyas 1Sybren Visser119: LO 4+Final A [4]07:19,976th
GYAGyas 2Nils Meijer119: LO 4+Final A [2]07:02,302nd
GYAGyasJorrit Kortink116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:18,183rd
GYAGyasWouter Levinga014: LEj 8+Final A [3]06:01,281st
GYAGyasWouter Levinga014: LEj 8+Heat 1[2]06:07,222nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/NeptunusWouter Levinga135: LMFm 8+Final A [1]05:57,561st

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/NeptunusRoeland Prak116: LSA 8+Final A [2]06:20,823rd
GYAGyasWouter Levinga116: LSA 8+Final A [5]06:18,522nd
GYAGyas/NeptunusWouter Levinga014: LEj 8+Final A [2]06:10,823rd
GYAGyas/NeptunusWouter Levinga014: LEj 8+Heat 3[4]06:19,011st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasWouter Levinga116: LSA 8+Final A [5]06:41,152nd
GYAGyas/NeptunusWouter Levinga014: LEj 8+Final A [4]06:10,581st
GYAGyas/NeptunusWouter Levinga014: LEj 8+Heat 1[3]06:16,501st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSybren Visser116: LSA 8+Final A [4]06:11,304th
GYAGyasSybren Visser014: LEj 8+ (EJK)Final B [7]06:15,731st
GYAGyasSybren Visser014: LEj 8+ (EJK)Heat 3[3]06:15,364th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSybren Visser014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [1]03:07,241st
GYAGyasSybren Visser014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[3]03:05,212nd
GYAGyasSybren Visser014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:11,878th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSybren Visser002: LEj 8+Heat 2[2]07:10,553rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSybren Visser003: Lichte AchtFinal A [4]06:17,101st
GYAGyasSybren Visser003: Lichte AchtHeat 1[6]06:29,981st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens133: DN 4-Final A [3]07:01,412nd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [4]07:51,304th
GYAGyasJolanda Scholtens023: LDN 1xHeat 2[4]08:34,143rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 2[5]07:47,181st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Jolanda Scholtens133: DN 4-Final A [2]08:53,623rd
GYAGyas 1Jolanda Scholtens133: DN 4-Heat 1[5]08:33,843rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [6]08:20,543rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 2[5]08:02,422nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens137: DB 4+Final A [3]08:03,591st
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [2]08:19,324th
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 1[4]07:54,453rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens137: DB 4+Final A [6]07:59,932nd
GYAGyasJolanda Scholtens137: DB 4+Heat 1[4]08:12,362nd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Final A [6]07:40,073rd
GYAGyasJolanda Scholtens019: DN 4+Heat 2[6]07:49,502nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYvette van den Berkhof137: DB 4+Final A [4]07:47,382nd
GYAGyasYvette van den Berkhof137: DB 4+Heat 1[2]07:49,642nd
GYAGyasYvette van den Berkhof019: DN 4+Heat 1[2]07:51,393rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYvette van den Berkhof126: DB 4+Final A [7]07:52,062nd
GYAGyas/ArgoYvette van den Berkhof024: DEj 8+ (EJK)Final B [2]07:10,426th
GYAGyasYvette van den Berkhof022: DN 4+Final A [3]07:46,733rd
GYAGyas/ArgoYvette van den Berkhof024: DEj 8+ (EJK)Heat 1[3]07:22,894th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirGreetje Jong009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:23,591st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round D 18:06,01st
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round C 02:27,32nd
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round B 00:45,82nd
GYAGyas/AegirAnne Snijder013: D3eDiv8+Round A 08:30,01st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasYvette van den Berkhof004: DN 4+Time Trial 21:53,474th
GYAGyasYvette van den Berkhof058: DB 4+Time Trial 21:19,011st