Lotte Pronk

173 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/Willem III/SilViaSarah Grijns128: DE 8+Final A [7]06:31,161st
OKEOkeanos/Willem IIILotte Pronk129: DG 4-Final A [4]07:05,451st
OKEOkeanos/Willem III/SilViaSarah Grijns128: DE 8+Heat 2[5]06:52,911st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/Willem III/SilViaSarah Grijns128: DE 8+Final A [7]06:23,284th
OKEOkeanos/Willem III/SilViaSarah Grijns128: DE 8+Heat 1[4]06:23,182nd
OKEOkeanos/Willem III 2Lotte Pronk021: DE 4-Final A [6]07:11,614th
OKEOkeanos/Willem III 2Lotte Pronk021: DE 4-Race For Lanes [5]07:10,954th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiAnne-Eva Petersen128: DE 8+Final [2]06:13,871st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/Willem III 2Jessica Drost129: DG 4-Final A [6]07:34,642nd
WILWillem III 1Lotte Pronk022: DG 1xFinal A [4]08:44,101st
WILWillem III 1Lotte Pronk022: DG 1xHeat 1[5]08:17,071st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Lotte Pronk011: DE 1xFinal C [3]08:40,493rd
WILWillem III 2Lotte Pronk011: DE 1xQuarterfinal 1[2]08:15,664th
WILWillem III 2Lotte Pronk011: DE 1xTime Trial 07:56,2916th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/Willem IIIAnna de Boer123: W 8+Final A [3]07:05,813rd
SILSilVia/Willem IIIAnna de Boer123: W 8+Time Trial 06:31,804th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/Willem IIIAnna de Boer128: DE 8+Final A [2]06:17,354th
SILSilVia/Willem IIIAnna de Boer128: DE 8+Heat 2[1]06:15,502nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/Willem IIIAnna de Boer128: DE 8+Final A [3]06:56,131st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/Okeanos/Willem IIILotte Pronk021: DE 4-Final A [4]07:39,922nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk017: DG 1xHeat 2[4]08:21,754th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xFinal B [2]07:53,082nd
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xSemifinal A/B 1[1]08:06,736th
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xRepechage [1]07:50,131st
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xHeat 1[1]07:54,234th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Lotte Pronk144: DE 1xFinal A [2]07:59,366th
WILWillem III 1Lotte Pronk144: DE 1xHeat 1[2]07:36,343rd
WILWillem IIILotte Pronk017: DG 1xFinal A [6]07:53,532nd
WILWillem IIILotte Pronk017: DG 1xHeat 3[5]08:12,101st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SILSilVia/Okeanos/Willem IIICharlotte Geers124: DE 8+Final A [5]06:36,721st
WILWillem IIILotte Pronk017: DG 1xFinal A [3]08:02,663rd
WILWillem IIILotte Pronk017: DG 1xHeat 2[7]08:06,322nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Lotte Pronk144: DE 1xFinal A [7]09:04,724th
WILWillem III 2Lotte Pronk144: DE 1xHeat 1[5]09:05,593rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/Willem IIIMick Jonkers221: DG 2-Final A [3]07:58,003rd
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-Final B [3]07:58,004th
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-Repechage [5]07:56,556th
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-Time Trial 07:31,028th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk164: DO 1xFinal A [5]07:54,042nd
WILWillem III/LagaLotte Pronk019: DSA 2xFinal A [2]07:18,516th
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xFinal A [6]08:02,455th
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xHeat 3[5]07:56,333rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Hoop/Willem IIIFemke Dekker128: DSA 8+Final A [5]06:41,363rd
WILWillem III/LagaMarieke Mulder126: DSA 2xFinal A [3]07:16,664th
NERNereus/Hoop/Willem IIIFemke Dekker128: DSA 8+Heat 2[4]
WILWillem IIILotte Pronk173: DO 1xFinal A [3]07:59,193rd
WILWillem IIILotte Pronk173: DO 1xHeat 1[4]08:09,982nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Lotte Pronk119: W 1xFinal C [1]08:43,411st
WILWillem III 2Lotte Pronk119: W 1xRepechage 2[3]08:37,164th
WILWillem III 2Lotte Pronk119: W 1xHeat 3[1]08:31,044th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Lotte Pronk162: DSA 1xHeat 1[5]08:03,784th
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xFinal A [5]08:14,646th
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xHeat 2[4]08:21,473rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Lotte Pronk017: DSA 1xFinal A [6]08:07,935th
WILWillem III 1Lotte Pronk017: DSA 1xHeat 1[5]08:15,923rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Lotte Pronk203: DSA 1xFinal C [5]
WILWillem III 1Lotte Pronk203: DSA 1xRepechage 2[4]09:44,734th
WILWillem III 1Lotte Pronk203: DSA 1xTime Trial 08:40,039th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
MRCMercantile RC/Triton/WILJessica Morrison112: W 4-Final A [3]06:49,221st
MRCMercantile RC/Triton/WILJessica Morrison033: W 4-Final A [1]07:22,923rd
MRCMercantile RC/Triton/WILJessica Morrison033: W 4-Heat 1[2]07:24,402nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk172: DO 1xFinal A [2]08:27,021st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xFinal A [5]07:58,675th
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xHeat 1[4]08:05,692nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk125: DSA 1xFinal A [7]08:11,384th
NERNereus/Willem IIIMalou Broekhuizen129: DSA 8+Final A [5]07:02,023rd
WILWillem IIILotte Pronk125: DSA 1xHeat 1[5]08:16,353rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk214: DO 1xFinal A [5]08:23,144th
WILWillem IIILotte Pronk005: DSA 1xRepechage 2[3]08:49,224th
WILWillem IIILotte Pronk005: DSA 1xHeat 3[3]09:05,096th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk130: DO 1xFinal A [7]08:04,442nd
WILWillem III 2Lotte Pronk015: DSA 1xHeat 2[5]08:11,174th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xFinal D [5]07:59,811st
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xRepechage 4[1]08:01,295th
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xHeat 1[3]08:19,476th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk130: DO 1xFinal A [5]09:07,284th
WILWillem III 1Lotte Pronk015: DSA 1xHeat 2[3]08:58,334th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Lotte Pronk125: DSA 1xFinal A [7]08:03,704th
NERNereus/Willem IIICharlotte de Groot127: DSA 2xFinal A [5]07:42,914th
WILWillem III 2Lotte Pronk125: DSA 1xHeat 2[6]
WILWillem IIILotte Pronk015: DSA 1xFinal A [7]08:18,075th
WILWillem IIILotte Pronk015: DSA 1xHeat 1[4]08:24,543rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk203: DSA 1xRepechage 2[1]10:55,965th
WILWillem IIILotte Pronk203: DSA 1xHeat 2[5]08:59,415th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk103: BW 1xFinal A [4]08:10,225th
WILWillem IIILotte Pronk014: BW 1xFinal A [4]08:14,274th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/Willem IIIJocelyn Spruit021: DEj 8+Final A [2]07:54,394th
OKEOkeanos/Willem IIIJocelyn Spruit021: DEj 8+Heat 2[6]07:54,622nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Lotte Pronk130: DO 1xFinal A [7]09:12,176th
WILWillem III 2Lotte Pronk130: DO 1xHeat 1[2]08:52,793rd
WILWillem IIILotte Pronk028: DN 1xFinal A [2]08:59,571st
WILWillem IIILotte Pronk028: DN 1xHeat 1[4]08:57,363rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk018: DN 1xHeat 1[6]09:24,614th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIILotte Pronk132: DN 1xFinal A [2]08:41,075th
WILWillem IIILotte Pronk132: DN 1xHeat 1[6]08:57,003rd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/TrompLotte Pronk135: DN 2xHeat 2[6]07:54,773rd
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xFinal A [3]08:17,654th
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xHeat 1[4]08:20,672nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosLaurien Verkleij131: DO 4-Heat 2[4]08:08,644th
OKEOkeanosLaurien Verkleij020: DDev 4-Final A [3]07:47,276th
OKEOkeanosLaurien Verkleij020: DDev 4-Heat 1[7]07:12,532nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosLaurien Verkleij129: DSA 8+Final A [2]07:10,065th
OKEOkeanosLaurien Verkleij131: DO 4-Final A [6]07:39,075th
OKEOkeanosLaurien Verkleij131: DO 4-Heat 1[6]07:44,922nd
OKEOkeanos 1Laurien Verkleij020: DDev 4-Final A [6]07:21,166th
OKEOkeanos 1Laurien Verkleij017: DO 2-Heat 3[3]08:13,594th
OKEOkeanos 1Laurien Verkleij020: DDev 4-Heat 1[7]07:12,392nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosLaurien Verkleij131: DO 4-Heat 2[3]07:20,173rd
OKEOkeanosLaurien Verkleij020: DDev 4-Heat 3[1]07:25,894th
OKEOkeanosLaurien Verkleij020: DDev 4-Heat 1[2]07:41,994th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos 1Laurien Verkleij121: DO 4-Final A [6]07:11,154th
OKEOkeanos 1Laurien Verkleij121: DO 4-Heat 1[6]07:13,152nd
OKEOkeanosLaurien Verkleij038: DDev 4-Final B [4]07:12,973rd
OKEOkeanosLaurien Verkleij038: DDev 4-Heat 1[4]07:19,623rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosLaurien Verkleij008: D 2e divisie 8+Time Trial 27:30,243rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosLaurien Verkleij012: D2eDiv8+Round D 17:50,05th
OKEOkeanosLaurien Verkleij012: D2eDiv8+Round C 02:25,86th
OKEOkeanosLaurien Verkleij012: D2eDiv8+Round B 00:45,55th
OKEOkeanosLaurien Verkleij012: D2eDiv8+Round A 08:23,85th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLotte Pronk135: DN 2xFinal A [4]07:51,202nd
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xFinal A [2]08:19,154th
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xHeat 1[7]08:29,433rd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/VidarEmily Weimar114: W 2xHeat 1[5]07:37,685th
TROTromp/VidarEmily Weimar018: BW 2xHeat 2[4]07:42,444th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/VidarEmily Weimar126: DSA 2xFinal A [7]08:14,946th
TROTromp/VidarEmily Weimar126: DSA 2xHeat 2[2]08:13,933rd
TROTrompLotte Pronk028: DN 1xFinal A [4]09:42,762nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompCaitlin van Essen135: DN 2xFinal A [5]07:36,972nd
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xHeat 2[4]08:47,535th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLotte Pronk126: DSB 1xHeat 1[5]08:39,914th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/Nereus/TrompKristel Kooij016: D1eDiv4*Round D 17:57,16th
OKEOkeanos/Nereus/TrompKristel Kooij016: D1eDiv4*Round C 02:48,16th
OKEOkeanos/Nereus/TrompKristel Kooij016: D1eDiv4*Round B 00:56,87th
OKEOkeanos/Nereus/TrompKristel Kooij016: D1eDiv4*Round A 08:41,65th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII/TrompEmma Reijmerink135: DN 2xFinal A [5]07:35,662nd
WILWillemIII/TrompEmma Reijmerink135: DN 2xHeat 1[4]07:56,761st
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xFinal A [3]08:11,274th
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xHeat 1[4]08:19,223rd

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLotte Pronk011: DSB 1xFinal A [5]08:49,414th
TROTrompLotte Pronk011: DSB 1xHeat 2[2]08:47,392nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLotte Pronk128: DO 1xFinal A 08:24,635th
TROTrompLotte Pronk028: DN 1xFinal A 08:13,082nd
TROTrompLotte Pronk028: DN 1xHeat 108:52,343rd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLotte Pronk136: DB 1xFinal A [6]08:11,171st
TROTrompLotte Pronk136: DB 1xHeat 1[5]08:35,622nd
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xFinal A [4]08:41,954th
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xHeat 2[4]08:26,581st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLotte Pronk131: DN 1xFinal A [7]08:32,253rd
TROTrompLotte Pronk131: DN 1xHeat 1[3]08:51,213rd
TROTrompLotte Pronk031: DB 1xFinal A [2]09:10,374th
TROTrompLotte Pronk031: DB 1xHeat 2[6]08:47,953rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunzeLotte Pronk011: D 1e divisie 4*Time Trial 31:02,522nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze-combi 1Lotte Pronk016: D1eDiv 4*Round D 19:41,75th
HUNHunze-combi 1Lotte Pronk016: D1eDiv 4*Round C 02:40,76th
HUNHunze-combi 1Lotte Pronk016: D1eDiv 4*Round B 00:52,56th
HUNHunze-combi 1Lotte Pronk016: D1eDiv 4*Round A 09:22,46th

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompHelga Emke147: M18 4xFinal A 07:07,412nd
TROTrompHelga Emke032: M18 2xHeat 307:38,311st

Koninklijke - Holland Beker

27 June 2009 to 28 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompHelga Emke125: M18 2xFinal A [4]07:49,713rd
TROTrompHelga Emke016: M18 2xFinal A [3]08:17,403rd
TROTrompHelga Emke016: M18 2xHeat 1[3]08:23,051st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompHelga Emke144: M18 2xFinal B [5]08:49,795th
TROTrompHelga Emke144: M18 2xSemifinal 2[6]08:39,874th
TROTrompHelga Emke144: M18 2xHeat 1[7]09:16,932nd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompHelga Emke147: M18 4x (combiheat)Heat 107:16,494th
TROTrompHelga Emke032: M18 2xHeat 208:20,153rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompHelga Emke145: M18 4xFinal A [4]07:22,701st
TROTrompMaaike Buisman029: M18 2xFinal B [4]08:34,413rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompHelga Emke014: M18 4 *Time Trial 31:23,941st

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompDaphne van Wees017: M18 4*Round D 19:31,82nd
TROTrompDaphne van Wees017: M18 4*Round C 02:41,32nd
TROTrompDaphne van Wees017: M18 4*Round B 00:53,52nd
TROTrompDaphne van Wees017: M18 4*Round A 08:53,52nd