Marien Mortier

368 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC/Maas/EemFloris Wassing103: HE 4xFinal A [5]06:18,153rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC/EemPim Kloet143: J18 2x (NK)Final B [3]06:51,141st
ARCARC/EemPim Kloet143: J18 2x (NK)Heat 2[7]06:54,203rd
ARCARC/Maas/EemPim Kloet038: J18 4x (NK)Final A [6]06:21,022nd
ARCARC/Maas/EemPim Kloet038: J18 4x (NK)Race For Lanes [5]06:21,623rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEemBas In 't Velt023: JM 2xFinal A [2]07:32,272nd
EEMEemBas In 't Velt023: JM 2xHeat 1[1]07:31,541st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEemDavid Laseur143: J18 2x (Nederlands Kampioenschap)Final A [4]06:49,602nd
EEMEemDavid Laseur143: J18 2x (Nederlands Kampioenschap)Heat 2[4]06:54,911st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEemDavid Laseur108: HG 2xFinal A [1]07:38,406th
EEMEemDavid Laseur143: J18 2xFinal A [2]07:21,173rd
EEMEemDavid Laseur143: J18 2xHeat 1[2]07:33,752nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEem 1David Laseur016: J18 1x (NK)Final E [4]07:54,891st
EEMEem 2 (P17)Bas In 't Velt016: J18 1x (NK)Final F [6]08:12,163rd
EEMEem 2 (P17)Bas In 't Velt016: J18 1x (NK)Time Trial 07:18,7236th
EEMEem 1David Laseur016: J18 1x (NK)Time Trial 07:14,7028th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Guido de Ruiter107: B 1xFinal A [5]07:16,381st
THEThêtaLisa van Heyningen121: DE 8+ (NSK)Final A [1]07:03,496th
THEThêta/VidarSander de Graaf101: E 2- (NSK)Final A [4]06:45,501st
EEMEemBas In 't Velt138: J16 2xFinal A [6]07:01,302nd
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Heat 2[3]07:54,694th
THEThêta 1Christiaan Rosendaal107: B 1xHeat 4[6]07:28,493rd
THEThêta 2Guido de Ruiter107: B 1xHeat 4[5]07:23,101st
THEThêta/VidarSander de Graaf101: E 2- (NSK)Heat 1[3]06:49,491st
THEThêtaLisa van Heyningen121: DE 8+ (NSK)Heat 1[5]06:49,813rd
EEMEemBas In 't Velt138: J16 2xHeat 5[1]07:14,392nd
THEThêtaMark Verbeek105: G 4+Heat 4[5]06:45,275th
THEThêta 1Sjoerd Pieksma012: LG 2-Final A [1]07:31,586th
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:56,855th
THEThêta/VidarSander de Graaf004: G 2-Final A [5]06:41,871st
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:50,103rd
THEThêtaRalph Bens015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:31,346th
THEThêta 2Jeroen Ligthart012: LG 2-Heat 2[2]07:42,844th
THEThêta 1Sjoerd Pieksma012: LG 2-Heat 2[4]07:42,273rd
THEThêta 1Christiaan Rosendaal001: G 1xHeat 2[4]07:52,285th
EEMEem 2Bas In 't Velt035: J16 1xFinal 1[2]08:06,593rd
EEMEem 1David Laseur035: J16 1xFinal 1[3]07:54,831st
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:54,496th
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:03,213rd
THEThêta/VidarSander de Graaf004: G 2-Heat 1[3]06:54,341st
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:49,101st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/VidarSander de Graaf107: M 2-Final A [3]06:35,945th
NERNereusFloris Loeffen111: M 2xHeat 1[4]06:27,363rd
THEThêta/VidarSander de Graaf107: M 2-Heat 1[1]06:42,622nd
EEMEemBas In 't Velt102: JM 2xHeat 1[3]07:16,275th
THEThêta/VidarSander de Graaf028: M 2-Final A [4]06:35,322nd
NERNereusFloris Loeffen013: BLM 2xFinal A [3]06:31,112nd
EEMEemBas In 't Velt007: JM 2xFinal A [1]06:58,655th
THEThêta/VidarSander de Graaf028: M 2-Heat 2[2]06:37,862nd
EEMEemBas In 't Velt007: JM 2xHeat 2[3]07:09,143rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]03:18,322nd
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]03:52,962nd
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]03:22,431st
THEThêtaSjoerd Pieksma012: LG 2-Final A [4]07:22,294th
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf004: G 2-Final A [1]06:45,211st
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]03:16,581st
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[2]03:47,362nd
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]03:17,652nd
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf004: G 2-Heat 3[1]06:55,631st
EEMEem 2Bas In 't Velt035: J16 1xFinal 2[4]07:54,042nd
EEMEem 1David Laseur035: J16 1xFinal 2[2]07:48,411st
THEThêta 2Guido de Ruiter001: G 1xHeat 4[2]07:27,783rd
THEThêta 1Christiaan Rosendaal001: G 1xHeat 3[1]07:33,163rd
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:15,583rd
THEThêtaRalph Bens015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:19,7215th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:43,7210th
THEThêta/NereusYumiko Van Diest022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:43,914th
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:14,492nd
THEThêta 2Guido de Ruiter108: B 1xFinal B [4]07:32,701st
THEThêta 2Henriëtte Eijking128: DB 1xFinal B [2]08:46,271st
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+Final B [4]07:55,083rd
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Final B [2]07:35,911st
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Final B [2]06:53,353rd
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf101: E 2-Final A [3]06:43,381st
EEMEemBas In 't Velt142: J16 2xFinal A [3]07:14,591st
THEThêta 2Guido de Ruiter108: B 1xHeat 4[3]07:33,172nd
THEThêta 1Christiaan Rosendaal108: B 1xHeat 3[3]07:48,763rd
THEThêta 2Henriëtte Eijking128: DB 1xHeat 1[3]00:00,003rd
THEThêta/NereusYumiko Van Diest129: DB 4+Heat 3[2]07:53,753rd
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Heat 2[2]07:42,043rd
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Heat 1[4]06:42,162nd
VIDVidar/ThêtaSander de Graaf101: E 2-Heat 1[4]06:54,901st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Temming115: LG 2xFinal A [6]06:23,061st
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Final A [1]07:49,896th
THEThêtaLisa van Heyningen127: DB 8+Final A [6]06:38,921st
THEThêta/VidarSander de Graaf101: E 2-Final A [2]06:41,482nd
EEMEemDavid Laseur138: J16 2x (Nederlands Kampioenschap)Final A [2]07:07,036th
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+Final A [2]07:49,126th
THEThêtaSjoerd Pieksma110: LE 2-Final A [4]07:04,634th
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Heat 2[5]07:30,233rd
THEThêtaLisa van Heyningen127: DB 8+Heat 2[2]06:21,811st
THEThêtaChristiaan Rosendaal107: B 1xHeat 3[4]07:03,455th
THEThêta 2Henriëtte Eijking125: DB 1xHeat 3[6]08:10,985th
THEThêtaTobias Quene113: LG 4-Heat 2[4]06:57,045th
EEMEemDavid Laseur138: J16 2x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[4]07:01,543rd
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga126: DB 4+Heat 2[6]07:38,413rd
THEThêtaMark Verbeek105: G 4+Heat 3[4]06:44,224th
NERNereusFreek Temming044: E 2xFinal A [1]06:32,625th
THEThêtaSjoerd Pieksma012: LG 2-Final A [1]07:12,104th
THEThêtaChristiaan Rosendaal001: G 1xFinal B [5]07:29,333rd
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [1]07:39,575th
THEThêtaHenriëtte Eijking021: DDev 2x (Development Klassement)Final B [5]07:58,222nd
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:42,375th
EEMEemDavid Laseur138: J16 2x (Nederlands Kampioenschap)Heat 4[3]07:02,841st
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:42,612nd
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:37,934th
NERNereusFreek Temming044: E 2xHeat 2[2]06:29,563rd
THEThêtaTobias Quene015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:01,735th
THEThêtaChristiaan Rosendaal001: G 1xHeat 1[5]07:44,384th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:48,656th
THEThêtaHenriëtte Eijking021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]08:02,485th
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:46,103rd
THEThêta/TritonFlorentine Timmenga022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]08:17,874th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:49,972nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Final B [4]08:09,671st
THEThêtaCarijn Mulder130: DB 8+Final A [7]07:16,743rd
THEThêtaChristiaan Rosendaal108: B 1xFinal B [5]08:14,714th
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+Final B [4]08:13,541st
THEThêtaTobias Quene116: LG 4+Final A [3]07:32,794th
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Final A [6]07:12,425th
THEThêtaSjoerd Pieksma111: LE 2-Final A [6]07:14,933rd
THEThêtaManouk Groels135: LDB 4*Heat 2[7]07:39,284th
THEThêtaCarijn Mulder130: DB 8+Heat 1[3]06:53,653rd
THEThêtaChristiaan Rosendaal108: B 1xHeat 2[6]07:35,812nd
THEThêtaVera Smoor128: DB 1xHeat 3[3]08:39,415th
THEThêtaTobias Quene115: LG 4-Heat 1[3]06:56,255th
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy129: DB 4+Heat 1[5]08:08,324th
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Heat 1[6]06:55,512nd
THEThêta 2Sander de Graaf001: G 1xFinal A [8]07:12,493rd
THEThêtaSjoerd Pieksma012: LG 2-Final A [5]07:16,414th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [7]07:37,193rd
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:47,961st
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:54,191st
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]08:02,323rd
THEThêtaTobias Quene015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:14,816th
THEThêtaMatthijs Kamerling009: LG 1xHeat 1[6]08:33,764th
THEThêta 1Christiaan Rosendaal001: G 1xHeat 3[8]07:33,583rd
THEThêta 2Sander de Graaf001: G 1xHeat 2[5]07:14,302nd
EEMEemBas In 't Velt035: J16 1xFinal 1[4]07:53,813rd
THEThêtaVera Smoor017: DG 1xHeat 2[8]08:37,114th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]07:41,874th
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:53,774th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:10,333rd
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:59,335th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBerend Mortier145: LE 1xFinal A [6]08:29,082nd
NERNereusDaniel van de Berg116: LB 1xFinal A [5]08:21,302nd
THEThêtaThomas Buise116: LB 1xFinal B [6]08:47,425th
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Final B [7]08:52,596th
THEThêtaTobias Quene117: LB 4+Final A [5]07:50,821st
THEThêtaCarijn Mulder127: DB 8+Final A [4]08:04,095th
THEThêta 1Sander de Graaf107: B 1xFinal A [5]08:02,112nd
THEThêtaMark Verbeek108: B 4+Final A [3]07:29,511st
THEThêtaCarijn Mulder127: DB 8+Heat 1[4]07:40,761st
THEThêtaManouk Groels131: LDB 4*Heat 1[4]08:31,656th
THEThêtaThomas Buise116: LB 1xHeat 2[7]08:33,614th
NERNereusDaniel van de Berg116: LB 1xHeat 1[4]08:16,621st
THEThêta 1Sander de Graaf107: B 1xHeat 2[4]07:59,881st
THEThêtaMatthijs Kamerling101: E 2-Heat 2[7]08:28,356th
THEThêtaMark Verbeek108: B 4+Heat 1[6]07:45,751st
THEThêtaTobias Quene014: LEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]08:20,891st
THEThêta 1Sander de Graaf001: G 1xFinal A [2]08:57,403rd
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [6]09:21,605th
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]08:11,781st
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:50,224th
THEThêtaThomas Buise009: LG 1xHeat 4[5]09:14,045th
THEThêta 2Christiaan Rosendaal001: G 1xHeat 4[3]09:05,055th
THEThêta 1Sander de Graaf001: G 1xHeat 1[6]08:14,272nd
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LG 2-Heat 2[4]08:43,894th
THEThêtaManouk Groels027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]09:04,793rd
EEMEemBas In 't Velt035: J16 1xFinal 2[6]09:06,642nd
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:49,133rd
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:32,872nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+Final A [2]07:54,194th
THEThêtaRobert Tiemeijer208: B 4+Final A [2]07:05,736th
THEThêta/OrcaTobias Quene216: LB 4+Final A [4]07:24,114th
EEMEem 1David Laseur017: J16 1x (NK)Final A [1]07:50,165th
EEMEem 2Bas In 't Velt017: J16 1x (NK)Final C [3]08:01,605th
NERNereus 3 (p7) (SB)Freek Temming007: LE 1x (NK)Final A [2]07:13,164th
NERNereus 2 (SB)Floris Loeffen007: LE 1x (NK)Final C [4]07:21,833rd
NERNereus 4Berend Mortier007: LE 1x (NK)Final C [3]07:19,602nd
THEThêtaBram Rutten252: LG 4-Final A [3]06:47,116th
THEThêtaCarijn Mulder223: DB 8+Final A [5]07:00,492nd
THEThêtaHenriëtte Eijking220: DG 2xHeat 1[5]07:58,094th
THEThêta/TritonMarit Pattipeilohy224: DB 4+Heat 2[2]08:00,613rd
THEThêtaRobert Tiemeijer208: B 4+Heat 3[3]06:59,192nd
THEThêtaMaartje Hoogeveen227: LDB 4*Heat 2[4]07:57,044th
THEThêtaBram Rutten252: LG 4-Heat 1[6]06:47,082nd
THEThêtaCarijn Mulder223: DB 8+Heat 3[3]07:08,831st
THEThêtaRobert Tiemeijer107: Ej 4+ (EJK)Final A [3]07:20,656th
THEThêtaBram Rutten111: LDev 4- (Dev)Final B [1]06:53,606th
THEThêtaHenriëtte Eijking119: DDev 2x (Dev)Final B [2]08:11,515th
EEMEem 1David Laseur017: J16 1x (NK)Semifinal 1[1]07:47,293rd
NERNereus 3 (p7) (SB)Freek Temming007: LE 1x (NK)Semifinal 2[4]07:17,593rd
THEThêtaMaartje Hoogeveen125: LDEj 4* (EJK)Final B [1]07:50,605th
THEThêtaCarijn Mulder120: DEj 8+ (EJK)Final A [1]07:00,524th
THEThêtaRobert Tiemeijer107: Ej 4+ (EJK)Heat 3[2]07:01,782nd
THEThêtaBram Rutten111: LDev 4- (Dev)Heat 3[1]06:51,214th
THEThêtaHenriëtte Eijking119: DDev 2x (Dev)Heat 2[5]08:06,354th
EEMEem 2Bas In 't Velt017: J16 1x (NK)Quarterfinal 3[2]08:06,524th
EEMEem 1David Laseur017: J16 1x (NK)Quarterfinal 1[3]07:59,263rd
NERNereus 4Berend Mortier007: LE 1x (NK)Quarterfinal 3[1]07:25,375th
NERNereus 2 (SB)Floris Loeffen007: LE 1x (NK)Quarterfinal 3[5]07:21,214th
NERNereus 3 (p7) (SB)Freek Temming007: LE 1x (NK)Quarterfinal 3[3]07:19,782nd
NERNereus 5Daniel van de Berg007: LE 1x (NK)Quarterfinal 1[1]07:44,676th
THEThêtaMaartje Hoogeveen125: LDEj 4* (EJK)Heat 1[3]08:02,804th
THEThêtaCarijn Mulder120: DEj 8+ (EJK)Heat 2[6]06:54,702nd
EEMEem 2Bas In 't Velt017: J16 1x (NK)Time Trial 07:34,3311th
EEMEem 1David Laseur017: J16 1x (NK)Time Trial 07:32,108th
NERNereus 5Daniel van de Berg007: LE 1x (NK)Time Trial 07:06,7024th
NERNereus 4Berend Mortier007: LE 1x (NK)Time Trial 07:02,9719th
NERNereus 2 (SB)Floris Loeffen007: LE 1x (NK)Time Trial 07:00,0514th
NERNereus 3 (p7) (SB)Freek Temming007: LE 1x (NK)Time Trial 06:49,683rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaCarijn Mulder005: Dames AchtFinal A [4]07:11,272nd
THEThêtaVera Smoor032: DG 2xFinal A [2]08:34,414th
THEThêtaRobert Tiemeijer040: Jonge VierHeat 3[3]07:17,553rd
THEThêtaMaartje Hoogeveen006: Lichte Dames VierHeat 3[6]08:13,695th
THEThêtaCarijn Mulder005: Dames AchtHeat 3[5]07:06,141st

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJort van Gennep025: LSA 2x (NK)Final A [4]06:58,001st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEemSimon Maas119: LN 1xFinal A [1]07:47,786th
NERNereus/SkøllFreek Temming102: SA 2xFinal A [5]06:38,846th
EEMEemBas In 't Velt148: J16 2xFinal A [2]07:30,715th
EEMEemSimon Maas119: LN 1xHeat 3[2]07:40,582nd
EEMEemBas In 't Velt148: J16 2xHeat 2[2]07:25,862nd
EEMEem/Hemus/TORBas In 't Velt036: J16 4xFinal A [5]06:29,261st
EEMEemSimon Maas061: LB 1xHeat 1[2]07:40,133rd
NERNereusFloris Loeffen009: LSA 1x (NSK)Heat 2[4]07:20,164th
EEMEem 2David Laseur035: J16 1xFinal 4[4]07:43,111st
EEMEem 1Bas In 't Velt035: J16 1xFinal 2[1]08:01,392nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloris Loeffen175: LO 1xFinal A [4]07:19,041st
EEMEemSimon Maas119: LN 1xFinal B [5]07:34,402nd
EEMEemDavid Laseur148: J16 2x (NK)Final A [2]07:19,216th
NERNereus/OrcaDaan Klomp102: SA 2xFinal A [2]06:28,592nd
EEMEemSimon Maas119: LN 1xHeat 3[5]07:47,414th
EEMEemDavid Laseur148: J16 2x (NK)Heat 1[5]07:17,082nd
NERNereus/OrcaDaan Klomp003: SA 2xFinal A [4]06:31,051st
NERNereusFloris Loeffen009: LSA 1xFinal A [6]07:10,972nd
EEMEemSimon Maas041: LB 1xFinal A [3]07:41,094th
EEMEemSimon Maas041: LB 1xHeat 2[5]07:39,492nd
EEMEem 1Bas In 't Velt035: J16 1xFinal 2[4]08:00,873rd
EEMEem 2David Laseur035: J16 1xFinal 1[2]07:43,602nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloris Loeffen009: LSA 1xFinal A [2]
NERNereusFloris Loeffen009: LSA 1xHeat 2[2]07:20,841st
EEMEemDavid Laseur148: J16 2xFinal A [2]07:15,711st
NERNereusFloris Loeffen171: LO 1xFinal A [3]07:21,452nd
EEMEemDavid Laseur148: J16 2xHeat 2[2]07:21,651st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/OrcaDaan Klomp111: M 2xFinal A [1]06:38,921st
NERNereusFloris Loeffen116: LM 1xHeat 1[5]07:49,883rd
NERNereusFloris Loeffen022: BLM 1xFinal A [1]07:48,484th
NERNereus/OrcaDaan Klomp014: BM 2xFinal A [3]06:53,591st
NERNereusFloris Loeffen022: BLM 1xHeat 2[1]07:28,883rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Njord/Gyas/OrcaAbe Wiersma103: SA 4xFinal A [3]06:01,611st
EEMEemSimon Maas119: LN 1xFinal B [3]07:47,232nd
NERNereus/OrcaAbe Wiersma102: SA 2xFinal A [1]06:31,162nd
EEMEemBas In 't Velt148: J16 2xFinal A [5]07:17,135th
EEMEemSimon Maas119: LN 1xHeat 1[4]07:45,964th
EEMEemBas In 't Velt148: J16 2xHeat 1[6]07:22,891st
NERNereus/OrcaAbe Wiersma003: SA 2xFinal A [1]06:27,402nd
NERNereusIvo de Graaf001: SA 1xFinal A [5]07:25,065th
NERNereus/OrcaAbe Wiersma003: SA 2xHeat 1[3]06:39,561st
EEMEem 1Bas In 't Velt035: J16 1xFinal 4[5]08:04,752nd
EEMEem 2David Laseur035: J16 1xFinal 2[5]08:09,003rd
NERNereusIvo de Graaf001: SA 1xHeat 2[3]07:22,223rd
EEMEemSimon Maas051: LB 1xHeat 2[2]07:39,085th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEemSimon Maas119: LN 1xFinal B [5]08:25,533rd
EEMEemSimon Maas119: LN 1xHeat 2[3]08:02,803rd
EEMEemSimon Maas071: LB 1xFinal B [5]07:44,131st
EEMEemSimon Maas071: LB 1xHeat 2[4]07:53,426th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEemSimon Maas119: LN 1xHeat 1[5]
NERNereus 2Floris Loeffen202: LSA 1x (NK)Final C [4]
NERNereus 1Robert Vicic201: SA 1x (NK)Final C [3]
EEMEem 1Bas In 't Velt210: J16 1x (NK)Final C [7]
NERNereus 1Berend Mortier202: LSA 1x (NK)Final A [7]08:23,526th
EEMEem 2David Laseur210: J16 1x (NK)Final B [7]09:32,474th
EEMEem 2David Laseur210: J16 1x (NK)Semifinal 2[7]09:35,056th
NERNereus 1Berend Mortier202: LSA 1x (NK)Semifinal 2[4]08:51,983rd
NERNereus 2Floris Loeffen202: LSA 1x (NK)Repechage 1[6]09:05,504th
NERNereus 1Robert Vicic201: SA 1x (NK)Quarterfinal 4[6]08:46,754th
EEMEem 1Bas In 't Velt210: J16 1x (NK)Quarterfinal 4[7]
EEMEem 2David Laseur210: J16 1x (NK)Quarterfinal 2[3]
NERNereus 2Floris Loeffen202: LSA 1x (NK)Time Trial 08:08,2711th
NERNereus 1Berend Mortier202: LSA 1x (NK)Time Trial 07:53,733rd
NERNereus 1Robert Vicic201: SA 1x (NK)Time Trial 07:45,2613th
EEMEem 1Bas In 't Velt210: J16 1x (NK)Time Trial 08:46,6418th
EEMEem 2David Laseur210: J16 1x (NK)Time Trial 08:28,8610th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEemBas In 't Velt148: J16 2xHeat 2[4]08:12,406th
NERNereusRobert Vicic001: SA 1x (NSK)Final A [1]07:00,891st
EEMEemDavid Laseur035: J16 1xFinal 7[4]07:52,191st
NERNereusRobert Vicic001: SA 1x (NSK)Heat 1[6]07:08,403rd
EEMEemSimon Maas029: J18 1xFinal 5[6]07:43,422nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Robert Vicic120: M 1x (Holland Beker)Final A [1]07:04,435th
EEMEemSimon Maas118: JM 1x (Main Event)Final B [6]07:39,803rd
NERNereus/OrcaBerend Mortier110: LM 2xFinal A [3]06:19,801st
EEMEemSimon Maas118: JM 1x (Main Event)Semifinal A/B 2[1]07:46,276th
EEMEemSimon Maas118: JM 1x (Main Event)Repechage [1]08:20,202nd
NERNereus 2Ivo de Graaf120: M 1x (Holland Beker)Repechage 1[2]07:35,123rd
NERNereus 1Robert Vicic120: M 1x (Holland Beker)Repechage 1[3]07:34,152nd
NERNereus/OrcaBerend Mortier025: BLM 2x (Aegon Open NK)Final A [4]06:59,621st
NERNereus 1Robert Vicic120: M 1x (Holland Beker)Heat 2[1]07:28,492nd
NERNereus 2Ivo de Graaf120: M 1x (Holland Beker)Heat 1[3]07:32,774th
EEMEemSimon Maas118: JM 1x (Main Event)Heat 1[5]08:24,245th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combiIvo de Graaf116: LSA 8+ (NK)Final A [3]05:46,581st
NERNereusIvo de Graaf114: LSA 2x (NK)Final A [3]06:33,111st
PROProteus-combiIvo de Graaf116: LSA 8+ (NK)Heat 2[4]05:59,921st
NERNereusIvo de Graaf003: SA 2xFinal A [3]06:30,743rd
NERNereus 2Robert Vicic001: SA 1xFinal A [5]07:12,393rd
NERNereusIvo de Graaf011: LSA 2xFinal A [5]06:39,151st
EEMEem 1Bas In 't Velt083: J14 1xFinal 2[5]02:05,592nd
EEMEem 2David Laseur083: J14 1xFinal 1[5]01:51,911st
NERNereus 2Robert Vicic001: SA 1xHeat 1[3]07:15,462nd
EEMEemDavid Laseur149: J16 2x (NK)Heat 3[5]07:58,674th
EEMEemSimon Maas029: J18 1xFinal 4[2]07:46,295th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIvo de Graaf102: SA 2xFinal A [4]06:33,541st
EEMEemDavid Laseur035: J16 1xFinal 2[3]09:56,783rd
EEMEemSimon Maas029: J18 1xFinal 4[7]08:46,923rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1x (NK)Final B [6]07:15,611st
NERNereus 2 (SB) (p8)Berend Mortier003: LSA 1x (NK)Final A [3]07:39,555th
EEMEemSimon Maas009: J18 1x (NK)Final G [4]08:05,331st
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1x (NK)Semifinal 2[6]07:51,745th
NERNereus 2 (SB) (p8)Berend Mortier003: LSA 1x (NK)Semifinal 2[2]07:43,152nd
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1x (NK)Repechage 1[4]08:08,311st
NERNereus 2 (SB) (p8)Berend Mortier003: LSA 1x (NK)Repechage 1[5]08:14,522nd
NERNereus 4Robert Vicic001: SA 1x (NK)Heat 2[4]07:59,104th
NERNereus 2 (SB) (p8)Berend Mortier003: LSA 1x (NK)Heat 1[5]08:29,343rd
EEMEemSimon Maas009: J18 1x (NK)Time Trial 08:07,1837th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEemSimon Maas143: J18 1xFinal 2[5]08:05,674th
NERNereusBerend Mortier008: LSA 1x (NSK)Final A [6]07:16,775th
NERNereusRobert Vicic001: SA 1x (NSK)Final A [7]07:08,642nd
EEMEem/HemusSimon Maas028: J18 2xFinal 3[7]07:20,635th
NERNereusBerend Mortier008: LSA 1x (NSK)Heat 2[4]07:30,752nd
EEMEemSimon Maas026: J18 1x BFinal 2[7]07:59,222nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Berend Mortier108: LM 1xSemifinal 2[6]07:11,784th
NERNereus 1Berend Mortier108: LM 1xHeat 2[2]07:26,462nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBerend Mortier117: LO 1xFinal A [5]08:18,533rd
NERNereus 2Berend Mortier008: LSA 1xFinal A [6]07:27,901st
EEMEemJeroen Maas083: J14 1xFinal 2[5]02:12,164th
EEMEem/HoopJulius Govers145: J18 2x (NK)Heat 2[7]08:23,095th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEemSimon Maas145: J18 2xFinal 1[4]07:39,442nd
EEMEemSimon Maas029: J18 2xFinal 1[4]07:35,134th
EEMEemSimon Maas027: J18 1x BFinal 3[5]08:18,854th
EEMEemDaniël Bassie039: J16 1x BFinal 4[6]08:37,346th

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBerend Mortier117: LO 1xFinal A [7]07:38,734th
NERNereusBerend Mortier117: LO 1xHeat 2[3]07:42,103rd
NERNereusBerend Mortier008: LSA 1xFinal A [2]08:25,324th
NERNereusBerend Mortier008: LSA 1xHeat 2[6]08:31,553rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EEMEemDaniël Bassie210: J16 1xSemifinal 1[1]08:50,676th
NERNereus 1Berend Mortier202: LSA 1xSemifinal 1[2]07:40,705th
EEMEemDaniël Bassie210: J16 1xRepechage 1[5]10:54,392nd
EEMEem 1Simon Maas208: J18 1xRepechage 8[5]10:36,983rd
EEMEem 2Maurits Droogh208: J18 1xRepechage 4[2]11:17,784th
EEMEemDaniël Bassie210: J16 1xHeat 4[2]09:05,454th
EEMEem 1Simon Maas208: J18 1xHeat 9[6]08:41,884th
EEMEem 2Maurits Droogh208: J18 1xHeat 3[6]08:53,115th
NERNereus 1Berend Mortier202: LSA 1xHeat 1[5]08:05,023rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDominic Meyrick-Cole116: M 2xFinal A [5]06:32,783rd
NERNereusDominic Meyrick-Cole116: M 2xHeat 2[3]06:48,872nd
NERNereusDominic Meyrick-Cole031: M 2x (Aegon NK)Final A [6]06:34,533rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemusMarien Mortier018: HVA-D 8+Time Trial 29:06,6446th
HEMHemusCisca Kruijsdijk021: DVA-E 8+Time Trial 33:14,3526th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemusMarien Mortier022: HVD8+Round D 18:54,77th
HEMHemusMarien Mortier022: HVD8+Round B 00:48,16th
HEMHemusMarien Mortier022: HVD8+Round A 08:45,08th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemusKoos Termorshuizen019: HVE-H 8+Time Trial 32:57,9137th