Daan Klomp

191 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2x (NK)Final A [3]06:40,604th
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2x (NK)Race For Lanes [5]06:37,083rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skøll/ThêtaLennart van Lierop103: HE 4xFinal A [5]05:51,741st
ORCOrca/SkøllDaan Klomp001: HE 2xFinal A [2]06:29,383rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [8]07:42,844th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [2]07:37,421st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [6]07:42,874th
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[6]08:02,746th
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[2]08:00,473rd
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:04,5212th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Daan Klomp011: HE 1xFinal A [3]08:34,092nd
ORCOrca 1Daan Klomp011: HE 1xHeat 3[2]08:52,161st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NjordErin Smeijsters105: HG 4-Final A [4]07:02,511st
ORCOrca/NjordErin Smeijsters105: HG 4-Heat 1[5]06:33,362nd
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Final A [4]07:00,354th
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Heat 2[5]06:48,331st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
USCUSC/ORC/OKEMathijs Oggel004: M 8+Final A [2]06:33,265th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Daan Klomp101: HE 1xHeat 1[4]07:26,474th
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-Final A [4]06:46,841st
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-Heat 2[5]07:10,441st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Daan Klomp101: HE 1xHeat 2[1]07:26,573rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+Final A [2]06:24,696th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VikingDaan Klomp103: HE 4xFinal A [5]06:22,993rd
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [3]07:52,595th
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xHeat 2[3]

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel018: G 4-Final A [4]06:40,741st
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel015: G 2-Final A [2]07:05,551st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Phocas/VidarDogus Koker105: G 4+Final A [2]06:25,991st
ORCOrca/Phocas/VidarDogus Koker105: G 4+Heat 1[2]06:37,371st
VIDVidar/OrcaDaan Klomp004: G 2-Final A [1]07:03,173rd
VIDVidar/OrcaDaan Klomp004: G 2-Heat 1[4]06:58,602nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Orca 1Daan Klomp111: M 2xHeat 2[5]06:25,743rd
VIDVidar/OrcaDaan Klomp036: M 2x (Aegon Open National Championship)Final B [2]06:27,461st
VIDVidar/OrcaDaan Klomp036: M 2x (Aegon Open National Championship)Heat 2[4]06:30,034th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/OrcaDaan Klomp102: E 2xFinal A [2]06:57,582nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Daan Klomp143: E 1xFinal A [4]07:08,184th
ORCOrca/VidarDogus Koker044: E 2xFinal A [2]06:36,266th
ORCOrca/VidarDogus Koker044: E 2xHeat 2[4]06:29,242nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp147: E 1xFinal A [6]07:36,194th
PROProteus/Orca/Vidar/LagaAmos Keijser002: E 4-Final A [5]06:01,761st
VIDVidar/OrcaDaan Klomp044: E 2xFinal A [7]06:26,232nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp143: E 1xFinal A [3]07:58,012nd
ORCOrcaDaan Klomp143: E 1xHeat 1[5]07:57,351st
ORCOrca/ProteusDaan Klomp044: E 2xFinal A [3]07:35,393rd
LAGLaga/Orca/Vidar/ProteusAmos Keijser002: E 4-Final A [5]07:00,911st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Daan Klomp003: E 1x (NK)Final B [1]07:21,425th
ORCOrca 1Daan Klomp003: E 1x (NK)Semifinal 2[2]07:48,286th
ORCOrca 1Daan Klomp003: E 1x (NK)Quarterfinal 4[5]07:17,243rd
ORCOrca 1Daan Klomp003: E 1x (NK)Time Trial 06:53,4312th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/OrcaDaan Klomp102: SA 2xFinal A [2]06:28,592nd
NERNereus/OrcaDaan Klomp003: SA 2xFinal A [4]06:31,051st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/OrcaDaan Klomp111: M 2xFinal A [1]06:38,921st
NERNereus/OrcaDaan Klomp014: BM 2xFinal A [3]06:53,591st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Njord/Gyas/OrcaAbe Wiersma103: SA 4xFinal A [3]06:01,611st
NERNereus/OrcaAbe Wiersma102: SA 2xFinal A [1]06:31,162nd
NERNereus/OrcaAbe Wiersma003: SA 2xFinal A [1]06:27,402nd
NERNereus/OrcaAbe Wiersma003: SA 2xHeat 1[3]06:39,561st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3 (SB)Daan Klomp201: SA 1x (NK)Semifinal 1[5]08:03,045th
ORCOrca 3 (SB)Daan Klomp201: SA 1x (NK)Quarterfinal 1[5]08:45,121st
ORCOrca 3 (SB)Daan Klomp201: SA 1x (NK)Time Trial 07:35,816th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierFinal A [5]11:21,677th
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierHeat 2[5]06:37,641st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NereusDaan Klomp102: SA 2xFinal A [4]06:24,321st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusVincent Goris130: LM 8+Final A [1]06:14,283rd
NERNereus/OrcaBerend Mortier110: LM 2xFinal A [3]06:19,801st
NERNereus/OrcaBerend Mortier025: BLM 2x (Aegon Open NK)Final A [4]06:59,621st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp009: LSA 1xFinal A [2]07:50,811st
ORCOrcaDaan Klomp009: LSA 1xHeat 2[1]07:23,601st
ORCOrcaDaan Klomp171: LO 1xFinal A [1]07:35,921st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/GyasTim Weerkamp101: SA 2-Final A [1]06:51,483rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Daan Klomp161: O 1xFinal A [7]07:17,622nd
ORCOrcaDaan Klomp102: SA 2xFinal A [5]06:45,373rd
ORCOrca/SkøllDaan Klomp003: SA 2xFinal A [6]07:43,222nd
ORCOrcaDaan Klomp009: LSA 1xFinal A [6]08:28,451st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca (SB) (p2)Daan Klomp003: LSA 1x (NK)Final B [3]07:38,264th
ORCOrca (SB) (p2)Daan Klomp003: LSA 1x (NK)Semifinal 2[5]07:54,756th
ORCOrca (SB) (p2)Daan Klomp003: LSA 1x (NK)Heat 3[4]07:52,621st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/Laga/Orca/NereusBerend Mortier051: SA 4xFinal A [2]05:52,941st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp018: BLM 1xFinal A [5]07:04,723rd
ORCOrcaDaan Klomp018: BLM 1xHeat 2[2]07:18,721st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Daan Klomp182: LO 1xFinal A [3]07:20,561st
ORCOrca 1Daan Klomp180: O 1xFinal A [2]07:22,083rd
ORCOrca 2Daan Klomp182: LO 1xHeat 1[2]07:22,261st
ORCOrca 1Daan Klomp180: O 1xHeat 2[3]07:30,341st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Daan Klomp202: LSA 1xSemifinal 1[3]07:16,132nd
ORCOrca 1Daan Klomp202: LSA 1xHeat 1[3]07:57,331st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TOR/Viking/ProteusDaan Klomp051: SA 4x (NSK)Final A [6]06:40,212nd
ORCOrca/ProteusDaan Klomp003: O 2-Final A [3]07:20,704th
ORCOrca/ProteusDaan Klomp003: O 2-Heat 1[7]07:23,332nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusDaan Klomp115: LM 2xFinal A [5]06:28,034th
ORCOrca/ProteusDaan Klomp115: LM 2xHeat 1[5]06:36,782nd
ORCOrca/ProteusDaan Klomp030: LM 2x (Aegon NK)Final A [6]06:29,831st
ORCOrca/ProteusDaan Klomp030: LM 2x (Aegon NK)Heat 1[4]06:56,383rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Daan Klomp118: LO 1xFinal A [5]07:58,445th
ORCOrca/ProteusDaan Klomp102: SA 2xFinal A [3]06:52,151st
ORCOrca 2Daan Klomp118: LO 1xHeat 2[3]07:59,141st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusDaan Klomp103: SA 2xFinal A [4]07:28,721st
ORCOrca 2Daan Klomp117: LO 1xFinal A [6]08:54,532nd
ORCOrcaDaan Klomp008: LSA 1xFinal A [2]08:22,501st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORJort van Gennep126: JM 2xFinal A [4]06:34,121st
TORTORJort van Gennep126: JM 2xHeat 1[3]06:51,341st
TORTOR/Laak/Willem IIIAbe Wiersma035: JM 4xFinal A [1]06:01,461st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORDaan Klomp103: SA 2xFinal A [7]06:46,783rd
LAALaak/TOR/Willem IIIAbe Wiersma029: J18 4xFinal [5]06:02,091st
TORTORDaan Klomp028: J18 2xFinal 2[3]06:34,481st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORJort van Gennep131: J18 2x (NK)Final A [5]06:48,551st
TORTOR 2Daan Klomp130: J18 1x (NK)Final A [5]07:17,531st
TORTOR 2Daan Klomp130: J18 1x (NK)Semifinal 3[5]07:22,951st
TORTORJort van Gennep131: J18 2x (NK)Heat 2[4]06:34,951st
TORTOR 2Daan Klomp130: J18 1x (NK)Heat 3[5]07:40,691st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORJort van Gennep013: J18 4*Time Trial 26:20,881st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDS/TORDaan Klomp145: J18 2xFinal 1[7]06:48,861st
TORTORDaan Klomp117: LO 1xHeat 1[3]07:39,183rd
LEYLeythe/TOR/DDS/BeatrixJeroen de Wit028: J18 4xFinal [6]06:14,731st
TORTORDaan Klomp027: J18 2xFinal 4[4]07:00,422nd
TORTORDaan Klomp024: J18 1x AFinal 2[6]07:37,871st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTOR 1Daan Klomp119: JM 1xFinal A [5]07:20,851st
TORTOR 1Daan Klomp119: JM 1xSemifinal A/B 1[4]07:36,432nd
DDSDDS/Beatrix/Leythe/TORDaan Klomp032: JM 4xFinal A [4]06:17,432nd
TORTOR 1Daan Klomp119: JM 1xHeat 3[4]07:39,541st
DDSDDS/Beatrix/Leythe/TORDaan Klomp032: JM 4xHeat 2[4]06:28,441st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrix/TORJeroen de Wit142: J18 2xFinal A [7]07:27,383rd
BEABeatrix/TORJeroen de Wit142: J18 2xSemifinal 1[5]07:33,483rd
BEABeatrix/TORJeroen de Wit142: J18 2xHeat 1[6]07:26,551st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTOR/BredaJort van Gennep144: J18 2-Final [3]07:07,771st
TORTOR/BredaJort van Gennep027: J18 2xFinal 3[3]06:53,751st
TORTORDaan Klomp024: J18 1x AFinal 2[5]07:39,651st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda/TOR/Spaarne/LaakJort van Gennep139: J18 4xFinal A [4]06:28,211st
TORTORDaan Klomp137: J18 1xFinal B [5]07:56,321st
TORTORDaan Klomp137: J18 1xSemifinal 1[5]07:43,273rd
TORTOR/BredaJort van Gennep030: J18 2-Final A [5]07:53,501st
TORTORDaan Klomp137: J18 1xHeat 4[6]08:35,421st
TORTOR/BredaJort van Gennep030: J18 2-Heat 1[6]07:49,001st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTOR/Willem III/LaakConno Kuyt013: J18 4*Time Trial 27:10,691st

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORDaan Klomp062: J18 1xTime Trial 23:22,682nd
TORTORDaan Klomp021: LN 1xTime Trial 20:04,841st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORJort van Gennep151: J16 2xFinal 1[6]07:09,651st
BREBreda/TORJort van Gennep152: J16 4*Final [2]06:47,461st
TORTOR/BredaJort van Gennep029: J18 4-Final [5]06:42,951st
TORTORDaan Klomp038: J16 2xFinal 1[2]07:13,411st
TORTORDaan Klomp036: J16 1xAFinal 2[4]07:34,321st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpa/Bre/TORJort van Gennep130: J18 8+Final A [1]06:42,042nd
TORTOR/BredaJort van Gennep003: J18 4-Final A [5]06:45,953rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORDaan Klomp148: J16 2xFinal A 07:00,233rd
TORTORDaan Klomp148: J16 2xSemifinal 107:25,212nd
TORTOR/BredaBart de Wijs047: J16 4*Final A 06:40,381st
TORTOR/BredaBart de Wijs047: J16 4*Heat 107:03,111st
TORTORDaan Klomp148: J16 2xHeat 407:27,781st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORDaan Klomp145: J18 2xFinal 1[4]07:12,072nd
TORTORDaan Klomp151: J16 2x zondagFinal 4[2]07:17,871st
TORTORDaan Klomp025: J18 1x BFinal 3[3]07:57,922nd
TORTORDaan Klomp036: J16 1x AFinal 1[3]07:49,701st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTOR/BredaJort van Gennep042: J16 4xFinal A 06:47,671st
TORTORDaan Klomp036: J16 2xFinal A 07:30,112nd
TORTORDaan Klomp034: J16 1x AHeat 107:53,972nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTOR 1Daan Klomp141: J16 1xFinal A [4]07:50,075th
TORTORJort van Gennep142: J16 4*Heat 1[5]
TORTOR 1Daan Klomp141: J16 1xRepechage 1[7]08:01,861st
TORTORDaan Klomp024: J16 2xFinal H [2]07:52,103rd
TORTOR 1Daan Klomp141: J16 1xHeat 3[2]08:03,883rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ROORoosendaalse-combi 5Erik Dekker012: J18 8+Time Trial 28:50,667th

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ROORoosendaalse-combi 1Erik Dekker007: J18 8+Round D 17:32,85th
ROORoosendaalse-combi 1Erik Dekker007: J18 8+Round C 02:25,86th
ROORoosendaalse-combi 1Erik Dekker007: J18 8+Round B 00:44,34th
ROORoosendaalse-combi 1Erik Dekker007: J18 8+Round A 08:17,55th

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORSjoerd Klomp144: J18 8+Final A 07:03,435th
TORTORDaan Klomp149: J16 1xHeat 208:12,984th
TORTORDaan Klomp035: J16 1xBHeat 208:07,242nd
TORTORDaan Klomp036: J16 2xHeat 507:38,753rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORDaan Klomp146: J16 2xFinal B [5]08:02,315th
TORTORDaan Klomp146: J16 2xSemifinal 3[4]08:28,593rd
TORTORDaan Klomp037: J16 4*Final A [1]07:56,694th
TORTOR 1Daan Klomp032: J161x BHeat 2[5]09:19,611st
TORTORDaan Klomp037: J16 4*Heat 3[5]08:24,132nd
TORTORDaan Klomp146: J16 2xHeat 3[7]08:26,111st

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTOR 2Daan Klomp149: J16 1xHeat 208:13,385th
TORTOR 2Daan Klomp035: J16 1x BHeat 108:34,892nd
TORTORDaan Klomp036: J16 2xHeat 207:52,043rd

Roeiwedstrijden van de ZRB 2009

09 May 2009 to 10 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTOR 2Daan Klomp149: J16 1xHeat 108:32,492nd
TORTORGeert Bakker036: J16 2xHeat 107:41,482nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTORGeert Bakker028: J16 2xFinal A [3]07:48,964th
TORTOR 1Daan Klomp141: J16 1xHeat 3[6]08:30,596th
TORTOR 1Daan Klomp141: J16 1xHeat 1[3]09:09,3111th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
TORTOR 2Peter Klomp023: HCl 4*Time Trial 31:26,7113th