Bram Bollaert

74 races

Westelijke Regatta / NK Groot Junioren 2021

19 June 2021 to 20 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheWessel Immeker109: J14 1x (Competitie )Round B 1[3]02:09,904th
ZWOZwolscheWessel Immeker109: J14 1x (Competitie )Round A 1[3]04:26,864th
ZWOZwolscheMarrit Otter007: M18 2x (Nationaal Kampioenschap)Final C [4]08:08,485th
ZWOZwolscheMarrit Otter007: M18 2x (Nationaal Kampioenschap)Time Trial 07:41,9918th

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein 2021

16 April 2021 to 18 April 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheJelmer Immeker015: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)Final E [5]08:56,841st
ZWOZwolscheJelmer Immeker015: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:31,8025th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheDaan Tobias Sikkens121: LHB 1xHeat 1[6]09:21,935th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheDaan Tobias Sikkens121: LHB 1xHeat 3[7]08:13,326th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheDaan Tobias Sikkens121: LHB 1xTime Trial 07:00,2816th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xFinal B [3]08:58,563rd
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xHeat 1[3]08:57,085th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek053: LDB 1xFinal B [4]10:30,364th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek053: LDB 1xHeat 2[7]10:38,934th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xHeat 1[5]09:18,115th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek073: LDB 1xFinal A [7]09:14,895th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek073: LDB 1xHeat 1[6]09:14,463rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xFinal A [3]08:54,323rd
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xHeat 2[6]08:53,772nd
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xFinal A [6]08:45,776th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xHeat 1[6]08:43,712nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xHeat 1[4]08:48,845th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xFinal B [5]09:23,462nd
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xHeat 1[5]08:59,884th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xHeat 1[6]10:03,724th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek135: DN 1xHeat 1[6]08:58,365th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek062: DB 1xHeat 2[2]08:50,966th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek117: DB 1xHeat 3[6]09:47,404th
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek016: DN 1xHeat 2[6]09:35,785th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 3Lars van den Boom143: J18 1xFinal 2[4]08:56,034th
ZWOZwolsche 3Lars van den Boom026: J18 1x BFinal 2[5]08:31,084th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLars van den Boom160: J18 2x (NK)Heat 2[2]07:42,645th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLars van den Boom143: J18 1xFinal 2[6]09:39,966th
ZWOZwolscheLars van den Boom026: J18 1x BFinal 2[3]09:16,605th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 4Lars van den Boom140: J18 1x (NK)Heat 3[3]09:52,206th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLars van den Boom038: J16 1x BFinal 4[3]08:20,755th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLars van den Boom143: J18 1xFinal 4[6]09:08,825th
ZWOZwolscheRoland Kok026: J18 1x BFinal 3[3]07:56,796th
ZWOZwolsche 2Tom Schwantje037: J16 1x AFinal 2[4]08:05,765th
ZWOZwolscheLars van den Boom038: J16 1x BFinal 3[5]08:21,194th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLars van den Boom143: J18 1xFinal 3[6]08:45,424th
ZWOZwolscheLars van den Boom038: J16 1x BFinal 3[7]08:30,094th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 2Tom Schwantje132: J16 1x (NK)Final B [6]07:55,922nd
ZWOZwolsche 2Tom Schwantje132: J16 1x (NK)Semifinal 2[4]07:58,333rd
ZWOZwolsche 1Koen Luppes130: J18 1x (NK)Heat 2[5]07:58,613rd
ZWOZwolsche 2Tom Schwantje132: J16 1x (NK)Heat 5[5]08:12,821st
ZWOZwolsche 1Lars van den Boom132: J16 1x (NK)Heat 1[3]08:50,975th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/HunzeKoen Luppes013: J18 4*Time Trial 27:55,325th
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer014: J16 4*Time Trial 28:19,771st
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard017: M16 4*Time Trial 32:56,022nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*Round D 17:52,32nd
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*Round B 00:47,83rd
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*Round A 08:24,92nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheLars van den Boom145: J18 2xFinal 1[5]07:26,624th
ZWOZwolscheMorvenna de Vries041: M16 1x BFinal 1[2]09:16,916th
ZWOZwolsche 3Philip den Bremer037: J16 1x BFinal 5[2]08:05,341st

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche 3Lars van den Boom143: J18 1xFinal [7]09:02,515th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheKoen Luppes036: J18 1x BFinal 1[2]08:40,021st
ZWOZwolscheLars van den Boom046: J16 1x BFinal 3[7]09:54,812nd
ZWOZwolscheMarjolein Visser062: M14 1xFinal 3[4]02:34,232nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard146: M16 1xFinal A [3]09:01,665th
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xFinal A [5]08:23,836th
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard146: M16 1xHeat 2[2]08:58,462nd
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xSemifinal 2[2]07:52,121st
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje140: J16 1xSemifinal 1[6]08:09,865th
ZWOZwolscheMorvenna de Vries035: M16 2xFinal 1[2]09:27,605th
ZWOZwolscheKoen Luppes137: J18 1xHeat 4[2]08:39,683rd
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xHeat 7[3]08:52,882nd
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje140: J16 1xHeat 5[3]08:58,692nd
ZWOZwolsche 3Lars van den Boom140: J16 1xHeat 2[7]09:23,645th