Just van der Endt

110 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Vidar/AsoposWard van Zeijl127: LM 4xFinal A [3]05:52,671st
GYAGyas/Vidar/AsoposWard van Zeijl041: LM 4xFinal A [3]05:50,643rd
GYAGyas/Vidar/AsoposWard van Zeijl041: LM 4xHeat 2[3]06:01,281st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Gyas/VidarWard van Zeijl102: E 4xFinal A [1]05:58,835th
GYAGyas/AsoposWard van Zeijl044: E 2xFinal A [6]06:28,334th
GYAGyas/AsoposWard van Zeijl044: E 2xHeat 1[2]06:30,173rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AsoposJust van der Endt102: E 2xFinal A [5]06:43,002nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AsoposJust van der Endt044: E 2xFinal A [4]07:32,662nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Just van der Endt007: LE 1xFinal B [5]07:20,723rd
GYAGyas 2Just van der Endt007: LE 1xSemifinal 2[2]07:18,034th
GYAGyas 2Just van der Endt007: LE 1xQuarterfinal 2[4]07:21,843rd
GYAGyas 2Just van der Endt007: LE 1xTime Trial 06:55,987th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt103: SA 4xFinal A [3]06:05,781st
ASOAsopos/GyasJust van der Endt114: LSA 2xFinal A [4]06:31,261st
GYAGyas/NereusJust van der Endt012: LO 2-Final A [3]06:53,181st
GYAGyas/NereusJust van der Endt012: LO 2-Heat 2[2]06:56,651st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt127: LM 4xFinal A [3]06:13,732nd
ASOAsopos/Proteus/Nereus/GyasJust van der Endt041: LM 4xFinal A [3]06:17,482nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/Asopos/Gyas/NereusBerend Mortier103: SA 4xFinal A [4]06:04,903rd
GYAGyas/NereusBerend Mortier003: SA 2xHeat 2[4]06:40,564th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 3Just van der Endt202: LSA 1xFinal A [6]08:14,834th
GYAGyas 3Just van der Endt202: LSA 1xSemifinal 1[3]08:48,152nd
GYAGyas 3Just van der Endt202: LSA 1xTime Trial 07:55,556th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasTim Weerkamp116: LSA 8+Final A [3]05:45,321st
GYAGyasTim Weerkamp116: LSA 8+Heat 1[5]05:53,941st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJust van der Endt106: LM 2-Final A [3]06:43,444th
GYAGyasJust van der Endt009: BLM 2-Final A [3]07:17,192nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combiIvo de Graaf116: LSA 8+ (NK)Final A [3]05:46,581st
PROProteus-combiIvo de Graaf116: LSA 8+ (NK)Heat 2[4]05:59,921st
GYAGyasJust van der Endt004: O 2-Final A [4]06:49,951st
GYAGyasJust van der Endt004: O 2-Heat 1[6]06:48,571st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Just van der Endt023: LSA 2-Final A [4]07:00,631st
GYAGyas 1Just van der Endt023: LSA 2-Heat 2[4]07:37,951st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Just van der Endt121: LN 2-Heat 1[3]07:53,665th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/Gyas/NjordRobin Bakker124: LB 4+Final A [4]07:42,981st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJust van der Endt125: LB 8+Final A [5]06:50,074th
GYAGyas 1Just van der Endt012: LN 4+Final A [2]07:21,053rd
GYAGyas 1Just van der Endt012: LN 4+Heat 2[6]07:17,093rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRoeland Prak125: LB 8+Final A [4]07:39,835th
GYAGyasRoeland Prak014: LEj 8+Final B [1]07:28,925th
GYAGyasRoeland Prak014: LEj 8+Heat 2[1]07:42,805th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRoeland Prak124: LB 8+Final A [7]06:45,786th
GYAGyasRoeland Prak124: LB 8+Heat 1[3]06:53,473rd
GYAGyasRoeland Prak020: LEj 8+Final A [6]06:58,036th
GYAGyasRoeland Prak020: LEj 8+Heat 1[2]06:42,262nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+Final B [2]07:26,473rd
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+Heat 1[6]07:17,095th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom125: LB 8+Final B [1]06:26,961st
GYAGyasDavid Vroom125: LB 8+Heat 2[4]06:38,744th
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+Final C [1]03:02,681st
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+Quarterfinal 4[2]03:10,532nd
GYAGyasDavid Vroom014: LEj 8+Time Trial 03:04,126th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom124: LB 8+Heat 3[5]06:33,044th
GYAGyasDavid Vroom013: LEj 8+Final B [3]07:08,124th
GYAGyasDavid Vroom013: LEj 8+Heat 1[3]07:07,754th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom003: Lichte AchtHeat 1[2]06:35,913rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDavid Vroom006: LH 4e divisie 8+Time Trial 28:33,28th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJust van der Endt062: LEj 8+Time Trial 19:51,37th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneKars Huisman109: N 2-Final A [2]08:17,065th
SPASpaarneKars Huisman109: N 2-Heat 2[5]08:22,033rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneKars Huisman113: B 8+Heat 1[5]06:02,221st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneKars Huisman130: JM 8+Final A [1]06:03,721st
SPASpaarne 1Daan Ram003: JM 4-Final A [4]06:30,021st
SPASpaarne 1Daan Ram003: JM 4-Heat 1[1]06:30,941st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneDaan Ram143: J18 8+Final A [7]06:18,301st
SPASpaarneDaan Ram038: J18 4-Final A [4]07:12,221st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneJust van der Endt108: N 4-Final A [2]06:20,312nd
SPASpaarneJust van der Endt108: N 4-Heat 2[6]06:32,103rd
SPASpaarneJust van der Endt006: Dev 4-Final A [7]06:36,154th
SPASpaarneJust van der Endt006: Dev 4-Heat 2[7]06:27,393rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneJust van der Endt108: N 4-Final A [3]06:47,473rd
SPASpaarneJust van der Endt138: J18 4-Final A [4]06:59,581st
SPASpaarneJust van der Endt108: N 4-Heat 1[5]06:41,352nd
SPASpaarne 2Daan Ram030: J18 2-Final A [6]08:08,343rd
SPASpaarne 2Daan Ram030: J18 2-Heat 1[4]07:55,362nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneKars Huisman012: J18 8+Time Trial 26:19,891st

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneKars Huisman007: J188+Round D 15:21,11st
SPASpaarneKars Huisman007: J188+Round C 02:21,22nd
SPASpaarneKars Huisman007: J188+Round B 00:42,22nd
SPASpaarneKars Huisman007: J188+Round A 07:26,92nd

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne 3Daan Ram026: J18 2-Final 2[5]07:28,481st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneDaan Ram143: J18 8+Final A 06:24,782nd
SPASpaarne 2Daan Ram142: J18 2xFinal B 06:56,771st
SPASpaarne 2Daan Ram142: J18 2xHeat 107:35,843rd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne 2Daan Ram145: J18 2xFinal 3[2]07:01,334th
SPASpaarne 2David Soff028: J18 4xFinal [4]06:38,833rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneDaan Ram023: J18 2xFinal A [6]07:46,091st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneKars Huisman007: J18 8+Round D 16:47,02nd
SPASpaarneKars Huisman007: J18 8+Round C 02:19,23rd
SPASpaarneKars Huisman007: J18 8+Round B 00:42,93rd
SPASpaarneKars Huisman007: J18 8+Round A 07:58,63rd

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 June 2009 to 21 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneDaniel van de Berg151: J16 4*Final [4]06:52,092nd
SPASpaarne 1Just van der Endt149: J16 1xFinal 2[2]08:29,373rd
SPASpaarne 2Daniel van de Berg036: J16 2xFinal 1[2]07:52,733rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarneDaniel van de Berg146: J16 2xSemifinal 1[2]08:25,645th
SPASpaarneDaniel van de Berg146: J16 2xHeat 4[3]08:28,263rd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne 3Just van der Endt035: J16 1x BHeat 308:37,651st
SPASpaarne 3Daniel van de Berg036: J16 2xHeat 307:43,182nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne 1Daniel van de Berg028: J16 2xFinal B [7]07:40,714th