Claudia Belderbos

74 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiOlivia van Rooijen129: W 8+Final A [2]06:27,701st
KNRKNRB-combiOlivia van Rooijen129: W 8+Heat 1[4]06:38,661st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiHeleen Boers129: DSA 8+ (NK)Final A [4]06:12,381st
KNRKNRB-combiHeleen Boers129: DSA 8+ (NK)Heat 2[4]06:13,411st
NERNereus/Maas/Orca/GyasSophie Souwer018: DSA 4- (NK)Final A [2]06:32,591st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Orca/ProteusEllen Hogerwerf113: W 2x (Aegon Open NK)Final A [4]06:51,703rd
KNRKNRB/Orca/ProteusEllen Hogerwerf113: W 2x (Aegon Open NK)Heat 1[4]07:11,901st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combiOlivia van Rooijen129: DSA 8+Final A [4]06:21,661st
PROProteus-combiOlivia van Rooijen129: DSA 8+Heat 1[3]06:13,171st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Nereus/Orca/ProteusCarline Bouw128: DSA 4xFinal A [6]06:25,001st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaClaudia Belderbos007: D 1e divisie 8+Time Trial 28:23,02nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiAnnemiek de Haan128: W 8+Final A [3]06:06,651st
KNRKNRB-combiAnnemiek de Haan128: W 8+Heat 2[4]06:27,791st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Orca/ProteusChantal Achterberg120: DSA 2- (NK)Final A [4]07:10,941st
KNRKNRB/Orca/ProteusChantal Achterberg120: DSA 2- (NK)Heat 1[3]07:35,721st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRNetherlandsAnnemiek de Haan128: W 8+Final A [3]06:07,581st
KNRNetherlandsAnnemiek de Haan128: W 8+Heat 2[4]06:23,921st
KNRNetherlandsAnnemiek de Haan038: W 8+Final A [3]06:06,671st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton-combiAnnemiek de Haan129: DSA 8+Final A [5]06:04,511st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonInge Janssen125: DSA 8+Final A [7]06:41,082nd
ORCOrca 1Claudia Belderbos123: DSA 1xFinal A [3]07:47,861st
ORCOrca 1Claudia Belderbos123: DSA 1xSemifinal 3[3]08:03,111st
ORCOrca 1Claudia Belderbos123: DSA 1xHeat 3[3]08:57,162nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiFemke Dekker011: D1eDiv8+Round D 15:53,11st
KNRKNRB-combiFemke Dekker011: D1eDiv8+Round C 02:24,01st
KNRKNRB-combiFemke Dekker011: D1eDiv8+Round B 00:43,81st
KNRKNRB-combiFemke Dekker011: D1eDiv8+Round A 07:39,41st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 2Femke Dekker128: DSA 8+Final A [1]06:42,221st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combi 1Femke Dekker127: DSA 8+Final A 06:08,921st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Claudia Belderbos123: DSA 1xFinal A [3]07:49,211st
ORCOrca 3Claudia Belderbos123: DSA 1xRepechage 2[5]08:07,392nd
ORCOrca 3Claudia Belderbos123: DSA 1xHeat 4[6]08:11,291st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusMarette Vermin007: D 1e divisie 8+Time Trial 27:08,102nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+Round D 17:11,32nd
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+Round C 02:20,31st
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+Round B 00:43,31st
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+Round A 08:07,91st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combi 2Nienke Groen125: DSA 8+Final A [5]06:27,151st
PROProteus-combi 2Nienke Groen125: DSA 8+Heat 2[7]07:00,061st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Claudia Belderbos123: DSA 1xFinal B [2]08:08,072nd
ORCOrca 1Claudia Belderbos123: DSA 1xHeat 3[2]08:19,574th
ORCOrca 1Claudia Belderbos020: DN 1xFinal A [4]08:06,451st
ORCOrca 1Claudia Belderbos020: DN 1xHeat 2[6]08:23,951st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/MaasAnnique Priesterbach007: D 1e divisie 8+Time Trial 27:05,143rd

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/MaasAnnique Priesterbach011: D1eDiv 8+Round D 17:01,63rd
ORCOrca/MaasAnnique Priesterbach011: D1eDiv 8+Round C 02:23,24th
ORCOrca/MaasAnnique Priesterbach011: D1eDiv 8+Round B 00:46,64th
ORCOrca/MaasAnnique Priesterbach011: D1eDiv 8+Round A 07:53,73rd

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2008 to 06 July 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach125: DSA8+ Open NSKFinal A [7]06:37,682nd
ORCOrcaAnnique Priesterbach125: DSA8+ Open NSKHeat 2[4]06:37,573rd
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Final A [5]06:47,131st
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Heat 2[4]07:04,111st

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 1Carline Bouw014: DSA 4-Final A [5]06:46,301st
ORCOrca-combi 1Carline Bouw014: DSA 4-Heat 2[4]06:51,711st

Koninklijke - Holland Beker

07 June 2008 to 08 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach133: DSA 8+ NKFinal A [4]06:22,941st
ORCOrca 2Annique Priesterbach030: DSA 4- NKFinal A [1]07:02,092nd
ORCOrca 2Annique Priesterbach030: DSA 4- NKHeat 2[4]07:12,432nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach125: DSA 8+Final A 06:44,802nd
ORCOrca 2Annique Priesterbach014: DSA 4-Final A 07:03,863rd
ORCOrca 2Annique Priesterbach014: DSA 4-Heat 206:57,972nd

Internationale Martini Regatta / Aegir lustrumwedstrijden 2008

17 May 2008 to 18 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Final A [4]06:36,371st
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Heat 1[5]06:46,371st

Roeiwedstrijden van de ZRB 2008

03 May 2008 to 04 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Final A 06:38,351st
ORCOrcaAnnique Priesterbach018: DEj 8+Heat 106:43,721st

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach024: DEj 8+Final A [4]07:38,451st
ORCOrcaAnnique Priesterbach024: DEj 8+Heat 3[6]07:45,811st

125e Varsity

06 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach005: Dames AchtFinal A 06:56,061st
ORCOrcaAnnique Priesterbach005: Dames AchtHeat 206:56,911st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach010: D 4e divisie 8+Time Trial 28:28,671st

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach013: DEj 8+Round D 16:54,01st
ORCOrcaAnnique Priesterbach013: DEj 8+Round C 02:42,11st
ORCOrcaAnnique Priesterbach013: DEj 8+Round B 00:50,71st
ORCOrcaAnnique Priesterbach013: DEj 8+Round A 07:57,01st

WinterWedstrijden

23 February 2008 to 24 February 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAnnique Priesterbach016: DEj 8+Time Trial 18:33,001st