Maaike Steenbergen

46 races

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Sara-Jane van der Vegt026: DCL 4*Time Trial 35:59,08th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/OkeanosDanielle van der Linden021: DEj 8+Final B [6]07:30,563rd
VIDVidar/OkeanosDanielle van der Linden021: DEj 8+Heat 1[6]07:12,015th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/LaakSimone Verkleij127: DB 8+Heat 2[5]07:20,356th
OKEOkeanos/LaakSimone Verkleij024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[4]07:27,065th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosJuliÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåâÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÇtte Johanne Corine Kuijpens010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:00,669th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanosJuliÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåâÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÇtte Johanne Corine Kuijpens014: DEj8+Round D 18:55,713th
OKEOkeanosJuliÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåâÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÇtte Johanne Corine Kuijpens014: DEj8+Round C 02:33,613th
OKEOkeanosJuliÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåâÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÇtte Johanne Corine Kuijpens014: DEj8+Round B 00:49,112th
OKEOkeanosJuliÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåâÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÇtte Johanne Corine Kuijpens014: DEj8+Round A 08:49,810th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/NereusLisanne Veling010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:30,646th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllLisanne Veling014: DEj8+Round D 17:54,713th
NERNereus/SkøllLisanne Veling014: DEj8+Round C 02:50,115th
NERNereus/SkøllLisanne Veling014: DEj8+Round B 00:57,116th
NERNereus/SkøllLisanne Veling014: DEj8+Round A 08:38,314th

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWille/Amst elMaaike Steenbergen127: M18 8+Final A [1]07:58,763rd
WILWillemIIIAdinda de Jong031: M18 4xFinal A [6]07:38,653rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Maaike Steenbergen144: M18 1xHeat 108:38,774th
WILWillemIIIAdinda de Jong044: M18 4xFinal A 07:35,555th

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Maaike Steenbergen147: M18 1xFinal C [3]08:32,901st
WILWillemIIIAdinda de Jong035: M18 4xFinal [6]07:51,432nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAdinda de Jong146: M18 4xFinal A [5]07:31,342nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAdinda de Jong014: M18 4 *Time Trial 32:46,025th

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIMaaike Steenbergen032: M18 2xHeat 108:03,402nd

Koninklijke - Holland Beker

27 June 2009 to 28 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIMaaike Steenbergen125: M18 2xFinal A [6]08:04,625th
WILWillemIIIMaaike Steenbergen016: M18 2xHeat 1[2]08:52,944th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIMaaike Steenbergen144: M18 2xHeat 1[6]09:48,724th

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Maaike Steenbergen145: M18 1xHeat 309:01,072nd
WILWillemIIIMaaike Steenbergen032: M18 2xHeat 208:36,164th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIMaaike Steenbergen029: M18 2xFinal A [6]08:14,981st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel-combi 1Sara Papinau Salm027: M18 8+Time Trial 29:29,013rd

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAms/Wil/HooTeuntje Tijssen017: M18 4*Round D 20:39,95th
AMSAms/Wil/HooTeuntje Tijssen017: M18 4*Round C 02:52,65th
AMSAms/Wil/HooTeuntje Tijssen017: M18 4*Round B 00:58,75th
AMSAms/Wil/HooTeuntje Tijssen017: M18 4*Round A 09:21,47th

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2008 to 06 July 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAms/Tro/WilJulia Scholte153: M16 8+Heat 1[5]07:46,483rd
WILWillemIII 1Maaike Steenbergen035: M16 1xBHeat 1[4]09:28,384th

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAlma van der Weele154: M16 4xFinal A [7]07:50,045th
WILWillemIII 2Julia Scholte034: M16 2xHeat 3[7]08:38,403rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAlma van der Weele152: M16 4*Heat 108:11,604th
WILWillemIII 2Maaike Steenbergen035: M161x BHeat 109:20,625th

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAlma van der Weele149: M16 4*Heat 2[3]09:30,745th
WILWillemIII 1Diandra van Duijn148: M16 2xHeat 3[4]09:30,013rd

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAlma van der Weele017: M16 4*Round D 20:27,010th
WILWillemIIIAlma van der Weele017: M16 4*Round B 01:04,910th
WILWillemIIIAlma van der Weele017: M16 4*Round A 09:48,512th