Sophie Souwer

152 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Olivia van Rooijen127: DE 4x (NK)Final A [6]06:23,801st
KNRKNRB-combi 1Olivia van Rooijen127: DE 4x (NK)Heat 2[4]06:33,321st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Sophie Souwer011: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [1]08:08,072nd
GYAGyas 1Sophie Souwer011: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[3]08:23,641st
GYAGyas 1Sophie Souwer011: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 2[4]08:03,921st
GYAGyas 1Sophie Souwer011: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:28,982nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 2Olivia van Rooijen129: W 4x (Aegon Open National Championship)Final A [6]07:05,041st
KNRKNRB-combi 2Olivia van Rooijen129: W 4x (Aegon Open National Championship)Time Trial 06:42,211st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiNicole Beukers127: DE 4xFinal A [4]06:20,861st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1 (p2)Sophie Souwer011: DE 1x (NK)Final A [3]07:42,095th
GYAGyas 1 (p2)Sophie Souwer011: DE 1x (NK)Semifinal 2[3]08:28,772nd
GYAGyas 1 (p2)Sophie Souwer011: DE 1x (NK)Quarterfinal 3[3]08:07,621st
GYAGyas 1 (p2)Sophie Souwer011: DE 1x (NK)Time Trial 07:07,093rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiLisa Scheenaard128: W 4x (Aegon Open National Championship)Final A [2]06:13,891st
KNRKNRB/Nereus/GyasSophie Souwer034: W 2x (Aegon Open National Championship)Final A [1]06:47,471st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Sophie Souwer011: DE 1x (NK)Final A [6]07:30,981st
GYAGyas 2Sophie Souwer011: DE 1x (NK)Semifinal 1[6]07:39,271st
GYAGyas 2Sophie Souwer011: DE 1x (NK)Quarterfinal 1[4]07:51,641st
GYAGyas 2Sophie Souwer011: DE 1x (NK)Time Trial 07:16,331st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 2Olivia van Rooijen129: W 8+Final A [3]06:17,901st
KNRKNRB-combi 2Olivia van Rooijen129: W 8+Heat 2[3]06:11,671st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiHeleen Boers129: DSA 8+ (NK)Final A [4]06:12,381st
KNRKNRB-combiHeleen Boers129: DSA 8+ (NK)Heat 2[4]06:13,411st
NERNereus/Maas/Orca/GyasSophie Souwer018: DSA 4- (NK)Final A [2]06:32,591st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/NereusSophie Souwer025: DSA 2- (NK)Final A [5]07:28,892nd
GYAGyas/NereusSophie Souwer025: DSA 2- (NK)Heat 1[4]07:35,881st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiDominique van der Pauw128: W 8+ (Aegon Open NK)Final A [4]06:07,623rd
KNRKNRB-combiDominique van der Pauw047: W 8+Final A [1]06:09,712nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton-combiDominique van der Pauw129: DSA 8+Final A [6]06:26,712nd
TRITriton-combiDominique van der Pauw129: DSA 8+Heat 1[4]06:15,902nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos-combiDominique van der Pauw129: DSA 8+Final A [3]06:13,471st
TRITriton/Skøll/Gyas/SkadiJanneke Van der Meulen016: DSA 4-Final A [4]06:37,341st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NEDNetherlandsNicole Beukers125: W 4x (Aegon NK)Final A [3]06:19,441st
NEDNetherlandsNicole Beukers040: W 4xFinal A [3]06:25,061st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Aegir/OkeanosEmma Corbijn van Willenswaard008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:13,41st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/Gyas/NereusLisa Scheenaard163: DSA 4x (NSK)Final A [6]06:49,981st
GYAGyas 1Eva Sprenger129: DSA 8+ (NSK)Final A [6]06:34,203rd
GYAGyas 1Eva Sprenger129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:38,032nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xSemifinal A/B 1[1]08:01,296th
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xRepechage 2[2]07:53,943rd
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xHeat 3[3]08:13,494th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSophie Souwer015: DSA 1xHeat 2[4]08:05,052nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSophie Souwer119: DSA 1x (NK)Final A [6]08:11,155th
GYAGyasSophie Souwer119: DSA 1x (NK)Semifinal 1[2]07:57,192nd
GYAGyasSophie Souwer119: DSA 1x (NK)Heat 3[7]08:10,563rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round D 17:14,63rd
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round C 02:19,23rd
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round B 00:43,62nd
ORCOrca/GyasMarloes van der Pol011: D1eDiv8+Round A 08:08,02nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSophie Souwer126: DSA 1xFinal A [5]08:03,261st
OKEOkeanos-combiJolijn Remmelink129: DSA 8+ (NSK)Final A [4]06:37,181st
OKEOkeanos-combiJolijn Remmelink129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[2]06:38,351st
GYAGyas/HunzeSophie Souwer128: DSA 2x (NSK)Heat 2[4]07:34,995th
GYAGyasSophie Souwer015: DSA 1x (NSK)Final A [4]08:04,472nd
GYAGyasSophie Souwer015: DSA 1x (NSK)Heat 1[6]08:11,751st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xFinal B [6]07:50,752nd
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xSemifinal A/B 2[1]07:55,476th
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xRepechage 2[2]07:51,432nd
GYAGyasSophie Souwer118: W 1xHeat 3[6]08:03,504th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Hunze/NereusNienke Groen129: DSA 8+Final A [6]07:16,911st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Nereus/GyasEllen Maas024: DSA 4xFinal A [7]07:46,173rd
SKOSkøll/Nereus/GyasEllen Maas024: DSA 4xHeat 2[6]07:12,823rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Sophie Souwer123: DSA 1xFinal C [4]08:04,691st
GYAGyas 2Sophie Souwer123: DSA 1xSemifinal 3[6]08:16,325th
GYAGyasSophie Souwer022: DO 1xFinal A [5]08:38,961st
GYAGyas 2Sophie Souwer123: DSA 1xHeat 1[5]09:06,803rd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSophie Souwer063: DO 1xTime Trial 26:08,961st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSophie Souwer126: DSA 1xFinal A [4]07:57,191st
GYAGyasSophie Souwer130: DO 1xFinal A [5]07:52,571st
GYAGyasSophie Souwer015: DSA1x Open NSKFinal A [6]07:45,301st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSophie Souwer118: Ladies TrophyFinal B [2]08:01,532nd
GYAGyasSophie Souwer118: Ladies TrophySemifinal A/B 1[6]07:59,114th
GYAGyasSophie Souwer118: Ladies TrophyRepechage 1[4]08:13,861st
AEGAegir-combi 1Nienke van Hoogenhuyze038: DSA 8+Final A [5]06:42,071st
GYAGyasSophie Souwer118: Ladies TrophyHeat 1[2]08:09,853rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Sophie Souwer128: DO 1xFinal A 07:56,952nd
GYAGyasEllen Maas126: DSA 2xFinal A 07:12,334th
GYAGyasEllen Maas126: DSA 2xHeat 207:35,642nd
GYAGyas 1Sophie Souwer022: DSA 1xFinal A 08:46,725th
GYAGyas 1Sophie Souwer022: DSA 1xHeat 108:40,563rd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSophie Souwer130: DO 1xFinal A [4]07:52,392nd
GYAGyasSophie Souwer130: DO 1xHeat 2[4]08:07,531st
GYAGyasSophie Souwer018: DN 1xFinal A [5]08:21,741st
GYAGyasSophie Souwer018: DN 1xHeat 1[5]08:12,221st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSophie Souwer128: DO 1xFinal A 08:16,062nd
GYAGyasSophie Souwer128: DO 1xHeat 108:14,312nd
GYAGyasSophie Souwer018: DN 1xFinal A 08:10,821st
GYAGyasSophie Souwer018: DN 1xHeat 108:14,421st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir-combi 1Nienke van Hoogenhuyze126: DSA 8+Final A [5]06:43,123rd
GYAGyas 2Sophie Souwer123: DSA 1xHeat 5[6]08:26,055th
GYAGyasSophie Souwer031: DB 1xFinal A [5]08:54,621st
GYAGyasSophie Souwer031: DB 1xHeat 1[7]08:30,381st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGya/Aeg/VidEsmée Ettema012: D2eDiv 8+Round D 17:47,71st
GYAGya/Aeg/VidEsmée Ettema012: D2eDiv 8+Round C 02:26,01st
GYAGya/Aeg/VidEsmée Ettema012: D2eDiv 8+Round B 00:44,61st
GYAGya/Aeg/VidEsmée Ettema012: D2eDiv 8+Round A 08:25,91st

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirAnouk de Brouwer127: DSA8+ Open NSKFinal A 07:05,395th
GYAGyasEsmee Ettema129: DO 4-Final A 07:20,694th
GYAGyas/AegirAnouk de Brouwer127: DSA8+ Open NSKHeat 207:00,122nd
GYAGyasEsmee Ettema129: DO 4-Heat 207:26,091st
GYAGyasEsmee Ettema020: DDev 4-Final A 06:59,423rd
GYAGyasEsmee Ettema020: DDev 4-Heat 107:02,522nd

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 June 2009 to 21 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEsmee Ettema129: DO 4-Final A [2]07:12,414th
GYAGyasEsmee Ettema020: DDev4-Final A [3]07:17,514th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEsmee Ettema172: DN 4-Final A [3]07:59,571st
GYAGyasEsmee Ettema071: DSB 4-Final A [5]08:07,804th
GYAGyasEsmee Ettema041: D Dev 4-Final A [5]08:10,843rd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEsmee Ettema131: DN 4-Final A 07:08,931st
GYAGyasEsmee Ettema020: DDev 4-Final A 07:26,932nd
GYAGyasEsmee Ettema020: DDev 4-Heat 207:22,111st

Roeiwedstrijden van de ZRB 2009

09 May 2009 to 10 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasAnouk de Brouwer131: DN 4-Final A 07:06,332nd
GYAGyasAnouk de Brouwer020: DDev 4-Final A 07:10,664th
GYAGyasAnouk de Brouwer020: DDev 4-Heat 107:14,312nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirAnouk de Brouwer126: DSA 8+Final A [6]07:04,505th
GYAGyasAnouk de Brouwer130: DN 4-Final A [5]07:10,202nd
GYAGyasAnouk de Brouwer023: DDev4-Final A [3]07:08,993rd
GYAGyasAnouk de Brouwer023: DDev4-Heat 2[6]07:48,405th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirAnouk de Brouwer009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:21,892nd

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirAnouk de Brouwer013: D3eDiv 8+Round D 17:47,72nd
GYAGyas/AegirAnouk de Brouwer013: D3eDiv 8+Round C 02:28,81st
GYAGyas/AegirAnouk de Brouwer013: D3eDiv 8+Round B 00:48,31st
GYAGyas/AegirAnouk de Brouwer013: D3eDiv 8+Round A 08:11,91st

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2008 to 06 July 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Sophie Souwer128: DO 4+Final A [5]07:48,245th
GYAGyas 1Sophie Souwer128: DO 4+Heat 1[3]07:36,961st
GYAGyas 1Sophie Souwer017: DN 4+Final A [4]07:41,512nd
GYAGyasAnouk de Brouwer018: DEj 8+Final A [3]06:58,594th
GYAGyas 1Sophie Souwer017: DN 4+Heat 3[2]08:03,091st
GYAGyasAnouk de Brouwer018: DEj 8+Heat 1[3]07:13,152nd

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Sophie Souwer128: DO 4+ Hollandia HoofdnummerFinal A [3]07:28,273rd
GYAGyas 1Sophie Souwer128: DO 4+ Hollandia HoofdnummerHeat 2[5]07:36,492nd
GYAGyasAnouk de Brouwer018: DEj 8+Final A [5]06:51,032nd
GYAGyasAnouk de Brouwer018: DEj 8+Heat 2[6]06:49,501st

Koninklijke - Holland Beker

07 June 2008 to 08 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSanja Horvat137: DEj 8+Final A [4]06:43,352nd

Internationale Martini Regatta / Aegir lustrumwedstrijden 2008

17 May 2008 to 18 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasAnouk de Brouwer125: DSA 8+Final A [4]06:43,632nd
GYAGyasAnouk de Brouwer018: DEj 8+Final A [2]06:47,913rd
GYAGyasAnouk de Brouwer018: DEj 8+Heat 2[6]06:52,092nd

Roeiwedstrijden van de ZRB 2008

03 May 2008 to 04 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasAnouk de Brouwer133: DB 8+Final A 06:56,261st
GYAGyasAnouk de Brouwer133: DB 8+Heat 106:52,861st
GYAGyasAnouk de Brouwer018: DEj 8+Final A 06:48,142nd
GYAGyasAnouk de Brouwer018: DEj 8+Heat 406:53,671st

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasAnouk de Brouwer130: DB 8+Final A [2]07:57,502nd
GYAGyasAnouk de Brouwer130: DB 8+Heat 2[3]07:56,862nd
GYAGyasAnouk de Brouwer024: DEj 8+Final A [2]08:04,494th
GYAGyasAnouk de Brouwer024: DEj 8+Heat 3[3]08:02,252nd

125e Varsity

06 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasAnouk de Brouwer005: Dames AchtFinal A 07:03,432nd
GYAGyasAnouk de Brouwer005: Dames AchtHeat 207:09,362nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasAnouk de Brouwer010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:51,267th

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasAnouk de Brouwer013: DEj 8+Round D 17:32,23rd
GYAGyasAnouk de Brouwer013: DEj 8+Round C 02:48,33rd
GYAGyasAnouk de Brouwer013: DEj 8+Round B 00:53,46th
GYAGyasAnouk de Brouwer013: DEj 8+Round A 08:42,616th

WinterWedstrijden

23 February 2008 to 24 February 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSanja Horvat016: DEj 8+Time Trial 19:13,665th