Jelmer Gaastra

465 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkadiNina Loos132: DG 2xFinal A [3]07:43,214th
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-Final A [3]07:09,142nd
NJONjord/SkadiNina Loos132: DG 2xHeat 3[5]08:06,022nd
NJONjordIndy Planting131: DG 4+Heat 1[3]08:35,965th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Final A [2]07:11,085th
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xFinal A [7]08:47,097th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 2[2]07:13,603rd
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xHeat 1[7]08:40,272nd
NJONjordElke Sanders022: DG 1xHeat 2[5]08:22,575th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordElke Sanders125: DE 1xFinal A [8]08:28,377th
NJONjord/DDSFlora den Bieman139: LDGb 2xFinal A [6]07:53,846th
NJONjordIndy Planting131: DG 4+Final A [6]07:46,783rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-Final A [7]07:10,333rd
NJONjord/DDSFlora den Bieman139: LDGb 2xHeat 3[7]07:43,541st
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Final A [2]07:12,325th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 2[5]07:19,573rd
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xHeat 3[7]09:31,004th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIndy Planting131: DG 4+Final A [5]07:47,024th
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-Final A [6]07:10,503rd
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xFinal A [6]08:24,654th
NJONjordElke Sanders022: DG 1xFinal A [4]08:15,916th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 2[5]07:26,655th
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xHeat 4[2]08:21,392nd
NJONjordElke Sanders022: DG 1xHeat 2[2]08:17,261st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIndy Planting131: DG 4+Final A [5]08:14,281st
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-Final A [8]07:50,704th
NJONjordElke Sanders125: DE 1xFinal A [6]09:01,006th
NJONjordFlora den Bieman153: LDE 1xFinal A [5]09:17,635th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Final A [4]07:50,233rd
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xFinal B [4]09:17,761st
NJONjordElke Sanders022: DG 1xFinal B [6]09:11,572nd
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 1[6]07:18,741st
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xHeat 2[5]08:44,844th
NJONjordElke Sanders022: DG 1xHeat 3[7]08:20,034th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Emma Fox027: DDev 4-Final B [4]07:25,562nd
NJONjordElke Sanders022: DG 1xFinal A [4]08:41,014th
NJONjordElke Sanders022: DG 1xHeat 2[4]08:54,861st
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xTime Trial 06:56,3612th
NJONjord 2Indy Planting027: DDev 4-Time Trial 06:09,6314th
NJONjord 1Emma Fox027: DDev 4-Time Trial 05:43,245th
NJONjordElke Sanders125: DE 1xFinal A [4]08:45,821st
NJONjordEmma Fox129: DG 4-Final A [4]07:51,281st
NJONjordElke Sanders125: DE 1xHeat 1[3]09:52,081st
NJONjordIndy Planting130: DGb 4-Heat 2[2]08:49,393rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Flora den Bieman227: LDB 1xFinal A [2]09:08,971st
NJONjordMargot Leeuwenburgh224: DG 4-Final A [6]07:47,174th
NJONjordMargot Leeuwenburgh221: DG 2-Heat 1[2]08:35,234th
NJONjord 2Flora den Bieman227: LDB 1xHeat 1[5]09:17,141st
NJONjordMargot Leeuwenburgh224: DG 4-Heat 1[5]07:42,672nd
NJONjordMargot Leeuwenburgh114: DDev 4-Heat 2[4]07:49,373rd
NJONjordElke Sanders012: DSB 1xTime Trial 08:16,2226th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordElke Sanders013: DE 1xFinal A [6]10:19,903rd
NJONjordIndy Planting025: DG 4+Final A [5]08:47,652nd
NJONjordMargot Leeuwenburgh002: Dames VierHeat 2[3]08:20,844th
NJONjordElke Sanders013: DE 1xHeat 2[2]09:14,123rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Triton (NSK)Eline van Marle128: DE 8+Final A [4]07:19,872nd
NJONjordFlora den Bieman134: DB 2xFinal A [8]09:22,926th
NJONjord 1Ingeborg de Koningh132: DG 2xFinal A [4]08:46,434th
NJONjordMieke Wilms125: DE 1xFinal A [6]09:09,913rd
NJONjordLaurie Warmerdam129: DG 4-Final A [5]08:17,634th
NJONjord/Triton (NSK)Eline van Marle128: DE 8+Heat 1[4]07:28,502nd
NJONjordFlora den Bieman134: DB 2xHeat 1[3]09:23,543rd
NJONjord 2Femke van Veen132: DG 2xHeat 3[6]08:26,563rd
NJONjord 1Ingeborg de Koningh132: DG 2xHeat 2[8]08:11,422nd
NJONjordFlora den Bieman133: DB 1xHeat 1[4]09:12,864th
NJONjordLaurie Warmerdam058: DG 4-Final A [2]07:38,361st
NJONjordMieke Wilms025: DG 4xFinal A [4]07:23,672nd
NJONjordLisa van der Geest023: DG 2-Final A [3]08:30,715th
NJONjord/NereusMieke Wilms020: DE 2xFinal A [4]07:44,841st
NJONjord 1Elke Sanders022: DG 1xFinal A [7]09:14,176th
NJONjord 2Ingeborg de Koningh022: DG 1xFinal A [5]08:58,875th
NJONjordLaurie Warmerdam058: DG 4-Heat 1[2]07:27,743rd
NJONjordLisa van der Geest023: DG 2-Heat 1[6]08:04,652nd
NJONjord 1Elke Sanders022: DG 1xHeat 1[1]08:26,414th
NJONjord 2Ingeborg de Koningh022: DG 1xHeat 1[4]08:20,482nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Femke van Veen139: BW 1xFinal A [2]09:34,584th
NJONjord 1Mieke Wilms139: BW 1xFinal A [5]09:09,501st
NJONjordLisa van der Geest135: W 2-Final A [3]08:57,504th
NJONjordLaurie Warmerdam123: W 8+Final A [2]07:36,476th
NJONjordIngeborg de Koningh109: BW 2xFinal A [1]08:44,254th
NJONjord/NereusMieke Wilms109: BW 2xFinal A [5]08:05,111st
NJONjord 2Femke van Veen139: BW 1xTime Trial 09:16,344th
NJONjord 1Mieke Wilms139: BW 1xTime Trial 08:41,761st
NJONjordLaurie Warmerdam123: W 8+Time Trial 06:44,935th
NJONjord/NereusMieke Wilms109: BW 2xTime Trial 07:34,191st
NJONjord 2Femke van Veen032: BW 1xFinal A [1]09:21,523rd
NJONjord 1Mieke Wilms032: BW 1xFinal A [2]09:00,271st
NJONjord (P2)Ingeborg de Koningh053: WDev 2xFinal A [4]08:40,444th
NJONjord (P2)Ingeborg de Koningh053: WDev 2xHeat 1[4]08:09,712nd
NJONjordLaurie Warmerdam016: W 4-Heat 2[3]07:47,104th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIngeborg de Koningh132: DG 2xFinal A [6]07:19,542nd
NJONjordLisa van der Geest126: DE 2-Final A [3]07:41,842nd
NJONjordLaurie Warmerdam129: DG 4-Final A [6]07:12,316th
NJONjordMaudi Sonder134: DB 2xHeat 1[2]08:37,184th
NJONjordIngeborg de Koningh132: DG 2xHeat 2[3]07:25,633rd
NJONjordLisa van der Geest126: DE 2-Heat 2[3]07:48,771st
NJONjordFlora den Bieman133: DB 1xHeat 1[2]08:52,084th
NJONjordLaurie Warmerdam129: DG 4-Heat 1[4]07:04,213rd
NJONjordLisa van der Geest212: DE 2+Final A [5]08:37,202nd
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2xFinal A [4]07:17,631st
NJONjord/NereusMartine van den Boomgaard020: DE 2xFinal A [5]07:14,862nd
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2xHeat 1[2]07:21,431st
NJONjordFemke van Veen023: DG 2-Heat 1[5]07:50,994th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2xFinal A [3]03:37,342nd
NJONjordLaurie Warmerdam023: DG 2-Final A [1]08:05,893rd
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2xSemifinal 2[2]03:37,031st
NJONjordLaurie Warmerdam023: DG 2-Time Trial 05:45,173rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Time Trial 03:34,9112th
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2xTime Trial 03:35,532nd
NJONjordFemke van Veen133: DB 1xFinal A [3]08:10,981st
NJONjord 1Laurie Warmerdam126: DE 2-Final A [4]07:54,793rd
NJONjord 2Lisa van der Geest126: DE 2-Final A [3]07:40,981st
NJONjordIngeborg de Koningh132: DG 2xFinal A [3]07:35,184th
NJONjordFemke van Veen133: DB 1xHeat 1[3]08:18,931st
NJONjordMargot Leeuwenburgh131: DG 4+Heat 2[4]07:58,253rd
NJONjordIngeborg de Koningh132: DG 2xHeat 3[3]07:35,251st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMieke Wilms127: DE 4xFinal A [7]07:13,412nd
NJONjordIngeborg de Koningh132: DG 2xFinal A [5]07:45,143rd
NJONjord 1Laurie Warmerdam126: DE 2-Final A [5]08:17,204th
NJONjord 2Lisa van der Geest126: DE 2-Final A [1]08:00,963rd
NJONjordMieke Wilms125: DE 1xFinal A [8]07:59,641st
NJONjordFemke van Veen133: DB 1xFinal A [6]08:31,652nd
NJONjordMargot Leeuwenburgh131: DG 4+Final A [4]08:06,814th
NJONjord 1Laurie Warmerdam126: DE 2-Heat 2[4]08:10,111st
NJONjord 2Lisa van der Geest126: DE 2-Heat 1[5]07:56,763rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh130: DGb 4-Heat 2[2]07:51,205th
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2xFinal A [3]07:47,004th
NJONjordLaurie Warmerdam023: DG 2-Final A [6]08:07,083rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 2[5]07:49,476th
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2xHeat 2[3]07:46,562nd
NJONjordLaurie Warmerdam023: DG 2-Heat 2[3]08:20,172nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIngeborg de Koningh134: DB 2xFinal A [1]08:00,641st
NJONjord 1Anna Zeelenberg126: DE 2-Final A [3]08:01,092nd
NJONjord 2Laurie Warmerdam126: DE 2-Final A [5]08:00,031st
NJONjordMieke Wilms125: DE 1xFinal A [3]08:25,044th
NJONjordFemke van Veen133: DB 1xFinal A [3]08:36,333rd
NJONjord 2Laurie Warmerdam126: DE 2-Heat 2[4]
NJONjord 1Anna Zeelenberg126: DE 2-Heat 1[4]
NJONjordMargot Leeuwenburgh130: DGb 4-Heat 1[3]07:53,815th
NJONjordMieke Wilms125: DE 1xHeat 2[3]08:16,571st
NJONjordFemke van Veen133: DB 1xHeat 3[4]08:34,981st
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2xFinal A [8]08:21,652nd
NJONjordFemke van Veen022: DG 1xFinal B [8]08:59,941st
NJONjordLaurie Warmerdam021: DE 4-Final A [3]07:41,903rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 3[2]08:18,465th
NJONjordIngeborg de Koningh026: DDev 2xHeat 2[4]08:08,221st
NJONjordFemke van Veen022: DG 1xHeat 1[4]08:52,095th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIngeborg de Koningh222: DG 2xFinal A [3]07:27,713rd
NJONjordFemke van Veen218: DB 1xFinal A [1]08:52,436th
NJONjord 1Laura Kuiper009: DE 2-Final B [5]07:36,764th
NJONjord 2Lisa van der Geest009: DE 2-Final C [1]07:39,061st
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1xFinal B [5]08:05,796th
NJONjordIngeborg de Koningh222: DG 2xHeat 3[2]07:40,882nd
NJONjordFemke van Veen218: DB 1xHeat 1[6]08:38,253rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh223: DGb 4-Heat 1[3]07:53,356th
NJONjordMargot Leeuwenburgh114: DDev 4-Final B [6]07:56,014th
NJONjordIngeborg de Koningh113: DDev 2xFinal A [4]08:06,883rd
NJONjord 1Laura Kuiper009: DE 2-Semifinal 2[5]08:29,936th
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1xSemifinal 2[6]08:58,476th
NJONjordMargot Leeuwenburgh114: DDev 4-Heat 2[4]08:17,934th
NJONjordIngeborg de Koningh113: DDev 2xHeat 1[5]08:26,891st
NJONjord 1Laura Kuiper009: DE 2-Repechage 2[2]08:42,801st
NJONjord 2Lisa van der Geest009: DE 2-Repechage 1[5]08:54,974th
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1xQuarterfinal 2[2]08:12,303rd
NJONjord 2Lisa van der Geest009: DE 2-Time Trial 07:26,7114th
NJONjord 1Laura Kuiper009: DE 2-Time Trial 07:16,7212th
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1xTime Trial 07:29,2215th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLaura Kuiper002: Dames VierFinal A [4]07:10,645th
NJONjordLisa van der Geest028: DG 2-Final A [5]08:14,451st
NJONjordMargot Leeuwenburgh042: Jonge Dames VierFinal A [5]08:03,051st
NJONjordLaura Kuiper002: Dames VierHeat 1[5]07:19,401st
NJONjordMargot Leeuwenburgh042: Jonge Dames VierHeat 2[2]08:18,052nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen121: DE 8+Final A [5]06:33,303rd
NJONjord/Nereus/GyasBente Paulis120: DE 4xFinal A [4]06:38,411st
NJONjordDonna Christen119: DE 2-Heat 2[2]07:50,404th
NJONjordNiels Boonstra107: B 1xHeat 2[3]07:31,183rd
NJONjord/Nereus/GyasBente Paulis120: DE 4xHeat 2[4]06:37,861st
NJONjordDonna Christen121: DE 8+Heat 1[4]06:41,362nd
NJONjordDoris Maat049: DE 2+Final A [6]08:28,313rd
AEGAegir/NjordDonna Christen018: DE 4-Final A [5]06:57,231st
NJONjordNiels Boonstra001: G 1xHeat 1[4]07:41,182nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Nereus/GyasMartine van den Boomgaard128: W 4xFinal A [3]06:28,822nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordNiels Boonstra001: G 1xHeat 3[3]07:41,494th
NJONjordDonna Christen124: DE 8+Final A [2]06:40,551st
NJONjordNiels Boonstra108: B 1xFinal B [3]07:39,872nd
NJONjordNiels Boonstra108: B 1xHeat 3[2]07:40,542nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordNiels Boonstra107: B 1xFinal B [1]07:48,204th
NJONjordDonna Christen119: DE 2-Final A [2]07:51,856th
NJONjord/Nereus/GyasMartine van den Boomgaard120: DE 4xFinal A [4]06:27,811st
NJONjordNiels Boonstra107: B 1xHeat 1[4]07:17,093rd
NJONjordDonna Christen119: DE 2-Heat 2[2]07:12,693rd
NJONjordNiels Boonstra001: G 1xFinal B [2]07:37,346th
NJONjordNiels Boonstra001: G 1xHeat 3[2]07:57,463rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Donna Christen121: DE 2-Final A [6]07:45,022nd
NJONjord/GyasMieke Wilms127: DG 2xFinal A [3]07:35,242nd
NJONjordNiels Boonstra108: B 1xHeat 4[5]07:41,535th
NJONjord/GyasMieke Wilms127: DG 2xHeat 2[3]07:27,201st
NJONjordNiels Boonstra001: G 1xHeat 2[8]07:42,755th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen119: DE 2-Final A [6]08:42,025th
NJONjordMieke Wilms144: DE 1xFinal A [4]08:59,092nd
NJONjordDonna Christen119: DE 2-Heat 2[4]08:27,192nd
NJONjordMieke Wilms144: DE 1xHeat 2[4]08:53,331st
NJONjordDonna Christen020: DG 2-Final A [6]08:50,101st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen009: DE 2-Final B [6]07:41,121st
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1xFinal C [1]08:06,484th
NJONjordDonna Christen009: DE 2-Repechage [4]07:51,313rd
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1xQuarterfinal 2[2]08:08,775th
NJONjordDonna Christen009: DE 2-Time Trial 07:22,326th
NJONjord 2 (SB)Mieke Wilms011: DE 1xTime Trial 07:37,9415th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen002: Dames VierFinal A [6]07:08,162nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/PhocasFloris Röling102: SA 2xFinal A [4]06:26,621st
NJONjordMieke Wilms164: DO 1xFinal A [3]07:58,653rd
NJONjord/PhocasFloris Röling003: SA 2xFinal A [6]06:25,281st
PHOPhocasKoen Metsemakers001: SA 1xFinal A [4]06:59,671st
PHOPhocasKoen Metsemakers001: SA 1xHeat 2[3]07:00,351st
NJONjordMieke Wilms017: DSA 1xHeat 3[4]07:58,314th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMieke Wilms173: DO 1xHeat 2[3]08:06,414th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Phocas/Laga/Willem IIIFloris Röling128: M 4xFinal A [1]06:00,211st
NJONjord/PhocasFloris Röling111: M 2xFinal A [2]06:38,921st
NJONjord 2Donna Christen103: BW 1xFinal A [5]09:05,445th
NJONjord 1Mieke Wilms103: BW 1xFinal A [1]08:35,361st
NJONjord 1Mieke Wilms103: BW 1xHeat 2[1]08:35,061st
NJONjord 2Donna Christen103: BW 1xHeat 1[4]08:46,793rd
NJONjord/PhocasFloris Röling036: M 2xFinal A [2]06:38,261st
NJONjord 2Donna Christen021: BW 1xFinal A [6]08:53,155th
NJONjord 1Mieke Wilms021: BW 1xFinal A [5]08:35,642nd
NJONjord 2Donna Christen021: BW 1xHeat 2[1]08:18,233rd
NJONjord 1Mieke Wilms021: BW 1xHeat 1[1]08:03,442nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Aegir/Phocas/OkeanosBastiaan Collette103: SA 4xFinal A [5]06:04,692nd
NJONjordMieke Wilms134: DN 1xFinal A [6]08:02,481st
NJONjord/PhocasFloris Röling102: SA 2xFinal A [3]06:26,751st
NJONjordDonna Christen132: DN 2xFinal A [5]07:30,471st
NJONjordMieke Wilms134: DN 1xHeat 3[2]08:12,442nd
NJONjord/PhocasFloris Röling003: SA 2xFinal A [2]06:25,721st
PHOPhocasKoen Metsemakers001: SA 1xFinal A [3]07:12,103rd
NJONjord/Laga/SkadiDonna Christen018: DSA 4-Final A [5]07:11,943rd
NJONjord/PhocasFloris Röling003: SA 2xHeat 2[2]06:31,761st
PHOPhocasKoen Metsemakers001: SA 1xHeat 1[3]07:21,342nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/PhocasFloris Röling102: SA 2xFinal A [5]06:55,921st
NJONjord/LagaMarieke Mulder132: DN 2xFinal A [2]08:02,351st
NJONjord/PhocasFloris Röling003: SA 2xFinal A [3]06:43,821st
NJONjordMieke Wilms072: DB 1xFinal A [2]08:01,811st
PHOPhocas 1Koen Metsemakers001: SA 1xFinal A [4]07:09,323rd
NJONjordMieke Wilms072: DB 1xHeat 3[3]08:16,971st
PHOPhocas 1Koen Metsemakers001: SA 1xHeat 2[2]07:16,291st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1xFinal B [6]08:47,765th
NJONjord 2Mieke Wilms203: DSA 1xFinal B [4]08:38,012nd
NJONjord 2Floris Röling201: SA 1xFinal B [7]07:48,713rd
NJONjord 2Mieke Wilms203: DSA 1xSemifinal 2[6]09:41,224th
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1xSemifinal 1[7]09:39,015th
NJONjord 2Floris Röling201: SA 1xSemifinal 2[7]08:14,286th
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1xRepechage 2[3]09:43,732nd
NJONjord 2Mieke Wilms203: DSA 1xRepechage 2[6]09:43,421st
NJONjord 2Floris Röling201: SA 1xQuarterfinal 3[4]08:42,973rd
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1xTime Trial 08:54,9914th
NJONjord 2Mieke Wilms203: DSA 1xTime Trial 08:48,9111th
NJONjord 2Floris Röling201: SA 1xTime Trial 07:37,257th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierHeat 3[3]06:56,034th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Röling001: SA 1xFinal A [3]07:40,036th
NJONjordFloris Röling001: SA 1xHeat 1[3]07:01,751st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Röling120: M 1xFinal A [6]07:04,886th
NJONjord/NereusRuben Knab111: M 2xFinal A [3]06:16,041st
NJONjordFloris Röling120: M 1xRepechage 2[1]07:32,612nd
NJONjordFloris Röling120: M 1xHeat 1[4]07:38,745th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/NereusFloris Röling102: SA 2x (NK)Final A [6]06:19,411st
NJONjord/NereusFloris Röling003: SA 2xFinal A [4]06:22,762nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Röling110: N 1xFinal A [4]07:20,211st
NJONjordFloris Röling110: N 1xHeat 1[6]07:21,321st
NJONjord 1Stef Broenink001: SA 1xFinal A [4]07:59,862nd
NJONjord 2Floris Röling001: SA 1xHeat 2[7]08:57,614th
NJONjord 1Stef Broenink001: SA 1xHeat 2[5]08:52,211st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Röling110: N 1xFinal A [3]07:20,921st
NJONjord/PhocasKoen Metsemakers102: SA 2xFinal A [7]06:56,425th
NJONjordFloris Röling110: N 1xHeat 2[3]07:33,181st
NJONjordFloris Röling001: SA 1xFinal A [6]07:41,006th
NJONjordFloris Röling070: B 1xFinal A [5]07:36,981st
NJONjordFloris Röling070: B 1xHeat 2[5]07:45,421st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFleur Kuhlemeier025: DSA 2-Final B [5]07:56,301st
NJONjord 2Floris Röling001: SA 1xFinal A [6]07:28,755th
NJONjord 1Stef Broenink001: SA 1xFinal A [2]07:12,252nd
NJONjordSebastiaan van Kints003: LSA 1xFinal B [4]07:38,755th
NJONjordPeter Gründer205: B 1xFinal A [5]07:31,061st
NJONjordPeter Gründer205: B 1xHeat 2[7]07:38,371st
NJONjordPeter Gründer102: N 1xFinal A [4]07:53,651st
NJONjord 1Stef Broenink001: SA 1xSemifinal 2[5]07:26,543rd
NJONjord 2Floris Röling001: SA 1xSemifinal 1[3]07:32,062nd
NJONjordSebastiaan van Kints003: LSA 1xSemifinal 2[7]07:45,784th
NJONjordFleur Kuhlemeier025: DSA 2-Repechage 1[3]08:38,423rd
NJONjordPeter Gründer102: N 1xHeat 1[5]08:23,791st
NJONjord 2Floris Röling001: SA 1xRepechage 3[5]08:00,261st
NJONjordFleur Kuhlemeier025: DSA 2-Heat 2[7]08:06,665th
NJONjord 1Stef Broenink001: SA 1xHeat 3[5]07:34,541st
NJONjord 2Floris Röling001: SA 1xHeat 2[2]07:38,702nd
NJONjordSebastiaan van Kints003: LSA 1xHeat 2[6]07:49,392nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierFinal A [7]09:54,582nd
NJONjordDonna Christen026: DO 2-Final A [4]08:05,542nd
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierHeat 3[5]06:42,862nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord-combiReinier Spillenaar Bilgen104: SA 8+Final A [5]05:42,151st
NJONjord-combiReinier Spillenaar Bilgen104: SA 8+Heat 2[4]05:51,681st
NJONjord 1Steph Radford023: LDN 1xFinal A [5]08:16,662nd
NJONjord 1Steph Radford023: LDN 1xHeat 2[5]08:23,951st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord-combiReinier Spillenaar Bilgen130: M 8+Final A [2]05:47,955th
NJONjord-combiReinier Spillenaar Bilgen130: M 8+Heat 1[4]05:42,212nd
NJONjord-combi 1Reinier Spillenaar Bilgen048: M 8+Final A [6]05:41,294th
NJONjord-combi 1Reinier Spillenaar Bilgen048: M 8+Heat 2[5]05:39,383rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord-combiReinier Spillenaar Bilgen104: SA 8+Final A [2]05:52,211st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSteph Radford140: LDO 1xFinal A [6]08:57,714th
NJONjordSteph Radford140: LDO 1xHeat 1[3]08:44,102nd
NJONjord 2Steph Radford023: LDN 1xFinal A [5]08:38,184th
NJONjordPeter Gründer003: O 2-Final A [4]07:07,444th
NJONjord 2Steph Radford023: LDN 1xHeat 2[6]09:40,111st
NJONjordPeter Gründer003: O 2-Heat 2[7]07:28,471st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Röling109: N 2xFinal A [4]06:54,153rd
NJONjord 2Steph Radford141: LDN 1xHeat 2[7]08:35,144th
NJONjord 2Steph Radford063: LDB 1xFinal A [2]08:31,581st
NJONjordFloris Röling003: O 2-Heat 3[6]07:01,103rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Steph Radford187: LDB 1xFinal A [3]08:41,484th
NJONjord 1Floris Röling181: B 1xFinal A [3]07:35,943rd
NJONjord 2Floris Röling108: N 2-Final A [2]06:59,141st
NJONjord 2Steph Radford187: LDB 1xHeat 1[1]08:30,691st
NJONjord 1Floris Röling181: B 1xHeat 2[1]07:30,231st
NJONjord 2Peter Gründer181: B 1xHeat 1[2]07:38,122nd
NJONjord 2Floris Röling108: N 2-Heat 2[1]07:04,131st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSteph Radford118: LDB 1xHeat 1[2]09:24,611st
NJONjordPeter Gründer205: SA 2-Semifinal 2[5]07:00,674th
NJONjord/NereusRuben Knab205: SA 2-Semifinal 1[4]06:56,172nd
NJONjordFloris Röling115: B 1xHeat 1[4]07:43,053rd
NJONjordSteph Radford017: LDN 1xFinal A [4]10:45,412nd
NJONjordFloris Röling014: N 1xFinal A [5]08:31,213rd
NJONjordSteph Radford017: LDN 1xHeat 1[5]09:15,221st
NJONjord/NereusRuben Knab205: SA 2-Heat 2[4]07:20,061st
NJONjordPeter Gründer205: SA 2-Heat 1[5]07:22,362nd
NJONjordFloris Röling014: N 1xHeat 1[4]08:13,412nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierFinal A [7]10:24,093rd
NJONjordJasper Hoffstedde051: B 1xFinal A [4]08:00,034th
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierHeat 3[1]06:42,693rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer109: N 2-Final A [2]07:16,281st
NJONjordWynand van Seters162: N 2+Final A [2]08:50,416th
NJONjordJasper Hoffstedde108: N 4-Final A [2]07:08,324th
NJONjordPeter Gründer109: N 2-Heat 4[4]07:50,042nd
NJONjordWynand van Seters162: N 2+Heat 2[6]09:07,363rd
NJONjordJasper Hoffstedde108: N 4-Heat 1[6]06:48,473rd
NJONjordJasper Hoffstedde005: N 4+Final A [7]07:11,213rd
NJONjordJasper Hoffstedde005: N 4+Heat 1[6]07:07,252nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJasper Hoffstedde049: MDev 4-Final A [5]06:44,776th
NJONjordJasper Hoffstedde009: BM 2-Final A [3]07:17,475th
NJONjordJasper Hoffstedde009: BM 2-Heat 2[4]07:11,511st

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJasper Hoffstedde102: SA 2-Final A [3]08:39,103rd
NJONjordJasper Hoffstedde108: N 4-Final A [2]07:46,214th
NJONjordJasper Hoffstedde108: N 4-Heat 2[2]07:53,512nd
NJONjordJasper Hoffstedde006: Dev 4-Final A [4]07:35,665th
NJONjordJasper Hoffstedde006: Dev 4-Heat 2[5]07:43,231st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWynand van Seters109: N 4-Final A [5]07:09,844th
NJONjordWynand van Seters109: N 4-Heat 2[5]07:07,271st
NJONjordWynand van Seters007: Dev 4-Heat 1[6]07:22,175th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWynand van Seters108: N 4-Final A [6]07:27,344th
NJONjordWynand van Seters006: Dev 4-Final A [1]07:54,834th
NJONjordWynand van Seters006: Dev 4-Heat 2[5]07:29,472nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWynand van Seters006: Dev 4-Final B [1]06:45,133rd
NJONjordWynand van Seters006: Dev 4-Heat 2[4]06:49,903rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWynand van Seters006: Dev 4-Final B [1]07:11,321st
NJONjordWynand van Seters006: Dev 4-Heat 2[3]07:07,626th