Nathan Frenkel

98 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+ (NSK)Final A [3]05:54,822nd
NERNereusThomas Start117: LHG 4-Final A [4]06:38,124th
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:36,105th
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:35,203rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+Final A [7]05:57,581st
NERNereusThomas Start014: LHG 2-Final A [6]07:16,501st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllRutger Overstegen116: LHE 8+Final A [3]05:57,162nd
NERNereusThomas Start117: LHG 4-Final A [3]06:34,104th
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:22,963rd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:24,792nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/SaurusThomas Start116: LHE 8+Final A [4]06:54,622nd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [2]07:05,611st
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[4]06:32,684th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:52,582nd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:07,102nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start216: LHG 4-Final A [4]06:45,462nd
NERNereusThomas Start216: LHG 4-Heat 1[3]06:54,942nd
NERNereusThomas Start109: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]07:29,173rd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start012: LHE 4-Final A [4]07:21,552nd
NERNereusThomas Start012: LHE 4-Heat 1[3]06:55,002nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/NereusThomas Start158: LM 8+Final A [3]06:33,654th
NJONjord/NereusThomas Start158: LM 8+Time Trial 06:11,644th
NERNereusThomas Start055: LMDev 4-Final A [2]07:08,242nd
NERNereusThomas Start055: LMDev 4-Heat 1[3]06:54,981st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start117: LHG 4-Final A [6]06:16,522nd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:18,313rd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:21,951st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [2]03:11,191st
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[3]03:04,462nd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:05,383rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:44,022nd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:42,981st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaciek Mika017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:27,615th
NERNereusMaciek Mika017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:14,413rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaciek Mika215: LHGb 4-Final A [2]06:35,191st
NERNereusMaciek Mika215: LHGb 4-Heat 1[5]06:56,891st
NERNereusMaciek Mika109: LHDev 4- (Dev)Final A [2]07:01,195th
NERNereusMaciek Mika109: LHDev 4- (Dev)Heat 3[3]07:05,972nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaciek Mika024: LHG 4+Final A [4]07:09,262nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:05,691st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:18,801st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom137: LMFm 8+Final A [3]05:57,811st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]02:58,751st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]02:55,841st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:58,983rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:59,761st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:08,651st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Lars van den Boom114: LE 8+Final A [6]06:14,433rd
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:01,551st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:06,582nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:02,561st
NERNereusLars van den Boom016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:10,371st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLars van den Boom113: LEj 8+ (EJK)Final A [4]06:13,881st
NERNereusLars van den Boom113: LEj 8+ (EJK)Heat 3[4]06:32,341st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIINathan Frenkel142: J18 2-Final A [3]07:09,562nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIJorke Kooijenga124: JM 4- (Aegon Open NK)Final A [2]06:26,932nd
WILWillem III/RICNiels Brinkman044: JM 8+ (Aegon Open NK)Final A [3]06:29,653rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIINathan Frenkel143: J18 2-Final A [5]07:43,061st
WILWillem IIINathan Frenkel120: LN 2-Heat 1[4]07:29,824th
WILWillem IIINathan Frenkel012: LO 2-Heat 1[4]07:13,955th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Nathan Frenkel027: J18 2- (NK)Final A [4]07:47,282nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Wessel Willemsen040: J16 4xFinal 1[7]07:15,994th
WILWillem III 5Nathan Frenkel039: J16 2xFinal 3[7]08:09,602nd
WILWillem III 1Nathan Frenkel037: J16 1x AFinal 1[6]08:23,684th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIKoen van den Herik155: J16 8+ (NK)Final A [5]07:00,533rd
WILWillem IIIDavid Jonker051: J16 4x (NK)Final A [7]07:18,085th
WILWillem IIIDavid Jonker051: J16 4x (NK)Heat 1[4]07:20,273rd
WILWillem III 3David Jonker154: J16 2x (NK)Heat 1[5]08:27,755th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIDavid Jonker040: J16 4xFinal 2[3]07:55,002nd
WILWillem III 2Michiel Mantel039: J16 2xFinal 3[3]09:15,773rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 4Nathan Frenkel148: J16 1x (NK)Heat 1[4]09:29,864th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/NaardenNiels Brinkman014: J16 4*Time Trial 30:53,54th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Rorik de Boer153: J16 8+Final [5]06:31,392nd
WILWillem III 1Twan Meijers152: J16 4*Final 1[7]07:16,114th
WILWillem III 2Nathan Bierman039: J16 2xFinal 3[7]07:33,405th
WILWillem III 5Nathan Frenkel038: J16 1x BFinal 3[7]07:55,092nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Nathan Bierman151: J16 2xFinal 2[6]08:07,395th
WILWillem IIIDavid Jonker152: J16 4*Final [5]08:13,513rd
WILWillem III 2Nathan Bierman039: J16 2xFinal 3[5]07:54,644th
WILWillem III 4Nathan Frenkel038: J16 1x BFinal 2[7]08:00,251st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Nathan Frenkel151: J16 2xFinal 2[3]07:57,784th
WILWillem III 1David Jonker152: J16 4*Final 2[5]07:47,772nd
WILWillem III 3Nathan Frenkel039: J16 2xFinal 2[5]07:33,263rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Nathan Frenkel033: J16 4* (NK)Final B [6]07:23,472nd
WILWillem III 2Nathan Frenkel033: J16 4* (NK)Heat 2[3]07:36,655th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Twan Meijers014: J16 4*Time Trial 31:40,5810th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Twan Meijers027: J164*Round D 19:16,96th
WILWillem III 3Twan Meijers027: J164*Round B 00:49,27th
WILWillem III 3Twan Meijers027: J164*Round A 09:03,08th