Iris Rodenburg

155 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/GyasJanneke Voordouw129: DSA 8+ (NSK)Final A [4]07:13,953rd
PROProteus/GyasJanneke Voordouw129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[6]07:20,911st
GYAGyasIris Rodenburg131: DO 4-Heat 1[3]07:35,943rd
GYAGyasIris Rodenburg020: DDev 4-Final A [7]07:43,846th
GYAGyasIris Rodenburg020: DDev 4-Heat 2[7]07:38,053rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Iris Rodenburg048: WDev 4-Final A [5]07:03,365th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris Rodenburg131: DO 4-Final A [2]08:52,134th
GYAGyas 2Iris Rodenburg020: DDev 4-Final A [3]08:37,163rd
GYAGyas 2Iris Rodenburg020: DDev 4-Heat 2[4]08:23,621st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Iris Rodenburg132: DN 2-Final A [3]08:38,401st
GYAGyas 2Iris Rodenburg026: DO 2-Heat 1[7]08:49,174th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/GyasIris Rodenburg129: DSA 8+Final A [3]07:49,444th
GYAGyasIris Rodenburg131: DO 4-Final A [3]08:15,782nd
GYAGyas 1Iris Rodenburg020: DDev 4-Final A [2]08:51,305th
GYAGyas 1Iris Rodenburg020: DDev 4-Heat 1[3]08:10,793rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Iris Rodenburg133: DN 4-Final A [1]07:24,761st
GYAGyas 1Iris Rodenburg133: DN 4-Heat 1[2]07:33,252nd
GYAGyas 1Iris Rodenburg020: DDev 4-Heat 1[4]07:17,693rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Iris Rodenburg134: DN 4-Final A [3]07:24,655th
GYAGyas 1Iris Rodenburg134: DN 4-Heat 1[4]07:36,062nd
GYAGyas 1Iris Rodenburg020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final A 08:03,693rd
GYAGyas 1Iris Rodenburg020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 2[6]07:46,313rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJolanda Scholtens008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:48,34th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Eva Sprenger129: DSA 8+ (NSK)Final A [6]06:34,203rd
GYAGyas 1Eva Sprenger129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:38,032nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Iris Rodenburg134: DN 2-Final A [2]09:27,374th

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEva Sprenger128: W 8+Heat 1[3]06:40,013rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasMarloes Plieger020: DDev 4-Heat 2[6]07:48,296th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 3Marloes Plieger133: DN 4-Final A [7]07:38,674th
GYAGyas 3Marloes Plieger133: DN 4-Heat 1[5]07:49,073rd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDenise Sman020: DDev 4-Heat 1[3]07:38,173rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasDenise Sman125: DN 4-Final A [7]07:37,105th
GYAGyasDenise Sman125: DN 4-Heat 1[5]07:24,053rd
GYAGyasDenise Sman038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 3[7]07:26,415th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEva Sprenger008: D 2e divisie 8+Time Trial 26:54,401st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round D 17:25,32nd
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round C 02:24,14th
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round B 00:42,91st
GYAGyasEva Sprenger012: D2eDiv8+Round A 08:23,64th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard134: DN 2-Final A [5]08:09,132nd
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard134: DN 2-Heat 1[6]08:22,061st
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard021: DEj 8+Final A [7]06:43,921st
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard021: DEj 8+Heat 2[4]07:02,443rd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard134: WFm 8+Final A [4]06:56,631st
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard004: BW 2-Final A [4]08:06,654th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard127: DSA 2-Final A [4]09:01,802nd
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard134: DN 2-Final A [3]09:02,582nd
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard021: DEj 8+Final A [4]07:58,162nd
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard021: DEj 8+Heat 2[5]08:36,391st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard127: DSA 8+Heat 1[4]07:21,763rd
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard031: DEj 8+Final A [3]07:47,361st
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard031: DEj 8+Heat 2[6]07:44,682nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/HunzeIris Rodenburg132: DO 4+Final A [6]07:59,925th
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard129: DSA 8+Final A [6]07:06,905th
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard021: DEj 8+Final A [6]06:47,661st
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard021: DEj 8+Heat 2[3]06:53,492nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard021: DEj 8+Final A 06:35,971st
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard021: DEj 8+Heat 106:44,921st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard125: DSA 8+Final A [5]07:19,256th
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard026: DEj 8+Final A [5]07:24,673rd
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard026: DEj 8+Heat 3[4]07:18,671st

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard004: Dames AchtFinal A [2]07:06,332nd
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard004: Dames AchtHeat 1[4]07:13,431st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard010: D 4e divisie 8+Time Trial 28:48,753rd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard024: DEj 8+Time Trial 18:58,541st

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/SpaarneIris Rodenburg149: M18 2xFinal 2[4]07:52,643rd
SALSalland/SpaarneIris Rodenburg033: M18 2xFinal 1[4]08:01,791st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/SpaarneIris Rodenburg125: M18 2xFinal A [4]08:35,925th
SALSalland/SpaarneIris Rodenburg125: M18 2xHeat 3[4]07:59,201st
SPASpa/Sal/VikMilena Knappstein031: M18 4xFinal A [2]07:26,111st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/SpaarneIris Rodenburg145: M18 2xFinal A 07:49,293rd
SALSalland/SpaarneIris Rodenburg145: M18 2xHeat 208:27,531st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandIris Rodenburg147: M18 1xFinal A [4]08:46,626th
SALSalland/HemusIris Rodenburg148: M18 2-Final [4]08:33,023rd
SALSallandIris Rodenburg030: M18 1x AFinal [4]08:45,211st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland 1Iris Rodenburg144: M18 1xFinal B [4]08:46,266th
SALSalland 1Iris Rodenburg144: M18 1xRepechage 2[6]08:50,663rd
SALSalland/HemusJet Passchier035: M18 2-Final A [4]09:06,304th
SALSalland 1Iris Rodenburg144: M18 1xHeat 1[3]08:59,222nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round D 18:54,81st
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round C 02:34,81st
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round B 00:46,51st
HUNHunze-combi 1Eva Sprenger015: M18 8+Round A 08:39,01st

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSallandIris Rodenburg126: DB 1xTime Trial 22:52,132nd
SALSallandIris Rodenburg023: M18 1xTime Trial 23:00,891st

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2008 to 06 July 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland-combi 2Iris Rodenburg153: M16 8+Heat 1[6]07:25,112nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalla/ZwolsGhislaine Boschman015: M16 4*Time Trial 31:10,921st