Tycho Muda

58 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Skøll/Proteus/AmstelTycho Muda104: SA 8+Final A [2]05:44,213rd
AMSAmstel 1Tycho Muda101: SA 2-Final A [1]06:26,451st
AMSAmstel 1Tycho Muda101: SA 2-Heat 1[3]
AMSAmstel/Proteus/GyasTycho Muda002: SA 4- Final A [2]05:56,161st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Amstel/ProteusTycho Muda032: M 4-Final A [3]06:13,121st
GYAGyas/Amstel/ProteusTycho Muda032: M 4-Heat 2[1]06:06,691st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/Gyas/ProteusSjoerd de Groot002: SA 4-Final A [2]06:05,391st
AMSAmstel/Gyas/ProteusSjoerd de Groot002: SA 4-Heat 2[3]06:02,221st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/AmstelVincent Muda111: M 2xFinal A [2]06:17,512nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel 1Tycho Muda001: SA 1x (NK)Final B [5]07:17,523rd
AMSAmstel 1Tycho Muda001: SA 1x (NK)Semifinal 2[3]07:28,894th
AMSAmstel 1Tycho Muda001: SA 1x (NK)Repechage 2[5]08:07,481st
AMSAmstel 1Tycho Muda001: SA 1x (NK)Heat 3[4]07:34,742nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel 2Tycho Muda202: LSA 1xSemifinal 2[4]07:16,741st
AMSAmstel 2Tycho Muda202: LSA 1xHeat 2[3]08:00,001st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTycho Muda003: SA 4-Final A [5]06:36,161st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Skøll/Willem IIITycho Muda002: SA 4-Final A [4]06:07,261st

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+Round D 14:11,61st
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+Round C 02:10,64th
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+Round B 00:41,07th
KNRKNRB-combiTycho Muda001: H1eDiv8+Round A 06:52,03rd

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 2Tycho Muda109: SA 4-Final A [1]06:13,252nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWil/Skø/ProTycho Muda003: SA 4-Final A 06:00,241st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROPro/Skø/WilRoeland Lievens102: SA 4-Final A [4]06:05,481st
PROPro/Skø/WilRoeland Lievens102: SA 4-Heat 1[5]06:32,961st
SKOSkøllTycho Muda001: SA 2-Final A [2]06:55,322nd
SKOSkøllTycho Muda001: SA 2-Heat 3[4]07:00,952nd

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTycho Muda001: OUDE VIERFinal A [3]10:30,452nd
SKOSkøllTycho Muda001: OUDE VIERHeat 1[3]07:00,641st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTycho Muda001: H 1e divisie 8+Time Trial 23:59,662nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round D 15:21,94th
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round C 02:07,43rd
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round B 00:39,85th
PROProteus-combi 1Vincent Muda001: H1eDiv 8+Round A 07:31,83rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTycho Muda101: SA 2-Final A [5]07:21,291st
PROPro/Skø/SkaArnoud Greidanus002: SA 4-Final A [3]06:50,192nd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos-combi 1Tycho Muda103: SA 8+Final A 05:48,901st
SKOSkøllTycho Muda101: SA 2-Final A 06:42,111st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/SkøllTycho Muda102: SA 4-Final A [4]06:13,893rd
GYAGyas/SkøllTycho Muda102: SA 4-Heat 1[6]06:22,301st
SKOSkøllTycho Muda001: SA 2-Final A [5]06:50,072nd
SKOSkøllTycho Muda001: SA 2-Heat 3[3]06:50,691st

126e Varsity

12 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTycho Muda001: OUDE VIERFinal A 10:06,086th
SKOSkøllTycho Muda001: OUDE VIERHeat 306:31,202nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/VidarTycho Muda001: H 1e divisie 8+Time Trial 24:24,673rd

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+Round D 15:09,82nd
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+Round C 02:07,26th
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+Round B 00:39,46th
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+Round A 07:16,25th

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVid/Skø/SkaBerend Poots103: SA 8+Final A [4]06:46,903rd

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+Round D 15:09,66th
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+Round C 02:20,75th
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+Round B 00:43,37th
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+Round A 07:15,45th

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 July 2007 to 08 July 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Gyas/KNRBTycho Muda002: Open NSK SA4-Final A [6]06:02,291st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Grote Nummers

09 June 2007 to 10 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRBTycho Muda011: LSA 4-Final A 06:04,961st
KNRKNRBTycho Muda011: LSA 4-Heat 106:10,381st