Ilse Dijkstra

31 races

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
INAIndonesia/Willem IIIChelsea Corputty150: M18 8+Final [7]07:25,854th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Ilse Dijkstra149: M18 2xFinal 1[6]08:50,885th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEva Verboom145: M18 4xFinal A [3]08:22,904th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Eva Verboom016: M18 4*Time Trial 35:38,399th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*Round D 20:50,310th
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*Round C 03:13,410th
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*Round B 01:01,310th
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*Round A 10:08,810th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIICharelle van den Herik155: M16 4*Final [5]08:17,832nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 3Ilse Dijkstra152: M16 2xFinal B 08:34,376th
WILWillemIIICharelle van den Herik050: M16 4*Final A 08:31,725th
WILWillemIIICharelle van den Herik050: M16 4*Heat 208:26,083rd
WILWillemIII 3Ilse Dijkstra152: M16 2xHeat 209:12,084th

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIICharelle van den Herik155: M16 4*Final 1[5]08:16,162nd
WILWillemIII 3Ilse Dijkstra154: M16 2x zondagFinal 1[3]08:49,293rd
WILWillemIIICharelle van den Herik043: M16 4xFinal [3]08:30,373rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIKim van Winkel148: M16 4*Final A [6]08:01,312nd
WILWillemIII 1Eva Verboom026: M16 2xFinal B [4]09:46,266th

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIEsther van Broekhuizen018: M16 4*Round D 20:54,91st
WILWillemIIIEsther van Broekhuizen018: M16 4*Round B 00:54,12nd
WILWillemIIIEsther van Broekhuizen018: M16 4*Round A 09:53,82nd

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII-combi 2Camille Zaaijer156: M16 8+Final A 08:00,084th
WILWillemIII 4Frances Krijnen039: M16 2xHeat 108:42,754th

Koninklijke - Holland Beker

27 June 2009 to 28 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWil/Ams/HooIlse Dijkstra127: M18 8+Final A [1]07:57,923rd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Frances Krijnen155: M16 4*Heat 208:23,553rd
WILWillemIII 3Ilse Dijkstra039: M16 2xHeat 209:24,695th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Ilse Dijkstra147: M16 4*Final A [2]08:20,535th

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Frances Krijnen018: M16 4*Round D 22:16,412th
WILWillemIII 2Frances Krijnen018: M16 4*Round B 01:00,810th
WILWillemIII 2Frances Krijnen018: M16 4*Round A 10:09,611th