Lili Wabeke-Meeuwisse

177 races

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1 (p4)Nicole Beukers011: DE 1x (NK)Final A [5]07:34,744th
NJONjord 1 (p4)Nicole Beukers011: DE 1x (NK)Semifinal 1[4]08:23,833rd
NJONjord 1 (p4)Nicole Beukers011: DE 1x (NK)Quarterfinal 1[3]08:05,241st
NJONjord 1 (p4)Nicole Beukers011: DE 1x (NK)Time Trial 07:03,381st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Jennifer Breet130: DO 4+Final A [4]07:18,131st
NJONjord/PhocasFloris Röling102: SA 2xFinal A [4]06:26,621st
NJONjordJennifer Breet133: DN 4-Final A [4]06:55,192nd
NJONjord 2Judith van der Pluym130: DO 4+Heat 2[4]07:44,405th
NJONjord 1Jennifer Breet130: DO 4+Heat 1[3]07:28,051st
NJONjordMieke Wilms164: DO 1xFinal A [3]07:58,653rd
NJONjordJudith van der Pluym132: DN 2xHeat 1[2]08:32,484th
NJONjordJennifer Breet133: DN 4-Heat 1[4]06:59,161st
NJONjord/PhocasFloris Röling003: SA 2xFinal A [6]06:25,281st
PHOPhocasKoen Metsemakers001: SA 1x (NSK)Final A [4]06:59,671st
NJONjordJennifer Breet023: DDev 4- (DK)Final A [4]06:59,232nd
NJONjordJudith van der Pluym022: DN 4+Final A [2]07:53,146th
PHOPhocasKoen Metsemakers001: SA 1x (NSK)Heat 2[3]07:00,351st
NJONjordMieke Wilms017: DSA 1x (NSK)Heat 3[4]07:58,314th
NJONjordJudith van der Pluym022: DN 4+Heat 3[4]07:36,471st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Judith van der Pluym130: DO 4+Final A [2]07:39,671st
NJONjord 2Eva van der Bent133: DN 4-Final A [5]07:24,926th
NJONjord 1Jennifer Breet133: DN 4-Final A [4]06:53,321st
NJONjord 1Jennifer Breet133: DN 4-Heat 2[6]06:57,541st
NJONjord 2Eva van der Bent133: DN 4-Heat 1[4]07:15,982nd
NJONjordJennifer Breet023: DDev 4-Final A [3]06:56,393rd
NJONjordMieke Wilms173: DO 1xHeat 2[3]08:06,414th
NJONjordJennifer Breet023: DDev 4-Heat 2[5]07:05,352nd
NJONjordJudith van der Pluym022: DN 4+Heat 3[5]07:46,005th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJennifer Breet023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [2]
NJONjordJudith van der Pluym022: DN 4+Final A [4]07:55,182nd
NJONjordJennifer Breet023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]
NJONjordJudith van der Pluym022: DN 4+Heat 2[3]07:40,922nd
NJONjordJennifer Breet023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:26,042nd
NJONjordEva van der Bent131: DN 4-Heat 3[4]07:26,872nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Phocas/Laga/Willem IIIFloris Röling128: M 4xFinal A [1]06:00,211st
NJONjord/PhocasFloris Röling111: M 2xFinal A [2]06:38,921st
NJONjord 2Donna Christen103: BW 1xFinal A [5]09:05,445th
NJONjord 1Mieke Wilms103: BW 1xFinal A [1]08:35,361st
NJONjord 1Mieke Wilms103: BW 1xHeat 2[1]08:35,061st
NJONjord 2Donna Christen103: BW 1xHeat 1[4]08:46,793rd
NJONjordLaura Kuiper048: WDev 4-Final A [2]07:35,972nd
NJONjord/PhocasFloris Röling036: M 2xFinal A [2]06:38,261st
NJONjord 2Donna Christen021: BW 1xFinal A [6]08:53,155th
NJONjord 1Mieke Wilms021: BW 1xFinal A [5]08:35,642nd
NJONjord 2Donna Christen021: BW 1xHeat 2[1]08:18,233rd
NJONjord 1Mieke Wilms021: BW 1xHeat 1[1]08:03,442nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Aegir/Phocas/OkeanosBastiaan Collette103: SA 4xFinal A [5]06:04,692nd
NJONjordMieke Wilms134: DN 1xFinal A [6]08:02,481st
NJONjordEva van der Bent135: DB 4+Final A [4]07:41,321st
NJONjord/PhocasFloris Röling102: SA 2xFinal A [3]06:26,751st
NJONjordLaura Kuiper129: DO 4-Final A [5]07:06,155th
NJONjordDonna Christen132: DN 2xFinal A [5]07:30,471st
NJONjordMieke Wilms134: DN 1xHeat 3[2]08:12,442nd
NJONjordEva van der Bent135: DB 4+Heat 1[5]07:44,591st
NJONjordBjarny van der Linden133: DN 4-Heat 2[3]07:41,136th
NJONjord/PhocasFloris Röling003: SA 2xFinal A [2]06:25,721st
PHOPhocasKoen Metsemakers001: SA 1xFinal A [3]07:12,103rd
NJONjord 1Laura Kuiper023: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:08,373rd
NJONjord 2Bjarny van der Linden023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [5]07:29,806th
NJONjord/Laga/SkadiDonna Christen018: DSA 4-Final A [5]07:11,943rd
NJONjord/PhocasFloris Röling003: SA 2xHeat 2[2]06:31,761st
PHOPhocasKoen Metsemakers001: SA 1xHeat 1[3]07:21,342nd
NJONjord 2Bjarny van der Linden023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]07:31,484th
NJONjord 1Laura Kuiper023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[5]07:12,261st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/PhocasFloris Röling102: SA 2xFinal A [5]06:55,921st
NJONjord/LagaMarieke Mulder132: DN 2xFinal A [2]08:02,351st
NJONjordLaura Kuiper202: DSA 4-Quarterfinal 3[5]04:32,892nd
NJONjordBjarny van der Linden133: DN 4-Heat 2[3]07:45,994th
NJONjord/PhocasFloris Röling003: SA 2xFinal A [3]06:43,821st
NJONjordMieke Wilms072: DB 1xFinal A [2]08:01,811st
PHOPhocas 1Koen Metsemakers001: SA 1xFinal A [4]07:09,323rd
NJONjord 1Laura Kuiper023: DDev 4-Final A [1]07:03,472nd
NJONjord 2Bjarny van der Linden023: DDev 4-Final B [5]07:28,545th
NJONjordMieke Wilms072: DB 1xHeat 3[3]08:16,971st
PHOPhocas 1Koen Metsemakers001: SA 1xHeat 2[2]07:16,291st
NJONjord 1Laura Kuiper023: DDev 4-Heat 2[3]07:12,782nd
NJONjord 2Bjarny van der Linden023: DDev 4-Heat 1[3]07:27,053rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1x (NK)Final B [6]08:47,765th
NJONjord 2Mieke Wilms203: DSA 1x (NK)Final B [4]08:38,012nd
NJONjord 2Floris Röling201: SA 1x (NK)Final B [7]07:48,713rd
NJONjord 2Mieke Wilms203: DSA 1x (NK)Semifinal 2[6]09:41,224th
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1x (NK)Semifinal 1[7]09:39,015th
NJONjord 2Floris Röling201: SA 1x (NK)Semifinal 2[7]08:14,286th
NJONjord 2Bjarny van der Linden255: DDev 4- (DK)Repechage [2]09:12,304th
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1x (NK)Repechage 2[3]09:43,732nd
NJONjord 2Mieke Wilms203: DSA 1x (NK)Repechage 2[6]09:43,421st
NJONjord 2Floris Röling201: SA 1x (NK)Quarterfinal 3[4]08:42,973rd
NJONjord 2Bjarny van der Linden255: DDev 4- (DK)Time Trial 07:47,0714th
NJONjord 1Laura Kuiper255: DDev 4- (DK)Time Trial 07:27,436th
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1x (NK)Time Trial 08:54,9914th
NJONjord 2Mieke Wilms203: DSA 1x (NK)Time Trial 08:48,9111th
NJONjord 2Floris Röling201: SA 1x (NK)Time Trial 07:37,257th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Lisa van der Geest015: DSA 4-Final A [4]08:12,003rd
NJONjord 2Bjarny van der Linden015: DSA 4-Heat 2[5]07:46,514th
NJONjord 1Lisa van der Geest015: DSA 4-Heat 2[3]07:24,951st
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierHeat 3[3]06:56,034th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Röling161: SA 2+Final A [4]07:41,703rd
NJONjordFloris Röling001: SA 1x (NSK)Final A [3]07:40,036th
NJONjordFloris Röling001: SA 1x (NSK)Heat 1[3]07:01,751st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Röling120: M 1x (Holland Beker)Final A [6]07:04,886th
NJONjord/NereusRuben Knab111: M 2xFinal A [3]06:16,041st
NJONjordFloris Röling120: M 1x (Holland Beker)Repechage 2[1]07:32,612nd
NJONjordFloris Röling120: M 1x (Holland Beker)Heat 1[4]07:38,745th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combiMitchel Steenman104: SA 8+ (NK)Final A [4]05:38,671st
NJONjord/NereusFloris Röling102: SA 2x (NK)Final A [6]06:19,411st
SKASkadi-combiMitchel Steenman104: SA 8+ (NK)Heat 2[5]05:39,271st
NJONjord/NereusFloris Röling003: SA 2xFinal A [4]06:22,762nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combiMitchel Steenman104: SA 8+Final A [7]05:46,081st
NJONjordFloris Röling110: N 1xFinal A [4]07:20,211st
NJONjordFloris Röling110: N 1xHeat 1[6]07:21,321st
NJONjord 1Stef Broenink001: SA 1xFinal A [4]07:59,862nd
NJONjord 2Floris Röling001: SA 1xHeat 2[7]08:57,614th
NJONjord 1Stef Broenink001: SA 1xHeat 2[5]08:52,211st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Röling110: N 1xFinal A [3]07:20,921st
NJONjord/PhocasKoen Metsemakers102: SA 2xFinal A [7]06:56,425th
NJONjordFloris Röling110: N 1xHeat 2[3]07:33,181st
NJONjordFloris Röling001: SA 1xFinal A [6]07:41,006th
NJONjordFloris Röling070: B 1xFinal A [5]07:36,981st
NJONjordFloris Röling070: B 1xHeat 2[5]07:45,421st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFleur Kuhlemeier025: DSA 2- (NK)Final B [5]07:56,301st
NJONjord 2Floris Röling001: SA 1x (NK)Final A [6]07:28,755th
NJONjord 1Stef Broenink001: SA 1x (NK)Final A [2]07:12,252nd
NJONjordSebastiaan van Kints003: LSA 1x (NK)Final B [4]07:38,755th
NJONjordPeter Gründer205: B 1xFinal A [5]07:31,061st
NJONjordPeter Gründer205: B 1xHeat 2[7]07:38,371st
NJONjordPeter Gründer102: N 1xFinal A [4]07:53,651st
NJONjord 1Stef Broenink001: SA 1x (NK)Semifinal 2[5]07:26,543rd
NJONjord 2Floris Röling001: SA 1x (NK)Semifinal 1[3]07:32,062nd
NJONjordSebastiaan van Kints003: LSA 1x (NK)Semifinal 2[7]07:45,784th
NJONjordFleur Kuhlemeier025: DSA 2- (NK)Repechage 1[3]08:38,423rd
NJONjordPeter Gründer102: N 1xHeat 1[5]08:23,791st
NJONjord 2Floris Röling001: SA 1x (NK)Repechage 3[5]08:00,261st
NJONjordFleur Kuhlemeier025: DSA 2- (NK)Heat 2[7]08:06,665th
NJONjord 1Stef Broenink001: SA 1x (NK)Heat 3[5]07:34,541st
NJONjord 2Floris Röling001: SA 1x (NK)Heat 2[2]07:38,702nd
NJONjordSebastiaan van Kints003: LSA 1x (NK)Heat 2[6]07:49,392nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierFinal A [7]09:54,582nd
NJONjordDonna Christen026: DO 2-Final A [4]08:05,542nd
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierHeat 3[5]06:42,862nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Steph Radford023: LDN 1xFinal A [5]08:16,662nd
NJONjord 1Steph Radford023: LDN 1xHeat 2[5]08:23,951st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSteph Radford140: LDO 1xFinal A [6]08:57,714th
NJONjordSteph Radford140: LDO 1xHeat 1[3]08:44,102nd
NJONjord 2Steph Radford023: LDN 1xFinal A [5]08:38,184th
NJONjordPeter Gründer003: O 2-Final A [4]07:07,444th
NJONjord 2Steph Radford023: LDN 1xHeat 2[6]09:40,111st
NJONjordPeter Gründer003: O 2-Heat 2[7]07:28,471st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFloris Röling109: N 2xFinal A [4]06:54,153rd
NJONjord 2Steph Radford141: LDN 1xHeat 2[7]08:35,144th
NJONjord 2Steph Radford063: LDB 1xFinal A [2]08:31,581st
NJONjordFloris Röling003: O 2-Heat 3[6]07:01,103rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Steph Radford187: LDB 1xFinal A [3]08:41,484th
NJONjord 1Floris Röling181: B 1xFinal A [3]07:35,943rd
NJONjord 2Floris Röling108: N 2-Final A [2]06:59,141st
NJONjord 2Steph Radford187: LDB 1xHeat 1[1]08:30,691st
NJONjord 1Floris Röling181: B 1xHeat 2[1]07:30,231st
NJONjord 2Peter Gründer181: B 1xHeat 1[2]07:38,122nd
NJONjord 2Floris Röling108: N 2-Heat 2[1]07:04,131st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSteph Radford118: LDB 1xHeat 1[2]09:24,611st
NJONjordPeter Gründer205: SA 2-Semifinal 2[5]07:00,674th
NJONjord/NereusRuben Knab205: SA 2-Semifinal 1[4]06:56,172nd
NJONjordFloris Röling115: B 1xHeat 1[4]07:43,053rd
NJONjordSteph Radford017: LDN 1xFinal A [4]10:45,412nd
NJONjordFloris Röling014: N 1xFinal A [5]08:31,213rd
NJONjordSteph Radford017: LDN 1xHeat 1[5]09:15,221st
NJONjord/NereusRuben Knab205: SA 2-Heat 2[4]07:20,061st
NJONjordPeter Gründer205: SA 2-Heat 1[5]07:22,362nd
NJONjordFloris Röling014: N 1xHeat 1[4]08:13,412nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierFinal A [7]10:24,093rd
NJONjordJasper Hoffstedde051: B 1xFinal A [4]08:00,034th
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierHeat 3[1]06:42,693rd