Arjen De Jonge

240 races

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Luuk Achterberg201: HB 1xFinal A [3]07:23,014th
ARGArgo 2Luuk Achterberg201: HB 1xHeat 2[3]07:42,461st
ARGArgo (SB)Luuk Achterberg003: HE 1xTime Trial 06:54,4927th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 4Jordi Wevers105: HErv 4+Final B [3]07:28,733rd
ARGArgo 5Koen Immerzeel105: HErv 4+Semifinal 3[6]07:52,405th
ARGArgo 4Jordi Wevers105: HErv 4+Semifinal 2[3]07:30,823rd
ARGArgo 5Koen Immerzeel105: HErv 4+Heat 7[2]07:35,013rd
ARGArgo 4Jordi Wevers105: HErv 4+Heat 3[4]07:39,021st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Final A [6]06:34,444th
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Final A [3]06:30,982nd
ARGArgoLuuk Achterberg103: E 8+Heat 1[2]06:09,064th
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xHeat 1[4]07:30,992nd
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Heat 1[4]06:38,313rd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Final A [2]06:38,906th
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Heat 2[5]07:01,625th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Heat 1[2]06:38,542nd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xHeat 4[6]07:41,814th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJorrit Lind104: BM 1xHeat 1[4]07:19,813rd
ARGArgoJorrit Lind023: BM 1xFinal A [5]07:23,094th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xFinal A [3]07:30,604th
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Final C [1]03:09,262nd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Final C [4]03:06,843rd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xHeat 1[2]07:31,151st
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Time Trial 03:09,517th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Time Trial 03:05,707th
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xFinal A [2]07:43,573rd
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xHeat 4[1]07:29,451st
ARGArgoJoan Capella Pujol115: LG 4-Heat 3[4]06:35,592nd
ARGArgoLuuk Achterberg105: G 4-Heat 2[2]06:35,293rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+Final A [1]06:04,896th
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xFinal A [1]07:24,042nd
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Final A [1]06:29,244th
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+Heat 2[2]05:35,843rd
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xHeat 3[6]06:55,172nd
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Heat 1[3]06:27,822nd
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Heat 3[4]06:32,265th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Final B [5]06:17,182nd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xFinal B [3]07:16,061st
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Heat 2[1]06:44,985th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Heat 2[2]06:37,994th
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xHeat 1[6]07:37,513rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xFinal A [6]08:02,603rd
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xHeat 4[3]07:19,711st
ARGArgoJoan Capella Pujol115: LG 4-Heat 2[3]06:26,484th
ARGArgoLuuk Achterberg105: G 4-Heat 2[2]06:27,176th
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Final B [4]06:33,333rd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Final B [7]06:20,762nd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xFinal A [3]07:31,966th
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Heat 4[5]06:25,154th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Heat 2[8]06:27,313rd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xHeat 1[5]07:20,912nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Final A [8]07:23,844th
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Final A [6]07:17,165th
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xHeat 3[4]08:16,785th
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Heat 3[4]07:24,362nd
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Heat 2[6]07:16,502nd
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Final B [5]07:29,342nd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Final A [2]07:30,764th
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xFinal A [4]09:12,204th
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Heat 2[5]07:34,523rd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Heat 1[2]07:22,022nd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xHeat 4[6]08:28,171st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJorrit Lind242: B 1xFinal A [5]07:21,482nd
ARGArgoJorrit Lind242: B 1xHeat 1[2]07:32,031st
ARGArgoJoan Capella Pujol252: LG 4-Heat 2[3]06:40,165th
ARGArgo 1Luuk Achterberg251: G 4-Heat 1[5]06:32,453rd
ARGArgoLuuk Achterberg104: Dev 4-Final B [3]06:32,262nd
ARGArgoJoan Capella Pujol111: LDev 4-Final B [2]06:45,434th
ARGArgoLuuk Achterberg104: Dev 4-Heat 1[4]06:33,024th
ARGArgoJoan Capella Pujol111: LDev 4-Heat 1[3]06:44,134th
ARGArgo (SB)Jorrit Lind003: E 1xQuarterfinal 3[6]07:41,705th
ARGArgo (SB)Jorrit Lind003: E 1xTime Trial 07:07,8019th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoNard Onderwater122: LN 4-Heat 1[2]06:32,523rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBas Lerink120: LN 2-Heat 3[4]07:25,394th
ARGArgoNard Onderwater119: LN 1xHeat 3[4]08:05,176th
ARGArgo 1Bas Lerink014: LN 4+Final A [1]06:58,395th
ARGArgo 1Bas Lerink014: LN 4+Heat 2[2]06:55,643rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBas Lerink120: LN 2-Heat 2[3]07:37,103rd
ARGArgoBas Lerink119: LN 4-Heat 2[3]06:48,374th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/SaurusJorn Ketelaars123: LB 4+Final A [4]07:04,853rd
ARGArgo 2Bas Lerink014: LN 4+Final A [5]07:00,221st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBas Lerink120: LN 2-Heat 2[5]07:49,134th
ARGArgo 2Bas Lerink014: LN 4+Final A [3]06:59,463rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBas Lerink120: LN 2-Heat 1[6]
ARGArgo 1Bas Lerink014: LN 4+Final A [3]

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBas Lerink032: LN 2-Final A [6]08:36,936th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-Final A [3]07:06,312nd
ARGArgoGijs Koetsenruijter119: LN 4-Final A [4]06:25,151st
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-Heat 2[4]07:10,221st
ARGArgoPieter Teeuw051: LN 2+Final A [2]07:56,623rd
ARGArgo 2Gijs Koetsenruijter014: LN 4+Final A [3]06:35,371st
ARGArgo 2Gijs Koetsenruijter014: LN 4+Heat 1[3]06:39,421st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoGijs Koetsenruijter048: LMDev 4-Final A [4]06:57,485th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-Final C [2]03:22,051st
ARGArgoPieter Teeuw012: LO 2-Final A [3]08:06,624th
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-Quarterfinal 4[2]03:10,162nd
ARGArgoPieter Teeuw012: LO 2-Heat 2[4]07:22,161st
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-Time Trial 03:11,477th
ARGArgoGijs Koetsenruijter119: LN 4-Final A [3]06:55,422nd
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-Final A [1]07:40,573rd
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-Heat 1[3]07:34,132nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-Final A [1]07:19,123rd
ARGArgoGijs Koetsenruijter119: LN 4-Final A [6]06:24,922nd
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-Heat 1[5]07:21,883rd
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-Final A [1]06:25,816th
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-Heat 1[3]06:29,953rd
ARGArgoPieter Teeuw012: LO 2-Heat 2[4]07:37,396th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoGijs Koetsenruijter119: LN 4-Final A [2]06:33,322nd
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-Final B [5]07:36,283rd
ARGArgoGijs Koetsenruijter015: LDev 4-Heat 1[5]07:51,104th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoPieter Teeuw120: LN 2-Final A [7]07:27,442nd
ARGArgo/VidarGijs Koetsenruijter119: LN 4-Heat 2[7]06:52,615th
ARGArgo/VidarGijs Koetsenruijter015: LDev 4-Final B [5]06:55,334th
ARGArgo/VidarGijs Koetsenruijter015: LDev 4-Heat 1[2]06:42,494th
ARGArgoPieter Teeuw004: O 2-Heat 1[5]07:32,584th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoGijs Koetsenruijter032: LDev 4-Final A [3]06:53,106th
ARGArgoPieter Teeuw203: O 2-Heat 3[5]07:28,593rd
ARGArgoGijs Koetsenruijter032: LDev 4-Repechage [2]06:52,251st
ARGArgoPieter Teeuw103: N 2-Final A [7]07:40,444th
ARGArgoPieter Teeuw103: N 2-Heat 2[7]08:14,103rd
ARGArgoGijs Koetsenruijter032: LDev 4-Heat 1[5]07:42,644th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Saskia Tersteeg141: LDN 2xFinal A [3]08:05,395th
ARGArgo 1Baukje Nauta141: LDN 2xHeat 1[3]08:37,834th
ARGArgo 2Saskia Tersteeg141: LDN 2xHeat 1[4]08:19,902nd
ARGArgo/TritonBaukje Nauta061: LDEj 4*Final A [7]07:54,765th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBaukje Nauta134: LWFm 4*Final A [4]07:44,715th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Baukje Nauta142: LDEj 2xFinal B [5]08:25,574th
ARGArgo 2Saskia Tersteeg142: LDEj 2xFinal B [2]08:14,892nd
ARGArgo 2Saskia Tersteeg142: LDEj 2xHeat 2[5]08:21,205th
ARGArgo 1Baukje Nauta142: LDEj 2xHeat 1[2]08:29,935th
ARGArgo/GyasBaukje Nauta024: LDEj 4*Final A [2]07:40,604th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Baukje Nauta156: LDEj 2xFinal B [7]09:41,046th
ARGArgo 1Saskia Tersteeg156: LDEj 2xFinal B [2]09:08,182nd
ARGArgo 1Saskia Tersteeg156: LDEj 2xHeat 2[2]08:41,816th
ARGArgo 2Baukje Nauta156: LDEj 2xHeat 1[4]08:58,136th
ARGArgoBaukje Nauta085: LDEj 4*Final A [7]07:58,305th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBaukje Nauta024: LDEj 4*Final A [2]08:07,306th
ARGArgoSaskia Tersteeg142: LDEj 2xFinal B [5]08:24,224th
ARGArgoSaskia Tersteeg142: LDEj 2xHeat 2[2]08:14,524th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBaukje Nauta024: LDEj 4*Final C [2]03:57,691st
ARGArgoBaukje Nauta024: LDEj 4*Time Trial 04:00,605th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoSaskia Tersteeg123: LDEj 2xHeat 2[4]09:05,274th
ARGArgo/GyasTina Jager020: LDEj 4*Final A [6]09:53,435th
ARGArgo/GyasTina Jager020: LDEj 4*Heat 1[4]08:40,993rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMasja Horrevorts060: LDEj 4*Final A [5]08:10,396th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMarco Baur112: B 4+Heat 2[6]07:21,954th
ARGArgoMarco Baur005: N 4+Heat 2[5]07:21,084th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMarco Baur112: B 4+Heat 1[5]08:27,504th
ARGArgoMarco Baur005: N 4+Heat 3[3]08:47,983rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMarco Baur111: B 4+Final B [5]07:37,912nd
ARGArgoMarco Baur111: B 4+Heat 2[6]07:44,394th
ARGArgoMarco Baur004: SB 4+Final A [6]07:47,483rd
ARGArgoMarco Baur009: N 4+Heat 1[5]07:46,846th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMarco Baur112: B 4+Final B [5]
ARGArgoMarco Baur112: B 4+Heat 2[6]08:31,264th
ARGArgoMarco Baur005: N 4+Heat 2[3]07:46,574th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJelmer Boersma112: B 4+Final A [4]07:53,394th
ARGArgoJelmer Boersma112: B 4+Heat 1[1]07:15,962nd
ARGArgo 2Jelmer Boersma005: N 4+Heat 1[3]07:12,154th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJelmer Boersma004: N 4+Heat 2[3]07:30,884th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJelmer Boersma050: B 4+Heat 2[3]07:39,394th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Argo/VadaGert Jan van der Velde004: H 4e divisie 8+Time Trial 29:01,317th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/VadaMerle Niehe129: DSA 8+Final A [3]06:52,931st
ARGArgo/VadaMerle Niehe131: DO 4-Final A [3]07:11,701st
ARGArgoAnnika De Jong131: DO 4-Heat 1[4]07:21,153rd
ARGArgo/VadaMerle Niehe131: DO 4-Heat 1[3]07:16,091st
ARGArgo 1Annika De Jong017: DO 2-Final B [4]08:00,631st
ARGArgo/VadaMerle Niehe020: DDev 4-Final A [2]07:11,331st
ARGArgo 1Annika De Jong017: DO 2-Heat 2[1]08:11,792nd
ARGArgo/VadaMerle Niehe020: DDev 4-Heat 1[4]07:19,701st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoAnnika De Jong121: DO 4-Final A [3]07:20,185th
ARGArgo/VadaMerle Niehe125: DN 4-Final A [4]06:59,461st
ARGArgoAnnika De Jong121: DO 4-Heat 2[6]07:15,302nd
ARGArgo/VadaMerle Niehe125: DN 4-Heat 2[5]07:10,031st
ARGArgo/VadaMerle Niehe038: DDev 4-Final A [6]07:00,301st
ARGArgoAnnika De Jong018: DSA 4-Final A [5]07:17,883rd
ARGArgo/VadaMerle Niehe038: DDev 4-Heat 3[6]07:08,831st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/VadaAnnika De Jong057: DO 4+Time Trial 20:18,782nd
ARGArgoRosalie Torensma004: DN 4+Time Trial 21:14,761st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Elise Bressers132: DO 4+Heat 1[3]07:56,654th
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+Final A [5]07:30,081st
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+Heat 1[6]07:41,161st

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoElise Bressers133: DN 4-Heat 1[6]08:23,104th
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+Final A [4]09:46,185th
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+Heat 1[2]09:24,561st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Elise Bressers133: DN 4-Heat 1[6]08:25,545th
ARGArgoElise Bressers026: DSB 4-Final A [7]08:40,636th
ARGArgoElise Bressers029: DN 4+Final A [7]08:58,105th
ARGArgoElise Bressers029: DN 4+Heat 2[2]08:17,633rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Elise Bressers133: DN 4-Heat 1[7]07:35,295th
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+Final A [7]07:48,243rd
ARGArgoElise Bressers019: DN 4+Heat 1[2]07:53,093rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMaud Van Soest137: DB 4+Final A 07:27,771st
ARGArgoMaud Van Soest137: DB 4+Heat 207:41,011st
ARGArgoMaud Van Soest019: DN 4+Final A 07:35,473rd
ARGArgoMaud Van Soest019: DN 4+Heat 307:32,582nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMaud Van Soest132: DB 4+Final A [3]08:03,332nd
ARGArgoMaud Van Soest132: DB 4+Heat 2[3]07:57,232nd
ARGArgo 2Maud Van Soest024: DN 4+Final A [4]08:17,964th
ARGArgo 2Maud Van Soest024: DN 4+Heat 1[6]08:05,971st

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMaud Van Soest004: Dames AchtHeat 3[2]07:25,464th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoPaula Boosman010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:43,6310th