Diederik Simon

421 races

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Gijs Schwarz207: M 1x (Holland Beker)Repechage 2[1]08:22,034th
NERNereus105: M 4- (Open National Championship)Final A [5]06:21,392nd
NERNereus 1Gijs Schwarz207: M 1x (Holland Beker)Heat 4[2]08:24,815th
NERNereus105: M 4- (Open National Championship)Semifinal 1[2]06:34,152nd
NERNereus105: M 4- (Open National Championship)Heat 3[1]06:25,682nd

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein 2021

16 April 2021 to 18 April 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusWillem Buist005: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [4]07:39,452nd
NERNereus 1Victor van Meer006: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [4]07:58,273rd
NERNereusWillem Buist005: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[6]07:46,931st
NERNereus 1Guus Mollee004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [8]07:29,905th
NERNereus 3Wietse Morreau004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [7]07:22,432nd
NERNereus 5Ies Wiersma004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [8]07:35,015th
NERNereus 2Noud Scholten004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [4]07:33,554th
NERNereus 3Koen van den Herik001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final A [7]07:08,345th
NERNereus 1Mick Makker001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final A [8]07:06,214th
NERNereus 2Lex van den Herik001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final B [4]07:02,031st
NERNereusDouwe Smits002: HSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Final C [6]07:10,381st
NERNereus 3Wietse Morreau004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[4]07:21,932nd
NERNereus 5Ies Wiersma004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[2]07:39,526th
NERNereus 2Noud Scholten004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[3]07:34,615th
NERNereus 1Guus Mollee004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[6]07:27,733rd
NERNereus 2Lex van den Herik001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[6]07:11,315th
NERNereus 1Mick Makker001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[4]07:02,363rd
NERNereus 3Koen van den Herik001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 1[3]06:59,922nd
NERNereus 1Victor van Meer006: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[7]09:14,164th
NERNereusWillem Buist005: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[3]08:37,031st
NERNereus 2Mick van Banning006: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final E [7]09:42,455th
NERNereus 3Marijn Kox006: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final E [5]09:05,781st
NERNereus 2Mick van Banning006: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:53,7929th
NERNereus 3Marijn Kox006: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:50,0927th
NERNereus 1Victor van Meer006: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:33,3019th
NERNereusWillem Buist005: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:18,353rd
NERNereus 1Guus Mollee004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[3]08:07,962nd
NERNereus 2Noud Scholten004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 2[4]08:11,842nd
NERNereus 3Wietse Morreau004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 2[6]08:09,181st
NERNereus 5Ies Wiersma004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 1[6]08:12,153rd
NERNereus 2Lex van den Herik001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[4]07:47,462nd
NERNereus 1Mick Makker001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[5]07:37,041st
NERNereus 3Koen van den Herik001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 2[5]07:37,202nd
NERNereusDouwe Smits002: HSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 1[4]07:42,894th
NERNereus 5Ies Wiersma004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:49,7716th
NERNereus 1Guus Mollee004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:47,9314th
NERNereus 3Wietse Morreau004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:46,2410th
NERNereus 2Noud Scholten004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:44,887th
NERNereusDouwe Smits002: HSB 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:25,668th
NERNereus 3Koen van den Herik001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:21,587th
NERNereus 2Lex van den Herik001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:18,754th
NERNereus 1Mick Makker001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:16,903rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Niels Euser107: HG 4+Final A [5]06:28,361st
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+ (NK)Final A [5]05:41,532nd
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+ (NK)Heat 1[5]05:32,871st
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4- (NK)Final A [4]06:10,762nd
NERNereus 2Willem Buist061: HE 2-Final A [7]07:10,234th
NERNereus 1Raymond Huisman061: HE 2-Final A [5]07:07,503rd
NERNereusThomas Start014: LHG 2-Final A [6]07:16,501st
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4- (NK)Heat 2[5]06:19,711st
NERNereus 2Willem Buist061: HE 2-Heat 2[3]07:17,843rd
NERNereus 1Raymond Huisman061: HE 2-Heat 2[6]07:14,951st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Koen van den Herik104: HE 8+Final A [2]05:39,522nd
NERNereusNiels Euser107: HG 4+Final A [3]06:35,141st
NERNereus 1Koen van den Herik104: HE 8+Time Trial 04:59,352nd
NERNereusNiels Euser002: HE 4-Final A [1]06:15,265th
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4-Final A [3]05:59,741st
NERNereusNiels Euser002: HE 4-Heat 2[5]06:13,023rd
NERNereus/LagaMick Makker002: HE 4-Heat 2[2]06:01,071st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:52,582nd
NERNereusThomas Start017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:07,102nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNiels Euser207: HG 4-Final A [6]06:57,347th
NERNereusKoen van den Herik209: HE 8+Final A [3]06:05,092nd
NERNereusRaymond Huisman205: HG 2xFinal A [6]07:29,704th
NERNereusIes Wiersma004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [2]07:48,032nd
NERNereusThomas Start216: LHG 4-Final A [4]06:45,462nd
NERNereus 1Nando Schröder210: LHB 1xHeat 2[2]08:30,113rd
NERNereus 2Cyrille Mooij210: LHB 1xHeat 1[5]09:07,334th
NERNereusRaymond Huisman205: HG 2xHeat 2[2]07:17,493rd
NERNereusThomas Start216: LHG 4-Heat 1[3]06:54,942nd
NERNereusNiels Euser207: HG 4-Heat 3[3]06:46,572nd
NERNereus 1Jan Boon104: HDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:46,781st
NERNereus 1Jan Boon104: HDev 4- (Development Klassement)Heat 4[5]06:41,441st
NERNereusThomas Start109: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]07:29,173rd
NERNereusRaymond Huisman103: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]07:40,054th
NERNereusIes Wiersma004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[1]08:05,284th
NERNereusIes Wiersma004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:16,9319th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKoen van den Herik001: Oude VierFinal A [5]10:26,785th
NERNereusKoen van den Herik001: Oude VierHeat 3[3]07:12,671st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Temming140: BM 1xFinal A [3]08:13,135th
LEYLeythe/NereusFinn Florijn110: BM 2xFinal A [3]07:27,564th
NERNereusFreek Temming140: BM 1xTime Trial 07:51,564th
LEYLeythe/NereusFinn Florijn110: BM 2xTime Trial 06:50,694th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+Final A [2]05:39,382nd
NERNereus/LagaPhilip den Bremer108: HG 2xFinal A [3]06:35,101st
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xFinal A [6]07:58,975th
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+Heat 3[6]05:42,641st
NERNereus/LagaPhilip den Bremer108: HG 2xHeat 1[3]06:41,691st
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xHeat 1[3]07:48,292nd
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xHeat 2[5]07:12,804th
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xFinal B [2]07:50,194th
NERNereus/LagaFreek Temming001: HE 2xFinal A [6]06:42,515th
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xHeat 2[4]08:11,694th
NERNereus/LagaFreek Temming001: HE 2xHeat 2[4]06:41,793rd
LEYLeythe/NereusFinn Florijn001: HE 2xHeat 1[4]06:38,744th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xTime Trial 06:04,569th
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+Final A [2]05:47,411st
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xFinal A [4]08:10,173rd
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+Heat 2[3]05:51,181st
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xHeat 2[3]08:10,482nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Temming101: HE 1xFinal A [6]07:39,287th
NERNereusFreek Temming003: HG 1xFinal A [5]07:47,445th
NERNereusFreek Temming003: HG 1xHeat 2[3]07:34,572nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xFinal A [1]07:47,564th
NERNereusThijs van Haaps105: HG 4-Final A [5]06:35,764th
NERNereus/TritonKoen van den Herik105: HG 4-Final A [3]06:23,871st
NERNereusHaye Dijkstra101: HE 1xHeat 1[4]
NERNereusHaye Dijkstra003: HG 1xFinal A [3]08:29,105th
NERNereus/TritonKoen van den Herik004: HG 2-Final A [3]07:39,064th
NERNereusHaye Dijkstra003: HG 1xHeat 1[4]08:07,783rd
NERNereus/TritonKoen van den Herik004: HG 2-Heat 2[4]07:40,542nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNelson Ritsema001: HE 2- (NK)Final B [1]06:32,432nd
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2- (NK)Final B [5]06:32,231st
NERNereus 2Michiel Oyen003: HE 1x (NK)Final A [6]07:02,486th
NERNereus 3Tone Wieten003: HE 1x (NK)Final A [4]06:57,253rd
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1x (NK)Final A [1]06:54,662nd
NERNereus 4Freek Robbers003: HE 1x (NK)Final C [6]07:11,452nd
NERNereus 2Michiel Oyen003: HE 1x (NK)Semifinal 2[1]07:42,643rd
NERNereus 3Tone Wieten003: HE 1x (NK)Semifinal 1[6]07:46,012nd
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1x (NK)Semifinal 1[3]07:44,411st
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2- (NK)Semifinal 2[2]07:23,566th
NERNereusNelson Ritsema001: HE 2- (NK)Semifinal 1[2]07:21,834th
NERNereus 4Freek Robbers003: HE 1x (NK)Quarterfinal 4[4]08:02,895th
NERNereus 2Michiel Oyen003: HE 1x (NK)Quarterfinal 2[4]07:47,953rd
NERNereus 3Tone Wieten003: HE 1x (NK)Quarterfinal 1[3]07:47,483rd
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1x (NK)Quarterfinal 1[2]07:41,811st
NERNereusNelson Ritsema001: HE 2- (NK)Repechage 2[3]07:27,741st
NERNereusNelson Ritsema001: HE 2- (NK)Time Trial 06:16,558th
NERNereus/LagaRik Rienks001: HE 2- (NK)Time Trial 06:14,326th
NERNereus 5 (SB)Haye Dijkstra003: HE 1x (NK)Time Trial 06:54,1825th
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1x (NK)Time Trial 06:37,288th
NERNereus 2Michiel Oyen003: HE 1x (NK)Time Trial 06:35,267th
NERNereus 4Freek Robbers003: HE 1x (NK)Time Trial 06:32,664th
NERNereus 3Tone Wieten003: HE 1x (NK)Time Trial 06:30,511st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierFinal A [5]09:45,051st
NERNereus 1Thijs van Haaps013: LHE 4-Final A [4]06:34,361st
NERNereusFreek Temming023: HG 1xFinal A [5]07:47,282nd
NERNereus 1Thijs van Haaps013: LHE 4-Heat 1[4]06:54,311st
NERNereusFreek Temming023: HG 1xHeat 2[3]08:02,122nd
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierHeat 3[1]06:34,541st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNelson Ritsema107: B 1xFinal A [2]07:22,464th
NERNereusNelson Ritsema107: B 1xHeat 2[4]07:23,401st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBo Wullings107: M 2-Final A [2]06:33,352nd
NERNereus 2Nelson Ritsema120: M 1x (Holland Beker)Final D [4]07:14,733rd
NERNereusBo Wullings107: M 2-Heat 1[5]06:37,171st
NERNereus 2Nelson Ritsema120: M 1x (Holland Beker)Repechage 1[5]07:19,665th
TRITriton/Nereus/LagaRik Rienks019: BM 4-Final A [2]05:54,781st
NERNereus 2Nelson Ritsema120: M 1x (Holland Beker)Heat 1[6]07:35,216th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:10,613rd
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:05,085th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDaniel van de Berg103: E 8+Final A [6]05:44,013rd
NERNereusMaciek Mika110: LE 2-Final A [5]07:03,343rd
NERNereusDaniel van de Berg103: E 8+Heat 2[3]05:31,301st
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:05,871st
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [3]06:27,342nd
NERNereusDaan van der Linden012: LG 2-Final A [4]07:04,633rd
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:30,581st
NERNereus 1Pieter van den Brink015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:39,163rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Niels Brinkman114: LE 8+Final A [3]06:04,261st
NERNereusMax de With111: LE 2-Final A [3]07:10,031st
NERNereus 1Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:26,714th
NERNereus 2Niels Brinkman015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:16,051st
NERNereusMaciek Mika012: LG 2-Final A [6]07:19,895th
NERNereus 2Niels Brinkman015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 4[3]06:15,101st
NERNereus 1Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]06:21,031st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHaye Dijkstra107: B 1xFinal A [4]08:00,991st
NERNereusHaye Dijkstra107: B 1xHeat 1[6]08:06,961st
NERNereus 1Niels Brinkman015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:30,065th
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [4]07:13,061st
NERNereusDaan van der Linden012: LG 2-Final A [5]08:28,601st
NERNereus 2Dirk Oostendorp015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:15,421st
NERNereus 1Niels Brinkman015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:27,881st
NERNereusDaan van der Linden012: LG 2-Heat 2[5]08:03,401st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2 (p6)Bo Wullings001: E 2- (NK)Final A [4]06:34,143rd
NERNereus 3 (p7)Nelson Ritsema001: E 2- (NK)Final B [5]06:46,441st
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2- (NK)Final C [4]06:48,111st
NERNereus (SB)Maciek Mika005: LE 2- (NK)Final A [3]07:14,583rd
NERNereus 2Robert Vicic003: E 1x (NK)Final C [1]07:27,315th
NERNereus 2Dirk Oostendorp252: LG 4-Final A [6]06:20,221st
NERNereus 2Dirk Oostendorp252: LG 4-Heat 3[1]06:31,041st
NERNereus 1Niels Brinkman252: LG 4-Heat 2[2]06:36,083rd
NERNereus 2Dirk Oostendorp111: LDev 4- (Dev)Final A [5]06:22,621st
NERNereus 1Niels Brinkman111: LDev 4- (Dev)Final B [4]06:36,541st
NERNereus 3 (p7)Nelson Ritsema001: E 2- (NK)Semifinal 2[4]06:52,234th
NERNereus 2 (p6)Bo Wullings001: E 2- (NK)Semifinal 2[3]06:42,702nd
NERNereus 2Dirk Oostendorp111: LDev 4- (Dev)Heat 2[6]06:32,251st
NERNereus 1Niels Brinkman111: LDev 4- (Dev)Heat 1[2]06:41,673rd
NERNereus 2Robert Vicic003: E 1x (NK)Quarterfinal 4[6]07:21,005th
NERNereus (SB)Haye Dijkstra003: E 1x (NK)Quarterfinal 1[5]07:38,665th
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2- (NK)Quarterfinal 4[4]06:56,544th
NERNereus 3 (p7)Nelson Ritsema001: E 2- (NK)Quarterfinal 3[5]06:56,332nd
NERNereus 2 (p6)Bo Wullings001: E 2- (NK)Quarterfinal 1[3]06:59,962nd
NERNereus (SB)Maciek Mika005: LE 2- (NK)Time Trial 06:54,004th
NERNereus 3 (p7)Nelson Ritsema001: E 2- (NK)Time Trial 06:29,1011th
WILWillem III/Laga/Nereus (SB)Rik Rienks001: E 2- (NK)Time Trial 06:20,844th
NERNereus 2 (p6)Bo Wullings001: E 2- (NK)Time Trial 06:15,221st
NERNereus 2Robert Vicic003: E 1x (NK)Time Trial 07:08,1820th
NERNereus (SB)Haye Dijkstra003: E 1x (NK)Time Trial 06:59,6516th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMick Makker001: Oude VierFinal A [3]09:48,741st
NERNereus 2Pieter van den Brink013: LE 4-Final A [5]07:04,975th
NERNereus 3Daan van der Linden022: G 2-Final A [6]07:47,206th
NERNereus 2Pieter van den Brink013: LE 4-Heat 2[2]06:49,722nd
NERNereusMick Makker001: Oude VierHeat 1[5]06:38,371st
NERNereus 3Daan van der Linden022: G 2-Heat 2[4]07:40,473rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Oscar Dijkstra032: SA 8+ (NK)Final A [2]06:12,633rd
NERNereus 2Koen van den Herik032: SA 8+ (NK)Final A [3]06:07,841st
NERNereus 2Thomas de Vos014: N 1xFinal A [1]08:25,206th
NERNereus 1Tim van Wingaarden014: N 1xHeat 3[3]08:31,953rd
NERNereus 2Thomas de Vos014: N 1xHeat 2[3]08:16,622nd
NERNereus 3Oscar Dijkstra030: SA 4- (NK)Final A [5]06:52,915th
NERNereus 2Koen van den Herik030: SA 4- (NK)Final A [2]06:45,414th
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt020: SA 2-Final A [2]07:44,755th
NERNereus 1Hans Schut020: SA 2-Final A [3]07:31,012nd
NERNereus 3Tarik Bayoumi020: SA 2-Final A [4]07:26,051st
NERNereus 1Bob van den Hoogen030: SA 4- (NK)Heat 2[2]07:04,033rd
NERNereus 3Oscar Dijkstra030: SA 4- (NK)Heat 2[3]06:53,472nd
NERNereus 2Koen van den Herik030: SA 4- (NK)Heat 1[5]06:45,342nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDimitri van Wylick161: SA 2+Final A [3]07:37,401st
NERNereusBob van den Hoogen107: N 4-Final A [2]06:21,952nd
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+Final A [3]06:28,491st
NERNereusBob van den Hoogen107: N 4-Heat 1[2]06:31,982nd
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+Heat 2[2]06:36,791st
NERNereusBrinio Claerbout060: B 1xFinal A [1]07:39,296th
NERNereusThomas Mulder007: Dev 4- (DK)Final A [5]06:16,923rd
NERNereusBrinio Claerbout060: B 1xHeat 4[4]07:29,022nd
NERNereusThomas Mulder007: Dev 4- (DK)Heat 2[5]06:25,572nd
NERNereusBob van den Hoogen006: N 4+Heat 3[5]06:58,074th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Final A [5]05:34,191st
NERNereusBrinio Claerbout110: N 1xFinal B [3]07:32,095th
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-Final A [2]06:33,115th
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-Final A [3]06:18,921st
NERNereusBrinio Claerbout110: N 1xHeat 2[4]07:38,062nd
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-Heat 1[5]06:33,052nd
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-Heat 1[3]06:28,031st
NERNereus 2Brinio Claerbout040: B 1xFinal A [2]07:34,504th
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4-Final A [2]06:19,055th
NERNereusRik Rienks002: SA 4- Final A [6]06:02,356th
NERNereus 2Brinio Claerbout040: B 1xHeat 1[5]07:26,573rd
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4-Heat 1[2]06:19,383rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder109: N 2xHeat 2[4]

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers131: M 8+Final A [4]05:41,682nd
NERNereusRik Rienks114: M 4-Final A [2]06:24,623rd
NERNereusFreek Robbers131: M 8+Heat 2[3]06:05,502nd
NERNereusRik Rienks114: M 4-Heat 2[2]06:28,111st
NERNereusFreek Robbers046: M 8+Final A [2]05:45,001st
NERNereusRik Rienks032: M 4-Final A [5]06:27,604th
NERNereus 1Thomas Mulder029: M 4+Final A [2]06:54,983rd
NERNereusFreek Robbers046: M 8+Heat 1[1]05:44,911st
NERNereusRik Rienks032: M 4-Heat 1[3]06:07,192nd
NERNereus 2Bob van den Hoogen029: M 4+Heat 2[1]06:50,974th
NERNereus 1Thomas Mulder029: M 4+Heat 2[2]06:42,852nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Freek Robbers104: SA 8+Final A [4]05:33,902nd
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-Final A [4]06:29,404th
NERNereus 2Freek Robbers104: SA 8+Heat 1[4]05:50,132nd
NERNereus 2Bob van den Hoogen107: N 4-Heat 2[4]06:44,063rd
NERNereus 1Thomas Mulder107: N 4-Heat 2[5]06:39,331st
NERNereusRik Rienks002: SA 4-Final A [4]06:12,353rd
NERNereus 2Bob van den Hoogen007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [1]06:40,243rd
NERNereusRik Rienks002: SA 4-Heat 2[2]06:05,702nd
NERNereusBrinio Claerbout050: B 1xHeat 1[4]07:37,973rd
NERNereus 1Thomas Mulder007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:34,943rd
NERNereus 2Bob van den Hoogen007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[1]06:44,673rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBrinio Claerbout110: N 1xHeat 2[6]08:02,084th
NERNereusBrinio Claerbout070: B 1xFinal B [3]07:40,532nd
NERNereus 1Bob van den Hoogen006: N 4+Final B [3]06:57,671st
NERNereus 1Bob van den Hoogen006: N 4+Heat 2[3]06:56,983rd
NERNereusBrinio Claerbout070: B 1xHeat 3[4]07:57,543rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 4Rik Rienks205: SA 2- (NK)Final C [4]
NERNereus 2Bob van den Hoogen106: O 4+Final A [4]
NERNereus 1Thomas Mulder106: O 4+Final A [3]
NERNereus 2Jeroen Oortwijn201: SA 1x (NK)Final D [2]
NERNereusBrinio Claerbout110: N 1xHeat 1[3]
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2- (NK)Final A [6]07:18,505th
NERNereus 2Mick Makker205: SA 2- (NK)Final A [8]07:18,194th
NERNereus 5Nelson Ritsema205: SA 2- (NK)Final A [4]07:13,713rd
NERNereus 3Bo Wullings205: SA 2- (NK)Final A [5]07:12,312nd
NERNereus 2Mick Makker205: SA 2- (NK)Semifinal 2[3]08:33,173rd
NERNereus 3Bo Wullings205: SA 2- (NK)Semifinal 2[4]08:32,952nd
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2- (NK)Semifinal 1[5]08:17,462nd
NERNereus 5Nelson Ritsema205: SA 2- (NK)Semifinal 1[4]08:12,051st
NERNereusBrinio Claerbout060: B 1xFinal A [3]
NERNereus 1Thomas Mulder006: N 4+Final A [3]08:12,771st
NERNereusBrinio Claerbout060: B 1xHeat 3[5]10:03,682nd
NERNereus 2Mick Makker205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[4]08:12,932nd
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[5]08:10,081st
NERNereus 3Bo Wullings205: SA 2- (NK)Quarterfinal 3[5]08:14,931st
NERNereus 4Rik Rienks205: SA 2- (NK)Quarterfinal 2[4]07:56,944th
NERNereus 5Nelson Ritsema205: SA 2- (NK)Quarterfinal 1[3]08:00,041st
NERNereus 2Jeroen Oortwijn201: SA 1x (NK)Quarterfinal 3[7]09:26,506th
NERNereus 2Bob van den Hoogen006: N 4+Heat 2[6]07:56,845th
NERNereus 1Thomas Mulder006: N 4+Heat 2[4]07:29,971st
NERNereus 5Nelson Ritsema205: SA 2- (NK)Time Trial 07:15,909th
NERNereus 4Rik Rienks205: SA 2- (NK)Time Trial 07:13,958th
NERNereus 2Mick Makker205: SA 2- (NK)Time Trial 07:10,535th
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2- (NK)Time Trial 07:09,614th
NERNereus 3Bo Wullings205: SA 2- (NK)Time Trial 07:07,092nd
NERNereus 2Jeroen Oortwijn201: SA 1x (NK)Time Trial 07:58,2719th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierFinal A [3]10:43,991st
NERNereus 2Koen van der Veen020: O 4+Final A [6]07:46,046th
NERNereus 1Thomas Mulder020: O 4+Final A [3]07:31,242nd
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierHeat 1[1]06:27,211st
NERNereus 2Koen van der Veen020: O 4+Heat 1[3]07:01,553rd
NERNereus 1Thomas Mulder020: O 4+Heat 1[5]06:53,701st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPiet Lammers105: O 4-Final A [2]06:22,842nd
NERNereusPiet Lammers007: Dev 4- (DK)Final A [5]06:18,654th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPiet Lammers007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:05,332nd
NERNereusPiet Lammers007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:06,505th
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Final A [3]05:51,271st
NERNereusPiet Lammers105: O 4-Final A [4]06:43,883rd
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Heat 2[3]06:01,251st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)Final A [2]05:42,412nd
NERNereusNelson Ritsema106: O 4+Final A [3]06:24,791st
NERNereusChristiaan Vaupell105: O 4-Final A [2]06:26,134th
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)Heat 2[4]05:42,772nd
NERNereusNelson Ritsema106: O 4+Heat 2[6]06:44,991st
NERNereus 2Christiaan Vaupell007: Dev 4-Final A [2]06:54,406th
NERNereus 1Nelson Ritsema007: Dev 4-Final A [3]06:07,111st
NERNereus 2Christiaan Vaupell007: Dev 4-Heat 1[6]06:22,512nd
NERNereus 1Nelson Ritsema007: Dev 4-Heat 1[2]06:17,321st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusChristiaan Vaupell007: Dev 4-Final B [6]07:26,073rd
NERNereusChristiaan Vaupell007: Dev 4-Heat 1[3]07:44,124th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPiet Lammers107: N 4-Heat 1[4]06:53,594th
NERNereusHaye Dijkstra007: Dev 4-Final A [3]06:38,464th
NERNereus 2Piet Lammers006: N 4+Final A [5]07:00,741st
NERNereusHaye Dijkstra007: Dev 4-Heat 1[5]06:30,211st
NERNereus 2Piet Lammers006: N 4+Heat 1[4]07:10,291st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2- (NK)Final B [3]06:56,112nd
NERNereus 2Haye Dijkstra031: Dev 4- (DK)Final A [2]06:30,214th
NERNereusVictor Blank203: O 2-Heat 3[7]07:39,405th
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2- (NK)Semifinal 1[3]07:04,206th
NERNereus 2Haye Dijkstra031: Dev 4- (DK)Semifinal 2[5]06:25,113rd
NERNereus 1Piet Lammers031: Dev 4- (DK)Repechage 1[6]07:10,824th
NERNereus 1Mick Makker021: SA 2- (NK)Repechage 2[6]07:32,325th
NERNereus 2Michiel Oyen021: SA 2- (NK)Repechage 1[3]07:34,764th
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2- (NK)Repechage 1[5]07:27,571st
NERNereusVictor Blank103: N 2-Heat 1[7]08:13,354th
NERNereus 1Piet Lammers031: Dev 4- (DK)Heat 4[3]07:48,354th
NERNereus 2Haye Dijkstra031: Dev 4- (DK)Heat 3[7]07:01,471st
NERNereus 4Freek Robbers021: SA 2- (NK)Heat 4[3]07:40,025th
NERNereus 2Michiel Oyen021: SA 2- (NK)Heat 4[7]07:33,324th
NERNereus 1Mick Makker021: SA 2- (NK)Heat 3[3]07:26,004th
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2- (NK)Heat 3[6]07:19,083rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers001: Oude VierFinal A [5]10:11,015th
NERNereusBo Wullings010: SA 2+Final A [3]07:04,081st
NERNereus 1Jeroen Oortwijn030: N 2-Final A [3]09:18,396th
NERNereus 2Michiel Oyen030: N 2-Final A [4]07:09,801st
NERNereus 1Nelson Ritsema020: O 4+Final A [4]06:56,671st
NERNereusFreek Robbers001: Oude VierHeat 2[3]06:44,961st
NERNereus 2Piet Lammers020: O 4+Heat 2[5]07:14,073rd
NERNereus 1Nelson Ritsema020: O 4+Heat 1[3]07:04,831st
NERNereus 1Jeroen Oortwijn030: N 2-Heat 3[3]07:25,671st
NERNereus 2Michiel Oyen030: N 2-Heat 1[5]07:22,861st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A [5]06:02,043rd
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 1[5]05:58,051st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly135: MFm 8+Final A [3]05:59,681st

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A [4]06:44,832nd
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 2[3]07:28,181st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Philip d' Ailly103: SA 8+Final A [4]06:25,795th
NERNereus 2Philip d' Ailly103: SA 8+Heat 2[3]06:15,421st
NERNereusPhilip d' Ailly011: Ej 8+Final A [4]06:38,601st
NERNereusPhilip d' Ailly011: Ej 8+Heat 3[7]06:44,471st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A [5]06:03,371st
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 3[5]06:05,611st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly113: B 8+Final A 06:04,531st
NERNereusPhilip d' Ailly113: B 8+Heat 305:58,531st
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A 05:51,462nd
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 305:55,041st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly111: B 8+Final A [4]06:21,052nd
NERNereusPhilip d' Ailly111: B 8+Heat 1[6]06:05,421st
NERNereusPhilip d' Ailly008: Ej 8+Final A [5]06:25,591st
NERNereusPhilip d' Ailly008: Ej 8+Heat 2[4]06:21,981st

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly002: Jonge AchtFinal A [5]06:25,654th
NERNereusPhilip d' Ailly002: Jonge AchtHeat 2[2]06:28,522nd