Jet van Batenburg

69 races

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop 3Dick Buitelaar019: HVE-H 8+Time Trial 35:31,952nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTimo van Wittmarschen114: LSA 8+Final A [4]06:08,761st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAbel Göbel005: LH 1e divisie 8+Time Trial 27:08,212nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round D 14:51,52nd
NERNereusFemke Dekker011: D1eDiv8+Round D 16:52,94th
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round C 02:20,51st
NERNereusFemke Dekker011: D1eDiv8+Round C 02:37,74th
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round B 00:39,22nd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round A 07:08,93rd
NERNereusFemke Dekker011: D1eDiv8+Round B 00:49,23rd
NERNereusFemke Dekker011: D1eDiv8+Round A 08:10,74th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThijmen Böekling014: LEj 8+Final B [6]06:14,721st
NERNereusThijmen Böekling014: LEj 8+Heat 2[3]06:17,245th

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusGijs Ligtenberg039: SA 8+Final A [5]06:01,012nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEva Dijkema130: DO 4+Final A 07:29,742nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJohan Uittenboogaard115: LSA 8+Final A [3]05:59,742nd
NERNereusSuzanne Bevelander129: DO 4+Final A [3]07:54,673rd

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAnne Stolk046: DN 4+Final A [1]08:25,923rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFemke Dekker007: D 1e divisie 8+Time Trial 26:58,221st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round D 15:58,13rd
NERNereusFemke Dekker011: D1eDiv 8+Round D 17:07,11st
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round C 02:14,43rd
NERNereusFemke Dekker011: D1eDiv 8+Round C 02:22,82nd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round B 00:40,93rd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round A 07:35,61st
NERNereusFemke Dekker011: D1eDiv 8+Round B 00:44,72nd
NERNereusFemke Dekker011: D1eDiv 8+Round A 08:09,82nd

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTsjebbe Paulussen118: LO 4+Heat 107:09,424th

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 June 2009 to 21 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/AegirMateusz Mika115: LSA 8+Final A [6]06:06,773rd
NERNereus 2Merel Bruijn135: DB 4+Final A [6]07:54,596th
NERNereus 2Merel Bruijn135: DB 4+Heat 2[6]08:02,562nd
NERNereus 1Merel Bruijn019: DN 4+Final A [6]07:42,025th
NERNereus 1Merel Bruijn019: DN 4+Heat 2[6]07:46,302nd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NereusLaurens Veldkamp115: LSA 8+Final A 06:10,153rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/ArgoTsjebbe Paulussen115: LSA 8+Final A [6]06:10,714th

126e Varsity

12 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMarijn van Doorn043: LN 4+Final A 07:06,321st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFemke Dekker007: D 1e divisie 8+Time Trial 26:30,051st
NERNereus/AegirMateusz Mika003: H 3e divisie 8+Time Trial 25:24,151st

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round D 15:57,91st
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round C 02:09,11st
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round B 00:41,52nd
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round A 07:36,51st

34e Van Oord WinterWedstrijden

28 February 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMarijn van Doorn116: LO 4+Time Trial 18:23,763rd
NERNereusMarijn van Doorn013: LN 4+Time Trial 19:26,361st

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusLaura Valk133: DB 8+Final A [6]07:04,626th

Koninklijke - Holland Beker

07 June 2008 to 08 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMyrthe Sonneveld137: DEj 8+Final A [6]07:09,465th

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereu/WilleMyrthe Sonneveld133: DB 8+Final B 07:19,102nd
NERNereu/WilleMyrthe Sonneveld133: DB 8+Heat 107:23,304th

Internationale Martini Regatta / Aegir lustrumwedstrijden 2008

17 May 2008 to 18 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMyrthe Sonneveld132: DB 4+Heat 1[3]08:02,344th
NERNereusMyrthe Sonneveld017: DN 4+Final B [4]07:49,322nd
NERNereusMyrthe Sonneveld017: DN 4+Heat 1[2]07:47,624th

Roeiwedstrijden van de ZRB 2008

03 May 2008 to 04 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMyrthe Sonneveld018: DEj 8+Final B 07:00,093rd
NERNereusMyrthe Sonneveld018: DEj 8+Heat 407:02,932nd

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMyrthe Sonneveld130: DB 8+Final B [2]08:08,702nd
NERNereusMyrthe Sonneveld130: DB 8+Heat 3[3]08:00,524th
NERNereusMyrthe Sonneveld024: DEj 8+Final A [6]07:58,472nd
NERNereusMyrthe Sonneveld024: DEj 8+Heat 1[5]08:20,242nd

125e Varsity

06 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusStephanie de Roos005: Dames AchtFinal A 07:04,963rd
NERNereusStephanie de Roos005: Dames AchtHeat 107:19,972nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusStephanie de Roos010: D 4e divisie 8+Time Trial 29:12,082nd

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusStephanie de Roos013: DEj 8+Round D 17:42,06th
NERNereusStephanie de Roos013: DEj 8+Round C 02:50,68th
NERNereusStephanie de Roos013: DEj 8+Round B 00:54,213th
NERNereusStephanie de Roos013: DEj 8+Round A 08:20,96th

WinterWedstrijden

23 February 2008 to 24 February 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusStephanie de Roos016: DEj 8+Time Trial 19:06,362nd

Head of the River Amstel

25 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThijs Belderok039: HCl 8+Time Trial 27:44,6613th

Heineken Roeivierkamp 2007

17 March 2007 to 18 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Thijs Belderok023: HCl 8+Round D 17:55,711th
NERNereus 1Thijs Belderok023: HCl 8+Round B 00:45,215th
NERNereus 1Thijs Belderok023: HCl 8+Round A 08:28,39th