Lukas Pragt

136 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTim Winkel115: LHE 4xFinal A [6]06:21,242nd
LAGLagaCamiel Schreuder314: LHE 2- NSKFinal A [7]07:13,102nd
LAGLagaTim Winkel006: HG 4xFinal A [2]06:29,156th
LAGLaga 2Lukas Pragt013: LHG 1xHeat 3[6]07:39,304th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTim Winkel115: LHE 4x (NK)Final A [5]06:07,332nd
LAGLagaTim Winkel115: LHE 4x (NK)Race For Lanes [8]06:11,652nd
LAGLaga 1Lukas Pragt013: LHG 1xHeat 2[4]08:31,934th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaTim Winkel103: HE 4xFinal A [4]06:12,113rd
LAGLaga 1Philip den Bremer014: LHG 2-Final A [5]07:02,651st
LAGLaga 1Lukas Pragt013: LHG 1xHeat 3[4]07:41,454th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lukas Pragt113: LHE 1xFinal A [8]08:13,896th
LAGLaga 3Lukas Pragt013: LHG 1xFinal A [7]08:06,836th
LAGLaga 3Lukas Pragt013: LHG 1xHeat 1[3]07:42,902nd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lukas Pragt013: LHG 1xFinal A [1]07:58,733rd
LAGLaga 2Lukas Pragt013: LHG 1xHeat 2[4]08:32,511st
LAGLaga 2Lukas Pragt113: LHE 1xFinal A [2]08:59,453rd
LAGLagaDiederik Adema117: LHG 4-Final A [2]07:47,504th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDiederik Adema216: LHG 4-Final A [6]07:04,875th
LAGLagaDiederik Adema216: LHG 4-Heat 2[3]07:04,302nd
LAGLaga 1Lukas Pragt007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[1]08:29,456th
LAGLaga 1Lukas Pragt007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:34,0020th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDiederik Adema012: LHE 4-Heat 1[4]07:17,924th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+ (NSK)Final A [5]05:58,172nd
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+ (NSK)Heat 1[3]05:58,632nd
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[1]06:57,614th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter132: LM 8+Final A [2]05:50,892nd
LAGLagaBas de Ruijter046: M 8+Final A [5]05:56,345th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:14,2112th
LAGLaga 3Lukas Pragt115: LG 4-Heat 2[2]06:52,183rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+Final A [5]05:57,171st
LAGLagaLukas Pragt113: LG 4-Heat 3[5]06:37,755th
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:59,276th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaBas de Ruijter114: LE 8+Final A [5]06:09,432nd
LAGLagaLukas Pragt115: LG 4-Heat 3[4]06:39,904th
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[5]06:49,825th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3Lukas Pragt113: LG 4-Final B [7]07:38,364th
LAGLaga 3Lukas Pragt113: LG 4-Heat 1[6]07:28,174th
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]07:46,176th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lukas Pragt252: LG 4-Heat 1[5]06:47,393rd
LAGLaga 3Lukas Pragt111: LDev 4- (Dev)Heat 3[3]07:05,746th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Camiel Schreuder013: LE 4-Heat 2[5]07:12,754th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Niek van den Bos161: SA 2+Final A [2]08:16,723rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jeroen Weits105: O 4-Final A [6]06:12,423rd
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-Final A [4]06:16,131st
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-Heat 2[2]06:16,921st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final A [1]
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,741st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJeroen Weits049: LMDev 4-Final A [3]06:49,682nd
LAGLagaJeroen Weits018: BLM 4-Final A [2]06:43,694th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJeroen Weits117: LO 4-Final A [3]06:21,551st
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:16,471st
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]06:22,031st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJeroen Weits117: LO 4-Final A [4]06:52,121st
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-Final A [4]06:33,751st
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-Heat 3[7]06:33,491st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJeroen Weits253: LDev 4- (DK)Time Trial 06:50,452nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJeroen Weits018: LSA 4-Final A [5]07:36,594th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Laga (NSK)Tom Huberts116: LSA 8+ (NSK)Final A [2]06:03,974th
LAGLagaNick Overkamp117: LO 4-Final A [3]06:23,954th
NJONjord/Laga (NSK)Tom Huberts116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:11,352nd
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4- (DK)Final A [5]06:15,952nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/LagaNils Meijer130: LM 8+Final A [2]06:10,862nd
LAGLagaNick Overkamp048: LMDev 4-Final A [1]06:46,002nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final A [2]03:20,151st
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]03:16,191st
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[2]03:06,321st
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:10,154th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/LagaNils Meijer116: LSA 8+ (NK)Final A [5]06:02,452nd
LAGLagaNick Overkamp117: LO 4-Final A [3]06:36,604th
GYAGyas/LagaNils Meijer116: LSA 8+ (NK)Heat 1[5]06:08,272nd
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-Final A [3]06:15,972nd
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-Heat 1[4]06:25,611st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-Final A [6]07:22,612nd
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-Heat 2[7]07:32,992nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNick Overkamp117: LO 4-Final A [6]06:23,982nd
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-Final A [2]06:44,622nd
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-Heat 1[4]06:39,603rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNick Overkamp032: LDev 4- (DK)Final A [5]06:34,941st
LAGLaga 1Nick Overkamp101: O 4-Final A [5]07:21,085th
LAGLagaNick Overkamp032: LDev 4- (DK)Heat 1[6]07:24,241st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNick Overkamp018: LSA 4-Final A [2]06:39,831st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Joris Koopman118: LO 4-Final A [5]06:45,865th
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+Final B [3]06:18,583rd
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+Heat 1[4]06:31,906th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+Heat 3[1]06:29,655th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJoris Koopman120: LN 4-Final A [5]06:45,333rd
LAGLagaJoris Koopman120: LN 4-Heat 1[4]06:52,511st
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+Final B [4]06:27,713rd
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+Heat 1[6]06:27,434th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLukas Pragt122: LN 1xHeat 3[3]07:51,263rd
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+ (EJK)Final B [4]06:21,384th
LAGLaga/VidarJoris Koopman014: LEj 8+ (EJK)Heat 1[6]06:20,554th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJoris Koopman012: LN 4+Final A [2]07:21,331st
LAGLagaJoris Koopman106: O 4+Final A [3]07:05,253rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Joris Koopman107: LN 4+Final A [4]07:18,792nd
LAGLagaJoris Koopman008: B 4+Final A [5]08:14,181st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaS.A. Siemensma003: Lichte AchtHeat 3[1]06:44,815th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLukas Pragt102: JM 2-Final A [4]07:24,263rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLukas Pragt108: N 2-Heat 2[3]08:27,923rd
JASJason/Tromp/ZwolscheLukas Pragt062: J18 4- (NK)Final A [7]07:26,595th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
JASJason/Tromp/ZwolscheLukas Pragt030: J18 4-Final [4]08:01,642nd
TROTrompLukas Pragt027: J18 2-Final [5]08:52,131st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompSiebren Hazelhoff Roelfzema141: J18 2- (NK)Final A [7]07:33,174th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompRoelant Feldbrugge012: J18 8+Time Trial 28:42,23rd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompRoelant Feldbrugge146: J18 8+Final [5]06:44,183rd
TROTromp/RICMaurice Booij029: J18 4xFinal [3]06:23,081st
TROTromp 3Lukas Pragt026: J18 1x BFinal 1[2]07:55,143rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Abel Bokdam020: JM 2xHeat 1[3]07:08,965th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Abel Bokdam145: J18 2xFinal 3[6]07:41,141st
TROTrompAbel Bokdam029: J18 4xFinal [4]06:55,012nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/RICMaurice Booij029: J18 4xFinal [4]06:26,223rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompAbel Bokdam029: J18 4x (NK)Final A [6]06:29,161st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp-combiVincent de Vegt012: J18 8+Time Trial 26:50,553rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp-combiMathijs Peters007: J188+Round D 17:17,94th
TROTromp-combiMathijs Peters007: J188+Round C 02:16,63rd
TROTromp-combiMathijs Peters007: J188+Round B 00:42,73rd
TROTromp-combiMathijs Peters007: J188+Round A 08:15,73rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLukas Pragt028: J18 4xFinal [4]06:35,332nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompLukas Pragt032: JM 4xFinal A [1]06:45,346th
TROTrompLukas Pragt032: JM 4xHeat 2[1]06:45,223rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompMartijn Vlastuin143: J18 8+Final A [6]06:58,054th
TROTromp 1Max Bartman148: J16 2xFinal B [5]07:52,003rd
TROTromp 1Max Bartman148: J16 2xHeat 1[4]08:05,113rd
TROTrompRoelant Feldbrugge047: J16 4*Final A [3]07:48,014th
TROTrompRoelant Feldbrugge047: J16 4*Heat 1[2]07:39,922nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Max Bartman151: J16 2xFinal 1[4]07:11,982nd
TROTrompRoelant Feldbrugge039: J16 4xFinal 1[5]06:55,452nd
TROTromp 1Max Bartman038: J16 2xFinal 3[3]08:00,205th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompRoelant Feldbrugge142: J16 4xFinal A [4]07:04,082nd
TROTromp 2Max Bartman034: J16 2xFinal 1[4]08:03,701st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompRoelant Feldbrugge014: J16 4*Time Trial 30:52,395th

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Roelant Feldbrugge151: J16 2x zondagFinal 4[3]08:00,864th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Roelant Feldbrugge024: J16 2xFinal D [4]08:47,006th