Bryan Koster

212 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFlora den Bieman127: DB 8+Final A [5]06:50,364th
NJONjord/TritonAnna Roseboom126: DB 4+Final A [6]07:45,754th
NJONjord/Thêta/Nereus/TritonAnna Roseboom127: DB 8+Heat 2[5]07:06,964th
NJONjordFlora den Bieman127: DB 8+Heat 2[4]06:57,222nd
NJONjord/TritonAnna Roseboom126: DB 4+Heat 2[5]07:51,273rd
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:49,244th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:22,805th
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]08:02,262nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/TritonAnna Roseboom048: WFm 4+Final A [3]07:38,374th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [3]03:21,214th
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:44,782nd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:20,056th
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:47,808th
NJONjordFlora den Bieman130: DB 8+Final B [2]07:01,562nd
NJONjord/TritonAnna Roseboom129: DB 4+Final B [3]07:44,941st
NJONjordFlora den Bieman130: DB 8+Heat 1[3]07:07,393rd
NJONjord/TritonAnna Roseboom129: DB 4+Heat 2[1]07:44,422nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/SkøllAnna Roseboom126: DB 4+Final A [1]07:41,505th
NJONjord/VidarFlora den Bieman127: DB 8+Heat 1[4]06:47,133rd
NJONjord/SkøllAnna Roseboom126: DB 4+Heat 1[3]07:41,073rd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:46,933rd
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:40,581st
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:02,115th
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:57,554th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/ProteusFlora den Bieman130: DB 8+Final A [2]07:27,655th
NJONjord/ProteusFlora den Bieman130: DB 8+Heat 2[5]07:04,043rd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:47,565th
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:53,026th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:50,763rd
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[8]07:43,362nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/TritonFlora den Bieman127: DB 8+Heat 1[7]07:47,684th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]08:25,805th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:52,724th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFlora den Bieman223: DB 8+Heat 2[5]07:12,364th
NJONjordFlora den Bieman120: DEj 8+ (EJK)Heat 2[3]07:18,175th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJanneke Simon005: Dames AchtFinal A [5]07:15,294th
NJONjordSuzanne Jonker042: Jonge Dames VierFinal A [5]08:13,646th
NJONjordJanneke Simon005: Dames AchtHeat 2[6]07:15,181st
NJONjordSuzanne Jonker042: Jonge Dames VierHeat 1[5]08:06,962nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMirte Volk007: LDEj 4*Final A [4]08:14,841st
NJONjordMirte Volk007: LDEj 4*Heat 2[6]08:09,041st
NJONjordAnne Fleur van Velzen006: DEj 8+Heat 1[2]07:35,844th
NJONjord 1Liza Willemse002: DOnerv C4+Final A [6]02:08,386th
NJONjord 3Anna Roseboom002: DOnerv C4+Final A [4]02:04,541st
NJONjord 2Relinde van Aalst002: DOnerv C4+Final B [2]02:09,622nd
NJONjord 2Chris Buijvoets011: DErv C4+Final A [3]02:09,546th
NJONjord 1Flora den Bieman011: DErv C4+Final A [1]02:01,061st
NJONjord 7Claire Witteman002: DOnerv C4+Semifinal 3[3]02:16,216th
NJONjord 3Anna Roseboom002: DOnerv C4+Semifinal 2[2]02:07,411st
NJONjord 2Relinde van Aalst002: DOnerv C4+Semifinal 1[2]02:10,124th
NJONjord 1Liza Willemse002: DOnerv C4+Semifinal 1[4]02:08,852nd
NJONjord 1Liza Willemse002: DOnerv C4+Quarterfinal 12[6]02:09,971st
NJONjord 6Indy Planting002: DOnerv C4+Quarterfinal 9[5]02:27,774th
NJONjord 2Relinde van Aalst002: DOnerv C4+Quarterfinal 8[4]02:17,701st
NJONjord 7Claire Witteman002: DOnerv C4+Quarterfinal 6[4]02:14,141st
NJONjord 4Suzanne van Os002: DOnerv C4+Quarterfinal 5[2]02:25,743rd
NJONjord 5Yara Schepen002: DOnerv C4+Quarterfinal 4[2]02:23,643rd
NJONjord 3Anna Roseboom002: DOnerv C4+Quarterfinal 3[5]02:11,761st
NJONjord 1Flora den Bieman011: DErv C4+Heat 3[4]02:05,362nd
NJONjord 2Chris Buijvoets011: DErv C4+Heat 1[4]02:11,041st
NJONjord 1Liza Willemse002: DOnerv C4+Heat 25[2]02:10,451st
NJONjord 2Relinde van Aalst002: DOnerv C4+Heat 21[2]02:13,241st
NJONjord 4Suzanne van Os002: DOnerv C4+Heat 16[4]02:21,132nd
NJONjord 7Claire Witteman002: DOnerv C4+Heat 12[2]02:16,291st
NJONjord 3Anna Roseboom002: DOnerv C4+Heat 9[5]02:17,872nd
NJONjord 5Yara Schepen002: DOnerv C4+Heat 6[1]02:21,202nd
NJONjord 6Indy Planting002: DOnerv C4+Heat 2[4]02:12,672nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJurjun van der Velde170: HTal 8+Final A [1]06:33,873rd
NJONjordMatthijs Bouthoorn110: N 1xHeat 3[4]07:39,093rd
NJONjordLiselot Pelle172: DTal 4*Heat 2[6]08:12,544th
NJONjordJanneke Simon171: DTal 8+Heat 2[4]07:33,733rd
NJONjordJurjun van der Velde170: HTal 8+Heat 1[5]06:35,972nd
NJONjordMatthijs Bouthoorn060: B 1xHeat 4[5]07:31,853rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMatthijs Bouthoorn110: N 1xHeat 4[4]07:52,775th
NJONjordMatthijs Bouthoorn040: B 1xFinal A [1]07:41,426th
NJONjordMatthijs Bouthoorn040: B 1xHeat 2[4]07:40,863rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMatthijs Bouthoorn070: B 1xFinal B [2]08:12,083rd
NJONjordMatthijs Bouthoorn070: B 1xHeat 1[4]07:52,782nd
NJONjordMatthijs Bouthoorn110: N 1xHeat 1[4]07:51,223rd
NJONjordMirte Volk175: LDB 2xHeat 1[3]08:24,433rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMatthijs Bouthoorn110: N 1xHeat 3[7]
NJONjordMatthijs Bouthoorn060: B 1xHeat 2[3]11:55,175th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordHeleen Middelkoop141: LDB 4*Final A [4]07:26,641st
NJONjordHeleen Middelkoop141: LDB 4*Heat 1[4]07:41,701st
NJONjordHeleen Middelkoop027: LDEj 4* (EJK)Final A [5]07:24,695th
NJONjordAnne Voskamp063: LDB 1x (Hoofdnummer)Heat 1[7]08:38,243rd
NJONjordHeleen Middelkoop027: LDEj 4* (EJK)Heat 2[4]07:24,442nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWietske Wesseling133: LWFm 4xFinal A [4]07:24,821st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Heleen Middelkoop073: LDB 1xFinal A [1]09:22,612nd
NJONjord 1Heleen Middelkoop073: LDB 1xHeat 3[2]09:06,002nd
NJONjordWietske Wesseling027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:46,079th
NJONjordWietske Wesseling174: LDB 4*Final A [2]07:58,153rd
NJONjord 1Heleen Middelkoop140: LDN 1xFinal A [4]09:02,944th
NJONjordWietske Wesseling174: LDB 4*Heat 2[2]07:51,741st
NJONjord 1Heleen Middelkoop140: LDN 1xHeat 2[2]09:17,881st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSuzanne van Wijck142: LDB 4*Final A [2]07:32,422nd
NJONjordWietske Wesseling141: LDN 1xFinal A [2]08:46,535th
NJONjordSuzanne van Wijck142: LDB 4*Heat 2[4]07:40,902nd
NJONjordWietske Wesseling141: LDN 1xHeat 1[2]08:54,322nd
NJONjord 2Wietske Wesseling043: LDB 1xFinal A [1]08:46,216th
NJONjordSuzanne van Wijck027: LDEj 4*Final A [4]07:28,744th
NJONjord 2Wietske Wesseling043: LDB 1xHeat 1[2]08:38,063rd
NJONjordSuzanne van Wijck027: LDEj 4*Heat 1[6]07:28,371st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWietske Wesseling142: LDN 4*Final A [4]07:44,422nd
NJONjord 1Vera Verburg141: LDN 1xFinal B [6]09:04,284th
NJONjordWietske Wesseling142: LDN 4*Heat 2[7]07:42,341st
NJONjord 1Vera Verburg141: LDN 1xHeat 2[7]09:02,005th
NJONjordWietske Wesseling027: LDEj 4*Final A [4]08:24,841st
NJONjordWietske Wesseling027: LDEj 4*Heat 1[3]09:00,251st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWietske Wesseling170: LDB 4*Final A [7]07:59,175th
NJONjord 2Suzanne van Wijck141: LDN 1xFinal A [7]08:37,405th
NJONjordWietske Wesseling170: LDB 4*Heat 2[3]07:51,213rd
NJONjord 2Suzanne van Wijck141: LDN 1xHeat 1[3]08:57,663rd
NJONjordWietske Wesseling027: LDEj 4*Final B [3]08:08,334th
NJONjordSuzanne van Wijck073: LDB 1xFinal A [3]08:47,552nd
NJONjordWietske Wesseling027: LDEj 4*Heat 1[7]07:51,505th
NJONjordSuzanne van Wijck073: LDB 1xHeat 2[5]08:52,002nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordVera Verburg044: LDEj 4* (EJK)Final A [5]07:47,602nd
NJONjord/ProteusSenna Meij220: LDN 2xFinal A [5]08:19,284th
NJONjord/ProteusSenna Meij034: LDDev 2x (DK)Repechage 2[4]08:52,194th
NJONjord/ProteusSenna Meij034: LDDev 2x (DK)Heat 2[4]09:39,555th
NJONjordVera Verburg044: LDEj 4* (EJK)Heat 2[3]08:05,841st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordVera Verburg005: Lichte Dames VierFinal A [4]07:57,274th
NJONjordVera Verburg005: Lichte Dames VierHeat 1[2]07:55,861st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMattijn Kroos107: O 4+Final A [7]06:58,934th
NJONjordWouter Gelling104: SA 8+ (NSK)Heat 2[2]06:12,664th
NJONjordMatthijs Bouthoorn112: B 4+Heat 3[6]07:02,104th
NJONjord/VidarSebastiaan Bouthoorn007: Ej 8+Heat 2[4]06:16,745th
NJONjord 2Mattijn Kroos005: N 4+Heat 3[5]06:55,424th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+Final A [1]06:59,903rd
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+Heat 2[4]06:56,443rd
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+Heat 2[2]06:56,463rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMatthijs Bouthoorn107: O 4+Heat 1[5]07:00,644th
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+Final B [4]06:16,764th
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+Heat 1[6]06:31,343rd
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+Heat 1[3]07:36,474th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+Final A [5]07:08,182nd
NJONjordBouke Algie104: SA 8+Heat 2[3]06:08,324th
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+ (EJK)Final B [6]06:08,152nd
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+Final A [6]07:03,285th
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+ (EJK)Heat 2[5]06:09,164th
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+Heat 1[4]07:08,662nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:09,5511th
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+Heat 1[2]07:12,163rd
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+Final A [1]07:04,012nd
NJONjordBouke Algie112: B 8+Final A [3]06:06,291st
NJONjordBouke Algie112: B 8+Heat 1[4]06:10,761st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBouke Algie101: B 8+Heat 1[3]06:21,151st
NJONjordMatthijs Bouthoorn008: B 4+Final A [3]08:42,374th
NJONjordBouke Algie001: Ej 8+Heat 3[4]06:41,113rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBouke Algie002: Jonge AchtFinal A [1]06:17,823rd
NJONjordMatthijs Bouthoorn050: B 4+Final A [5]07:22,053rd
NJONjordBouke Algie002: Jonge AchtHeat 1[1]06:27,732nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Eveline Schipper025: DCL 8+Time Trial 33:02,410th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSanne Eken025: DCL 8+Time Trial 31:25,319th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSanne Eken040: DCl8+Round D 19:57,614th
NJONjordSanne Eken040: DCl8+Round B 00:51,211th
NJONjordSanne Eken040: DCl8+Round A 08:52,49th

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSeve-Jan van der Graaf005: Overnaadse VierHeat 4[4]09:03,573rd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFelix van Enst013: Ej 8+Time Trial 17:22,2810th