Jurgen Langenhorst

289 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJoost Mein106: HGb 4-Final A [5]07:02,881st
ORCOrcaJoost Mein106: HGb 4-Heat 1[3]06:29,001st
ORCOrca 1Menno de Vries005: HG 4+Final A [6]07:08,096th
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Heat 3[5]07:56,076th
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Heat 2[6]07:12,383rd
ORCOrca 1Menno de Vries005: HG 4+Heat 1[4]06:55,882nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [1]06:59,246th
ORCOrcaCas Klingenberg124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 06:11,096th
ORCOrcaCas Klingenberg004: M 8+Final A [3]06:30,763rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg104: HE 8+Heat 1[4]05:53,143rd
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [3]06:19,971st
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Final A [2]07:16,284th
ORCOrcaJoost Mein005: HG 4+Final A [2]06:37,933rd
ORCOrcaCas Klingenberg007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]06:25,473rd
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Heat 1[5]07:08,641st
ORCOrcaJoost Mein005: HG 4+Heat 2[2]06:45,102nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+Final A [2]06:51,001st
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Final A [4]07:33,454th
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Final A [2]07:11,862nd
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+Heat 2[3]06:55,071st
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Time Trial 05:13,333rd
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Time Trial 05:09,392nd
ORCOrcaErin Smeijsters102: HE 2-Final A [3]07:14,792nd
ORCOrcaJort Timmer104: HE 8+Heat 1[3]06:01,463rd
ORCOrca 2Daan Klomp101: HE 1xHeat 2[1]07:26,573rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+Final A [2]06:24,696th
ORCOrca 1Menno de Vries107: HG 4+Final A [3]07:05,964th
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Final A [6]07:01,932nd
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Heat 2[5]06:56,432nd
ORCOrca 1Menno de Vries107: HG 4+Heat 1[2]07:06,362nd
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-Final A [3]07:25,952nd
ORCOrca 2Bas van der Veen005: HG 4+Final A [1]07:00,903rd
ORCOrca 2Douwe Rietveld004: HG 2-Heat 2[4]07:27,755th
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-Heat 2[3]07:30,112nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+Final A [6]06:59,021st
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [3]07:52,595th
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Final A [1]07:02,243rd
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+Heat 2[4]07:07,102nd
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Heat 2[3]07:01,873rd
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xHeat 2[3]
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Final A [5]07:04,772nd
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Heat 2[6]07:08,421st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Final A [2]06:49,163rd
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Heat 2[4]07:04,081st
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+Final A [5]07:20,054th
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Final A [3]07:16,663rd
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+Heat 1[5]07:21,852nd
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Heat 1[4]07:20,101st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Boyd Beerling040: Jonge VierFinal A [5]07:18,056th
ORCOrcaErin Smeijsters001: Oude VierHeat 3[4]07:02,705th
ORCOrca 1Boyd Beerling040: Jonge VierHeat 2[4]06:48,221st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiDouwe Rietveld101: E 2- (NSK)Final A [3]07:09,044th
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-Final A [4]06:35,383rd
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+ (NSK)Heat 1[6]06:14,655th
ORCOrca/SkadiDouwe Rietveld101: E 2- (NSK)Heat 2[4]07:08,711st
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+Heat 3[5]07:12,154th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:31,795th
ORCOrcaStefan W Hovy003: B 2xHeat 2[6]07:54,605th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:45,413rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters135: MDev 4-Final A [4]06:21,535th
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+Heat 1[5]05:54,024th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final C [2]03:03,051st
ORCOrca/GyasReinout A Moes206: G 4+Heat 2[1]07:11,174th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:03,726th
ORCOrcaReinout A Moes106: G 4+Heat 3[1]07:09,454th
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-Heat 1[4]06:35,323rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Final A [4]05:54,835th
ORCOrca/SkadiErin Smeijsters103: E 8+Heat 2[6]05:34,392nd
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+Heat 1[5]06:56,064th
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+Final A [5]06:27,943rd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [6]06:14,561st
ORCOrcaReinout A Moes206: G 4+Heat 2[2]07:01,984th
ORCOrca/SkadiNicos Starreveld206: G 4+Heat 1[4]06:37,232nd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:38,235th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy106: G 4+Heat 1[7]07:10,915th
ORCOrcaErin Smeijsters105: G 4-Heat 2[4]06:22,613rd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [3]06:25,315th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:25,262nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy105: G 4+Heat 2[4]08:01,224th
ORCOrcaErin Smeijsters104: G 4-Heat 1[4]07:23,723rd
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:38,835th
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+Final A [2]07:52,205th
ORCOrcaErin Smeijsters007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:20,901st
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+Heat 2[5]07:43,583rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTom Eames205: G 2-Final A [6]07:18,484th
ORCOrcaErin Smeijsters251: G 4-Heat 4[2]06:37,112nd
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4- (Dev)Final B [5]06:37,623rd
ORCOrcaErin Smeijsters104: Dev 4- (Dev)Heat 3[2]06:33,133rd
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+Heat 1[4]07:06,374th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy001: Oude VierHeat 2[4]07:11,295th
ORCOrcaOlivier Kievits022: G 2-Heat 1[5]07:38,974th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Reinout A Moes022: N 4+Final A [2]07:17,432nd
ORCOrca 1Jeppe Rietveld022: N 4+Final A [6]07:04,951st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+Final A [6]06:50,153rd
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+Heat 2[5]06:52,903rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Final A [4]06:23,131st
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Heat 2[6]06:38,311st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Final A [4]06:46,611st
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Heat 2[3]06:37,991st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Final A [3]06:31,241st
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Heat 1[3]06:40,651st
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-Final A [4]07:05,544th
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-Heat 3[1]06:59,711st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:33,866th
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [4]06:11,512nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Final D [6]
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+Final A [6]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xHeat 3[3]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Semifinal 1[4]
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Final B [8]07:30,905th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Semifinal 2[7]09:45,206th
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xFinal A [5]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xHeat 1[6]09:53,241st
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Quarterfinal 4[3]08:15,613rd
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Quarterfinal 2[2]08:18,826th
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+Heat 3[4]07:45,433rd
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:48,194th
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Time Trial 07:44,8024th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2- (NK)Time Trial 07:23,3613th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+Heat 2[1]07:17,664th