Marc Hummelink

350 races

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaTessa van Haaften128: DE 8+Final A [2]07:22,782nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]03:18,322nd
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]03:16,581st
THEThêtaLisa van Heyningen024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:15,583rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]08:11,781st
THEThêtaCarijn Mulder024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:49,133rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+Final A [4]06:13,543rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst131: M 8+Heat 1[5]06:23,464th
THEThêtaArnout Hilhorst046: M 8+Heat 1[4]05:56,474th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+Final A [2]

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst001: Oude VierHeat 2[2]06:55,413rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Thêta/SkadiReinier Spillenaar Bilgen046: M 8+Final A [1]06:12,181st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal006: N 4+Final A [1]07:09,161st
THEThêtaChristiaan Rosendaal006: N 4+Heat 1[3]06:57,061st
VIDVidar/Thêta/SkadiReinier Spillenaar Bilgen104: SA 8+Final A [2]06:02,592nd
VIDVidar/Thêta/SkadiReinier Spillenaar Bilgen104: SA 8+Heat 1[2]06:03,231st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos-combiRamon Vogelzang104: SA 8+ (NK)Heat 2[6]06:07,405th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal111: B 4+Final A [3]06:57,345th
THEThêtaChristiaan Rosendaal111: B 4+Heat 2[5]07:01,262nd
THEThêtaChristiaan Rosendaal006: N 4+Final A [7]07:51,513rd
THEThêtaChristiaan Rosendaal006: N 4+Heat 2[2]07:15,123rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Thêta/SkadiReinier Spillenaar Bilgen104: SA 8+Final A [6]05:43,821st
VIDVidar/Thêta/SkadiReinier Spillenaar Bilgen104: SA 8+Heat 2[3]05:48,452nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit001: Oude VierHeat 1[4]06:56,803rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord-combiRoel Diekerhof129: LM 8+ (Aegon Open NK)Final A [3]05:33,922nd
NJONjord-combi 2Roel Diekerhof048: M 8+Final A [2]05:42,505th
NJONjord-combi 2Roel Diekerhof048: M 8+Heat 1[1]05:38,482nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta-combiRoel Diekerhof104: SA 8+Final A [5]06:09,704th
THEThêta-combiRoel Diekerhof104: SA 8+Heat 2[6]06:02,211st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiMathew Kleine Punte130: M 8+ (Aegon NK)Final A [2]05:36,103rd
NERNereus-combiMathew Kleine Punte130: M 8+ (Aegon NK)Heat 2[2]05:41,572nd
NJONjord-combiMathew Kleine Punte045: M 8+Final A [4]05:40,842nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+Final A [3]06:18,751st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta-combiMathew Kleine Punte103: SA 8+Final A [5]06:08,654th
THEThêta-combiMathew Kleine Punte103: SA 8+Heat 2[2]06:08,051st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+Final A [7]06:33,783rd
SKASkadi-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+Heat 2[6]06:44,893rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLisa Scheenaard011: D 1e divisie 4*Time Trial 30:49,81st

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaFloor Gabriels063: DEj 8+Time Trial 22:33,311th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/Okeanos/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+ (NSK)Final A [4]05:49,543rd
AEGAegir/Gyas/Okeanos/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:01,521st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Final A [5]06:35,691st
AEGAegir/Gyas/ThêtaTim van de Vendel107: O 4+Final A [5]07:32,521st
AEGAegir/Gyas/ThêtaTim van de Vendel107: O 4+Heat 2[6]07:25,941st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/ThêtaTim van de Vendel104: SA 8+Final A [2]05:57,191st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Final A [4]05:57,662nd
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Heat 1[4]06:04,641st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combiBob van Velsen104: SA 8+Final A [1]05:59,281st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/Skadi/NereusKatie Steenman011: D 1e divisie 4*Time Trial 28:53,381st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/Skadi/NereusKatie Steenman016: D1eDiv4*Round D 17:50,01st
THEThêta/Skadi/NereusKatie Steenman016: D1eDiv4*Round C 02:26,01st
THEThêta/Skadi/NereusKatie Steenman016: D1eDiv4*Round B 00:47,91st
THEThêta/Skadi/NereusKatie Steenman016: D1eDiv4*Round A 08:32,01st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaMichaël Heijnemans116: LSA 8+ (NSK)Final A [7]06:14,166th
OKEOkeanos-combiJolijn Remmelink129: DSA 8+ (NSK)Final A [4]06:37,181st
THEThetaMichaël Heijnemans116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:14,463rd
OKEOkeanos-combiJolijn Remmelink129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[2]06:38,351st

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaMichaël Heijnemans116: LSA 8+Final A [4]06:41,862nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaJoris Hesselink011: SA 2+Final A [1]07:59,262nd
THEThetaYouri Vaes001: Oude VierHeat 2[2]07:12,464th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
THETheta/BeatrixLisa Scheenaard011: D 1e divisie 4*Time Trial 30:19,162nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiFrank van der Ploeg001: H1eDiv8+Round D 14:46,49th
NERNereus-combiFrank van der Ploeg001: H1eDiv8+Round C 02:11,46th
NERNereus-combiFrank van der Ploeg001: H1eDiv8+Round B 00:41,29th
NERNereus-combiFrank van der Ploeg001: H1eDiv8+Round A 07:02,76th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 1Bob van Velsen104: SA8+ Open NSKFinal A [4]05:35,291st
THEThe/Aso/PelEmily van t Wout129: DSA8+ Open NSKFinal A [6]06:27,472nd
ORCOrca-combi 1Bob van Velsen104: SA8+ Open NSKHeat 2[6]05:49,121st
THEThe/Aso/PelEmily van t Wout129: DSA8+ Open NSKHeat 2[5]06:44,042nd

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
THETheta-combi 3Bob van Velsen132: SA 8+Final A [4]05:58,202nd
THETheta-combi 3Bob van Velsen132: SA 8+Heat 2[3]05:57,901st
THETheta-combi 1Bob van Velsen039: SA 8+Final A [3]05:54,291st

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaArjan Kuipers104: SA 8+Final A [5]06:00,422nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 1Bob van Velsen103: SA 8+Final A 05:42,462nd
ORCOrca-combi 1Bob van Velsen103: SA 8+Heat 105:58,301st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos-combi 1Bob van Velsen104: SA 8+Final A [5]05:41,391st
ASOAsopos-combi 1Bob van Velsen104: SA 8+Heat 2[5]05:47,111st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
THETheta-combi 1Jochum Beetsma104: SA 8+Final A [4]06:01,425th
THEThetaTessel Brühl132: DB 4+Final A [3]07:56,001st
THEThetaTessel Brühl132: DB 4+Heat 1[3]08:16,782nd
THEThetaTessel Brühl019: DN 4+Heat 1[5]08:19,423rd

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaArjan Kuipers001: OUDE VIERHeat 1[2]07:04,663rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Argo/ThetaRianne Dekker008: D 2e divisie 8 +Time Trial 29:03,253rd
THEThetaArjan Kuipers002: H 2e divisie 8+Time Trial 25:19,882nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaFreek van Lier005: H3eDiv 8+Round D 16:21,03rd
THEThetaFreek van Lier005: H3eDiv 8+Round C 02:16,66th
THEThetaFreek van Lier005: H3eDiv 8+Round B 00:40,92nd
THEThetaFreek van Lier005: H3eDiv 8+Round A 07:43,53rd

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThetaRianne Dekker116: DO 4+Time Trial 19:37,361st
THEThetaErnst Moolenaar001: LEj 8+Time Trial 17:45,7810th

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/ThêtaRuben Knab161: SA 2+Final A 07:27,141st
THEThêtaMirjam Borsboom135: DB 4+Final A 07:37,441st
NERNer/Aso/ThêBob van Velsen106: O 4+Final A 06:25,991st
THEThêtaMirjam Borsboom135: DB 4+Heat 207:58,102nd
THEThêtaMirjam Borsboom019: DN 4+Final A 07:44,105th
THEThêtaMirjam Borsboom019: DN 4+Heat 107:30,001st

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 June 2009 to 21 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMirjam Borsboom135: DB 4+Final A [3]07:35,262nd
THEThêtaMirjam Borsboom135: DB 4+Heat 1[4]08:03,332nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMirjam Borsboom132: DB 4+Final A [3]08:21,452nd
NERNer/Aso/Thê taRuben Knab106: O 4+Final A [5]07:04,411st
THEThêtaMirjam Borsboom132: DB 4+Heat 1[3]08:38,012nd
NERNer/Aso/Thê taRuben Knab106: O 4+Heat 1[3]07:03,291st
NERNereus/ThêtaRuben Knab048: SA 2+Final A [5]08:04,641st
THEThêtaMirjam Borsboom017: DN 4+Heat 1[4]08:52,084th

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMirjam Borsboom135: DB 4+Final A 07:40,892nd
THEThêtaMirjam Borsboom135: DB 4+Heat 207:47,812nd
THEThêtaMirjam Borsboom019: DN 4+Final A 07:54,712nd
THEThêtaMirjam Borsboom019: DN 4+Heat 208:06,142nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaWouter van den Kieboom118: LO 4+Final A [3]06:55,561st
THEThêtaWouter van den Kieboom014: LN 4+Final A [3]06:55,942nd

126e Varsity

12 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaWouter van den Kieboom043: LN 4+Final A 07:15,523rd
THEThêtaWouter van den Kieboom053: LB 4+Final A 07:04,691st
THEThêtaHeins Wellen001: OUDE VIERHeat 306:48,264th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaDaniël Brauns004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:04,553rd

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaDaniël Brauns008: Ej 8+Round D 16:11,41st
THEThêtaDaniël Brauns008: Ej 8+Round C 02:13,29th
THEThêtaDaniël Brauns008: Ej 8+Round B 00:41,11st
THEThêtaDaniël Brauns008: Ej 8+Round A 07:44,22nd

34e Van Oord WinterWedstrijden

28 February 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaWouter van den Kieboom131: LB 4+Time Trial 18:24,241st
THEThêtaWouter van den Kieboom013: LN 4+Time Trial 19:49,974th

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2008 to 06 July 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaAlex van der Gaag103: SA8+ Open NSKHeat 1[6]06:03,964th
THEThêta 1Youri Vaes106: O 4+Heat 1[3]07:10,016th
THEThêta 1Youri Vaes005: N 4+Heat 3[5]07:20,783rd

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaYouri Vaes106: O 4+Heat 2[5]06:58,834th
THEThêtaYouri Vaes005: N4+ Argo LustrumnummerHeat 3[3]06:58,665th

Koninklijke - Holland Beker

07 June 2008 to 08 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaAlex van der Gaag135: SA 8+ NKHeat 1[2]05:57,144th
THEThêtaAlex van der Gaag041: SA 8+Final A [1]06:04,284th

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaYouri Vaes106: O 4+Heat 107:03,366th
THEThêtaYouri Vaes005: N 4+Final B 06:48,153rd
THEThêtaYouri Vaes005: N 4+Heat 406:49,202nd

Roeiwedstrijden van de ZRB 2008

03 May 2008 to 04 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaYouri Vaes106: O 4+Final A 06:44,022nd
THEThêtaYouri Vaes106: O 4+Heat 106:50,281st
THEThêtaYouri Vaes005: N 4+Final B 06:43,901st

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaYouri Vaes109: N 4+Heat 1[3]07:47,134th
THEThêtaYouri Vaes005: O 4+Final A [6]07:44,275th
THEThêtaYouri Vaes005: O 4+Heat 2[7]08:13,402nd

125e Varsity

06 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaYouri Vaes036: O 4+Final 106:56,632nd
THEThêtaYouri Vaes001: OUDE VIERHeat 107:02,986th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaDaan Sparreboom003: H 3e divisie 8+Time Trial 25:51,303rd

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaDaan Sparreboom005: H3eDiv 8+Round D 15:40,51st
THEThêtaDaan Sparreboom005: H3eDiv 8+Round C 02:25,04th
THEThêtaDaan Sparreboom005: H3eDiv 8+Round B 00:46,66th
THEThêtaDaan Sparreboom005: H3eDiv 8+Round A 07:28,31st

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 July 2007 to 08 July 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaCasper Beijst122: LB 8+Heat 2[3]06:31,543rd
THEThêtaCasper Beijst012: LEj 8+Final B [5]06:21,633rd
THEThêtaCasper Beijst012: LEj 8+Heat 1[6]06:21,134th

Internationale Martini Regatta 2007

30 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaCasper Beijst122: LB 8+Heat 1[3]07:02,254th
THEThêtaHeins Wellen106: O 4+Heat 3[4]07:12,914th
THEThêtaHeins Wellen006: Ej 8+Final A [6]06:27,421st
THEThêtaHeins Wellen006: Ej 8+Heat 2[2]06:48,572nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Grote Nummers

09 June 2007 to 10 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaCasper Beijst124: LB 8+Heat 106:37,535th
THEThêtaCasper Beijst017: LEj 8+Heat 106:54,365th

Hollandia / Triton Roeiwedstrijden 2007

26 May 2007 to 27 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaNic Kramer122: LB 8+Final B [5]06:39,763rd
THEThêtaNic Kramer122: LB 8+Heat 1[4]06:43,325th
THEThêtaNic Kramer012: LEj 8+Final B [1]07:21,486th
THEThêtaNic Kramer012: LEj 8+Heat 3[4]07:24,904th

Roeiwedstrijden van de ZRB / Phocas Lustrumwedstrijden 2007

12 May 2007 to 13 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaNic Kramer122: LB 8+Heat 106:30,904th
THEThêtaNic Kramer012: LEj 8+Heat 107:00,844th

31e Boekel en de Neree Randstad Regatta / NK kleine nummers

28 April 2007 to 29 April 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaNic Kramer120: LEj 8+Final B [2]07:35,904th
THEThêtaNic Kramer120: LEj 8+Heat 1[6]07:54,826th
THEThêtaNic Kramer016: LB 8+Final B [5]07:04,243rd
THEThêtaNic Kramer016: LB 8+Heat 2[4]07:17,134th

124e Varsity

15 April 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaCasper Beijst004: Lichte AchtHeat 2[4]07:12,025th

Heineken Roeivierkamp 2007

17 March 2007 to 18 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMarc Ensinck009: LEj 8+Round D 18:47,911th
THEThêtaMarc Ensinck009: LEj 8+Round C 02:23,710th
THEThêtaMarc Ensinck009: LEj 8+Round B 00:46,59th
THEThêtaMarc Ensinck009: LEj 8+Round A 08:08,711th

32ste Batavia Groep WinterWedstrijden

03 March 2007 to 04 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 1Casper Beijst009: Ej 8+Time Trial 21:21,3815th