Frans Goutier

191 races

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-Final C [3]08:11,361st
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xFinal A [5]08:38,126th
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xFinal C [2]08:51,315th
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xFinal C [4]08:35,212nd
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xSemifinal 2[1]08:30,133rd
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-Repechage 1[2]08:18,184th
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xQuarterfinal 4[1]08:29,244th
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xQuarterfinal 4[2]08:15,983rd
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xQuarterfinal 3[5]08:17,944th
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-Time Trial 07:25,8411th
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xTime Trial 08:06,1920th
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xTime Trial 07:50,9112th
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xTime Trial 07:50,7911th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Sanne Bruggink013: DE 1xFinal A [1]10:16,322nd
SKOSkøllElsbeth Beeres002: Dames VierHeat 2[6]08:10,362nd
SKOSkøll 1Sanne Bruggink013: DE 1xHeat 2[4]08:54,551st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Ashley Rijst132: DG 2xFinal A [7]08:35,261st
SKOSkøll 2Ashley Rijst132: DG 2xHeat 2[6]08:03,671st
AEGAegir/SkøllAshley Rijst025: DG 4xFinal A [6]07:16,161st
SKOSkøll 2Ashley Rijst020: DE 2xFinal A [2]08:05,443rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAshley Rijst024: W 2xFinal A [3]08:22,193rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIIAshley Rijst127: DE 4xFinal A [1]06:45,973rd
SKOSkøllAshley Rijst132: DG 2xFinal A [3]07:14,901st
SKOSkøllAshley Rijst132: DG 2xHeat 2[6]07:15,311st
SKOSkøllAshley Rijst020: DE 2xFinal A [4]07:17,633rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNika Vos133: DB 1xFinal A [7]08:13,011st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Lia Witteveen133: DB 1xFinal A [4]08:27,121st
SKOSkøll 2Lia Witteveen133: DB 1xHeat 1[4]08:29,091st
SKOSkøll 1Ashley Rijst022: DG 1xFinal A [5]08:43,244th
SKOSkøll 1Ashley Rijst022: DG 1xHeat 2[5]08:36,762nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFlorentine de Boer122: DG 4-Heat 2[6]07:18,564th
WILWillem IIIInez den Hond023: DDev 4-Heat 2[3]07:33,676th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIInez den Hond112: JW 4-Final A [2]07:18,202nd
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen101: JW 2xFinal A [1]07:52,856th
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen101: JW 2xHeat 2[3]07:54,593rd
WILWillem IIIInez den Hond015: JW 4-Final A [1]07:05,472nd
WILWillem IIIJet Zandbergen006: JW 2xFinal A [3]07:56,886th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIICharlotte Russel037: M16 2xFinal A [1]07:55,016th
WILWillem III/GoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xFinal A [1]08:02,216th
WILWillem IIISaartje van der Wurff033: M18 2xFinal B [4]07:38,081st
WILWillem IIICharlotte Russel037: M16 2xSemifinal 2[5]07:48,413rd
WILWillem III/GoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xHeat 2[2]07:56,522nd
WILWillem IIISaartje van der Wurff033: M18 2xHeat 1[3]07:47,373rd
WILWillem IIICharlotte Russel037: M16 2xHeat 3[3]08:05,492nd
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen142: M16 4xFinal A [1]07:06,802nd
GOUGouda/Willem IIIAnne-Fleur van der Zee137: M18 4xFinal A [2]07:07,543rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIAnne Kooijenga037: M16 2xFinal A [7]08:17,145th
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xFinal A [5]08:07,133rd
WILWillem III/GoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xFinal A [7]07:50,123rd
WILWillem IIIAnne Kooijenga037: M16 2xHeat 2[7]08:07,602nd
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen037: M16 2xHeat 2[4]08:01,951st
WILWillem III/GoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xHeat 2[7]07:52,622nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Pleun Bon020: M16 1xFinal A [4]08:32,954th
WILWillem III 4Fien van Westreenen020: M16 1xFinal A [5]08:12,802nd
WILWillem III 1Florentine de Boer019: M18 1xFinal B [3]08:22,293rd
WILWillem III 2Inez den Hond019: M18 1xFinal B [5]08:17,592nd
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xFinal B [6]08:10,561st
WILWillem III 5Jet Zandbergen020: M16 1xFinal D [3]08:59,114th
WILWillem III 3Charlotte Russel020: M16 1xFinal D [5]08:51,682nd
WILWillem III 2Anne Kooijenga020: M16 1xFinal D [6]08:49,481st
WILWillem IIISaartje van der Wurff128: M18 2xFinal A [3]07:56,351st
WILWillem III 1Pleun Bon020: M16 1xSemifinal 2[1]08:40,242nd
WILWillem III 4Fien van Westreenen020: M16 1xSemifinal 1[6]08:21,851st
WILWillem III 1Florentine de Boer019: M18 1xSemifinal 2[2]08:35,825th
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xSemifinal 2[4]08:26,854th
WILWillem III 2Inez den Hond019: M18 1xSemifinal 1[2]08:22,864th
WILWillem IIISaartje van der Wurff128: M18 2xHeat 2[5]08:13,151st
WILWillem III 5Jet Zandbergen020: M16 1xQuarterfinal 3[1]09:10,336th
WILWillem III 3Charlotte Russel020: M16 1xQuarterfinal 3[2]09:07,835th
WILWillem III 1Pleun Bon020: M16 1xQuarterfinal 3[4]08:41,563rd
WILWillem III 2Anne Kooijenga020: M16 1xQuarterfinal 1[1]09:08,985th
WILWillem III 4Fien van Westreenen020: M16 1xQuarterfinal 1[3]08:36,071st
WILWillem III 1Florentine de Boer019: M18 1xQuarterfinal 2[3]08:32,283rd
WILWillem III 2Inez den Hond019: M18 1xQuarterfinal 1[4]08:33,883rd
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xQuarterfinal 1[2]08:23,632nd
WILWillem III 5Jet Zandbergen020: M16 1xTime Trial 08:30,4322nd
WILWillem III 2Anne Kooijenga020: M16 1xTime Trial 08:23,1217th
WILWillem III 3Charlotte Russel020: M16 1xTime Trial 08:20,9214th
WILWillem III 1Pleun Bon020: M16 1xTime Trial 08:02,013rd
WILWillem III 4Fien van Westreenen020: M16 1xTime Trial 07:53,781st
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xTime Trial 07:56,919th
WILWillem III 2Inez den Hond019: M18 1xTime Trial 07:55,648th
WILWillem III 1Florentine de Boer019: M18 1xTime Trial 07:54,527th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Miguel Overzier151: J16 2xFinal 1[4]07:41,273rd
WILWillem IIIThomas Hogeboom152: J16 4*Final 2[4]07:14,191st
WILWillem III 2Ies Wiersma039: J16 2xFinal 1[6]07:22,382nd
WILWillem III 1Miguel Overzier039: J16 2xFinal 1[4]07:20,011st
WILWillem IIIThomas Hogeboom037: J16 1x AFinal [6]07:54,385th
WILWillem III 1Miguel Overzier038: J16 1x BFinal 3[4]08:10,211st