Erik Mus

477 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMerel Livestro136: DB 8+Final A [5]07:38,913rd
TRITriton/BoreasRemco Borgman116: LHE 8+ (NSK)Final A [8]07:16,828th
TRITritonCasper van der Steen112: HB 8+Final A [7]06:53,216th
TRITriton 1Claire de Jong131: DG 4+Final A [5]08:52,515th
TRITritonErik Sonneveld119: LHG 4+Final A [6]08:17,867th
TRITritonMerel Livestro136: DB 8+Heat 1[6]07:52,651st
TRITritonMaaike Olivier141: LDB 4*Heat 2[7]08:44,975th
TRITritonFemke Woudstra140: LDB 1xHeat 2[5]09:11,765th
TRITritonCasper van der Steen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]06:54,688th
TRITritonErik Sonneveld018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:38,214th
TRITritonMerel Livestro029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:26,857th
TRITritonClaire de Jong028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]08:08,686th
TRITritonCasper van der Steen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:15,374th
TRITritonMaaike Olivier035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]07:50,536th
TRITritonMerel Livestro029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:56,773rd
TRITritonClaire de Jong028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:58,774th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonClaire de Jong153: WFm 4+Final A [1]09:11,365th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMerel Livestro136: DB 8+Final A [5]06:41,053rd
TRITritonCasper van der Steen112: HB 8+Final A [1]06:09,156th
TRITriton 1Claire de Jong131: DG 4+Final A [3]07:33,722nd
TRITritonErik Sonneveld118: LHGb 4-Final A [6]06:45,496th
TRITritonMaaike Olivier141: LDB 4*Heat 1[2]07:40,454th
TRITritonMerel Livestro136: DB 8+Heat 2[5]06:48,682nd
TRITritonCasper van der Steen112: HB 8+Heat 2[5]06:06,553rd
TRITritonErik Sonneveld118: LHGb 4-Heat 1[3]06:45,803rd
TRITritonErik Sonneveld017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [1]06:36,886th
TRITritonCasper van der Steen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [1]05:57,172nd
TRITritonClaire de Jong028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:51,756th
TRITritonErik Sonneveld017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:42,516th
TRITritonCasper van der Steen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:13,816th
TRITritonMaaike Olivier035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:55,315th
TRITritonMerel Livestro029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:55,435th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonClaire de Jong028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]03:48,372nd
TRITritonClaire de Jong028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]03:44,151st
TRITritonMaaike Olivier035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:46,4316th
TRITritonMerel Livestro029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:21,6012th
TRITritonClaire de Jong028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:43,722nd
TRITritonCasper van der Steen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:00,4912th
TRITritonMerel Livestro136: DB 8+Final A [2]06:57,053rd
TRITritonMaaike Olivier141: LDB 4*Final A [1]07:42,982nd
TRITritonErik Sonneveld118: LHGb 4-Final A [1]06:49,973rd
TRITritonMerel Livestro136: DB 8+Heat 3[4]06:57,011st
TRITritonMaaike Olivier141: LDB 4*Heat 2[1]07:40,121st
TRITritonErik Sonneveld118: LHGb 4-Heat 1[3]06:47,132nd
TRITritonCasper van der Steen112: HB 8+Heat 2[4]06:13,953rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMerel Livestro136: DB 8+Final A [6]07:28,266th
TRITritonEmma Liv Weintraub141: LDB 4*Final B [2]08:25,825th
TRITritonClaire de Jong135: DB 4+Final A [6]07:52,831st
TRITritonMerel Livestro136: DB 8+Heat 2[6]07:29,202nd
TRITritonEmma Liv Weintraub141: LDB 4*Heat 2[5]08:16,977th
TRITritonCasper van der Steen112: HB 8+Heat 1[4]06:33,544th
TRITritonErik Sonneveld107: HG 4+Heat 1[5]07:13,965th
TRITritonCasper van der Steen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:32,173rd
TRITritonErik Sonneveld018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:12,871st
TRITritonMerel Livestro029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]07:10,722nd
TRITritonClaire de Jong028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]08:02,533rd
TRITritonCasper van der Steen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:27,646th
TRITritonAgnes Lanooij035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]08:01,148th
TRITritonMerel Livestro029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:11,396th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonErik Sonneveld123: LHB 4+Final A [4]07:26,821st
TRITritonMaaike Olivier141: LDB 4*Final B [1]08:24,415th
TRITritonMerel Livestro136: DB 8+Final A [2]07:25,333rd
TRITritonClaire de Jong135: DB 4+Final A [5]08:11,733rd
TRITritonMerel Livestro136: DB 8+Heat 1[5]07:19,451st
TRITritonMaaike Olivier141: LDB 4*Heat 1[3]08:09,624th
TRITritonCasper van der Steen112: HB 8+Heat 1[5]06:30,575th
TRITritonClaire de Jong135: DB 4+Heat 2[4]08:15,162nd
TRITritonCasper van der Steen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:10,135th
TRITritonMaaike Olivier035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [4]08:24,165th
TRITritonMerel Livestro029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [1]07:32,824th
TRITritonErik Sonneveld009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:40,206th
TRITritonClaire de Jong028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]08:34,066th
TRITritonCasper van der Steen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:41,545th
TRITritonMaaike Olivier035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]08:03,011st
TRITritonMerel Livestro029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:27,764th
TRITritonClaire de Jong028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]08:24,002nd
TRITritonErik Sonneveld009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:27,122nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonClaire de Jong219: DB 4+Final A [6]07:50,093rd
TRITriton 1Erik Sonneveld211: LHB 4+Final A [3]06:50,002nd
TRITritonMerel Livestro220: DB 8+Final A [5]07:05,413rd
TRITriton 1Erik Sonneveld211: LHB 4+Heat 2[2]07:13,931st
TRITritonMaaike Olivier228: LDB 4*Heat 3[3]08:04,604th
TRITritonCasper van der Steen203: HB 8+Heat 2[5]06:34,676th
TRITritonMerel Livestro220: DB 8+Heat 3[3]07:13,782nd
TRITritonErik Sonneveld101: HEj 4+ (EJK)Final A [1]07:06,901st
TRITritonMaaike Olivier117: LDEj 4* (EJK)Final B [3]08:19,745th
TRITritonCasper van der Steen102: HEj 8+ (EJK)Final B [2]06:47,516th
TRITritonErik Sonneveld101: HEj 4+ (EJK)Heat 3[3]07:23,082nd
TRITritonClaire de Jong111: DEj 4+ (EJK)Heat 1[4]08:47,314th
TRITritonMaaike Olivier117: LDEj 4* (EJK)Heat 3[4]08:19,553rd
TRITritonCasper van der Steen102: HEj 8+ (EJK)Heat 3[2]06:43,364th
TRITritonMerel Livestro112: DEj 8+ (EJK)Heat 2[2]07:48,865th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMerel Livestro005: Dames AchtFinal A [5]07:17,745th
TRITritonMaaike Olivier006: Lichte Dames VierFinal A [1]07:53,973rd
TRITriton/AegirErik Sonneveld004: Lichte AchtHeat 3[4]06:40,105th
TRITritonCasper van der Steen003: Jonge AchtHeat 2[2]06:22,363rd
TRITritonMaaike Olivier006: Lichte Dames VierHeat 1[2]07:54,252nd
TRITritonMerel Livestro005: Dames AchtHeat 2[3]07:10,512nd
TRITritonClaire de Jong042: Jonge Dames VierHeat 1[3]08:17,852nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 1Rosalie Vlastuin127: DB 8+Final A [3]06:43,721st
TRITritonMarijn Valk118: LB 8+Final A [2]06:20,436th
TRITritonWillemijn Winters130: LDB 1xFinal A [1]08:38,615th
TRITritonPieter van Veen108: B 4+Final A [6]06:42,372nd
TRITriton 1Rosalie Vlastuin127: DB 8+Heat 2[2]06:52,091st
TRITritonMarijn Valk118: LB 8+Heat 1[3]06:09,592nd
TRITritonWillemijn Winters130: LDB 1xHeat 3[4]08:38,552nd
TRITritonPieter van Veen108: B 4+Heat 2[2]06:55,362nd
TRITritonMerel Kraak027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:30,253rd
TRITritonRosalie Vlastuin024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:50,514th
TRITritonMarijn Valk016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:29,224th
TRITritonMerel Kraak027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]07:40,521st
TRITritonRosalie Vlastuin024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]07:00,382nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMerel Kraak047: LWFm 4*Final A [6]07:27,336th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMerel Kraak027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [3]03:41,792nd
TRITritonMerel Kraak027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[3]03:38,712nd
TRITritonLuuk van den Boomen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:06,2613th
TRITritonAnne Lamain024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:21,479th
TRITritonMerel Kraak027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:35,551st
TRITritonMats Vervoorn006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:23,8311th
TRITritonAnne Lamain130: DB 8+Final A [1]06:57,793rd
TRITritonLuuk van den Boomen120: LB 8+Final B [2]06:25,663rd
TRITritonMats Vervoorn109: B 4+Heat 1[4]07:08,803rd
TRITritonAnne Lamain130: DB 8+Heat 2[3]07:02,882nd
TRITritonLuuk van den Boomen120: LB 8+Heat 2[4]06:23,053rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonAnne Lamain127: DB 8+Final A [4]07:06,475th
TRITritonMats Vervoorn108: B 4+Final A [1]07:10,516th
TRITritonAnne Lamain127: DB 8+Heat 1[3]06:26,912nd
TRITritonMats Vervoorn108: B 4+Heat 3[6]06:55,652nd
TRITritonMerel Kraak027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:27,226th
TRITritonAnne Lamain024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:54,004th
TRITritonMats Vervoorn006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]06:53,774th
TRITritonMerel Kraak027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:27,971st
TRITritonAnne Lamain024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]06:57,894th
TRITritonMats Vervoorn006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]06:55,293rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonSarah Spruijt130: DB 8+Final B [4]07:35,642nd
TRITritonMarijn Valk120: LB 8+Final A [3]06:25,983rd
TRITritonSarah Spruijt130: DB 8+Heat 2[7]07:12,244th
TRITritonMarijn Valk120: LB 8+Heat 2[4]06:14,942nd
TRITriton 2Mats Vervoorn106: G 4+Heat 2[5]06:54,285th
TRITritonMarijn Valk016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:08,912nd
TRITritonSarah Spruijt024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:05,875th
TRITritonMarijn Valk016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]06:14,183rd
TRITritonMerel Kraak027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]07:32,363rd
TRITritonSarah Spruijt024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:06,616th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMerel Kraak131: LDB 4*Final A [3]08:17,651st
TRITritonMaartje Schrauwen127: DB 8+Final B [4]08:04,402nd
TRITritonLuuk van den Boomen118: LB 8+Final A [7]07:30,086th
TRITritonWillemijn Winters130: LDB 1xFinal A [6]10:09,145th
TRITritonMaartje Schrauwen127: DB 8+Heat 2[8]07:39,255th
TRITritonMerel Kraak131: LDB 4*Heat 2[3]08:05,261st
TRITritonLuuk van den Boomen118: LB 8+Heat 1[5]07:06,853rd
TRITritonWillemijn Winters130: LDB 1xHeat 1[4]10:04,453rd
TRITritonLuuk van den Boomen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:26,935th
TRITriton/Orca/LagaNiek Dechering014: LEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]08:27,033rd
TRITritonMerel Kraak027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [6]08:41,521st
TRITritonRosalie Vlastuin024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]08:21,754th
TRITritonLuuk van den Boomen016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]07:22,614th
TRITritonMerel Kraak027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]08:44,151st
TRITritonRosalie Vlastuin024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:48,844th
TRITritonMats Vervoorn006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:47,814th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMats Vervoorn208: B 4+Final A [1]07:04,685th
TRITritonMerel Kraak227: LDB 4*Final A [4]07:34,342nd
TRITritonLuuk van den Boomen215: LB 8+Final A [6]06:18,802nd
TRITritonRosalie Vlastuin223: DB 8+Final A [1]07:11,914th
TRITritonMats Vervoorn208: B 4+Heat 2[4]07:08,942nd
TRITritonLuuk van den Boomen215: LB 8+Heat 1[3]06:19,661st
TRITritonMerel Kraak227: LDB 4*Heat 2[2]07:42,351st
TRITritonRosalie Vlastuin223: DB 8+Heat 3[5]07:11,802nd
TRITritonMats Vervoorn107: Ej 4+ (EJK)Final B [2]07:20,425th
TRITritonLuuk van den Boomen113: LEj 8+ (EJK)Final B [3]06:21,501st
TRITritonMerel Kraak125: LDEj 4* (EJK)Final A [4]07:37,923rd
TRITritonRosalie Vlastuin120: DEj 8+ (EJK)Final A [3]07:08,026th
TRITritonMats Vervoorn107: Ej 4+ (EJK)Heat 3[6]07:09,034th
TRITritonLuuk van den Boomen113: LEj 8+ (EJK)Heat 2[3]06:34,203rd
TRITritonMerel Kraak125: LDEj 4* (EJK)Heat 1[6]07:43,441st
TRITritonRosalie Vlastuin120: DEj 8+ (EJK)Heat 1[4]07:07,831st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonLuuk van den Boomen004: Lichte AchtFinal A [3]06:40,035th
TRITritonMerel Kraak006: Lichte Dames VierFinal A [4]07:48,102nd
TRITritonMats Vervoorn040: Jonge VierFinal A [1]07:18,556th
TRITritonLuuk van den Boomen004: Lichte AchtHeat 1[3]06:36,501st
TRITritonMats Vervoorn040: Jonge VierHeat 3[1]07:14,352nd
TRITriton/Aegir/LagaKees Wagemans040: Jonge VierHeat 2[2]07:43,525th
TRITritonMerel Kraak006: Lichte Dames VierHeat 2[4]07:56,931st
TRITritonRosalie Vlastuin005: Dames AchtHeat 3[6]07:23,794th
TRITriton/NereusRianne Prins042: Jonge Dames VierHeat 2[5]08:18,895th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 2Jeroen Boot104: SA 8+ (NSK)Final A [1]06:04,416th
TRITritonAnna Zondag136: DB 8+Final A [1]06:57,546th
TRITriton/ArgoCathelijne Stikkers136: DB 8+Final A [6]06:52,614th
TRITritonCathelijne Stikkers141: LDN 4*Final A [4]07:34,322nd
TRITritonMarijn Valk124: LB 8+Final A [1]06:16,125th
TRITriton 2Jeroen Boot104: SA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:08,683rd
TRITritonAnna Zondag136: DB 8+Heat 2[6]06:44,963rd
TRITriton/ArgoCathelijne Stikkers136: DB 8+Heat 1[3]06:54,213rd
TRITritonMarijn Valk124: LB 8+Heat 2[5]06:15,803rd
TRITritonJeroen Boot109: N 2xHeat 2[4]06:52,795th
TRITritonMartijn Schultheiss111: B 4+Heat 1[3]06:57,684th
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (EJK)Final A [2]06:03,404th
TRITritonCathelijne Stikkers028: LDEj 4* (EJK)Final A [2]07:21,591st
TRITritonMarijn Valk016: LEj 8+ (EJK)Heat 1[4]06:23,795th
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[1]05:57,022nd
TRITritonCathelijne Stikkers028: LDEj 4* (EJK)Heat 2[2]07:25,371st
TRITritonAnna Zondag024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[4]07:05,066th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Boot104: SA 8+Final A [3]06:09,475th
TRITritonMartijn Schultheiss111: B 4+Final B [2]07:02,235th
TRITritonAnna Zondag136: DB 8+Heat 1[2]07:02,324th
TRITriton/OrcaMarijn Valk124: LB 8+Heat 1[2]06:29,084th
TRITritonMartijn Schultheiss111: B 4+Heat 1[3]07:04,055th
TRITriton/OrcaMarijn Valk016: LEj 8+Final B [2]06:23,825th
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+Final B [4]06:02,752nd
TRITritonCathelijne Stikkers028: LDEj 4*Final A [5]07:20,092nd
TRITritonAnna Zondag024: DEj 8+Final B [2]06:53,724th
TRITriton/OrcaMarijn Valk016: LEj 8+Heat 2[3]06:32,826th
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+Heat 1[4]06:01,085th
TRITritonCathelijne Stikkers028: LDEj 4*Heat 3[5]07:27,621st
TRITritonAnna Zondag024: DEj 8+Heat 2[3]07:01,294th
TRITriton 1Martijn Schultheiss006: N 4+Heat 4[5]07:02,354th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]
TRITritonCathelijne Stikkers027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Final C [3]
TRITritonMarijn Valk016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,5910th
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:00,218th
TRITriton/ArgoAnna Zondag024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:27,5512th
TRITritonCathelijne Stikkers027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:41,777th
TRITritonJeroen Boot104: SA 8+Final A [1]06:17,424th
TRITriton/ArgoAnna Zondag136: DB 8+Heat 1[4]07:10,323rd
TRITritonMarijn Valk124: LB 8+Heat 3[3]06:29,733rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonJeroen Boot136: MFm 8+Final A [6]06:23,595th
TRITritonCathelijne Stikkers133: LWFm 4xFinal A [3]07:44,315th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonFemke Reefman136: DB 8+Final A [4]07:10,256th
TRITritonJeroen Boot112: B 8+Final A [6]06:02,521st
TRITritonMarijn Valk124: LB 8+Final A [1]06:25,166th
TRITritonFemke Reefman136: DB 8+Heat 2[5]06:45,172nd
TRITritonJeroen Boot112: B 8+Heat 1[4]06:04,711st
TRITritonMarijn Valk124: LB 8+Heat 1[1]06:16,323rd
TRITriton/VikingMartijn Schultheiss111: B 4+Heat 2[5]07:19,024th
TRITritonMarijn Valk016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [5]06:24,186th
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:04,473rd
TRITritonCathelijne Stikkers028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:34,344th
TRITritonFemke Reefman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:56,282nd
TRITriton/ThêtaMartijn Schultheiss006: N 4+Final A [6]07:12,706th
TRITriton/ThêtaMartijn Schultheiss006: N 4+Heat 2[3]07:03,263rd
TRITritonMarijn Valk016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]06:24,224th
TRITritonCathelijne Stikkers028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:34,652nd
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:11,504th
TRITritonFemke Reefman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:57,043rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonCathelijne Stikkers171: LDB 4*Final A [5]08:09,351st
TRITritonFemke Reefman136: DB 8+Final B [5]07:46,195th
TRITritonJeroen Boot112: B 8+Final A [4]06:37,123rd
TRITritonCathelijne Stikkers171: LDB 4*Heat 2[5]07:46,601st
TRITritonFemke Reefman136: DB 8+Heat 3[6]07:21,363rd
TRITritonJeroen Boot112: B 8+Heat 3[2]06:26,711st
TRITritonMarijn Valk124: LB 8+Heat 3[3]06:45,245th
TRITritonMats Vervoorn111: B 4+Heat 2[2]07:28,754th
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+Final B [5]06:24,102nd
TRITritonCathelijne Stikkers028: LDEj 4*Final A [2]07:29,265th
TRITritonFemke Reefman024: DEj 8+Final B [2]06:57,805th
TRITritonMats Vervoorn006: N 4+Final B [5]07:29,855th
TRITritonMarijn Valk016: LEj 8+Heat 1[6]06:33,685th
TRITritonJeroen Boot008: Ej 8+Heat 1[4]06:11,903rd
TRITritonCathelijne Stikkers028: LDEj 4*Heat 3[6]07:34,801st
TRITritonFemke Reefman024: DEj 8+Heat 2[7]07:05,393rd
TRITritonMats Vervoorn006: N 4+Heat 3[3]07:12,464th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMats Vervoorn111: B 4+Heat 1[6]
TRITritonMarijn Valk254: LEj 8+ (Ejk)Repechage [5]07:42,611st
TRITritonJeroen Boot252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [3]07:26,233rd
TRITritonMats Vervoorn006: N 4+Heat 1[5]08:38,765th
TRITritonMarijn Valk254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:45,1211th
TRITritonCathelijne Stikkers258: LDEj 4* (Ejk)Time Trial 07:58,344th
TRITritonJeroen Boot252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:24,9511th
TRITritonAnna Zondag256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:11,849th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonCathelijne Stikkers005: Lichte Dames VierFinal A [3]08:14,882nd
TRITritonMarijn Valk003: Lichte AchtHeat 3[5]06:28,233rd
TRITritonJeroen Boot002: Jonge AchtHeat 3[3]06:25,093rd
TRITritonCathelijne Stikkers005: Lichte Dames VierHeat 1[4]07:37,061st
TRITritonAnna Zondag004: Dames AchtHeat 1[2]07:09,934th
TRITriton 1Mats Vervoorn040: B 4+Heat 3[3]07:26,915th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonRenee Klein Schaarsberg163: LDN 4*Final A [3]07:36,812nd
TRITritonAnouk van Amerongen128: DSA 8+ (NSK)Final A [5]06:53,455th
TRITritonTimo Marcus123: LB 4+Heat 2[5]07:18,135th
TRITritonTies Boukema112: B 8+Heat 1[5]06:16,124th
TRITritonAnouk van Amerongen128: DSA 8+ (NSK)Heat 1[3]07:06,842nd
TRITritonTies Boukema008: Ej 8+ (EJK)Final B [3]06:04,383rd
TRITritonRenee Klein Schaarsberg027: LDEj 4* (EJK)Final B [6]07:32,372nd
TRITriton (3)Anouk van Amerongen024: DEj 8+ (EJK)Final A [5]06:29,403rd
TRITritonTies Boukema008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[4]05:55,624th
TRITritonWessel Dam014: LN 4+Heat 1[6]06:53,803rd
TRITritonRenee Klein Schaarsberg027: LDEj 4* (EJK)Heat 1[5]07:40,945th
TRITriton (3)Anouk van Amerongen024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[2]06:54,422nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonAnouk van Amerongen135: WFm 8+Final A [6]06:51,572nd
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+Final A [1]06:56,725th
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+Heat 2[2]06:35,963rd
LEYLeythe/Willem IIIFanny Bon109: W 2xHeat 2[1]07:31,972nd
KNRKNRB-combiFanny Bon043: JW 8+ (Aegon Open NK)Final A [1]07:11,561st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonTies Boukema008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]03:20,943rd
TRITritonAnouk van Amerongen024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final B [3]03:52,672nd
TRITritonRenee Klein Schaarsberg027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Final C [1]03:58,211st
TRITritonAnouk van Amerongen024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]03:40,042nd
TRITritonRenee Klein Schaarsberg027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:49,912nd
TRITritonAnouk van Amerongen024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:18,091st
TRITritonTies Boukema008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[2]02:59,112nd
TRITritonRenee Klein Schaarsberg027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:43,147th
TRITritonAnouk van Amerongen024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:16,544th
TRITritonTies Boukema008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:00,537th
TRITritonTies Boukema112: B 8+Final B [2]06:24,544th
TRITritonWessel Dam123: LB 4+Final A [3]07:08,311st
TRITritonRenee Klein Schaarsberg174: LDB 4*Final A [3]07:49,331st
TRITritonTies Boukema112: B 8+Heat 2[3]06:20,412nd
TRITritonWessel Dam123: LB 4+Heat 1[3]07:17,781st
TRITritonRenee Klein Schaarsberg174: LDB 4*Heat 1[4]07:51,341st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonAnouk van Amerongen129: DSA 8+ (NK)Final A [1]06:58,956th
TRITritonLinda van den Goor142: LDB 4*Final A [4]07:41,695th
TRITritonTies Boukema112: B 8+Final A [6]06:07,224th
TRITritonAnouk van Amerongen129: DSA 8+ (NK)Heat 1[4]06:57,353rd
TRITritonLinda van den Goor142: LDB 4*Heat 2[2]07:39,691st
TRITritonTies Boukema112: B 8+Heat 1[3]06:07,682nd
TRITritonWessel Dam124: LB 8+Heat 2[2]06:22,035th
TRITritonWessel Dam016: LEj 8+Final B [2]06:21,325th
TRITritonLinda van den Goor027: LDEj 4*Final B [2]07:46,745th
TRITritonAnouk van Amerongen024: DEj 8+Final A [4]06:47,106th
TRITritonWessel Dam016: LEj 8+Heat 1[3]06:18,874th
TRITritonTies Boukema008: Ej 8+Heat 2[4]06:15,295th
TRITritonLinda van den Goor027: LDEj 4*Heat 2[6]07:41,845th
TRITritonAnouk van Amerongen024: DEj 8+Heat 1[4]06:47,861st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonRenee Klein Schaarsberg142: LDN 4*Final B [5]07:54,611st
TRITritonAnouk van Amerongen129: DSA 8+Final A [7]06:57,272nd
TRITritonTies Boukema112: B 8+Final B [5]06:16,303rd
TRITritonRenee Klein Schaarsberg142: LDN 4*Heat 1[7]07:48,184th
TRITritonTies Boukema112: B 8+Heat 3[3]06:12,503rd
TRITritonWessel Dam124: LB 8+Heat 1[7]06:31,135th
TRITritonWessel Dam016: LEj 8+Final B [6]07:24,494th
TRITritonTies Boukema008: Ej 8+Final B [7]07:03,903rd
TRITritonRenee Klein Schaarsberg027: LDEj 4*Final B [5]08:42,733rd
TRITritonAnouk van Amerongen024: DEj 8+Final A [7]07:44,253rd
TRITritonWessel Dam016: LEj 8+Heat 2[5]07:22,893rd
TRITritonTies Boukema008: Ej 8+Heat 1[5]07:13,094th
TRITritonRenee Klein Schaarsberg027: LDEj 4*Heat 1[4]09:26,874th
TRITritonAnouk van Amerongen024: DEj 8+Heat 2[7]07:35,982nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonAnouk van Amerongen137: DB 8+Final A [5]06:46,521st
KNRKNRB-combiFanny Bon129: DSA 8+Final A [5]06:34,692nd
TRITritonWessel Dam124: LB 8+Final A [4]06:10,572nd
TRITritonAnouk van Amerongen137: DB 8+Heat 1[5]06:55,841st
TRITritonWessel Dam124: LB 8+Heat 2[5]06:24,421st
TRITritonWessel Dam016: LEj 8+Final A [3]06:30,524th
TRITritonRenee Klein Schaarsberg027: LDEj 4*Final A [2]08:11,435th
TRITritonAnouk van Amerongen024: DEj 8+Final A [5]07:08,685th
TRITritonWessel Dam016: LEj 8+Heat 1[2]06:22,432nd
TRITritonTim Thijssen008: Ej 8+Heat 1[3]06:30,176th
TRITritonRenee Klein Schaarsberg027: LDEj 4*Heat 1[5]07:48,123rd
TRITritonAnouk van Amerongen024: DEj 8+Heat 2[4]07:03,921st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonWessel Dam042: LEj 8+ (EJK)Final A [6]06:22,343rd
TRITritonAnouk van Amerongen043: DEj 8+ (EJK)Final A [4]06:55,582nd
TRITritonRenee Klein Schaarsberg044: LDEj 4* (EJK)Final A [2]07:55,276th
TRITritonWessel Dam042: LEj 8+ (EJK)Semifinal 2[2]06:20,722nd
TRITritonAnouk van Amerongen043: DEj 8+ (EJK)Semifinal 1[5]06:56,601st
TRITritonRenee Klein Schaarsberg044: LDEj 4* (EJK)Repechage 2[4]08:18,802nd
TRITritonTim Thijssen041: Ej 8+ (EJK)Repechage 1[6]07:02,954th
TRITritonRenee Klein Schaarsberg044: LDEj 4* (EJK)Heat 1[7]08:49,995th
TRITritonWessel Dam042: LEj 8+ (EJK)Heat 3[7]06:56,222nd
TRITritonTim Thijssen041: Ej 8+ (EJK)Heat 4[7]06:49,154th
TRITritonAnouk van Amerongen043: DEj 8+ (EJK)Heat 3[3]07:24,051st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonWessel Dam003: Lichte AchtFinal A [1]06:19,693rd
TRITritonAnouk van Amerongen004: Dames AchtFinal A [2]06:50,633rd
TRITritonWessel Dam003: Lichte AchtHeat 2[2]06:31,532nd
TRITritonAnouk van Amerongen004: Dames AchtHeat 2[1]07:08,751st
TRITritonRenee Klein Schaarsberg005: Lichte Dames VierHeat 1[4]08:17,516th
TRITritonTim Thijssen002: Jonge AchtHeat 3[5]06:39,765th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonPuck Kole104: SA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:19,326th
WILWillem III 2Miguel Overzier151: J16 2xFinal 1[4]07:41,273rd
WILWillem IIIThomas Hogeboom152: J16 4*Final 2[4]07:14,191st
TRITriton/LagaPuck Kole007: Ej 8+Final A [5]05:58,783rd
WILWillem III 2Ies Wiersma039: J16 2xFinal 1[6]07:22,382nd
WILWillem III 1Miguel Overzier039: J16 2xFinal 1[4]07:20,011st
TRITriton/LagaPuck Kole007: Ej 8+Heat 2[3]06:02,981st
WILWillem IIIThomas Hogeboom037: J16 1x AFinal [6]07:54,385th
WILWillem III 1Miguel Overzier038: J16 1x BFinal 3[4]08:10,211st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonPuck Kole137: MFm 8+Final A [2]05:57,715th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/LagaPuck Kole112: B 8+Final A [5]06:06,601st
TRITriton/LagaPuck Kole112: B 8+Heat 2[5]06:19,242nd
TRITriton/LagaPuck Kole007: Ej 8+Final B [3]06:13,712nd
TRITriton/LagaPuck Kole007: Ej 8+Heat 3[5]06:08,153rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonPuck Kole113: B 8+Final A [5]06:25,414th
TRITritonPuck Kole113: B 8+Heat 2[4]06:08,491st
TRITriton/PhocasPuck Kole007: Ej 8+Final B [2]06:08,261st
NERNereus 1Frans Goutier008: LSA 1xFinal A [5]07:32,992nd
TRITriton/PhocasPuck Kole007: Ej 8+Heat 1[5]06:32,324th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonPuck Kole112: B 8+Final A [5]06:08,545th
TRITritonPuck Kole112: B 8+Heat 3[6]06:07,221st
TRITritonPuck Kole007: Ej 8+ (EJK)Final A [6]06:06,325th
TRITritonPuck Kole007: Ej 8+ (EJK)Heat 1[4]06:04,152nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonPuck Kole007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final B [3]03:07,891st
TRITritonPuck Kole007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]03:02,692nd
TRITritonPuck Kole007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:00,581st
TRITritonPuck Kole007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:05,374th
TRITritonPuck Kole112: B 8+Final A [1]06:16,633rd
TRITritonPuck Kole112: B 8+Heat 4[3]06:09,651st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Frans Goutier001: SA 1xFinal A [6]08:15,125th
NERNereus 1Frans Goutier001: SA 1xHeat 1[3]08:08,342nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonPuck Kole101: B 8+Heat 3[1]06:25,063rd
TRITritonPuck Kole001: Ej 8+Heat 2[1]06:48,384th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonPuck Kole002: Jonge AchtFinal A [6]06:20,305th
TRITritonPuck Kole002: Jonge AchtHeat 3[4]06:31,002nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMarion Vlaming171: DTal 8+Final 3[5]07:12,591st