Gerard Hissink Muller

157 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampus/RIC/Roosendaalse/AmstelAntonie Tilanus150: J16 8+Final A [5]06:25,551st
PAMPampus/Amstel/RICGijs Willems149: J16 4*Final A [8]07:24,246th
PAMPampusMaartje Glasz151: M16 1xFinal [7]09:02,849th
PAMPampusHugo Snelder148: J16 2xHeat 1[8]07:37,405th
PONPontosTom Puijpe036: J18 1xFinal [7]08:37,1612th
PAMPampusWart Stor036: J18 1xFinal [7]08:04,846th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusMaartje Glasz151: M16 1xFinal [3]09:17,4718th
PAMPampus/RIC/AmstelFinn Scheer149: J16 4*Final A [5]07:47,164th
PAMPampus/MaastrichtscheMax Wijnand143: J18 2xTime Trial 06:22,8015th
PAMPampus 2Finn Scheer148: J16 2xTime Trial 07:10,6729th
PAMPampus 1Hugo Snelder148: J16 2xTime Trial 06:34,7813th
PAMPampus 2Hugo Snelder042: J16 1xFinal [2]08:06,7712th
PAMPampus 1Ruben Blokhuis042: J16 1xFinal [4]07:57,068th
PAMPampusWart Stor036: J18 1xFinal [5]07:45,0714th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampus 1Hugo Snelder148: J16 2xFinal A [8]07:43,264th
PAMPampusMaartje Glasz151: M16 1xFinal [5]09:57,4910th
PAMPampus 1Hugo Snelder148: J16 2xHeat 2[5]08:28,993rd
PAMPampus 2Finn Scheer148: J16 2xHeat 1[4]09:26,007th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampus 3Finn Scheer042: J16 1xFinal [3]09:30,0315th
PAMPampus 1Ruben Blokhuis042: J16 1xFinal [2]08:58,179th
PAMPampus 2Hugo Snelder042: J16 1xFinal [1]08:57,107th
PAMPampusWart Stor036: J18 1xFinal [4]09:09,955th
PAMPampusHugo Snelder148: J16 2xFinal A [1]08:03,603rd
PAMPampusMaartje Glasz151: M16 1xFinal [2]11:13,425th
PAMPampusHugo Snelder148: J16 2xHeat 2[3]08:41,722nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampus 1Hugo Snelder017: J16 1xQuarterfinal 4[1]08:53,575th
PAMPampus 2Ruben Blokhuis017: J16 1xQuarterfinal 1[1]09:19,976th
PAMPampus 2Ruben Blokhuis017: J16 1xTime Trial 07:47,9324th
PAMPampus 1Hugo Snelder017: J16 1xTime Trial 07:46,2720th
PAMPampusWart Stor016: J18 1xTime Trial 07:36,2136th
PAMPampusMaartje Glasz020: M16 1xTime Trial 09:17,9630th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AGOAgonNicole Land113: DG 2xFinal A [6]09:18,343rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/RIC/Pampus/SpaarneSyb Andringa150: J16 8+Final A [6]07:26,942nd
AGOAgonNicole Land134: DB 2xHeat 2[8]09:03,584th
PAMPampusHugo Snelder148: J16 2xHeat 3[6]07:35,925th
PAMPampusMart Turksema143: J18 2xHeat 1[3]07:36,117th
PAMPampus 1Ruben Blokhuis042: J16 1xFinal 6[6]08:27,943rd
PAMPampus 2Hugo Snelder042: J16 1xFinal 2[2]08:12,047th
PAMPampus 2Mart Turksema036: J18 1xFinal 5[4]08:01,353rd
PAMPampus 1Wart Stor036: J18 1xFinal 5[3]07:52,261st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusWart Stor118: JM 1xRepechage [4]09:15,045th
PAMPampusWart Stor118: JM 1xHeat 2[3]08:46,663rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusMart Turksema143: J18 2xFinal B [6]07:18,296th
PAMPampusMart Turksema143: J18 2xHeat 3[1]07:18,394th
PAMPampusHugo Snelder148: J16 2xHeat 4[1]07:15,374th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampus 1Ruben Blokhuis042: J16 1xFinal 1[4]08:49,754th
PAMPampus 2Wart Stor036: J18 1xFinal 3[3]07:56,722nd
PAMPampus 1Mart Turksema036: J18 1xFinal 1[2]08:06,303rd
PAMPampusHugo Snelder148: J16 2xHeat 1[2]07:31,901st
PAMPampusMart Turksema143: J18 2xHeat 1[4]07:27,104th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampus 1Ruben Blokhuis017: J16 1xFinal F [6]08:55,476th
PAMPampus 2Hugo Snelder017: J16 1xFinal F [4]08:36,761st
PAMPampusMart Turksema121: J18 2xFinal A [1]08:02,605th
PAMPampusMart Turksema121: J18 2xHeat 2[4]08:00,113rd
PAMPampus 1Mart Turksema016: J18 1xTime Trial 07:32,9252nd
PAMPampus 2Wart Stor016: J18 1xTime Trial 07:30,1750th
PAMPampus 1Ruben Blokhuis017: J16 1xTime Trial 08:00,8536th
PAMPampus 2Hugo Snelder017: J16 1xTime Trial 07:56,9834th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AGOAgonNicole Land006: DErv 2xFinal A [4]07:59,551st
AGOAgonNicole Land006: DErv 2xHeat 3[4]08:02,831st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusMart Turksema133: J18 2xFinal A [2]07:22,656th
PAMPampusMart Turksema133: J18 2xHeat 2[6]07:10,332nd
PAMPampusWart Stor035: J16 1xFinal 2[2]08:19,393rd
PAMPampusMart Turksema029: J18 1xFinal 3[2]08:19,022nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusRebecca Kole117: JW 1xFinal B [1]08:36,673rd
PAMPampus 2Wart Stor118: JM 1xRepechage 2[1]08:13,395th
PAMPampus 1Mart Turksema118: JM 1xRepechage 1[1]08:24,665th
PAMPampusRebecca Kole117: JW 1xRepechage [5]08:45,604th
PAMPampus 1Mart Turksema118: JM 1xHeat 1[6]08:13,216th
PAMPampus 2Wart Stor118: JM 1xHeat 1[1]08:05,385th
PAMPampusRebecca Kole117: JW 1xHeat 1[1]08:32,655th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusRebecca Kole033: M18 2xFinal B [1]08:11,036th
PAMPampusRebecca Kole033: M18 2xHeat 2[4]08:04,114th
PAMPampusWart Stor035: J16 1xFinal 1[4]08:18,423rd
PAMPampusMart Turksema029: J18 1xFinal 1[6]08:26,635th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus/PampusWart Stor142: J16 2xFinal B [7]07:28,762nd
HEMHemus/PampusWart Stor142: J16 2xHeat 2[6]07:27,974th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusWart Stor035: J16 1xFinal 1[3]09:52,163rd
PAMPampusCeline van der Hijden033: M18 2xHeat 2[5]09:12,914th
PAMPampusMart Turksema029: J18 1xFinal 1[3]00:00,005th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusMart Turksema016: J18 1xFinal I [3]08:14,476th
PAMPampusCeline van der Hijden019: M18 1xFinal E [6]09:05,992nd
PAMPampusRebecca Kole128: M18 2xFinal A [2]08:05,925th
PAMPampusRebecca Kole128: M18 2xHeat 1[5]08:17,552nd
PAMPampusMart Turksema016: J18 1xTime Trial 07:46,7352nd
PAMPampusCeline van der Hijden019: M18 1xTime Trial 08:50,1925th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusRebecca Kole145: M18 1xFinal 2[4]08:44,634th
PAMPampusMaaike Klieverik062: DB 1xHeat 3[4]09:15,916th
PAMPampusRebecca Kole033: M18 2xHeat 1[4]08:00,903rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusRebecca Kole033: M18 2xFinal B [3]08:09,016th
PAMPampusRebecca Kole033: M18 2xHeat 2[6]08:07,803rd
PAMPampus 1Rebecca Kole145: M18 1xFinal 1[4]08:56,575th
PAMPampusSamuel Stapel029: J18 1xFinal 3[4]07:52,494th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusRebecca Kole117: JW 1xFinal B [3]09:13,464th
PAMPampusSamuel Stapel118: JM 1xFinal D [1]08:39,623rd
PAMPampusMaaike Klieverik103: BW 1xHeat 1[3]09:47,924th
PAMPampusSamuel Stapel118: JM 1xQuarterfinal 2[1]08:29,365th
PAMPampusRebecca Kole117: JW 1xRepechage 1[1]09:12,714th
PAMPampusRebecca Kole006: JW 2xFinal A [3]08:43,266th
PAMPampusSamuel Stapel118: JM 1xHeat 3[1]08:24,164th
PAMPampusRebecca Kole117: JW 1xHeat 2[3]09:19,705th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusMelle Broekman143: J18 2xFinal B [3]07:15,915th
PAMPampusRebecca Kole145: M18 1xFinal 3[2]08:51,184th
PAMPampusMelle Broekman143: J18 2xHeat 2[5]07:26,663rd
PAMPampus 1Samuel Stapel029: J18 1xFinal 5[1]07:59,983rd
PAMPampus 2Melle Broekman029: J18 1xFinal 1[3]08:52,995th
PAMPampusRebecca Kole033: M18 2xHeat 2[3]08:32,705th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusCeline van der Hijden151: M16 1xFinal 5[6]09:43,735th
PAMPampusMaaike Klieverik033: M18 2xHeat 1[6]08:43,484th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusRebecca Kole154: M16 2x (NK)Final A [1]08:17,406th
PAMPampusTeun Wiersma144: J18 2xFinal B [2]07:12,583rd
PAMPampusRebecca Kole154: M16 2x (NK)Heat 3[4]08:14,892nd
PAMPampusRebecca Kole152: M16 1xFinal 2[4]09:01,053rd
PAMPampusMaaike Klieverik146: M18 1xFinal 1[3]09:06,491st
PAMPampusTeun Wiersma144: J18 2xSemifinal 2[3]07:29,885th
PAMPampusTeun Wiersma144: J18 2xHeat 2[5]07:11,991st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusRebecca Kole012: M16 1xFinal C [5]08:55,212nd
PAMPampusSamuel Stapel222: J18 2xFinal A [6]07:24,212nd
PAMPampusSamuel Stapel222: J18 2xHeat 2[6]07:26,431st
PAMPampusRebecca Kole117: M16 2xHeat 3[7]09:35,193rd
PAMPampusRebecca Kole012: M16 1xQuarterfinal 2[6]10:03,794th
PAMPampusRebecca Kole012: M16 1xTime Trial 08:56,4410th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusWanda Puijk154: M16 2xFinal 2[4]08:41,695th
PAMPampusWanda Puijk043: M16 2xFinal 1[7]08:29,874th
PAMPampus/SallandChantal Spijkers044: M16 4xFinal 1[4]07:52,623rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusWanda Puijk154: M16 2xFinal B [6]09:22,734th
PAMPampusWanda Puijk154: M16 2xSemifinal 1[5]08:37,925th
PAMPampusTeun Wiersma145: J18 2xHeat 4[4]08:13,565th
PAMPampusWanda Puijk154: M16 2xHeat 3[4]09:15,751st
PAMPampusSamuel Stapel038: J16 1x BFinal 3[4]08:49,511st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusTeun Wiersma145: J18 2xFinal 3[7]07:26,884th
PAMPampusWanda Puijk154: M16 2xFinal 4[7]08:39,895th
PAMPampusWanda Puijk044: M16 2xFinal 2[6]08:27,944th
PAMPampusTeun Wiersma029: J18 2xFinal 3[7]07:27,773rd
PAMPampus 1Wanda Puijk043: M16 1x BFinal 4[2]09:07,225th
PAMPampus 2Rebecca Kole043: M16 1x BFinal 4[5]09:06,354th
PAMPampusTeun Wiersma027: J18 1x BFinal 3[3]08:31,725th
PAMPampusSamuel Stapel039: J16 1x BFinal 2[3]08:15,391st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PAMPampusElvira Schaik021: DVA-E 8+Time Trial 33:40,1122nd