Marieke Lampert

27 races

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Arjen Gootzen112: B 4+Final A [2]07:47,366th
ARGArgo 1Arjen Gootzen112: B 4+Heat 2[6]07:13,133rd
ARGArgo 1Arjen Gootzen005: N 4+Heat 2[3]07:10,063rd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Arjen Gootzen005: N 4+Heat 2[5]08:48,805th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 3Arjen Gootzen111: B 4+Final A [3]07:29,724th
ARGArgo 1Arjen Gootzen009: N 4+Heat 2[7]07:38,614th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Arjen Gootzen112: B 4+Heat 2[4]07:29,874th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Mark Jeursen112: B 4+Final B 07:17,583rd
ARGArgo 1Mark Jeursen112: B 4+Heat 207:22,304th
ARGArgo 1Mark Jeursen005: N 4+Heat 107:12,243rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Annika De Jong024: DN 4+Final A [3]08:09,291st
ARGArgo 1Annika De Jong024: DN 4+Heat 1[4]08:07,252nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoEvert Van Galen030: O 4+Final A [3]07:31,955th
ARGArgoEvert Van Galen040: N 4+Heat 1[3]07:25,224th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJanneke Snetselaar019: DN 4+Final B [4]08:50,584th
ARGArgoJanneke Snetselaar019: DN 4+Heat 1[3]08:30,424th

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBart Vos111: B 4+Final A 07:07,135th
ARGArgoBart Vos162: N 2+Heat 108:44,556th
ARGArgoBart Vos111: B 4+Heat 207:06,841st

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 June 2009 to 21 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBart Vos111: B 4+Final A [2]06:49,123rd
ARGArgoBart Vos111: B 4+Heat 2[2]07:11,583rd
ARGArgoBart Vos005: N 4+Final A [3]06:56,485th
ARGArgoBart Vos005: N 4+Heat 1[4]07:20,492nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoBart Vos005: N 4+Heat 1[6]08:07,875th

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Anne Kees Huisman123: LB 4+Final A 07:21,164th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/AegirImke Hennink009: D 3e divisie 8+Time Trial 29:50,554th

34e Van Oord WinterWedstrijden

28 February 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoImke Hennink123: DB 4+Time Trial 21:47,355th