Emma Huig

151 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/Nereus/Willem III/SALFemke Paulis120: DE 4xFinal A [3]06:53,104th
AMSAmstel/Nereus/Willem III/SALFemke Paulis120: DE 4xHeat 1[4]06:52,091st
NERNereusEmma Huig049: DE 2+Final A [3]08:38,935th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Floor Davids121: DE 8+Final A [3]06:38,583rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMargot van der Voort009: DE 2-Final B [5]07:47,592nd
NERNereusEmma Huig253: DG 4-Heat 2[2]07:22,603rd
NERNereusMargot van der Voort009: DE 2-Repechage [2]07:52,414th
NERNereusMargot van der Voort009: DE 2-Time Trial 07:22,567th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Kirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [4]06:23,371st
NERNereus 1Kirsten Wielaard128: DSA 8+Heat 2[6]06:28,381st
NERNereus 2Emma Huig017: DSA 1xFinal A [1]08:08,456th
NERNereus 2Emma Huig017: DSA 1xHeat 2[3]08:09,583rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusVeronique Meester125: DSA 2-Final A [4]07:32,561st
NERNereus 1Emma Huig017: DSA 1xFinal A [5]08:12,323rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-Final A [2]07:13,631st
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-Heat 2[3]07:19,201st
NERNereus/GyasVeronique Meester030: W 4-Final A [2]07:08,391st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]06:32,202nd
NERNereus/GyasVeronique Meester129: DO 4-Final A [6]06:40,781st
NERNereusVeronique Meester020: DO 2-Final A [2]07:41,081st
NERNereus/GyasVeronique Meester018: DSA 4-Final A [4]06:55,381st
NERNereusVeronique Meester020: DO 2-Heat 2[6]07:45,281st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen128: DSA 8+Final A [5]
NERNereus/GyasVeronique Meester023: DDev 4-Final A [6]06:51,312nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]
NERNereusVeronique Meester207: DSA 2-Final A [6]08:09,073rd
NERNereusVeronique Meester207: DSA 2-Semifinal 2[4]08:37,282nd
NERNereusVeronique Meester207: DSA 2-Time Trial 08:05,792nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen015: DSA 4-Final A [3]08:01,441st
NERNereusVeronique Meester034: DN 2-Final A [3]08:36,101st
NERNereusMalou Broekhuizen015: DSA 4-Heat 1[3]07:25,971st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Emma Huig134: DN 1xFinal A [5]08:02,041st
NERNereus/TritonWilleke Vossen126: DSA 2xFinal A [5]07:19,401st
NERNereus 2Emma Huig134: DN 1xHeat 3[6]08:48,872nd
NERNereusEmma Huig017: DSA 1xFinal A [6]07:52,194th
NERNereusEmma Huig017: DSA 1xHeat 2[5]08:05,893rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma Huig015: BW 1xHeat 2[4]08:44,824th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma Huig134: DN 1xFinal A [3]08:40,453rd
NERNereusEmma Huig134: DN 1xHeat 2[1]08:38,691st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Emma Huig135: DN 1xFinal B [5]08:04,081st
NERNereus 1Emma Huig135: DN 1xHeat 1[4]08:15,814th
NERNereus/TritonEmma Huig021: DN 2xFinal A [5]07:23,121st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Willem IIIMalou Broekhuizen129: DSA 8+Final A [5]07:02,023rd
NERNereusEmma Huig135: DN 1xFinal A [3]08:27,562nd
NERNereusEmma Huig135: DN 1xHeat 1[5]08:22,612nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma Huig130: DO 4-Final A [7]07:12,684th
NERNereusEmma Huig023: DDev 4-Final A [6]07:27,743rd
NERNereusEmma Huig023: DDev 4-Heat 3[5]07:25,961st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Emma Huig033: DDev 4-Final A [5]07:25,035th
NERNereus 1Emma Huig033: DDev 4-Semifinal 1[4]07:15,101st
NERNereus 1Emma Huig033: DDev 4-Heat 1[3]07:53,591st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Emma Huig035: DN 1xFinal A [3]08:32,841st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusEmma Huig132: DO 4+Final A [3]07:38,516th
NERNereusEmma Huig132: DO 4+Heat 1[5]07:52,362nd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Final A [2]06:44,163rd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Heat 2[6]06:48,863rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms136: WFm 8+Final A [1]06:36,935th
NERNereusMerel Storms047: W 8+Final A [3]06:35,713rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Final A [4]06:47,682nd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Heat 1[1]07:02,881st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms129: DSA 8+Final A [3]06:57,664th
NERNereusMerel Storms129: DSA 8+Heat 2[5]06:50,732nd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Final A [7]06:38,053rd
NERNereusMerel Storms021: DEj 8+Heat 1[3]07:25,563rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Final A [5]06:35,651st
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Heat 1[5]06:41,761st
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+Final A [4]06:51,604th
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+Heat 2[5]06:48,431st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+Final C [1]03:26,381st
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+Quarterfinal 2[2]03:25,282nd
NERNereusNicolette Bakker021: DEj 8+Time Trial 03:23,844th
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Final A [1]06:53,192nd
NERNereusNicolette Bakker137: DB 8+Heat 3[2]06:43,042nd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNicolette Bakker103: DB 8+Heat 2[5]07:10,573rd
NERNereusNicolette Bakker003: DEj 8+Final A [1]08:01,713rd
NERNereusNicolette Bakker003: DEj 8+Heat 2[4]07:28,012nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusNicolette Bakker004: Dames AchtFinal A [4]06:51,754th
NERNereusNicolette Bakker004: Dames AchtHeat 1[6]06:58,671st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEmma Huig147: M18 1xFinal 1[5]09:40,613rd
WILWillem IIIEmma Huig031: M18 1x AFinal [6]09:15,103rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFanny Bon035: JW 4xFinal A [2]07:17,184th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEmma Huig156: M18 1xFinal 1[6]09:22,163rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Emma Huig144: M18 1xFinal C [5]08:44,931st
WILWillem III 1Emma Huig144: M18 1xSemifinal 2[3]09:05,275th
WILWillem III 1Emma Huig144: M18 1xHeat 1[7]10:00,862nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HUNHunze/Willem IIINienke van der Laan016: M18 4*Time Trial 32:32,32nd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEmma Huig051: DO 1xTime Trial 14:34,63rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC/Willem IIIEmma Huig125: JW 2xFinal A [5]07:45,914th
ARCARC/Willem IIIEmma Huig125: JW 2xHeat 1[3]07:46,982nd
RICRIC/Willem III/Amstel/ARCNienke Mekkes034: JW 4xFinal A [1]06:49,951st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC/Willem IIIEmma Huig149: M18 2xFinal 1[6]08:15,421st
ARCARC/Willem IIIEmma Huig034: M18 2xFinal 2[3]08:24,292nd
RICRIC/Willem III/Amstel/ARCNienke Mekkes036: M18 4xFinal [6]07:12,541st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEmma Huig147: M18 1xFinal [4]08:44,521st
ARCARC/Willem III/Amstel/RICNienke Mekkes036: M18 4xFinal [5]07:03,982nd
WILWillem IIIEmma Huig031: M18 1x AFinal [5]08:29,932nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEmma Huig133: M18 1xFinal A [6]08:30,056th
WILWillem IIIEmma Huig133: M18 1xSemifinal 2[2]08:28,732nd
WILWillem IIIEmma Huig133: M18 1xHeat 4[4]08:35,403rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes016: M18 4*Time Trial 31:01,802nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*Round D 19:03,22nd
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*Round C 02:35,91st
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*Round B 00:51,41st
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*Round A 09:04,73rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Amstel/JasonRosa Verheij150: M18 8+Final [4]07:36,135th
WILWillem III 1Emma Huig147: M18 1xFinal 3[5]08:30,561st
WILWillem III/ZwolscheMartine van den Boomgaard154: M16 2xFinal [3]07:57,401st
WILWillem III/ZwolscheMartine van den Boomgaard042: M16 2xFinal 2[2]07:53,571st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Emma Huig117: JW 1xFinal A [2]08:22,014th
WILWillem III 1Emma Huig117: JW 1xRepechage 1[3]08:21,721st
WILWillem III 1Emma Huig117: JW 1xHeat 1[2]08:35,812nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig154: M16 2xFinal [5]08:54,951st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig151: M16 2xFinal A [6]08:11,411st
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig151: M16 2xHeat 3[6]08:20,041st
WILWillem III/AmstelEsther van Broekhuizen044: M18 4xFinal A [5]09:04,335th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Emma Huig147: M18 1xFinal 2[4]08:28,061st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEmma Huig146: M16 1xFinal A [7]08:45,492nd
WILWillem IIIEmma Huig146: M16 1xHeat 2[4]09:03,053rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen016: M18 4*Time Trial 32:42,674th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round D 19:10,74th
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round C 02:57,53rd
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round B 00:57,13rd
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round A 09:23,66th

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoo/Jas/WilEsther van Broekhuizen031: M18 4xFinal A [1]07:44,004th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Esther van Broekhuizen152: M16 2xFinal A 08:01,665th
HOOHoo/Jas/WilEsther van Broekhuizen050: M16 4*Final A 08:10,583rd
HOOHoo/Jas/WilEsther van Broekhuizen050: M16 4*Heat 108:12,141st
WILWillemIII 2Esther van Broekhuizen152: M16 2xHeat 108:28,762nd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoo/Jas/WilEsther van Broekhuizen155: M16 4*Final 2[6]07:48,741st
WILWillemIII 1Emma Huig154: M16 2x zondagFinal 1[6]08:22,651st
WILWillemIIIEsther van Broekhuizen042: M16 2xFinal 2[2]08:09,252nd
WILWillemIII 2Emma Huig040: M16 1x AFinal 1[6]08:52,442nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Emma Huig147: M16 1xFinal A [2]09:13,146th
WILWillemIII 2Emma Huig147: M16 1xRepechage 1[6]09:07,023rd
WILWillemIII 2Emma Huig147: M16 1xHeat 4[2]09:20,282nd

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIEsther van Broekhuizen018: M16 4*Round D 20:54,91st
WILWillemIIIEsther van Broekhuizen018: M16 4*Round B 00:54,12nd
WILWillemIIIEsther van Broekhuizen018: M16 4*Round A 09:53,82nd

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWil/DDS/StEmiel de Boer052: Mix18 8+Heat 107:05,621st
WILWillemIII 3Camille Zaaijer039: M16 2xHeat 508:38,814th

Koninklijke - Holland Beker

27 June 2009 to 28 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWil/Ams/HooIlse Dijkstra127: M18 8+Final A [1]07:57,923rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Eva Verboom038: M16 4*Heat 1[5]10:07,204th

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Frances Krijnen155: M16 4*Heat 208:23,553rd
WILWillemIII 5Emma Huig153: M16 1xHeat 409:01,174th
WILWillemIII 4Emma Huig039: M16 2xHeat 409:08,873rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Ilse Dijkstra147: M16 4*Final A [2]08:20,535th
WILWillemIII 3Emma Huig030: M16 2xFinal F [4]08:36,835th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Emma Huig015: M16 4*Time Trial 33:39,968th

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Emma Huig018: M16 4*Round D 21:14,18th
WILWillemIII 1Emma Huig018: M16 4*Round B 00:56,74th
WILWillemIII 1Emma Huig018: M16 4*Round A 09:28,45th