Donna Christen

263 races

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Time Trial 03:34,9112th
NJONjordMargot Leeuwenburgh131: DG 4+Heat 2[4]07:58,253rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen121: DE 8+Final A [5]06:33,303rd
NJONjordDonna Christen119: DE 2-Heat 2[2]07:50,404th
NJONjordDonna Christen121: DE 8+Heat 1[4]06:41,362nd
AEGAegir/NjordDonna Christen018: DE 4-Final A [5]06:57,231st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen055: WI 8+Final A [2]06:21,201st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen124: DE 8+Final A [2]06:40,551st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen119: DE 2-Final A [2]07:51,856th
NJONjordJennifer Breet122: DG 4-Final A [6]06:47,332nd
NJONjordDonna Christen119: DE 2-Heat 2[2]07:12,693rd
NJONjordJennifer Breet122: DG 4-Heat 2[6]06:54,811st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Donna Christen121: DE 2-Final A [6]07:45,022nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen119: DE 2-Final A [6]08:42,025th
NJONjordDonna Christen119: DE 2-Heat 2[4]08:27,192nd
NJONjordDonna Christen020: DG 2-Final A [6]08:50,101st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen009: DE 2-Final B [6]07:41,121st
NJONjordDonna Christen009: DE 2-Repechage [4]07:51,313rd
NJONjordDonna Christen009: DE 2-Time Trial 07:22,326th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen002: Dames VierFinal A [6]07:08,162nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WETWetterwille/Njord/ProteusJoy Droogsma127: DSA 4xFinal A [4]07:02,553rd
NJONjord/ProteusJanneke Voordouw052: DSA 2+Final A [4]08:14,921st
NJONjord/ProteusJanneke Voordouw052: DSA 2+Heat 2[2]08:24,621st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Donna Christen103: BW 1xFinal A [5]09:05,445th
NJONjord 2Donna Christen103: BW 1xHeat 1[4]08:46,793rd
NJONjord 2Donna Christen021: BW 1xFinal A [6]08:53,155th
NJONjord 2Donna Christen021: BW 1xHeat 2[1]08:18,233rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+Final A [2]06:28,681st
NJONjordDonna Christen132: DN 2xFinal A [5]07:30,471st
NJONjord/Laga/SkadiDonna Christen018: DSA 4-Final A [5]07:11,943rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1xFinal B [6]08:47,765th
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1xSemifinal 1[7]09:39,015th
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1xRepechage 2[3]09:43,732nd
NJONjord 1Donna Christen203: DSA 1xTime Trial 08:54,9914th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers128: DSA 8+Final A [3]06:22,611st
NERNereus-combiKarien Robbers128: DSA 8+Heat 2[4]06:33,731st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers129: W 8+Final A [4]06:21,812nd
NERNereus-combiKarien Robbers129: W 8+Heat 1[1]06:23,711st
NERNereus/Proteus/NjordDonna Christen033: W 4-Final A [5]07:23,764th
NERNereus/Proteus/NjordDonna Christen033: W 4-Heat 1[3]07:26,593rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiKarien Robbers129: DSA 8+ (NK)Final A [2]06:19,922nd
NERNereus-combiKarien Robbers129: DSA 8+ (NK)Heat 2[6]06:18,402nd
NERNereus/Proteus/NjordMarlies van der Lugt018: DSA 4- (NK)Final A [5]06:43,374th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFleur Kuhlemeier025: DSA 2-Final B [5]07:56,301st
NJONjordFleur Kuhlemeier025: DSA 2-Repechage 1[3]08:38,423rd
NJONjordFleur Kuhlemeier025: DSA 2-Heat 2[7]08:06,665th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen026: DO 2-Final A [4]08:05,542nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Nereus/Njord/ProteusMargriet Lantink166: DSA 4-Final A [3]06:51,911st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Nereus/Njord/ProteusMargriet Lantink109: W 4-Final A [3]06:37,132nd
ORCOrca/Nereus/Njord/ProteusMargriet Lantink109: W 4-Heat 1[3]06:57,571st
ORCOrca/Nereus/Njord/ProteusMargriet Lantink029: BW 4-Final A [2]06:40,561st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Nereus/Njord/ProteusMargriet Lantink131: DO 4-Final A [6]07:20,441st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Nereus/Proteus/NjordDonna Christen016: DSA 4-Final A [5]06:55,003rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/ProteusLeonoor Portengen207: DSA 2-Semifinal 2[3]07:48,104th
NJONjord/ProteusLeonoor Portengen207: DSA 2-Heat 2[7]08:18,502nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen132: DO 4+Final A [3]08:02,102nd
NJONjord 1Donna Christen131: DO 4-Final A [6]07:46,492nd
NJONjord 1Donna Christen131: DO 4-Heat 2[4]07:33,452nd
NJONjordDonna Christen020: DDev 4-Final A [6]07:41,864th
NJONjordDonna Christen020: DDev 4-Heat 2[3]07:35,682nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen048: WDev 4-Final A [3]07:02,184th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen131: DO 4-Final A [3]08:49,442nd
NJONjordDonna Christen020: DDev 4-Final A [2]08:35,582nd
NJONjordDonna Christen020: DDev 4-Heat 1[2]08:19,632nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/NjordMartine van Tol127: DSA 8+Final A [6]07:20,813rd
NJONjord 1Donna Christen164: DO 4-Final A [5]07:51,753rd
PROProteus/NjordMartine van Tol127: DSA 8+Heat 2[6]07:16,342nd
NJONjordDonna Christen027: DDev 4-Final A [6]07:53,344th
NJONjordDonna Christen027: DDev 4-Heat 2[4]07:52,882nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen133: DN 4-Final A [3]08:07,791st
NJONjordDonna Christen133: DN 4-Heat 1[6]08:21,652nd
NJONjordDonna Christen020: DDev 4-Final A [6]08:40,724th
NJONjordDonna Christen020: DDev 4-Heat 2[5]08:07,112nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDonna Christen133: DN 4-Heat 1[4]07:42,193rd
NJONjordDonna Christen020: DDev 4-Final A [1]07:19,022nd
NJONjordDonna Christen020: DDev 4-Heat 1[3]07:13,532nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSophie van Aardenne134: DN 4-Final A [7]07:13,172nd
NJONjordSophie van Aardenne134: DN 4-Heat 2[6]07:27,423rd
NJONjord 1Sophie van Aardenne020: DDev 4-Final A [4]08:26,705th
NJONjord 1Sophie van Aardenne020: DDev 4-Heat 2[5]07:43,742nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LeytheMarije Wabeke135: DN 2xHeat 3[7]08:00,044th
LAALaak/LeytheDonna Christen034: M18 2xFinal 1[6]07:49,731st
NJONjord/LeytheSanne van der Velde020: DDev 4-Final A [2]07:09,144th
NJONjord/LeytheSanne van der Velde020: DDev 4-Heat 2[5]07:06,183rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/LeytheDonna Christen125: JW 2xHeat 2[4]07:50,205th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/LeytheNina Hendriks149: M18 2xFinal 1[4]08:20,482nd
LAALaak/LeytheNina Hendriks034: M18 2xFinal 1[5]08:14,981st
LAALaak/Maas/DDS/LeytheNina Hendriks036: M18 4xFinal [4]07:21,572nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/LeytheNina Hendriks149: M18 2xFinal 2[4]07:56,691st
LEYLeytheDonna Christen031: M18 1x AFinal [6]08:40,384th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheDonna Christen136: DB 1xFinal A [3]08:41,613rd
LEYLeytheDonna Christen031: M18 1xFinal [1]08:47,731st
LEYLeytheDonna Christen018: DN 1xHeat 1[4]08:45,753rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheDonna Christen133: M18 1xFinal B [5]08:25,241st
LEYLeytheDonna Christen133: M18 1xSemifinal 2[6]08:34,764th
LEYLeytheDonna Christen133: M18 1xHeat 1[7]08:40,292nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/Leythe/Hemus/TrompSuzanne Erkelens150: M18 8+Final [3]07:04,991st
IRIIris/LeytheDonna Christen134: DN 2-Heat 1[3]08:26,134th
LEYLeytheDonna Christen030: M18 1x AFinal 2[3]08:45,684th

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
IRIIris/LeytheDonna Christen101: JW 2-Final A [4]08:03,932nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda/Laak/LeytheFleurine van Manen146: M18 8+Final A [6]07:28,782nd
IRIIris/LeytheDonna Christen145: M18 2xFinal A [7]08:34,896th
IRIIris/LeytheDonna Christen145: M18 2xHeat 1[4]08:13,612nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheDonna Christen147: M18 1xFinal 2[5]08:37,842nd
LEYLeytheDonna Christen030: M18 1x AFinal [5]08:53,175th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 2Donna Christen143: M18 1xFinal B [5]09:06,186th
LEYLeythe 1Donna Christen143: M18 1xFinal A [2]08:28,605th
LEYLeythe 2Donna Christen143: M18 1xSemifinal 3[2]08:59,593rd
LEYLeythe 1Donna Christen143: M18 1xSemifinal 2[4]08:34,412nd
LEYLeythe 1Donna Christen143: M18 1xHeat 5[6]09:20,481st
LEYLeythe 2Donna Christen143: M18 1xHeat 4[3]09:47,153rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/LeythePiekie Küppers015: M18 8+Time Trial 30:11,031st

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/LeythePiekie Küppers013: D3eDiv8+Round D 17:31,66th
LAALaak/LeythePiekie Küppers013: D3eDiv8+Round C 02:42,15th
LAALaak/LeythePiekie Küppers013: D3eDiv8+Round B 00:52,46th
LAALaak/LeythePiekie Küppers013: D3eDiv8+Round A 08:30,66th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABea/Ley/SpaTessa van Haaster133: DN 4-Final A [7]07:03,481st
BEABea/Ley/SpaTessa van Haaster133: DN 4-Heat 2[5]07:27,613rd
LEYLeytheDonna Christen040: M16 1xAFinal 1[3]08:59,034th

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
HEMHemus-combi 1Jet Passchier127: M18 8+Final A [2]07:30,862nd
LEYLey/RIC/SpaMaureen Hulsebosch031: M18 4xFinal A [4]07:37,152nd
BEABea/Ley/SpaTessa van Haaster002: M18 4-Final A [2]07:32,672nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrix-combi 1Lotte van Ditshuizen146: M18 8+Final A 07:11,192nd
RICRIC-combi 1Nienke Mekkes043: M18 4-Final A 08:11,563rd
SPASpa/Ley/RICTessa van Haaster050: M16 4*Final A 07:57,831st
SPASpa/Ley/RICTessa van Haaster050: M16 4*Heat 207:58,291st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne/LeytheTessa van Haaster133: DN 4-Heat 2[3]07:47,464th
SPASpa/Ley/RICTessa van Haaster043: M16 4xFinal [5]08:04,091st
LEYLeytheDonna Christen040: M16 1x AFinal 2[5]09:00,313rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheDonna Christen153: M16 1xFinal A 09:06,061st
LEYLeytheDonna Christen037: M16 1x AHeat 108:52,981st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheDonna Christen147: M16 1xFinal A [7]08:50,083rd
LEYLeytheDonna Christen147: M16 1xRepechage 2[4]09:10,343rd
LEYLeytheDonna Christen147: M16 1xHeat 2[3]09:12,231st

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheDonna Christen034: M16 1xTime Trial 23:28,741st

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII-combi 2Camille Zaaijer156: M16 8+Final A 08:00,084th
LEYLeytheDonna Christen153: M16 1xHeat 309:18,053rd
LEYLeytheDonna Christen038: M16 1xBHeat 309:08,685th
DDSDDS/LeytheMoniek Lukkes039: M16 2xHeat 408:09,743rd

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 June 2009 to 21 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheDonna Christen038: M16 1x BFinal 1[5]09:10,564th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDS/LeytheMoniek Lukkes150: M16 2xFinal B [5]08:38,503rd
DDSDDS/LeytheMoniek Lukkes150: M16 2xHeat 1[2]09:33,913rd
LEYLeytheDonna Christen035: M161x BHeat 2[6]11:16,981st

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 2Donna Christen153: M16 1xHeat 209:04,974th
LEYLeytheDonna Christen038: M16 1x BHeat 309:11,584th

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/LeytheCarine van der Boog017: M18 4*Round B 00:59,77th
GOUGouda/LeytheCarine van der Boog017: M18 4*Round A 09:24,66th