Mateusz Mika

159 races

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Mateusz Mika116: LSA 8+ (NSK)Heat 2[5]06:15,734th
OKEOkeanos/NereusMark Rottier009: LSA 4- (NSK)Final A [3]06:22,061st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Abel Göbel115: LSA 8+Final A [4]06:12,002nd
NERNereus 1Abel Göbel115: LSA 8+Heat 2[3]06:06,671st
NERNereusFolkert Hes013: LSA 4-Final A [6]07:17,413rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAbel Göbel116: LSA 8+Final A [5]05:56,981st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTimo van Wittmarschen114: LSA 8+Final A [4]06:08,761st
NERNereusMateusz Mika009: LSA 2-Final A [6]07:46,294th
NERNereusMateusz Mika009: LSA 2-Heat 1[3]07:45,882nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMateusz Mika011: SA 2+Final A [3]07:53,691st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAbel Göbel005: LH 1e divisie 8+Time Trial 27:08,212nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round D 14:51,52nd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round C 02:20,51st
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round B 00:39,22nd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv8+Round A 07:08,93rd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMateusz Mika058: LSA 2-Time Trial 3rd

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/NereusMenzo Appeldoorn116: LSA8+ Open NSKFinal A [7]06:01,284th
GYAGyas/NereusMenzo Appeldoorn116: LSA8+ Open NSKHeat 1[5]06:17,543rd
NERNereusMateusz Mika052: LSA 2+Final A [5]07:44,371st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMateusz Mika111: LSA 2-Final A [2]07:11,891st

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn118: LO 4-Final A [3]06:28,915th
NERNereus 1Mateusz Mika010: LO 2-Final A [4]07:01,631st
NERNereus 1Mateusz Mika010: LO 2-Heat 2[4]07:19,791st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERMateusz Mika113: LSA 2-Final A 06:59,432nd
NERNereusMenzo Appeldoorn117: LO 4-Final A 06:17,521st
NERNereusMateusz Mika017: LO 2-Final A 07:15,681st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn118: LO 4-Final A [4]06:22,721st
NERNereus 1Menzo Appeldoorn013: LDev 4-Final A [5]07:00,056th
NERNereus 2Mateusz Mika010: LO 2-Final A [3]07:06,822nd
NERNereus 1Menzo Appeldoorn013: LDev 4-Heat 1[2]06:44,121st
NERNereus 2Mateusz Mika010: LO 2-Heat 1[4]07:21,482nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusJohan Uittenboogaard115: LSA 8+Final A [3]05:59,742nd
NERNereusMateusz Mika113: LSA 4-Final A [3]06:29,103rd
NERNereusMateusz Mika011: LN 2-Final A [3]07:49,601st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn005: LH 1e divisie 8+Time Trial 25:07,351st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round D 15:58,13rd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round C 02:14,43rd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round B 00:40,93rd
NERNereusMenzo Appeldoorn002: LH1eDiv 8+Round A 07:35,61st

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMateusz Mika119: LN 4-Final A 06:34,511st
NERNereus 1Mateusz Mika120: LN 2-Heat 207:25,723rd
NERNereusMateusz Mika119: LN 4-Heat 206:43,462nd
NERNereusMateusz Mika013: LDev 4-Final A 06:21,563rd
NERNereusMateusz Mika013: LDev 4-Heat 206:25,603rd

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 June 2009 to 21 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/AegirMateusz Mika115: LSA 8+Final A [6]06:06,773rd
NERNereusMateusz Mika119: LN 4-Final A [3]06:26,442nd
NERNereusMateusz Mika013: LDev4-Final A [2]06:30,943rd
NERNereusMateusz Mika013: LDev4-Heat 2[4]06:43,683rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMateusz Mika171: LN 4-Final A [5]06:59,213rd
NERNereusMateusz Mika171: LN 4-Heat 2[5]07:29,761st
NERNereusMateusz Mika040: LH Dev 4-Final A [7]07:29,353rd
NERNereusMateusz Mika040: LH Dev 4-Heat 1[7]07:26,213rd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NereusLaurens Veldkamp115: LSA 8+Final A 06:10,153rd
NERNereusMarijn van Doorn119: LN 4-Final A 06:44,575th
NERNereusMarijn van Doorn119: LN 4-Heat 206:36,442nd
NERNereusMarijn van Doorn013: LDev 4-Final B 06:51,302nd
NERNereusMarijn van Doorn013: LDev 4-Heat 306:55,623rd

Roeiwedstrijden van de ZRB 2009

09 May 2009 to 10 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMarijn van Doorn119: LN 4-Heat 106:39,213rd
NERNereusMarijn van Doorn013: LDev 4-Heat 306:43,724th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/ArgoTsjebbe Paulussen115: LSA 8+Final A [6]06:10,714th
NERNer/Skø/ArgThijs Hoveling113: LSA 4-Final A [2]
NERNer/Skø/ArgThijs Hoveling015: LDev4-Final B [5]06:39,525th
NERNer/Skø/ArgThijs Hoveling015: LDev4-Heat 2[5]06:52,226th

126e Varsity

12 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAmit Havenaar044: LN 2-Final A 07:33,463rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/AegirMateusz Mika003: H 3e divisie 8+Time Trial 25:24,151st

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round D 15:57,91st
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round C 02:09,11st
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round B 00:41,52nd
NERNereus/AegirMateusz Mika006: LH3eDiv 8+Round A 07:36,51st

34e Van Oord WinterWedstrijden

28 February 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMarijn van Doorn116: LO 4+Time Trial 18:23,763rd
NERNereusMarijn van Doorn013: LN 4+Time Trial 19:26,361st

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2008 to 06 July 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMarijn van Doorn114: LSA8+ Open NSKFinal A [2]06:18,866th
NERNereusMarijn van Doorn114: LSA8+ Open NSKHeat 1[5]06:12,743rd
NERNereusMarijn van Doorn012: LEj 8+Final A [3]06:17,805th
NERNereusMarijn van Doorn012: LEj 8+Heat 2[6]06:35,672nd

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMarijn van Doorn122: LB 8+Final A [2]06:05,351st
NERNereusMarijn van Doorn012: LEj 8+Final A [3]06:12,882nd
NERNereusMarijn van Doorn012: LEj 8+Heat 1[6]06:19,852nd

Koninklijke - Holland Beker

07 June 2008 to 08 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBart Cortjens136: LEj 8+Final A [5]06:06,432nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBart Cortjens122: LB 8+Final A 06:24,644th
NERNereusBart Cortjens122: LB 8+Heat 206:30,681st
NERNereusBart Cortjens012: LEj 8+Final A 06:18,436th
NERNereusBart Cortjens012: LEj 8+Heat 106:11,071st

Internationale Martini Regatta / Aegir lustrumwedstrijden 2008

17 May 2008 to 18 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBart Cortjens122: LB 8+Final B [5]06:17,751st
NERNereusBart Cortjens122: LB 8+Heat 1[3]06:20,884th
NERNereusBart Cortjens012: LEj 8+Heat 1[6]06:29,685th

Roeiwedstrijden van de ZRB 2008

03 May 2008 to 04 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBart Cortjens122: LB 8+Final A 06:15,442nd
NERNereusBart Cortjens122: LB 8+Heat 306:19,341st
NERNereusBart Cortjens012: LEj 8+Final B 06:23,763rd
NERNereusBart Cortjens012: LEj 8+Heat 106:20,463rd

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBart Cortjens120: LB 8+Final B [4]07:19,442nd
NERNereusBart Cortjens120: LB 8+Heat 1[4]07:11,695th
NERNereusBart Cortjens016: LEj 8+Final A [3]07:04,163rd
NERNereusBart Cortjens016: LEj 8+Heat 1[5]07:33,412nd

125e Varsity

06 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBart Cortjens004: Lichte AchtFinal A 06:22,782nd
NERNereusBart Cortjens004: Lichte AchtHeat 106:36,682nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBart Cortjens006: LH 4e divisie 8+Time Trial 26:44,971st

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBart Cortjens009: LEj 8+Round D 16:13,75th
NERNereusBart Cortjens009: LEj 8+Round C 02:31,08th
NERNereusBart Cortjens009: LEj 8+Round B 00:48,310th
NERNereusBart Cortjens009: LEj 8+Round A 07:42,16th

WinterWedstrijden

23 February 2008 to 24 February 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBart Cortjens001: LEj 8+Time Trial 17:25,539th

Head of the River Amstel

25 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThijs Belderok039: HCl 8+Time Trial 27:44,6613th

Heineken Roeivierkamp 2007

17 March 2007 to 18 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Thijs Belderok023: HCl 8+Round D 17:55,711th
NERNereus 1Thijs Belderok023: HCl 8+Round B 00:45,215th
NERNereus 1Thijs Belderok023: HCl 8+Round A 08:28,39th