Harmen Eefting

1035 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLieve Verhoeven328: DE 8+ NSKFinal A [8]06:59,604th
NJONjordRalph de Waard124: LHB 8+Final A [4]06:11,211st
NJONjord/SkadiNina Loos132: DG 2xFinal A [3]07:43,214th
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-Final A [3]07:09,142nd
NJONjord 2Julie Lemoine-Fischer153: LDE 1xFinal A [3]09:00,266th
NJONjord 2Thijs Ruiken106: HGb 4-Final A [4]06:48,875th
NJONjordLieve Verhoeven328: DE 8+ NSKHeat 1[8]07:07,772nd
NJONjordThijs Tas104: HE 8+Heat 3[8]06:13,013rd
NJONjord/SkadiNina Loos132: DG 2xHeat 3[5]08:06,022nd
NJONjord 1Yara Schepen139: LDGb 2xHeat 1[7]09:07,384th
NJONjordIndy Planting131: DG 4+Heat 1[3]08:35,965th
NJONjord 1Sara Kalf153: LDE 1xHeat 2[4]10:25,605th
NJONjord 2Julie Lemoine-Fischer153: LDE 1xHeat 2[5]10:10,613rd
NJONjordLars Minnes107: HG 4+Heat 3[7]08:05,215th
NJONjord 2Thijs Ruiken106: HGb 4-Heat 2[3]07:04,222nd
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+Final A [6]06:26,288th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Final A [2]07:11,085th
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+Final A [3]06:10,686th
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*Final A [6]07:30,373rd
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xFinal A [7]08:47,097th
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+Final A [5]06:45,121st
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+Heat 1[8]06:08,732nd
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 2[2]07:13,603rd
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+Heat 2[7]06:01,392nd
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*Heat 1[3]07:43,152nd
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xHeat 1[7]08:40,272nd
NJONjordElke Sanders022: DG 1xHeat 2[5]08:22,575th
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+Heat 2[5]06:57,581st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordElke Sanders125: DE 1xFinal A [8]08:28,377th
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*Final A [8]07:26,791st
NJONjord/DDSFlora den Bieman139: LDGb 2xFinal A [6]07:53,846th
NJONjordIndy Planting131: DG 4+Final A [6]07:46,783rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-Final A [7]07:10,333rd
NJONjordRalph de Waard123: LHB 4+Final A [8]07:04,554th
NJONjord/DDSFlora den Bieman139: LDGb 2xHeat 3[7]07:43,541st
NJONjordLieve Verhoeven128: DE 8+Heat 2[7]06:52,256th
NJONjordThijs van Paridon111: HB 4+Heat 2[4]06:53,874th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Final A [2]07:12,325th
NJONjord/Skadi/Argo/ThêtaLisa van Heyningen065: DE 4xFinal A [3]07:06,495th
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+Final B [4]06:15,853rd
NJONjordRalph de Waard018: LHEj 4+Final A [5]07:09,023rd
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*Final A [3]07:32,902nd
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+Final A [1]06:52,981st
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 2[5]07:19,573rd
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+Heat 2[4]06:16,366th
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*Heat 2[6]07:48,672nd
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xHeat 3[7]09:31,004th
NJONjordThijs van Paridon009: HEj 4+Heat 2[4]07:39,525th
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+Heat 1[8]07:28,224th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLieve Verhoeven128: DE 8+Final A [5]06:50,624th
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*Final A [3]07:29,303rd
NJONjordThijs Ruiken112: HB 8+Final A [1]05:56,311st
NJONjord 1Job Andringa111: HB 4+Final B [6]07:24,126th
NJONjord 3Jelmer Klumperbeek111: HB 4+Final B [1]07:16,745th
NJONjord 2Ralph de Waard111: HB 4+Final B [4]07:10,912nd
SKASkadi/NjordNina Loos132: DG 2xFinal A [5]07:41,606th
NJONjordIndy Planting131: DG 4+Final A [5]07:47,024th
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-Final A [6]07:10,503rd
NJONjordJenny Huizing137: LDE 4xTime Trial 06:24,887th
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*Time Trial 06:48,303rd
NJONjordThijs Ruiken112: HB 8+Time Trial 05:19,281st
NJONjord 1Job Andringa111: HB 4+Time Trial 06:27,2912th
NJONjord 2Ralph de Waard111: HB 4+Time Trial 06:22,4210th
NJONjord 3Jelmer Klumperbeek111: HB 4+Time Trial 06:19,347th
SKASkadi/NjordNina Loos132: DG 2xTime Trial 06:47,135th
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+Final A [3]06:00,845th
NJONjordRalph de Waard018: LHEj 4+Final A [2]07:00,102nd
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*Final A [2]07:34,403rd
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xFinal A [6]08:24,654th
NJONjordElke Sanders022: DG 1xFinal A [4]08:15,916th
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+Final A [1]06:38,823rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 2[5]07:26,655th
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+Heat 3[6]05:59,151st
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*Heat 1[4]07:31,822nd
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xHeat 4[2]08:21,392nd
NJONjordElke Sanders022: DG 1xHeat 2[2]08:17,261st
NJONjord 2Merel Roos034: LDDev 2xHeat 3[3]07:47,265th
NJONjord 1Vera Slagter034: LDDev 2xHeat 2[4]07:45,273rd
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+Heat 3[4]06:40,702nd
NJONjord 1Job Andringa009: HEj 4+Heat 3[3]07:10,185th
NJONjord 2Jelmer Klumperbeek009: HEj 4+Heat 1[4]07:10,873rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLars Minnes111: HB 4+Final A [7]07:55,814th
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*Final A [4]08:27,502nd
NJONjord/Skadi/TritonEmma de Ruiter135: DB 4+Final A [5]09:03,555th
NJONjordIndy Planting131: DG 4+Final A [5]08:14,281st
NJONjordMargot Leeuwenburgh129: DG 4-Final A [8]07:50,704th
NJONjordElke Sanders125: DE 1xFinal A [6]09:01,006th
NJONjordFlora den Bieman153: LDE 1xFinal A [5]09:17,635th
NJONjordThijs Ruiken112: HB 8+Heat 2[7]06:37,385th
NJONjordLars Minnes111: HB 4+Heat 2[3]07:31,572nd
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*Heat 2[2]08:11,602nd
NJONjordMerel Roos139: LDGb 2xHeat 2[5]09:06,527th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Final A [4]07:50,233rd
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+Final B [7]07:05,305th
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+Final A [1]06:40,706th
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*Final A [6]08:18,115th
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xFinal B [4]09:17,761st
NJONjordElke Sanders022: DG 1xFinal B [6]09:11,572nd
NJONjord 1Vera Slagter034: LDDev 2xFinal A [1]07:46,867th
NJONjord 2Merel Roos034: LDDev 2xFinal B [3]07:46,601st
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+Final A [7]06:58,325th
NJONjordLars Minnes009: HEj 4+Final A [8]07:01,554th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 1[6]07:18,741st
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+Heat 1[3]06:33,997th
NJONjordThijs Ruiken010: HEj 8+Heat 1[2]06:11,164th
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*Heat 2[6]07:34,212nd
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xHeat 2[5]08:44,844th
NJONjordElke Sanders022: DG 1xHeat 3[7]08:20,034th
NJONjord 1Vera Slagter034: LDDev 2xHeat 2[5]08:01,754th
NJONjord 2Merel Roos034: LDDev 2xHeat 1[4]08:07,946th
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+Heat 1[5]07:00,853rd
NJONjordLars Minnes009: HEj 4+Heat 2[7]07:09,574th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*Final B [4]07:58,651st
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+Final A [1]07:41,383rd
NJONjord 2Jenny Huizing034: LDDev 2xFinal B [2]08:47,053rd
NJONjord 1Emma Fox027: DDev 4-Final B [4]07:25,562nd
NJONjordElke Sanders022: DG 1xFinal A [4]08:41,014th
NJONjordElke Sanders022: DG 1xHeat 2[4]08:54,861st
NJONjordFlora den Bieman031: LDG 1xTime Trial 06:56,3612th
NJONjordYara Schepen035: LDEj 4*Time Trial 06:11,615th
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+Time Trial 05:16,1315th
NJONjord/NereusLaurens van Leenen009: HEj 4+Time Trial 05:46,2613th
NJONjordLieve Verhoeven029: DEj 8+Time Trial 05:27,984th
NJONjordJaro Hartsuiker010: HEj 8+Time Trial 04:55,4213th
NJONjord 1Nuria Stikvoort034: LDDev 2xTime Trial 06:43,0914th
NJONjord 2Jenny Huizing034: LDDev 2xTime Trial 06:20,117th
NJONjord 2Indy Planting027: DDev 4-Time Trial 06:09,6314th
NJONjord 1Emma Fox027: DDev 4-Time Trial 05:43,245th
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*Final A [3]08:21,592nd
NJONjordElke Sanders125: DE 1xFinal A [4]08:45,821st
NJONjordLieve Verhoeven136: DB 8+Final A [4]07:32,031st
NJONjordJaro Hartsuiker112: HB 8+Final A [2]07:02,454th
NJONjordEmma Fox129: DG 4-Final A [4]07:51,281st
NJONjordYara Schepen141: LDB 4*Heat 1[1]08:35,921st
NJONjordElke Sanders125: DE 1xHeat 1[3]09:52,081st
NJONjordIndy Planting130: DGb 4-Heat 2[2]08:49,393rd
NJONjordLaurens van Leenen111: HB 4+Heat 2[4]07:47,463rd
NJONjordRalph de Waard124: LHB 8+Time Trial 05:16,6412th
NJONjordLieve Verhoeven136: DB 8+Time Trial 05:30,771st
NJONjordJaro Hartsuiker112: HB 8+Time Trial 04:58,353rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Flora den Bieman227: LDB 1xFinal A [2]09:08,971st
NJONjordMargot Leeuwenburgh224: DG 4-Final A [6]07:47,174th
NJONjordMargot Leeuwenburgh221: DG 2-Heat 1[2]08:35,234th
NJONjordMerel Roos229: LDG 2xHeat 2[3]08:36,815th
NJONjord 1Rosalie ten Wolde227: LDB 1xHeat 1[6]09:38,954th
NJONjord 2Flora den Bieman227: LDB 1xHeat 1[5]09:17,141st
NJONjordWolf Meijer202: HB 4+Heat 2[5]07:36,695th
NJONjordJob Andringa212: LHB 8+Heat 2[2]06:38,335th
NJONjordJaro Hartsuiker203: HB 8+Heat 1[2]06:37,343rd
NJONjordSuzanne van Os220: DB 8+Heat 2[5]07:38,943rd
NJONjordHanne Berendse228: LDB 4*Heat 3[4]08:14,383rd
NJONjordMargot Leeuwenburgh224: DG 4-Heat 1[5]07:42,672nd
NJONjordJaro Hartsuiker102: HEj 8+Final A [5]06:52,325th
NJONjordSuzanne van Os112: DEj 8+Final A [4]07:36,424th
NJONjordWolf Meijer101: HEj 4+Heat 2[4]07:54,685th
NJONjordMargot Leeuwenburgh114: DDev 4-Heat 2[4]07:49,373rd
NJONjord 2Merel Roos116: LDDev 2xHeat 3[3]08:54,514th
NJONjord 1Jenny Huizing116: LDDev 2xHeat 2[6]09:00,604th
NJONjordJob Andringa107: LHEj 8+Heat 2[3]06:42,484th
NJONjordHanne Berendse117: LDEj 4*Heat 3[5]08:04,333rd
NJONjordJaro Hartsuiker102: HEj 8+Heat 3[3]06:22,272nd
NJONjordSuzanne van Os112: DEj 8+Heat 1[6]07:27,371st
NJONjordElke Sanders012: DSB 1xTime Trial 08:16,2226th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordElke Sanders013: DE 1xFinal A [6]10:19,903rd
NJONjordJaro Hartsuiker003: HB 8+Final A [1]07:12,216th
NJONjordYara Schepen006: LDB 4*Final A [2]08:40,362nd
NJONjordSuzanne van Os005: DB 8+Final A [6]07:53,913rd
NJONjordIndy Planting025: DG 4+Final A [5]08:47,652nd
NJONjordVera Slagter028: LDG 2xFinal A [4]09:44,014th
NJONjordMargot Leeuwenburgh002: Dames VierHeat 2[3]08:20,844th
NJONjordSam van Hugten004: LHB 8+Heat 2[2]07:33,595th
NJONjordElke Sanders013: DE 1xHeat 2[2]09:14,123rd
NJONjordJaro Hartsuiker003: HB 8+Heat 3[1]06:30,191st
NJONjordYara Schepen006: LDB 4*Heat 3[2]08:13,221st
NJONjordSuzanne van Os005: DB 8+Heat 2[3]07:22,062nd
NJONjord 1Wolf Meijer030: HB 4+Heat 1[2]07:41,283rd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Daphne Koetsier101: DOnerv C4+Final A [2]02:13,264th
NJONjordYara Schepen109: DErv 1xFinal A [4]10:36,073rd
NJONjordMax Reinders104: Selectie 8+ (Cat. A)Final B [6]
NJONjord 1Irene Mulder103: DErv C4+Final A [5]02:12,563rd
NJONjord 4Milou Voorkamp103: DErv C4+Final A [2]02:12,342nd
NJONjord 2Silke Ruijs103: DErv C4+Final B [2]
NJONjord 2Daphne Koetsier101: DOnerv C4+Semifinal 3[3]02:16,751st
NJONjord 6Femke Landaal101: DOnerv C4+Semifinal 2[2]02:35,636th
NJONjord 1Femmie Bloem101: DOnerv C4+Semifinal 1[5]02:35,696th
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+Semifinal 1[6]02:28,105th
NJONjord 1Femmie Bloem101: DOnerv C4+Quarterfinal 6[4]02:16,182nd
NJONjord 5Laura van Egmond101: DOnerv C4+Quarterfinal 4[4]02:24,563rd
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+Quarterfinal 4[2]02:16,472nd
NJONjord 6Femke Landaal101: DOnerv C4+Quarterfinal 3[3]02:17,021st
NJONjord 3Floor Huisman101: DOnerv C4+Quarterfinal 2[5]02:22,474th
NJONjord 2Daphne Koetsier101: DOnerv C4+Quarterfinal 1[4]02:19,271st
NJONjordMax Reinders104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 1[2]07:50,334th
NJONjord 4Milou Voorkamp103: DErv C4+Heat 2[3]02:14,712nd
NJONjord 1Irene Mulder103: DErv C4+Heat 2[6]02:14,411st
NJONjord 2Silke Ruijs103: DErv C4+Heat 1[4]02:22,323rd
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+Repechage 9[2]02:13,861st
NJONjord 6Femke Landaal101: DOnerv C4+Heat 23[4]02:25,591st
NJONjord 4Fieke van Dijk101: DOnerv C4+Heat 20[5]02:44,754th
NJONjord 3Floor Huisman101: DOnerv C4+Heat 16[3]02:24,391st
NJONjord 2Daphne Koetsier101: DOnerv C4+Heat 12[2]02:15,251st
NJONjord 5Laura van Egmond101: DOnerv C4+Heat 8[4]02:16,161st
NJONjord 1Femmie Bloem101: DOnerv C4+Heat 2[5]02:06,961st
NJONjord 3Per Bosman001: HOnerv C4+Final A [1]01:52,444th
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+Final A [4]01:47,222nd
NJONjord 1Lars Minnes001: HOnerv C4+Final A [3]01:44,531st
NJONjord 1Julie Lemoine-Fischer004: D selectie 4*Final A [3]08:13,592nd
NJONjord 2Jaimie Smits004: D selectie 4*Final B [2]08:31,693rd
NJONjordLieve Verhoeven003: D selectie 8+Final A [3]07:25,461st
NJONjordJaro Hartsuiker712: 4+ H2Final A [3]07:25,231st
NJONjord 4Thomas van Leeuwen001: HOnerv C4+Semifinal 3[6]02:04,255th
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+Semifinal 3[4]01:46,831st
NJONjord 1Lars Minnes001: HOnerv C4+Semifinal 2[4]01:44,911st
NJONjord 3Per Bosman001: HOnerv C4+Semifinal 1[3]01:56,452nd
NJONjord 7Nordin Verhagen001: HOnerv C4+Quarterfinal 7[5]02:01,424th
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+Quarterfinal 7[4]01:44,661st
NJONjord 1Lars Minnes001: HOnerv C4+Quarterfinal 5[4]01:46,451st
NJONjord 4Thomas van Leeuwen001: HOnerv C4+Quarterfinal 4[5]01:55,942nd
NJONjord 2Sam van Leeuwen001: HOnerv C4+Quarterfinal 3[4]01:55,973rd
NJONjord 3Per Bosman001: HOnerv C4+Quarterfinal 3[3]01:48,451st
NJONjord 6Abel Thissen001: HOnerv C4+Quarterfinal 1[3]01:57,734th
NJONjord 2Jaimie Smits004: D selectie 4*Heat 3[2]08:13,804th
NJONjord 1Julie Lemoine-Fischer004: D selectie 4*Heat 1[5]07:56,701st
NJONjordLieve Verhoeven003: D selectie 8+Heat 1[2]07:15,951st
NJONjordJaro Hartsuiker712: 4+ H2Heat 2[6]07:16,471st
NJONjord 4Thomas van Leeuwen001: HOnerv C4+Repechage 11[2]01:55,001st
NJONjord 7Nordin Verhagen001: HOnerv C4+Repechage 10[4]02:00,621st
NJONjord 1Lars Minnes001: HOnerv C4+Heat 20[6]01:53,051st
NJONjord 6Abel Thissen001: HOnerv C4+Heat 17[2]01:53,681st
NJONjord 3Per Bosman001: HOnerv C4+Heat 14[6]01:57,771st
NJONjord 2Sam van Leeuwen001: HOnerv C4+Heat 12[4]01:53,051st
NJONjord 7Nordin Verhagen001: HOnerv C4+Heat 10[2]01:58,432nd
NJONjord 4Thomas van Leeuwen001: HOnerv C4+Heat 9[1]02:10,994th
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+Heat 2[5]01:50,381st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Tiki Blom128: DE 8+Final A [8]07:52,636th
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Final A [4]06:36,636th
NJONjord/LagaYoshua Harry124: LHB 8+Final A [4]06:59,911st
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [6]07:59,534th
NJONjord 2Max Bosman105: HG 4-Final A [3]07:05,592nd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [6]08:19,812nd
NJONjord 1Tiki Blom128: DE 8+Heat 2[4]07:51,553rd
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Heat 2[3]06:31,782nd
NJONjord 2 (NSK)Jelle Algie102: HE 2-Final A [2]07:23,201st
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[6]07:01,121st
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Heat 1[4]07:05,434th
NJONjord 2Max Bosman105: HG 4-Heat 2[5]06:46,603rd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 2[5]07:32,391st
NJONjordMax Bosman056: HG 4-Final A [5]06:53,633rd
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Final A [5]07:19,781st
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*Final A [3]08:00,504th
NJONjordYara Schepen033: LDB 2xFinal A [5]08:56,665th
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+Final A [4]07:21,466th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+Final A [7]07:00,634th
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+Final A [7]07:09,097th
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+Heat 1[7]06:31,174th
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Heat 3[2]07:06,181st
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*Heat 2[7]07:33,232nd
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+Heat 1[2]06:50,671st
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+Heat 2[4]06:57,913rd
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+Heat 1[6]06:59,403rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Jelle Algie136: M 2-Final A [1]07:33,866th
NJONjord 2Ben Terpstra136: M 2-Final B [4]07:49,911st
NJONjordTiki Blom156: WFm 8+Final A [2]07:50,675th
NJONjordJenny Huizing151: LWFm 4*Final A [6]08:22,741st
NJONjord 2Ben Terpstra136: M 2-Time Trial 07:16,767th
NJONjord 1Jelle Algie136: M 2-Time Trial 07:10,106th
NJONjord (P5)Max Bosman057: MDev 4-Final A [6]07:17,605th
NJONjordJelle Algie027: BM 2-Final A [4]07:32,331st
NJONjordNiels Boonstra033: BM 1xHeat 1[1]08:15,414th
NJONjord (P5)Max Bosman057: MDev 4-Heat 2[4]07:01,762nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Ben Terpstra102: HE 2-Final A [6]06:58,524th
NJONjord 1Jelle Algie102: HE 2-Final A [2]06:41,312nd
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+Final A [1]06:02,912nd
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xFinal A [1]06:40,983rd
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [6]06:47,773rd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [5]07:18,442nd
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Final A [6]06:43,556th
NJONjordMax Bosman105: HG 4-Final A [4]06:19,563rd
AEGAegir/NjordLony Brian128: DE 8+Heat 2[3]06:48,224th
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+Heat 2[3]06:15,663rd
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xHeat 1[2]06:56,293rd
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[6]06:52,353rd
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Heat 2[6]06:36,983rd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 1[4]07:22,311st
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+Final A [5]06:09,425th
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-Final A [2]06:21,695th
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Final A [5]06:48,502nd
NJONjord (p1)Jenny Huizing035: LDEj 4*Final A [3]07:15,621st
NJONjordYara Schepen033: LDB 2xFinal A [3]08:04,572nd
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+Final B [5]06:48,863rd
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+Final A [1]06:57,596th
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+Final A [6]06:39,554th
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+Heat 1[2]06:04,302nd
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-Heat 2[4]06:20,731st
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Heat 3[6]06:57,531st
NJONjord (p1)Jenny Huizing035: LDEj 4*Heat 3[5]07:30,621st
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+Heat 1[2]06:48,623rd
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+Heat 1[3]06:49,733rd
NJONjordSjaak Brinks005: HG 4+Heat 2[3]06:49,253rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*Final A [3]03:46,682nd
NJONjordYara Schepen033: LDB 2xFinal A [1]08:21,693rd
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Final A [1]07:13,483rd
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*Semifinal 2[2]03:37,431st
NJONjord/AegirTiki Blom029: DEj 8+Final C [2]03:18,854th
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-Final C [1]03:05,951st
NJONjordBen Terpstra004: HG 2-Time Trial 05:13,444th
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*Time Trial 03:35,662nd
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+Time Trial 03:05,2811th
NJONjord/AegirTiki Blom029: DEj 8+Time Trial 03:17,806th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+Time Trial 03:24,199th
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-Time Trial 03:06,218th
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Final A [4]06:09,834th
NJONjordTiki Blom136: DB 8+Final A [1]06:48,921st
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+Final A [1]06:16,662nd
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final A [4]07:07,074th
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [3]07:30,682nd
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Final A [3]06:49,992nd
NJONjordJelle Algie102: HE 2-Final A [4]07:00,011st
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Heat 1[4]05:59,892nd
NJONjordTiki Blom136: DB 8+Heat 2[4]06:54,592nd
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+Heat 1[2]06:22,122nd
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[1]07:03,982nd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 2[1]07:39,001st
NJONjordSjaak Brinks107: HG 4+Heat 2[1]06:52,311st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJelle Algie104: HE 8+Final A [1]06:10,752nd
NJONjordTiki Blom136: DB 8+Final A [5]07:22,964th
NJONjord 2Sjaak Brinks102: HE 2-Final A [6]07:41,465th
NJONjord 1Jelle Algie102: HE 2-Final A [5]07:04,142nd
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+Final A [2]06:34,295th
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Final B [2]07:21,081st
NJONjord 1Max Bosman105: HG 4-Final A [2]06:53,005th
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [6]07:38,872nd
NJONjordTiki Blom136: DB 8+Heat 1[2]07:18,972nd
NJONjordSjoerd Koopman111: HB 4+Heat 2[1]07:17,677th
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 2[5]07:41,922nd
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+Final B [6]06:38,693rd
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-Final B [6]06:44,033rd
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*Final A [4]07:38,251st
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+Final B [5]07:08,941st
NJONjordYara Schepen033: LDB 2xFinal A [5]08:27,673rd
NJONjordBen Terpstra005: HG 4+Final A [2]06:54,931st
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+Final B [5]07:23,715th
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+Heat 1[7]06:36,495th
NJONjordMax Bosman007: HDev 4-Heat 3[7]06:38,284th
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*Heat 1[2]07:39,311st
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+Heat 2[6]07:07,725th
NJONjordSjoerd Koopman009: HEj 4+Heat 2[3]07:28,025th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMaud van Zagten136: DB 8+Final A [1]07:26,184th
NJONjordJenny Huizing137: LDE 4xFinal A [5]08:01,374th
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+Final B [3]06:33,351st
NJONjord 3Sjaak Brinks102: HE 2-Final A [1]07:37,286th
NJONjord 2Jelle Algie102: HE 2-Final A [5]07:02,723rd
NJONjordMax Simon111: HB 4+Final A [2]07:12,314th
NJONjord/LagaMarnix Meersman119: LHG 4+Final A [4]07:35,953rd
NJONjord 1Vera Slagter153: LDE 1xFinal A [1]08:54,576th
NJONjordYara Schepen140: LDB 1xFinal A [5]09:21,866th
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [3]07:42,364th
NJONjordMax Bosman105: HG 4-Final A [2]06:42,055th
NJONjordMaud van Zagten136: DB 8+Heat 1[2]07:22,522nd
NJONjord 3Sjaak Brinks102: HE 2-Heat 2[4]07:43,183rd
NJONjord 2Jelle Algie102: HE 2-Heat 1[3]07:15,872nd
NJONjordYoshua Harry124: LHB 8+Heat 1[2]06:37,414th
NJONjordMax Simon111: HB 4+Heat 1[4]07:18,032nd
NJONjord 2Nuria Stikvoort153: LDE 1xHeat 2[4]09:08,864th
NJONjord 1Vera Slagter153: LDE 1xHeat 2[2]08:51,683rd
NJONjordYara Schepen140: LDB 1xHeat 2[4]09:08,292nd
NJONjordDolf Rutten106: HGb 4-Heat 2[5]07:05,295th
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 4[2]07:48,201st
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+Final B [4]07:04,923rd
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xFinal A [5]08:29,736th
NJONjord 1Max Bosman007: HDev 4-Final A [4]07:12,545th
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*Final A [1]08:05,702nd
NJONjordYara Schepen033: LDB 2xFinal A [2]09:21,404th
NJONjordMaud van Zagten029: DEj 8+Final A [2]07:37,045th
NJONjord/Laga/AegirMarnix Meersman009: HEj 4+Final B [4]07:43,423rd
NJONjordJelle Algie001: HE 2xFinal A [4]07:33,714th
NJONjordYoshua Harry019: LHEj 8+Heat 3[5]06:56,593rd
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xHeat 2[7]08:05,232nd
NJONjord 1Max Bosman007: HDev 4-Heat 3[4]06:57,971st
NJONjord 2Dolf Rutten007: HDev 4-Heat 1[2]07:11,125th
NJONjordJenny Huizing035: LDEj 4*Heat 3[3]07:57,922nd
NJONjordMaud van Zagten029: DEj 8+Heat 2[2]07:19,262nd
NJONjordMax Simon009: HEj 4+Heat 3[5]07:37,154th
NJONjord/Laga/AegirMarnix Meersman009: HEj 4+Heat 2[5]07:34,793rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Yara Schepen227: LDB 1xFinal A [6]08:46,802nd
NJONjordNiels Boonstra201: HB 1xFinal A [2]07:19,802nd
NJONjord 2Vera Slagter230: LDGb 2xFinal A [3]07:47,605th
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-Final B [3]06:43,005th
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-Final C [5]07:04,933rd
NJONjordYoshua Harry212: LHB 8+Final A [2]06:22,613rd
NJONjordMaud van Zagten220: DB 8+Final A [4]07:29,226th
NJONjord 1Max Bosman206: HGb 4-Final A [5]06:32,251st
NJONjord 2Mirte van Os227: LDB 1xHeat 2[4]09:27,603rd
NJONjord 1Yara Schepen227: LDB 1xHeat 1[2]09:06,381st
NJONjordNiels Boonstra201: HB 1xHeat 3[4]07:45,321st
NJONjord 2Vera Slagter230: LDGb 2xHeat 4[3]08:18,061st
NJONjord 1Jenny Huizing230: LDGb 2xHeat 2[5]08:24,864th
NJONjordYoshua Harry212: LHB 8+Heat 3[5]06:24,781st
NJONjordMax Simon203: HB 8+Heat 1[2]06:43,566th
NJONjordMaud van Zagten220: DB 8+Heat 1[4]07:09,002nd
NJONjord 2Dolf Rutten206: HGb 4-Heat 2[3]06:47,715th
NJONjord 1Max Bosman206: HGb 4-Heat 1[2]06:42,093rd
NJONjord 1Max Bosman104: HDev 4-Final B [5]06:48,401st
NJONjordYoshua Harry107: LHEj 8+Final B [4]06:44,683rd
NJONjordJenny Huizing117: LDEj 4*Final A [2]08:00,341st
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-Semifinal 1[1]07:36,095th
NJONjord 2Dolf Rutten104: HDev 4-Heat 3[4]07:27,415th
NJONjord 1Max Bosman104: HDev 4-Heat 3[5]06:53,853rd
NJONjord/LagaDavid Slotboom101: HEj 4+Heat 2[4]07:43,654th
NJONjordMirte van Os116: LDDev 2xHeat 4[3]09:21,964th
NJONjordYoshua Harry107: LHEj 8+Heat 3[6]06:48,753rd
NJONjordJenny Huizing117: LDEj 4*Heat 2[4]08:08,291st
NJONjordMax Simon102: HEj 8+Heat 3[5]07:05,785th
NJONjordMaud van Zagten112: DEj 8+Heat 2[6]07:34,113rd
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-Repechage 2[6]08:01,786th
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-Repechage 2[2]07:31,913rd
NJONjord 1Sjaak Brinks001: HE 2-Time Trial 06:47,7417th
NJONjord 2 (SB)Jelle Algie001: HE 2-Time Trial 06:23,8112th
NJONjord 2 (SB)Niels Boonstra003: HE 1xTime Trial 06:57,2831st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierFinal A [1]10:27,526th
NJONjordBouke Algie010: HE 2+Final A [3]07:53,143rd
NJONjordMaud van Zagten005: Dames AchtFinal A [4]07:11,704th
NJONjordJenny Huizing006: Lichte Dames VierFinal A [4]07:44,211st
NJONjordNiels Boonstra023: HG 1xFinal A [2]08:03,595th
NJONjordNiels Boonstra023: HG 1xHeat 1[3]07:57,962nd
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierHeat 1[1]06:39,293rd
NJONjordYoshua Harry004: Lichte AchtHeat 2[4]06:38,374th
NJONjordMax Simon003: Jonge AchtHeat 2[4]06:37,764th
NJONjordJenny Huizing006: Lichte Dames VierHeat 3[4]07:39,721st
NJONjordMaud van Zagten005: Dames AchtHeat 3[1]07:01,951st

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+Final A [4]01:48,563rd
NJONjord 4Thijs Ruiken101: HOnerv C4+Final B [5]01:57,766th
NJONjordMaud van Zagten102: DEj 8+Final A [3]07:05,581st
NJONjord 4Thijs Ruiken101: HOnerv C4+Semifinal 2[5]01:56,484th
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+Semifinal 1[3]01:46,861st
NJONjord 1Vera Slagter103: LDEj 4*Final A [6]08:11,373rd
NJONjord 1Philippe Dols104: HErv C4+Final A [3]01:43,901st
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+Quarterfinal 9[3]01:52,581st
NJONjord 9Coen te Riele101: HOnerv C4+Quarterfinal 7[6]01:59,133rd
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+Quarterfinal 6[2]01:54,723rd
NJONjord 5Yoshua Harry101: HOnerv C4+Quarterfinal 2[6]02:04,906th
NJONjord 4Thijs Ruiken101: HOnerv C4+Quarterfinal 1[3]01:57,742nd
NJONjordMaud van Zagten102: DEj 8+Heat 2[2]06:59,541st
NJONjord 5Yoshua Harry101: HOnerv C4+Repechage 10[1]01:57,032nd
NJONjord 3Matt van den Nieuwenhuijzen101: HOnerv C4+Repechage 9[4]02:07,412nd
NJONjord 7Marijn Schuurman101: HOnerv C4+Repechage 8[3]02:20,685th
NJONjord 8Luc Overmeire101: HOnerv C4+Repechage 5[2]02:15,064th
NJONjord 9Coen te Riele101: HOnerv C4+Repechage 4[3]01:54,851st
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+Repechage 1[4]01:52,561st
NJONjord 2Mirte van Os103: LDEj 4*Heat 3[6]08:26,096th
NJONjord/HunzeCarmen Kuenen103: LDEj 4*Heat 3[5]08:19,665th
NJONjord 1Vera Slagter103: LDEj 4*Heat 1[6]08:21,672nd
NJONjord 1Philippe Dols104: HErv C4+Heat 2[6]01:44,571st
NJONjord 2Kaj Huisman104: HErv C4+Heat 1[3]01:49,453rd
NJONjord 9Coen te Riele101: HOnerv C4+Heat 27[6]01:57,192nd
NJONjord 1Matthias van Leeuwen101: HOnerv C4+Heat 20[4]01:49,631st
NJONjord 8Luc Overmeire101: HOnerv C4+Heat 17[1]02:13,365th
NJONjord 2Melle Boersma101: HOnerv C4+Heat 15[6]01:52,072nd
NJONjord 7Marijn Schuurman101: HOnerv C4+Heat 13[4]02:02,113rd
NJONjord 4Thijs Ruiken101: HOnerv C4+Heat 9[6]01:54,301st
NJONjord 5Yoshua Harry101: HOnerv C4+Heat 7[1]02:13,295th
NJONjord 3Matt van den Nieuwenhuijzen101: HOnerv C4+Heat 5[4]02:01,212nd
NJONjord 5Meike Prins001: DOnerv C4+Final B [1]
NJONjord 4Suzanne Knigge001: DOnerv C4+Final A [3]02:02,762nd
NJONjordDoelse de Ruiter025: LDOnerv C4*Final A [7]02:15,905th
NJONjord 4Suzanne Knigge001: DOnerv C4+Semifinal 3[3]01:59,471st
NJONjord 2Veerle Schmitz001: DOnerv C4+Semifinal 2[6]02:07,345th
NJONjord 5Meike Prins001: DOnerv C4+Semifinal 1[3]02:08,814th
NJONjordBas van der Werff003: LEj 8+Final A [4]06:40,412nd
NJONjord 3Eva van der Bent004: DErv C4+Final A [1]02:05,836th
NJONjord 1Evy Heugen004: DErv C4+Final A [6]02:00,453rd
NJONjord 2Sara Kalf004: DErv C4+Final A [3]01:56,721st
NJONjord 1Dielke Giesbers001: DOnerv C4+Quarterfinal 7[5]02:32,526th
NJONjord 4Suzanne Knigge001: DOnerv C4+Quarterfinal 7[4]01:58,801st
NJONjord 5Meike Prins001: DOnerv C4+Quarterfinal 6[3]02:06,671st
NJONjord 2Veerle Schmitz001: DOnerv C4+Quarterfinal 3[4]02:06,842nd
NJONjord 3Leonie van Smoorenburg001: DOnerv C4+Quarterfinal 2[3]02:12,975th
NJONjord 6Jaimie Smits001: DOnerv C4+Quarterfinal 1[3]02:08,393rd
NJONjord 2Sara Kalf004: DErv C4+Heat 3[5]01:57,031st
NJONjord 3Eva van der Bent004: DErv C4+Heat 2[5]02:04,332nd
NJONjord 1Evy Heugen004: DErv C4+Heat 1[1]02:00,482nd
NJONjord 6Jaimie Smits001: DOnerv C4+Heat 24[4]02:12,471st
NJONjord 4Suzanne Knigge001: DOnerv C4+Heat 21[1]02:02,011st
NJONjord 5Meike Prins001: DOnerv C4+Heat 17[3]02:07,071st
NJONjord 3Leonie van Smoorenburg001: DOnerv C4+Heat 12[1]02:15,011st
NJONjord 2Veerle Schmitz001: DOnerv C4+Heat 9[4]02:07,611st
NJONjord 1Dielke Giesbers001: DOnerv C4+Heat 2[6]02:08,071st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordGwyn Bird102: E 4xFinal A [2]06:28,484th
NJONjordFlora den Bieman127: DB 8+Final A [5]06:50,364th
NJONjord/TritonAnna Roseboom126: DB 4+Final A [6]07:45,754th
NJONjordJurjun van der Velde147: G 2+Heat 1[4]07:51,474th
NJONjordMax Mohrmann112: LE 8+Heat 2[2]06:13,183rd
NJONjordGwyn Bird102: E 4xHeat 2[4]06:19,853rd
NJONjord 1Esther Peeters129: LDG 2xHeat 3[3]08:04,544th
NJONjord 2Lauren ter Weele129: LDG 2xHeat 2[1]08:10,314th
NJONjord/Thêta/Nereus/TritonAnna Roseboom127: DB 8+Heat 2[5]07:06,964th
NJONjordFlora den Bieman127: DB 8+Heat 2[4]06:57,222nd
NJONjord/TritonAnna Roseboom126: DB 4+Heat 2[5]07:51,273rd
NJONjord 1Wieneke van Vollenhoven130: LDB 1xHeat 1[5]08:33,923rd
NJONjordThijs Tas105: G 4+Heat 1[5]06:53,584th
NJONjordSipke Castelein108: B 4+Heat 1[4]07:16,735th
NJONjordGwyn Bird003: B 2xFinal A [5]07:13,454th
NJONjord 2Wieneke van Vollenhoven028: LDB 2xFinal A [6]07:56,123rd
NJONjord 1Esther Peeters028: LDB 2xFinal A [4]07:53,462nd
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+Final A [4]06:13,246th
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+Final A [5]07:49,244th
NJONjordGwyn Bird003: B 2xHeat 1[4]07:19,102nd
NJONjord 2Wieneke van Vollenhoven028: LDB 2xHeat 1[4]08:24,013rd
NJONjord 1Esther Peeters028: LDB 2xHeat 1[6]08:18,721st
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+Heat 2[3]06:19,001st
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+Heat 2[5]06:09,934th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Heat 1[3]07:22,805th
NJONjord 1Lauren ter Weele025: LDG 1xHeat 1[4]09:04,416th
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+Heat 2[2]08:02,262nd
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+Heat 1[6]07:13,966th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer138: MFm 8+Final A [2]05:59,555th
NJONjordMax Mohrmann137: LMFm 8+Final A [6]06:06,516th
NJONjord/TritonAnna Roseboom048: WFm 4+Final A [3]07:38,374th
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+Final A [3]05:40,771st
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+Heat 1[1]05:43,811st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+Final B [2]03:02,541st
NJONjord 1Lauren ter Weele028: LDB 2xFinal B [4]08:06,292nd
NJONjord 2Esther Peeters028: LDB 2xFinal B [2]07:57,951st
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+Semifinal 1[2]03:01,672nd
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+Final C [4]02:50,981st
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Final C [3]03:21,214th
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+Final C [1]03:44,782nd
NJONjordMax Bosman003: B 2xFinal A [4]07:19,563rd
NJONjord 1Lauren ter Weele028: LDB 2xHeat 3[4]08:21,502nd
NJONjord 2Esther Peeters028: LDB 2xHeat 2[2]08:01,282nd
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+Time Trial 03:00,224th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+Time Trial 02:56,727th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Time Trial 03:20,056th
NJONjord/TritonAnna Roseboom022: DEj 4+Time Trial 03:47,808th
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+Time Trial 03:21,679th
NJONjordFlora den Bieman130: DB 8+Final B [2]07:01,562nd
NJONjord/TritonAnna Roseboom129: DB 4+Final B [3]07:44,941st
NJONjordSipke Castelein109: B 4+Heat 2[2]07:14,244th
NJONjordMax Bosman107: G 2xHeat 1[4]07:28,883rd
NJONjordFlora den Bieman130: DB 8+Heat 1[3]07:07,393rd
NJONjord/TritonAnna Roseboom129: DB 4+Heat 2[1]07:44,422nd
NJONjord 1Esther Peeters133: LDG 2xHeat 3[3]08:06,163rd
NJONjord 2Lauren ter Weele134: LDB 1xHeat 3[1]09:10,474th
NJONjord 1Wieneke van Vollenhoven134: LDB 1xHeat 1[4]09:16,803rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Jasper Hoffstedde103: E 8+Final A [5]05:39,852nd
NJONjord/SkøllAnna Roseboom126: DB 4+Final A [1]07:41,505th
NJONjordMax Mohrmann118: LB 8+Final A [5]06:01,841st
NJONjord 2Koen Keijzer103: E 8+Heat 2[5]05:43,244th
NJONjord 1Jasper Hoffstedde103: E 8+Heat 1[2]05:23,921st
NJONjord/VidarFlora den Bieman127: DB 8+Heat 1[4]06:47,133rd
NJONjord/SkøllAnna Roseboom126: DB 4+Heat 1[3]07:41,073rd
NJONjordMax Mohrmann118: LB 8+Heat 1[2]06:10,361st
NJONjordSjoerd Koopman108: B 4+Heat 3[2]07:02,365th
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+Final A [6]06:03,043rd
NJONjordEsther Peeters028: LDB 2xFinal A [2]08:07,106th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+Final A [2]05:55,845th
NJONjordJasper Hoffstedde206: G 4+Final A [2]06:22,891st
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Final A [2]06:19,385th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Final B [6]06:46,933rd
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+Final B [3]07:40,581st
NJONjordMax Mohrmann016: LEj 8+Heat 2[6]06:11,842nd
NJONjordEsther Peeters028: LDB 2xHeat 2[3]08:04,222nd
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+Heat 2[3]06:00,752nd
NJONjordJasper Hoffstedde206: G 4+Heat 1[3]06:34,201st
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Heat 2[1]06:31,282nd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Heat 1[4]07:02,115th
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+Heat 1[3]07:57,554th
NJONjordSjoerd Koopman006: Ej 4+Heat 3[4]07:23,956th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJasper Hoffstedde104: E 8+Final A [6]05:50,301st
NJONjord/ProteusFlora den Bieman130: DB 8+Final A [2]07:27,655th
NJONjordKoen Keijzer110: B 8+Final A [5]06:20,151st
NJONjordBram den Dekker120: LB 8+Final B [6]06:29,612nd
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+Final B [6]07:07,403rd
NJONjordJasper Hoffstedde104: E 8+Heat 2[6]05:50,422nd
NJONjord/ProteusFlora den Bieman130: DB 8+Heat 2[5]07:04,043rd
NJONjordKoen Keijzer110: B 8+Heat 2[3]05:59,531st
NJONjordBram den Dekker120: LB 8+Heat 1[5]06:18,815th
NJONjord 2Yorick Verduin106: G 4+Heat 1[3]07:06,114th
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+Heat 2[7]07:12,035th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+Final B [6]05:58,171st
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Final A [8]06:14,994th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Final A [3]06:47,565th
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+Final A [4]07:53,026th
NJONjordBram den Dekker016: LEj 8+Heat 1[5]06:20,075th
NJONjordMax Bosman003: B 2xHeat 2[5]07:10,324th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+Heat 1[4]05:59,054th
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Heat 1[4]06:20,072nd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Heat 2[5]06:50,763rd
NJONjordSjoerd Koopman006: Ej 4+Heat 1[6]07:22,904th
NJONjord/SkøllAnna Roseboom022: DEj 4+Heat 2[8]07:43,362nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLisanne den Toom131: LDB 4*Final B [5]08:41,233rd
NJONjordKoen Keijzer109: B 8+Final A [8]06:52,063rd
NJONjordBram den Dekker118: LB 8+Final A [8]07:15,833rd
NJONjordYorick Verduin105: G 4+Final A [8]07:49,805th
NJONjord/TritonFlora den Bieman127: DB 8+Heat 1[7]07:47,684th
NJONjordLisanne den Toom131: LDB 4*Heat 1[7]08:30,695th
NJONjordKoen Keijzer109: B 8+Heat 1[7]06:42,763rd
NJONjordNiels Boonstra107: B 1xHeat 2[7]08:33,195th
NJONjordBram den Dekker118: LB 8+Heat 2[6]07:05,223rd
NJONjordJoris Witstok108: B 4+Heat 2[6]08:21,505th
NJONjordYorick Verduin105: G 4+Heat 2[6]07:52,683rd
NJONjordBram den Dekker016: LEj 8+Final B [5]07:18,771st
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+Final A [3]07:02,764th
NJONjordLisanne den Toom027: LDEj 4*Final B [2]09:25,786th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Final B [3]08:25,805th
NJONjord 1Jasper Hoffstedde050: G 4+Final A [5]07:15,891st
NJONjordBram den Dekker016: LEj 8+Heat 2[6]07:10,353rd
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+Heat 1[4]06:49,822nd
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Heat 3[1]07:17,315th
NJONjordNiels Boonstra001: G 1xHeat 1[4]09:10,105th
NJONjordLisanne den Toom027: LDEj 4*Heat 1[5]08:57,954th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Heat 3[6]07:52,724th
NJONjord 2Yorick Verduin050: G 4+Heat 2[3]07:45,724th
NJONjord 1Jasper Hoffstedde050: G 4+Heat 1[4]07:22,571st
NJONjordCasper Zwier006: Ej 4+Heat 2[4]08:09,795th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJasper Hoffstedde201: E 8+Final A [5]05:44,441st
NJONjordHidde Seckel208: B 4+Heat 1[5]07:06,145th
NJONjordBram den Dekker215: LB 8+Heat 3[2]06:22,093rd
NJONjordEsther Peeters227: LDB 4*Heat 1[4]07:53,674th
NJONjordKoen Keijzer207: B 8+Heat 1[4]06:18,834th
NJONjordFlora den Bieman223: DB 8+Heat 2[5]07:12,364th
NJONjordJelle Algie104: Dev 4-Final A [5]06:18,472nd
NJONjordHidde Seckel107: Ej 4+Final B [6]07:08,624th
NJONjordBram den Dekker113: LEj 8+Final A [3]06:20,293rd
NJONjordKoen Keijzer106: Ej 8+Final B [5]06:07,041st
NJONjord 2Yorick Verduin131: G 4+Final A [1]07:08,086th
NJONjord 1Jasper Hoffstedde131: G 4+Final A [3]06:34,801st
NJONjordJelle Algie104: Dev 4-Heat 2[6]06:28,581st
NJONjordHidde Seckel107: Ej 4+Heat 2[6]07:03,733rd
NJONjordBram den Dekker113: LEj 8+Heat 1[2]06:34,391st
NJONjordEsther Peeters125: LDEj 4*Heat 1[4]08:03,015th
NJONjordKoen Keijzer106: Ej 8+Heat 2[3]06:23,125th
NJONjordFlora den Bieman120: DEj 8+Heat 2[3]07:18,175th
NJONjord 1Jasper Hoffstedde131: G 4+Heat 2[2]06:47,311st
NJONjord 2Yorick Verduin131: G 4+Heat 1[3]07:02,213rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierFinal A [6]10:15,603rd
NJONjordKoen Keijzer003: Jonge AchtFinal A [5]06:20,084th
NJONjordJanneke Simon005: Dames AchtFinal A [5]07:15,294th
NJONjordBram den Dekker004: Lichte AchtFinal A [5]06:33,933rd
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+Final A [2]07:26,826th
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+Final A [4]06:53,151st
NJONjord/TritonEsther Peeters006: Lichte Dames VierFinal A [1]08:07,016th
NJONjordSuzanne Jonker042: Jonge Dames VierFinal A [5]08:13,646th
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierHeat 1[3]06:41,162nd
NJONjordBram den Dekker004: Lichte AchtHeat 3[4]06:28,802nd
NJONjordEamon Power022: G 2-Heat 2[5]07:49,284th
NJONjordKoen Keijzer003: Jonge AchtHeat 1[4]06:21,532nd
NJONjordSjoerd Koopman040: Jonge VierHeat 2[5]07:44,976th
NJONjord/TritonEsther Peeters006: Lichte Dames VierHeat 1[4]07:59,302nd
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+Heat 1[5]07:20,812nd
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+Heat 1[4]07:04,811st
NJONjordJanneke Simon005: Dames AchtHeat 2[6]07:15,181st
NJONjordSuzanne Jonker042: Jonge Dames VierHeat 1[5]08:06,962nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+Final A [4]06:38,071st
NJONjordFloris Duvekot162: N 2+Final A [1]07:50,551st
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+Heat 1[5]06:40,191st
NJONjordEwoud de Haan107: N 4-Heat 1[3]06:45,964th
NJONjord 1Rafaël van Hees106: O 4+Heat 3[1]06:41,003rd
NJONjord 3Max Bosman106: O 4+Heat 2[5]06:50,574th
NJONjord 2Jurgen Elenbaas106: O 4+Heat 1[6]06:41,043rd
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+Final A [5]05:57,373rd
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Final A [4]06:33,111st
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Final A [4]06:34,113rd
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+Heat 2[4]05:57,932nd
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Heat 2[4]06:33,931st
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Heat 3[2]06:42,951st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+Final A [4]06:38,472nd
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+Final A [4]06:01,971st
NJONjord 1Rafaël van Hees106: O 4+Final A [3]06:42,313rd
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+Heat 2[2]06:45,911st
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+Heat 2[5]06:07,921st
NJONjord 2Jurgen Elenbaas106: O 4+Heat 2[5]06:46,854th
NJONjord 1Rafaël van Hees106: O 4+Heat 1[3]06:45,311st
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+Final A [2]06:03,594th
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Final A [6]06:33,451st
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Final A [2]06:34,642nd
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+Heat 2[4]05:58,653rd
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Heat 1[2]06:38,711st
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Heat 1[4]06:42,612nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+Final C [2]
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Final A [2]
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Final A [3]07:10,413rd
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Semifinal 1[3]
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+Time Trial 02:58,185th
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Time Trial 03:16,701st
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Time Trial 06:55,283rd
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+Final A [3]05:51,041st
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+Final A [3]06:57,632nd
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+Final B [4]06:12,601st
NJONjord 2Rafaël van Hees106: O 4+Final A [2]06:51,943rd
NJONjord 1Jurgen Elenbaas106: O 4+Final A [1]06:50,312nd
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+Heat 1[2]06:44,451st
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+Heat 3[4]06:11,353rd
NJONjord 2Rafaël van Hees106: O 4+Heat 2[2]06:48,451st
NJONjord 1Jurgen Elenbaas106: O 4+Heat 1[2]06:50,692nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFemke van Veen134: WFm 8+Final A [5]07:03,374th
NJONjordPeter Gründer131: M 8+Heat 2[5]06:15,115th
NJONjordRafaël van Hees029: M 4+Final A [1]07:17,496th
NJONjordPeter Gründer046: M 8+Heat 2[3]05:54,623rd
NJONjordRafaël van Hees029: M 4+Heat 1[3]06:45,903rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+Final A [2]05:51,913rd
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+Final A [2]06:56,653rd
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+Final A [2]06:04,083rd
NJONjordEva van der Bent135: DB 4+Final A [4]07:41,321st
NJONjordRafaël van Hees106: O 4+Final A [6]06:44,343rd
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+Heat 1[3]05:52,273rd
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+Heat 1[2]06:46,453rd
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+Heat 1[1]06:05,323rd
NJONjordEva van der Bent135: DB 4+Heat 1[5]07:44,591st
NJONjordRafaël van Hees106: O 4+Heat 2[2]06:48,593rd
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+Final B [1]06:03,341st
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Final B [4]06:34,332nd
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Final A [1]06:39,361st
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Final A [3]06:49,032nd
NJONjordPeter Gründer002: SA 4-Heat 2[4]06:09,964th
NJONjordGuy-Laurent Verbon004: O 2-Heat 2[5]07:35,705th
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Heat 1[3]06:47,911st
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+Heat 1[6]06:10,053rd
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Heat 2[2]06:50,341st
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Heat 2[6]06:35,714th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+Final A [5]07:26,712nd
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+Final A [3]06:39,774th
NJONjordPeter Gründer200: SA 8+Final A [6]03:41,662nd
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Final A [2]06:53,745th
NJONjordJurgen Elenbaas106: O 4+Final A [3]07:02,681st
NJONjordPeter Gründer200: SA 8+Semifinal 2[5]03:45,231st
NJONjordFemke van Veen136: DB 8+Heat 2[5]07:03,441st
NJONjordEwoud de Haan112: B 8+Heat 1[3]06:29,272nd
NJONjordSven Brinkman124: LB 8+Heat 3[6]06:37,292nd
NJONjordBouke Algie107: N 4-Heat 1[2]06:57,375th
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+Final A [2]06:32,535th
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+Final A [5]06:21,913rd
NJONjord 1Wouter Gelling007: Dev 4-Final A [4]06:37,114th
NJONjord 2Bouke Algie007: Dev 4-Final B [6]06:49,166th
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Final A [2]06:44,641st
NJONjordSjoerd de Vreeze004: O 2-Final A [5]07:26,535th
NJONjordJurgen Elenbaas006: N 4+Final A [6]06:49,232nd
NJONjordSven Brinkman016: LEj 8+Heat 2[5]06:25,612nd
NJONjordEwoud de Haan008: Ej 8+Heat 3[6]06:15,341st
NJONjord 2Bouke Algie007: Dev 4-Heat 2[4]06:51,654th
NJONjord 1Wouter Gelling007: Dev 4-Heat 1[7]06:25,681st
NJONjordFemke van Veen024: DEj 8+Heat 1[4]06:54,021st
NJONjordSjoerd de Vreeze004: O 2-Heat 1[5]07:29,072nd
NJONjordJurgen Elenbaas006: N 4+Heat 3[4]07:02,462nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+Final A [3]
NJONjordJurgen Elenbaas106: O 4+Final A [5]
NJONjord 2Bouke Algie251: Dev 4-Semifinal 1[7]
NJONjordJurgen Elenbaas006: N 4+Final A [5]08:23,573rd
NJONjordJurgen Elenbaas006: N 4+Heat 1[6]07:40,071st
NJONjordSven Brinkman254: LEj 8+Time Trial 06:44,3410th
NJONjord 2Bouke Algie251: Dev 4-Time Trial 06:57,039th
NJONjordEwoud de Haan252: Ej 8+Time Trial 06:23,378th
NJONjordFemke van Veen256: DEj 8+Time Trial 07:03,804th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJasper Hoffstedde010: SA 2+Final A [4]08:23,552nd
NJONjord 2Niels Boonstra020: O 4+Final A [1]07:42,904th
NJONjordEwoud de Haan002: Jonge AchtFinal A [6]06:56,545th
NJONjordFemke van Veen004: Dames AchtFinal A [4]07:36,872nd
NJONjord 2Niels Boonstra020: O 4+Heat 2[2]07:01,103rd
NJONjord 1Sjaak Brinks020: O 4+Heat 1[2]07:03,434th
NJONjordEwoud de Haan002: Jonge AchtHeat 2[2]06:22,122nd
NJONjordAnnette Zeilstra042: DB 4+Heat 2[1]08:00,304th
NJONjordBouke Algie030: N 2-Heat 1[1]07:36,254th
NJONjordFemke van Veen004: Dames AchtHeat 3[2]06:45,961st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordVera Verburg005: Lichte Dames VierFinal A [4]07:57,274th
NJONjordDoris Maat004: Dames AchtFinal A [4]06:47,602nd
NJONjordMilan Pastoors003: Lichte AchtHeat 2[5]06:47,355th
NJONjordDoris Maat004: Dames AchtHeat 3[3]07:10,211st
NJONjordVera Verburg005: Lichte Dames VierHeat 1[2]07:55,861st
NJONjordYorick Verduin002: Jonge AchtHeat 3[4]06:32,694th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Ida van Dorp132: DO 4+Final A [6]07:29,174th
NJONjordMees de Smet125: LB 8+Final A [4]06:11,991st
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert137: DB 4+Final A [6]07:56,596th
NJONjord 3Veerle van Velze142: LDB 1xFinal A [6]09:12,585th
NJONjord 4Manon Bos142: LDB 1xFinal A [4]09:02,554th
NJONjord 1Janette van der Linden142: LDB 1xFinal A [2]08:52,982nd
NJONjordSteph Radford135: DN 2xFinal A [7]07:47,373rd
NJONjordLinda van Bijsterveldt133: DN 4-Final A [4]07:20,402nd
NJONjord 1Ida van Dorp132: DO 4+Heat 2[6]07:41,032nd
NJONjordWouter Gelling104: SA 8+Heat 2[2]06:12,664th
NJONjord/PelargosSteph Radford138: DB 8+Heat 1[5]07:21,614th
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert137: DB 4+Heat 1[3]07:56,282nd
NJONjord 1Janette van der Linden142: LDB 1xHeat 2[5]08:59,993rd
NJONjord 3Veerle van Velze142: LDB 1xHeat 1[3]09:04,992nd
NJONjord 4Manon Bos142: LDB 1xHeat 1[4]08:54,991st
NJONjordMatthijs Bouthoorn112: B 4+Heat 3[6]07:02,104th
NJONjordLinda van Bijsterveldt133: DN 4-Heat 1[3]07:28,751st
NJONjordSteph Radford135: DN 2xHeat 2[4]07:54,013rd
NJONjordManon Bos061: LDEj 4*Final A [5]07:23,731st
NJONjord 1Mees de Smet014: LEj 8+Final A [2]06:05,344th
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Final B [4]06:45,661st
NJONjord 1Ida van Dorp019: DN 4+Final A [5]07:33,662nd
NJONjord 2Janette van der Linden023: LDN 1xHeat 1[5]08:45,464th
NJONjord 1Mees de Smet014: LEj 8+Heat 2[2]06:15,033rd
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Heat 1[6]06:53,834th
NJONjord 1Ida van Dorp019: DN 4+Heat 2[3]07:43,881st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLinda van Bijsterveldt136: WFm 8+Final A [5]06:27,031st
NJONjordWillemijn Sneep134: LWFm 4*Final A [2]07:17,001st

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Veerle van Velze142: LDEj 2xFinal A [5]08:07,395th
NJONjord 2Manon Bos142: LDEj 2xFinal A [2]08:03,693rd
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+Final B [3]07:41,771st
NJONjordMees de Smet124: LB 8+Final A [2]06:22,983rd
NJONjordWillemijn Sneep141: LDN 1xFinal A [2]08:26,795th
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+Final A [1]06:59,903rd
NJONjord 2Manon Bos142: LDEj 2xHeat 2[1]07:59,922nd
NJONjord 1Veerle van Velze142: LDEj 2xHeat 1[1]08:01,452nd
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+Heat 2[2]07:55,914th
NJONjordWillemijn Sneep141: LDN 1xHeat 2[4]08:32,262nd
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+Heat 2[4]06:56,443rd
NJONjordWillemijn Sneep089: LDB 1xFinal A [1]08:31,271st
NJONjordManon Bos024: LDEj 4*Final A [3]07:29,832nd
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+Final A [2]07:45,075th
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+Final A [1]06:21,866th
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Final A [5]06:44,641st
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+Heat 1[4]06:22,482nd
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+Heat 2[2]06:56,463rd
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+Heat 2[4]07:37,272nd
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Heat 2[1]06:50,942nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Willemijn Sneep156: LDEj 2xFinal A [4]08:27,931st
NJONjord 2Veerle van Velze156: LDEj 2xFinal B [5]08:58,221st
NJONjordLinda van Bijsterveldt129: DSA 8+Final A [5]06:56,963rd
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert137: DB 4+Final A [2]08:04,415th
NJONjordMees de Smet125: LB 8+Final A [4]06:21,903rd
NJONjordManon Bos142: LDB 1xFinal A [6]09:09,375th
NJONjord 2Veerle van Velze156: LDEj 2xHeat 2[3]08:22,654th
NJONjord 1Willemijn Sneep156: LDEj 2xHeat 2[5]08:05,921st
NJONjordLinda van Bijsterveldt129: DSA 8+Heat 2[3]06:46,701st
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert137: DB 4+Heat 2[3]07:48,173rd
NJONjordMees de Smet125: LB 8+Heat 2[6]06:18,021st
NJONjordManon Bos142: LDB 1xHeat 1[4]08:49,312nd
NJONjordMatthijs Bouthoorn107: O 4+Heat 1[5]07:00,644th
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+Final B [5]06:30,584th
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+Final B [4]06:16,764th
NJONjordWillemijn Sneep085: LDEj 4*Final A [5]07:27,152nd
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Final A [3]06:31,151st
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+Heat 1[4]06:25,003rd
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+Heat 1[6]06:31,343rd
NJONjord 1Manon Bos023: LDN 1xHeat 2[5]10:03,304th
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Heat 1[4]07:19,972nd
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+Heat 1[6]08:30,143rd
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+Heat 1[3]07:36,474th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLinda van Bijsterveldt129: DSA 8+Final A [6]06:39,092nd
NJONjordMees de Smet124: LB 8+Final A [4]06:11,803rd
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+Final A [2]07:58,025th
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+Final A [5]07:08,182nd
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4*Final A [7]07:27,131st
NJONjordBouke Algie104: SA 8+Heat 2[3]06:08,324th
NJONjordMees de Smet124: LB 8+Heat 1[3]06:15,271st
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+Heat 2[5]07:54,913rd
NJONjord 1Veerle van Velze141: LDN 1xHeat 2[4]08:51,135th
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+Final A [3]06:13,963rd
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+Final B [6]06:08,152nd
NJONjord 1Manon Bos142: LDEj 2xFinal A [6]08:06,254th
NJONjord 2Willemijn Sneep142: LDEj 2xFinal A [5]08:06,033rd
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Final A [6]06:43,381st
NJONjord 1Veerle van Velze063: LDB 1xFinal A [5]08:56,515th
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+Final A [5]08:03,696th
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+Final A [6]07:03,285th
NJONjordMees de Smet014: LEj 8+Heat 1[7]06:16,881st
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+Heat 2[5]06:09,164th
NJONjord 1Manon Bos142: LDEj 2xHeat 1[6]08:05,472nd
NJONjord 2Willemijn Sneep142: LDEj 2xHeat 1[2]08:00,181st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Heat 1[5]06:48,882nd
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+Heat 3[7]07:55,371st
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+Heat 1[4]07:08,662nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4*Final A [2]03:47,981st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Final A [2]03:23,241st
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+Final A [2]08:03,612nd
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Semifinal 2[2]03:30,811st
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4*Semifinal 1[3]03:52,541st
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert019: DN 4+Heat 2[2]08:11,011st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Quarterfinal 3[3]03:27,271st
NJONjordMandy van der Walle067: LDN 1xHeat 2[1]09:13,124th
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Time Trial 03:21,752nd
NJONjordVictor Vandersmissen014: LEj 8+Time Trial 03:12,3711th
NJONjordWillemijn Sneep024: LDEj 4*Time Trial 03:49,011st
NJONjordBouke Algie007: Ej 8+Time Trial 03:09,5511th
NJONjordMatthijs Bouthoorn005: N 4+Heat 1[2]07:12,163rd
NJONjord 1Willemijn Sneep142: LDEj 2xFinal A [4]08:03,963rd
NJONjord 2Veerle van Velze142: LDEj 2xFinal B [3]08:15,931st
NJONjordLinda van Bijsterveldt137: DB 8+Final A [2]06:46,041st
NJONjord 1Mandy van der Walle187: LDB 1xFinal B [1]09:08,733rd
NJONjordVictor Vandersmissen124: LB 8+Final A [2]06:25,113rd
NJONjordMatthijs Bouthoorn111: B 4+Final A [1]07:04,012nd
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+Final A [2]07:42,723rd
NJONjordBouke Algie112: B 8+Final A [3]06:06,291st
NJONjord 2Veerle van Velze142: LDEj 2xHeat 2[3]08:04,622nd
NJONjord 1Willemijn Sneep142: LDEj 2xHeat 1[2]08:00,492nd
NJONjordLinda van Bijsterveldt137: DB 8+Heat 3[1]06:41,881st
NJONjord 1Mandy van der Walle187: LDB 1xHeat 1[4]08:47,654th
NJONjordVictor Vandersmissen124: LB 8+Heat 3[1]06:15,291st
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert136: DB 4+Heat 2[2]07:44,061st
NJONjordBouke Algie112: B 8+Heat 1[4]06:10,761st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordVictor Vandersmissen102: LB 8+Heat 3[2]06:52,351st
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert108: DN 4+Heat 2[3]08:19,132nd
NJONjord 2Willemijn Sneep123: LDEj 2xHeat 2[3]08:26,851st
NJONjord 1Mandy van der Walle123: LDEj 2xHeat 1[2]08:39,162nd
NJONjordBouke Algie101: B 8+Heat 1[3]06:21,151st
NJONjordLinda van Bijsterveldt103: DB 8+Heat 2[1]07:02,631st
NJONjordVictor Vandersmissen002: LEj 8+Final A [1]07:51,236th
NJONjordWillemijn Sneep020: LDEj 4*Final A [3]09:05,151st
NJONjordMatthijs Bouthoorn008: B 4+Final A [3]08:42,374th
NJONjordVictor Vandersmissen002: LEj 8+Heat 3[1]07:11,942nd
NJONjordWillemijn Sneep020: LDEj 4*Heat 2[5]08:20,321st
NJONjordBouke Algie001: Ej 8+Heat 3[4]06:41,113rd
NJONjordLinda van Bijsterveldt003: DEj 8+Heat 2[3]07:30,193rd
NJONjordEsmeralda Harris-Mostert010: DB 4+Heat 2[3]08:39,914th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBouke Algie002: Jonge AchtFinal A [1]06:17,823rd
NJONjordVictor Vandersmissen003: Lichte AchtFinal A [5]06:25,776th
NJONjordIda van Dorp004: Dames AchtFinal A [6]06:49,342nd
NJONjordVeerle van Velze060: LDEj 4*Final A [3]07:38,251st
NJONjordMatthijs Bouthoorn050: B 4+Final A [5]07:22,053rd
NJONjordVictor Vandersmissen003: Lichte AchtHeat 3[3]06:37,621st
NJONjordIda van Dorp004: Dames AchtHeat 2[1]07:08,183rd
NJONjordBouke Algie002: Jonge AchtHeat 1[1]06:27,732nd
NJONjordMarijke Veerman054: DB 4+Heat 2[2]08:28,435th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/NjordPeter Tjeerdsma115: LM 2xHeat 2[1]06:44,144th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSebastiaan van Kints118: LO 1xFinal A [6]07:58,304th
NJONjordSebastiaan van Kints118: LO 1xHeat 1[5]08:06,202nd
NJONjordSebastiaan van Kints018: LN 1xFinal A [3]08:05,101st
NJONjordSebastiaan van Kints018: LN 1xHeat 4[4]08:07,431st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Tristan Christen112: B 4+Final A [6]06:57,013rd
NJONjordBavo Croiset113: B 8+Heat 2[4]06:31,835th
NJONjord 2Anne Wiebe Hoekstra112: B 4+Heat 2[7]07:17,394th
NJONjord 1Tristan Christen112: B 4+Heat 2[4]07:11,802nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBavo Croiset113: B 8+Heat 1[6]07:01,604th
NJONjordBavo Croiset007: Ej 8+Heat 3[3]08:00,974th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBavo Croiset112: B 8+Final B [6]06:50,613rd
NJONjordBavo Croiset112: B 8+Heat 2[7]07:06,305th
NJONjordBavo Croiset011: Ej 8+Heat 3[6]07:22,965th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBavo Croiset007: Ej 8+Heat 3[4]06:34,145th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBavo Croiset113: B 8+Heat 406:28,164th
NJONjordBavo Croiset007: Ej 8+Heat 206:12,263rd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFelix van Enst013: Ej 8+Time Trial 17:22,2810th