Liesbeth van den Eerenbeemt

134 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC/Maas/EemFloris Wassing103: HE 4xFinal A [5]06:18,153rd
ARCARC/RIC/HoopLiza Lausberg152: M16 4xFinal A [6]07:29,392nd
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xFinal A [4]07:10,431st
ARCARCThijs Mulder121: LHB 1xHeat 4[8]08:27,223rd
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xHeat 3[6]07:42,811st
ARCARC/Neptunus/MaasDiederick Stuijfzand043: J16 4xFinal A [8]06:33,961st
ARCARC/HoopLiza Lausberg044: M16 2xFinal A [1]08:03,476th
ARCARCGertjan Bruins042: J16 1xFinal [7]07:45,604th
ARCARC/HoopLiza Lausberg044: M16 2xHeat 1[2]08:10,543rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop/RIC/ARCNora Kaper152: M16 4xFinal A [3]07:35,276th
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xFinal A [4]07:02,963rd
ARCARCThijs Mulder121: LHB 1xFinal A [8]07:48,546th
ARCARC/EemPim Kloet143: J18 2xFinal B [3]06:51,141st
HOOHoop/RIC/ARCNora Kaper152: M16 4xHeat 2[8]07:27,723rd
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xSemifinal 1[4]07:07,272nd
ARCARCThijs Mulder121: LHB 1xHeat 3[3]07:42,512nd
ARCARC/EemPim Kloet143: J18 2xHeat 2[7]06:54,203rd
ARCARC/Maas/NeptunusMaarten Veninga043: J16 4xFinal A [5]06:34,992nd
ARCARC/HoopLiza Lausberg044: M16 2xFinal A [8]08:07,977th
ARCARC/Maas/EemPim Kloet038: J18 4xFinal A [6]06:21,022nd
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xHeat 2[3]07:26,563rd
ARCARC/Maas/NeptunusMaarten Veninga043: J16 4xRace For Lanes [2]06:45,581st
ARCARC/HoopLiza Lausberg044: M16 2xHeat 1[8]08:10,554th
ARCARC/Maas/EemPim Kloet038: J18 4xRace For Lanes [5]06:21,623rd
ARCARCThijs Mulder013: LHG 1xHeat 2[2]08:48,636th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARCNora Kaper151: M16 1xFinal [2]08:52,948th
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xFinal A [4]07:08,763rd
ARCARC 1Pim Kloet121: LHB 1xFinal A [4]07:29,081st
ARCARC 2Thijs Mulder121: LHB 1xFinal B [3]07:48,796th
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xTime Trial 06:22,592nd
ARCARC 2Thijs Mulder121: LHB 1xTime Trial 06:54,868th
ARCARC 1Pim Kloet121: LHB 1xTime Trial 06:40,551st
ARCARC/Neptunus/HunzeTijn Lubbert043: J16 4xFinal A [5]06:23,441st
ARCARCGertjan Bruins042: J16 1xFinal [1]09:07,7835th
ARCARCPim Kloet036: J18 1xFinal [1]07:14,051st
ARCARCThijs Mulder013: LHG 1xHeat 1[3]07:45,894th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARCThijs Mulder121: LHB 1xFinal B [4]08:30,074th
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xFinal A [5]07:29,271st
ARCARCNora Kaper151: M16 1xFinal [6]09:33,287th
ARCARCThijs Mulder121: LHB 1xHeat 1[5]09:02,715th
ARCARCGertjan Bruins148: J16 2xHeat 2[1]08:10,191st
ARCARC/Hunze/NeptunusMaarten Veninga043: J16 4xFinal A [3]07:01,371st
ARCARCThijs Mulder013: LHG 1xFinal B [2]08:13,886th
ARCARC/WetterwilleVera Meijerhof044: M16 2xFinal A [2]08:08,024th
ARCARC 2Gertjan Bruins042: J16 1xFinal [4]08:29,1818th
ARCARC 1Wouter Breedveld042: J16 1xFinal [8]07:59,516th
ARCARCPim Kloet036: J18 1xFinal [5]07:38,882nd
ARCARCThijs Mulder013: LHG 1xHeat 1[4]08:04,985th
ARCARC/WetterwilleVera Meijerhof044: M16 2xHeat 2[3]08:12,883rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC 1Wouter Breedveld017: J16 1xFinal A [6]08:24,156th
ARCARC 2Gertjan Bruins017: J16 1xFinal A [3]08:21,905th
ARCARCNora Kaper020: M16 1xFinal B [6]09:54,225th
ARCARCThijs Mulder210: LHB 1xHeat 4[2]08:32,372nd
ARCARC 1Wouter Breedveld017: J16 1xSemifinal 2[3]08:29,613rd
ARCARC 2Gertjan Bruins017: J16 1xSemifinal 2[1]08:22,912nd
ARCARCNora Kaper020: M16 1xSemifinal 1[6]10:05,996th
ARCARC 2Gertjan Bruins017: J16 1xQuarterfinal 3[3]08:41,631st
ARCARC 1Wouter Breedveld017: J16 1xQuarterfinal 1[3]08:43,182nd
ARCARCPim Kloet016: J18 1xQuarterfinal 2[3]08:21,446th
ARCARCNora Kaper020: M16 1xQuarterfinal 1[2]09:16,573rd
ARCARC 1Wouter Breedveld017: J16 1xTime Trial 07:33,918th
ARCARC 2Gertjan Bruins017: J16 1xTime Trial 07:31,003rd
ARCARCPim Kloet016: J18 1xTime Trial 07:11,607th
ARCARCNora Kaper020: M16 1xTime Trial 08:56,9816th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NEPNeptunus/Hunze/Wetterwille/ARCEva Griep152: M16 4xFinal A [2]08:32,256th
ARCARCWouter Breedveld143: J18 2xFinal A [8]08:47,506th
ARCARCNora Kaper151: M16 1xFinal 3[6]09:53,434th
ARCARCWouter Breedveld143: J18 2xHeat 2[6]07:25,133rd
WETWetterwille/ARCNora Kaper044: M16 2xFinal A [2]09:02,686th
ARCARCWouter Breedveld042: J16 1xFinal 2[4]08:07,105th
ARCARC 2Thijs Mulder036: J18 1xFinal 4[2]08:02,575th
ARCARC 1Pim Kloet036: J18 1xFinal 4[4]07:56,483rd
WETWetterwille/ARCNora Kaper044: M16 2xHeat 1[1]08:21,633rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
JASJason/Willem III/ARC/HertogJulius van Hulst128: JM 4xFinal A [1]07:03,264th
JASJason/Willem III/ARC/HertogJulius van Hulst102: JM 4+Final A [1]07:59,611st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NEPNeptunus/ARCMaarten Veninga148: J16 2xFinal A [6]07:09,376th
NEPNeptunus/ARCMaarten Veninga148: J16 2xSemifinal 2[5]07:09,563rd
ARCARC/JasonThijs Mulder143: J18 2xHeat 3[4]07:21,355th
ARCARC/Willem III/Jason/HertogJulius van Hulst038: J18 4xFinal A [3]06:15,571st
NEPNeptunus/ARCMaarten Veninga148: J16 2xHeat 3[1]07:06,662nd
ARCARC/Willem III/Jason/HertogJulius van Hulst038: J18 4xHeat 2[2]06:22,041st
ARCARCWouter Breedveld042: J16 1xFinal 4[2]07:52,032nd
ARCARCThijs Mulder036: J18 1xFinal 2[1]07:57,443rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NEPNeptunus/ARCMaarten Veninga148: J16 2xFinal A [2]07:28,224th
JASJason/ARCPim Kloet143: J18 2xFinal A [3]07:25,596th
ARCARCNora Kaper151: M16 1xFinal 2[4]09:24,933rd
NEPNeptunus/ARCMaarten Veninga148: J16 2xHeat 2[8]07:27,403rd
JASJason/ARCPim Kloet143: J18 2xHeat 1[3]07:28,612nd
ARCARCWouter Breedveld042: J16 1xFinal 3[4]08:26,426th
ARCARC 1Pim Kloet036: J18 1xFinal 2[4]09:21,778th
ARCARC 2Thijs Mulder036: J18 1xFinal 1[6]08:15,182nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARCWouter Breedveld017: J16 1xFinal C [5]07:45,252nd
ARCARC 1Pim Kloet016: J18 1xFinal D [6]08:00,754th
ARCARCNora Kaper020: M16 1xFinal D [6]09:16,232nd
ARCARCWouter Breedveld017: J16 1xQuarterfinal 1[5]09:04,275th
ARCARC 1Pim Kloet016: J18 1xQuarterfinal 4[6]08:53,106th
ARCARCNora Kaper020: M16 1xQuarterfinal 2[6]10:03,656th
ARCARC 2Thijs Mulder016: J18 1xTime Trial 07:34,2454th
ARCARC 1Pim Kloet016: J18 1xTime Trial 07:10,9220th
ARCARCWouter Breedveld017: J16 1xTime Trial 07:32,3016th
ARCARCNora Kaper020: M16 1xTime Trial 08:20,0118th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARCPim Kloet138: J16 2xHeat 1[5]07:24,592nd
ARCARC 3Wouter Breedveld035: J16 1xFinal 6[4]08:38,863rd
ARCARC 2Jorrit van den Eerenbeemt035: J16 1xFinal 5[4]08:32,993rd
ARCARC 1Pim Kloet035: J16 1xFinal 5[6]08:24,602nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARCWouter Breedveld202: J14 1xFinal 3[5]01:49,481st
ARCARCPim Kloet138: J16 2xHeat 3[1]07:33,925th
ARCARC 1Pim Kloet035: J16 1xFinal 3[5]08:25,293rd
ARCARC 2Jorrit van den Eerenbeemt035: J16 1xFinal 2[3]08:27,161st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARCPim Kloet142: J16 2xFinal B [6]07:40,253rd
ARCARCPim Kloet142: J16 2xHeat 3[6]07:36,003rd
ARCARC 1Pim Kloet035: J16 1xFinal 3[6]08:13,865th
ARCARC 2Jorrit van den Eerenbeemt035: J16 1xFinal 2[7]08:16,694th
ARCARC 3Wouter Breedveld035: J16 1xFinal 2[8]08:14,903rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC 1Pim Kloet017: J16 1xFinal D [2]08:06,715th
ARCARC 3Wouter Breedveld017: J16 1xFinal E [2]08:34,125th
ARCARC 2Jorrit van den Eerenbeemt017: J16 1xFinal F [3]08:24,271st
ARCARCPim Kloet127: J16 2xFinal A [2]07:50,565th
ARCARCPim Kloet127: J16 2xHeat 2[6]07:56,182nd
ARCARC 1Pim Kloet017: J16 1xQuarterfinal 3[6]08:19,496th
ARCARC 2Jorrit van den Eerenbeemt017: J16 1xTime Trial 08:06,3133rd
ARCARC 3Wouter Breedveld017: J16 1xTime Trial 07:58,3429th
ARCARC 1Pim Kloet017: J16 1xTime Trial 07:42,3922nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARCPim Kloet035: J16 1xFinal 4[4]08:26,114th
ARCARCNelly van der Veen151: M16 1xFinal 1[2]09:10,904th