Suzanne van Bragt

364 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoTijmen van Rietbergen302: HE 2- NSKFinal A [7]06:57,472nd
ARGArgoTijmen van Rietbergen302: HE 2- NSKHeat 1[3]07:23,792nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoTijmen van Rietbergen102: HE 2-Final A [6]06:52,882nd
ARGArgoTijmen van Rietbergen102: HE 2-Heat 1[7]06:59,691st
ARGArgoLuuk Achterberg060: HE 1xFinal A [4]07:27,895th
ARGArgoLuuk Achterberg060: HE 1xHeat 3[3]07:27,971st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos-combiThomas van Tussenbroek116: LHE 8+Final A [5]05:56,601st
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal A [2]07:20,552nd
ARGArgo 2Tijmen van Rietbergen013: LHG 1xFinal A [1]07:34,034th
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xHeat 2[4]07:17,961st
ARGArgo 2Tijmen van Rietbergen013: LHG 1xHeat 2[2]07:30,952nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoTijmen van Rietbergen113: LHE 1xFinal A [7]08:08,584th
ARGArgo/Vidar/Okeanos/SkadiSander Boelens105: HG 4-Final A [5]06:56,494th
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal A [4]08:10,883rd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xHeat 2[1]07:21,471st
ARGArgoTijmen van Rietbergen013: LHG 1xHeat 3[2]07:42,482nd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal A [4]07:31,691st
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xHeat 3[2]08:07,521st
ARGArgo 1Luuk Achterberg108: HG 2xHeat 2[4]07:15,493rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg004: HSB 1xFinal C [4]07:43,251st
ARGArgoLuuk Achterberg004: HSB 1xQuarterfinal 4[5]08:02,414th
ARGArgoLuuk Achterberg004: HSB 1xTime Trial 07:07,2613th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg101: HE 1xFinal A [5]08:29,596th
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal A [3]07:56,521st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg140: BM 1xFinal A [2]08:32,336th
EUREuros/Okeanos/ArgoJurgen Toennaer130: M 4xFinal A [2]06:49,686th
ARGArgoLuuk Achterberg140: BM 1xTime Trial 07:53,435th
ARGArgoLuuk Achterberg033: BM 1xHeat 3[5]08:35,755th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/ArgoSteven Hoogeveen108: HG 2xFinal A [6]06:40,374th
EUREuros/ArgoSteven Hoogeveen108: HG 2xHeat 1[5]06:44,323rd
ARGArgoLuuk Achterberg101: HE 1xHeat 2[3]07:24,965th
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal B [5]07:20,842nd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xHeat 3[5]07:22,064th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal A [4]07:31,972nd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xTime Trial 05:27,423rd
ARGArgoLuuk Achterberg101: HE 1xHeat 1[1]07:27,423rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Luuk Achterberg109: HB 1xFinal A [7]07:35,271st
ARGArgo 1Luuk Achterberg109: HB 1xHeat 2[2]07:42,963rd
ARGArgo 1Luuk Achterberg003: HG 1xFinal A [7]07:47,887th
ARGArgo 1Luuk Achterberg003: HG 1xHeat 2[6]07:36,784th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Luuk Achterberg109: HB 1xFinal B [5]07:43,351st
ARGArgo 2Luuk Achterberg109: HB 1xHeat 3[2]07:47,723rd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal B [3]08:35,932nd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xHeat 2[4]08:20,827th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Luuk Achterberg201: HB 1xFinal A [3]07:23,014th
ARGArgo 2Luuk Achterberg201: HB 1xHeat 2[3]07:42,461st
ARGArgo (SB)Luuk Achterberg003: HE 1xTime Trial 06:54,4927th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 4Jordi Wevers105: HErv 4+Final B [3]07:28,733rd
ARGArgo 5Koen Immerzeel105: HErv 4+Semifinal 3[6]07:52,405th
ARGArgo 4Jordi Wevers105: HErv 4+Semifinal 2[3]07:30,823rd
ARGArgo 5Koen Immerzeel105: HErv 4+Heat 7[2]07:35,013rd
ARGArgo 4Jordi Wevers105: HErv 4+Heat 3[4]07:39,021st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Final A [6]06:34,444th
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Final A [3]06:30,982nd
ARGArgoLuuk Achterberg103: E 8+Heat 1[2]06:09,064th
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xHeat 1[4]07:30,992nd
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Heat 1[4]06:38,313rd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Final A [2]06:38,906th
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Heat 2[5]07:01,625th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Heat 1[2]06:38,542nd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xHeat 4[6]07:41,814th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJorrit Lind104: BM 1xHeat 1[4]07:19,813rd
ARGArgoJorrit Lind023: BM 1xFinal A [5]07:23,094th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xFinal A [3]07:30,604th
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Final C [1]03:09,262nd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Final C [4]03:06,843rd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xHeat 1[2]07:31,151st
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Time Trial 03:09,517th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Time Trial 03:05,707th
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xFinal A [2]07:43,573rd
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xHeat 4[1]07:29,451st
ARGArgoJoan Capella Pujol115: LG 4-Heat 3[4]06:35,592nd
ARGArgoLuuk Achterberg105: G 4-Heat 2[2]06:35,293rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+Final A [1]06:04,896th
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xFinal A [1]07:24,042nd
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Final A [1]06:29,244th
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+Heat 2[2]05:35,843rd
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xHeat 3[6]06:55,172nd
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Heat 1[3]06:27,822nd
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Heat 3[4]06:32,265th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Final B [5]06:17,182nd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xFinal B [3]07:16,061st
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Heat 2[1]06:44,985th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Heat 2[2]06:37,994th
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xHeat 1[6]07:37,513rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xFinal A [6]08:02,603rd
ARGArgoJorrit Lind108: B 1xHeat 4[3]07:19,711st
ARGArgoJoan Capella Pujol115: LG 4-Heat 2[3]06:26,484th
ARGArgoLuuk Achterberg105: G 4-Heat 2[2]06:27,176th
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Final B [4]06:33,333rd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Final B [7]06:20,762nd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xFinal A [3]07:31,966th
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Heat 4[5]06:25,154th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Heat 2[8]06:27,313rd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xHeat 1[5]07:20,912nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Final A [8]07:23,844th
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Final A [6]07:17,165th
ARGArgoJorrit Lind107: B 1xHeat 3[4]08:16,785th
ARGArgoJoan Capella Pujol113: LG 4-Heat 3[4]07:24,362nd
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Heat 2[6]07:16,502nd
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Final B [5]07:29,342nd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Final A [2]07:30,764th
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xFinal A [4]09:12,204th
ARGArgoJoan Capella Pujol015: LDev 4-Heat 2[5]07:34,523rd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4-Heat 1[2]07:22,022nd
ARGArgoJorrit Lind001: G 1xHeat 4[6]08:28,171st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJorrit Lind242: B 1xFinal A [5]07:21,482nd
ARGArgoJorrit Lind242: B 1xHeat 1[2]07:32,031st
ARGArgoJoan Capella Pujol252: LG 4-Heat 2[3]06:40,165th
ARGArgo 1Luuk Achterberg251: G 4-Heat 1[5]06:32,453rd
ARGArgoLuuk Achterberg104: Dev 4-Final B [3]06:32,262nd
ARGArgoJoan Capella Pujol111: LDev 4-Final B [2]06:45,434th
ARGArgoLuuk Achterberg104: Dev 4-Heat 1[4]06:33,024th
ARGArgoJoan Capella Pujol111: LDev 4-Heat 1[3]06:44,134th
ARGArgo (SB)Jorrit Lind003: E 1xQuarterfinal 3[6]07:41,705th
ARGArgo (SB)Jorrit Lind003: E 1xTime Trial 07:07,8019th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas 1Manon Schenkels125: DSA 2-Final A [1]08:01,295th
PHOPhocas 2Sandra Jenniskens125: DSA 2-Final A [2]07:56,544th
PHOPhocas/NereusMartine Veldhuis127: DSA 4xFinal A [3]07:05,654th
PHOPhocasManon Schenkels131: DN 2-Final A [2]07:58,623rd
PHOPhocas 1Manon Schenkels125: DSA 2-Heat 1[4]08:03,893rd
PHOPhocas 2Sandra Jenniskens125: DSA 2-Heat 1[2]07:55,642nd
PHOPhocasManon Schenkels131: DN 2-Heat 2[2]08:02,272nd
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens132: DN 2xHeat 3[4]07:42,803rd
PHOPhocas 2Sandra Jenniskens021: DN 2xFinal A [6]07:39,861st
PHOPhocas 1Manon Schenkels020: DO 2-Heat 3[3]08:07,574th
PHOPhocas 2Sandra Jenniskens020: DO 2-Heat 2[3]07:54,343rd
PHOPhocas 1Manon Schenkels021: DN 2xHeat 3[3]08:05,325th
PHOPhocas 2Sandra Jenniskens021: DN 2xHeat 3[1]07:41,363rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasManon Schenkels131: DN 2-Final A [5]07:48,671st
PHOPhocas/LagaIngeborg Dijkstra129: DO 4-Final A [2]07:10,144th
PHOPhocasManon Schenkels131: DN 2-Heat 1[3]08:07,212nd
PHOPhocas/LagaIngeborg Dijkstra129: DO 4-Heat 2[5]07:16,233rd
PHOPhocas 2Manon Schenkels020: DO 2-Final A [1]07:55,665th
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens020: DO 2-Final A [3]07:54,494th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas 2Manon Schenkels020: DO 2-Final A [1]08:11,493rd
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens020: DO 2-Final A [3]07:59,111st
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens020: DO 2-Heat 2[3]08:03,342nd
PHOPhocas 2Manon Schenkels020: DO 2-Heat 2[2]08:01,951st
PHOPhocasSandra Jenniskens125: DSA 2-Final A [3]07:59,833rd
PHOPhocasManon Schenkels132: DN 2-Final A [3]08:09,412nd
PHOPhocasManon Schenkels132: DN 2-Heat 1[1]08:01,881st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/LagaIngeborg Dijkstra112: W 4-Heat 1[2]07:33,544th
PHOPhocas 2Manon Schenkels026: W 2-Final A [6]08:30,565th
PHOPhocas 2Manon Schenkels026: W 2-Heat 2[2]07:59,823rd
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens026: W 2-Heat 1[4]08:00,295th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas 2Manon Schenkels131: DN 2-Final A [6]08:05,593rd
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens131: DN 2-Final A [2]07:56,991st
PHOPhocas 2Manon Schenkels131: DN 2-Heat 2[5]08:13,373rd
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens131: DN 2-Heat 2[3]08:12,762nd
PHOPhocas 2Manon Schenkels020: DO 2-Final A [5]08:16,146th
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens020: DO 2-Final A [6]08:01,154th
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens020: DO 2-Heat 2[3]08:02,023rd
PHOPhocas 2Manon Schenkels020: DO 2-Heat 1[2]08:04,953rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas 2Annick Arns131: DN 2-Final A [4]08:57,874th
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens131: DN 2-Final A [5]08:41,402nd
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens131: DN 2-Heat 2[4]08:17,941st
PHOPhocas 2Annick Arns131: DN 2-Heat 1[3]08:33,032nd
PHOPhocas 2Annick Arns020: DO 2-Final A [1]08:07,956th
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens020: DO 2-Final A [5]07:57,532nd
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens020: DO 2-Heat 2[3]08:11,832nd
PHOPhocas 2Annick Arns020: DO 2-Heat 1[4]08:17,613rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens131: DN 2-Heat 2[3]
PHOPhocas 2Annick Arns131: DN 2-Heat 1[4]
PHOPhocas 1Sandra Jenniskens020: DO 2-Final A [6]
PHOPhocas 2Annick Arns020: DO 2-Final A [3]
PHOPhocasSandra Jenniskens255: DDev 4-Repechage [7]09:15,825th
PHOPhocasSandra Jenniskens255: DDev 4-Time Trial 07:39,2613th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasSandra Jenniskens125: DSA 2-Final A [1]07:51,696th
PHOPhocas/AmycusSandra Jenniskens127: DSA 4xFinal A [6]07:02,874th
PHOPhocasAmber Traa131: DN 4-Final A [5]07:24,954th
PHOPhocasSandra Jenniskens125: DSA 2-Heat 1[3]08:03,993rd
PHOPhocasAmber Traa131: DN 4-Heat 2[3]07:27,592nd
PHOPhocasSandra Jenniskens020: DO 2-Final A [5]07:46,794th
PHOPhocasAmber Traa023: DDev 4-Final A [1]07:24,686th
PHOPhocasSandra Jenniskens020: DO 2-Heat 1[3]07:44,962nd
PHOPhocasAmber Traa023: DDev 4-Heat 3[4]07:24,103rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasSandra Jenniskens020: DO 2-Final A [4]00:00,004th
PHOPhocasSandra Jenniskens020: DO 2-Heat 2[3]08:32,472nd
PHOPhocasAmber Traa023: DDev 4-Time Trial 03:32,9410th
PHOPhocasLouise Douma132: DN 2-Final A [4]08:23,163rd
PHOPhocasSandra Jenniskens126: DSA 2xFinal A [2]08:03,822nd
PHOPhocas/EurosLoes Wielink133: DN 2xFinal A [1]08:37,724th
PHOPhocasSandra Jenniskens125: DSA 2-Final A [1]08:09,173rd
PHOPhocasAmber Traa131: DN 4-Heat 2[4]07:32,983rd
PHOPhocasLouise Douma132: DN 2-Heat 1[4]08:19,332nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasSandra Jenniskens133: DN 2-Final A [6]07:54,871st
PHOPhocasSandra Jenniskens133: DN 2-Heat 2[5]08:05,893rd
PHOPhocasAmber Traa132: DN 4-Heat 2[2]07:30,624th
PHOPhocasSandra Jenniskens021: DN 2xFinal A [4]07:45,572nd
PHOPhocasSandra Jenniskens020: DO 2-Heat 2[2]08:03,465th
PHOPhocasAmber Traa023: DDev 4-Heat 2[2]07:22,934th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasSandra Jenniskens133: DN 2-Final A [6]08:10,182nd
PHOPhocasSandra Jenniskens134: DN 2xFinal A [5]07:45,311st
PHOPhocasLoes Wielink132: DN 4-Heat 1[7]07:24,914th
PHOPhocasLoes Wielink023: DDev 4-Final B [5]08:31,003rd
PHOPhocasSandra Jenniskens020: DO 2-Heat 1[3]09:53,484th
PHOPhocasLoes Wielink023: DDev 4-Heat 1[6]07:55,783rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasSandra Jenniskens134: DN 2xFinal A [5]07:48,041st
PHOPhocasLoes Wielink132: DN 4-Heat 1[4]07:48,504th
PHOPhocasSandra Jenniskens021: DN 2xFinal A [5]07:56,682nd
PHOPhocasLoes Wielink023: DDev 4-Final B [2]07:48,624th
PHOPhocasSandra Jenniskens020: DO 2-Heat 2[7]08:15,275th
PHOPhocasLoes Wielink023: DDev 4-Heat 3[4]07:39,224th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasSandra Jenniskens215: DO 2-Final A [2]08:51,956th
PHOPhocasSandra Jenniskens215: DO 2-Heat 1[3]08:13,823rd
PHOPhocas / GyasLoes Wielink033: DDev 4-Repechage 1[6]08:28,844th
PHOPhocasSandra Jenniskens111: DN 2-Final A [7]08:48,205th
PHOPhocas / GyasLoes Wielink033: DDev 4-Heat 2[7]08:32,534th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLoes Wielink015: DSA 4-Final A [5]07:59,494th
PHOPhocasSandra Jenniskens034: DN 2-Final A [3]08:29,235th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas 1Lisanne van Alphen132: DO 4+Final A [3]07:50,285th
PHOPhocasLisanne van Alphen129: DSA 8+Final A [7]06:59,366th
PHOPhocas 2Els Pelgrim132: DO 4+Heat 2[6]08:09,586th
PHOPhocas 1Lisanne van Alphen132: DO 4+Heat 1[2]07:44,912nd
PHOPhocasLisanne van Alphen129: DSA 8+Heat 1[5]06:47,933rd
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen021: DEj 8+Final A [4]06:47,903rd
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen021: DEj 8+Heat 1[3]06:47,341st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/Gyas/AegirLisanne van Alphen021: DEj 8+Heat 1[6]07:23,944th

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen134: WFm 8+Final A [1]07:01,506th
PHOPhocas/AsoposLisanne van Alphen041: W 8+Final A [2]06:54,764th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/AsoposLisanne van Alphen021: DEj 8+Final B [3]07:23,432nd
PHOPhocas/AsoposLisanne van Alphen021: DEj 8+Heat 2[5]07:07,175th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasLisanne van Alphen129: DSA 8+Final A [3]07:09,274th
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen021: DEj 8+Final A [4]06:41,521st
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen021: DEj 8+Heat 1[7]06:48,351st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen138: DB 8+Final A [3]06:59,331st
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen138: DB 8+Heat 2[2]07:05,011st
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen021: DEj 8+Final A [2]03:20,802nd
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen021: DEj 8+Semifinal 1[3]03:22,751st
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen021: DEj 8+Quarterfinal 1[3]03:22,181st
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen021: DEj 8+Time Trial 03:23,671st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen127: DB 8+Final A [6]07:02,825th
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen127: DB 8+Heat 1[6]07:02,262nd
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen024: DEj 8+Final A [6]06:53,153rd
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen024: DEj 8+Heat 2[7]07:02,651st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen004: Dames AchtFinal A [4]07:06,293rd
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen004: Dames AchtHeat 1[1]07:08,211st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen010: D 4e divisie 8+Time Trial 15th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen014: DEj8+Round D 18:17,68th
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen014: DEj8+Round C 02:30,16th
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen014: DEj8+Round B 00:46,33rd
PHOPhocas/GyasLisanne van Alphen014: DEj8+Round A 08:48,19th

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/GyasLieke Olijslagers055: DB 8+Time Trial 19:06,872nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens131: DO 4-Final A [2]07:18,075th
PHOPhocasJelle Kooistra172: HTal 8+Final 1[4]06:45,423rd
PHOPhocasCarlijn Scheijmans171: DTal 8+Final 1[5]07:50,475th
GYAGyas/Phocas/ArgoPieternel Papineau Salm129: DSA 8+Heat 1[4]06:58,925th
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens020: DDev 4-Final A [3]07:05,764th
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens020: DDev 4-Heat 1[3]07:18,792nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens107: W 4-Final A [5]07:24,276th
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens107: W 4-Heat 1[1]07:10,852nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocasGeke Litjens136: DB 1xFinal A [5]09:45,963rd
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens131: DO 4-Final A [4]08:22,064th
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens020: DDev 4-Final B [2]09:22,924th
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens020: DDev 4-Heat 2[5]09:42,056th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/SaurusGeke Litjens133: DN 4-Final A [2]07:43,521st
PHOPhocas/SaurusGeke Litjens133: DN 4-Heat 1[5]08:19,853rd
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens030: DDev 4-Final A [5]08:39,605th
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens030: DDev 4-Heat 2[4]07:46,311st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/SaurusGeke Litjens133: DN 4-Final A [2]07:10,952nd
PHOPhocas/SaurusGeke Litjens133: DN 4-Heat 2[7]07:34,334th
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens020: DDev 4-Final B [4]07:29,852nd
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens020: DDev 4-Heat 2[3]07:26,893rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens133: DN 4-Final A 07:04,581st
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens133: DN 4-Heat 207:06,131st
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens020: DDev 4-Final A 07:14,734th
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens020: DDev 4-Heat 207:06,122nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens131: DN 4-Heat 2[5]07:36,054th
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens038: DDev 4-Final A [6]08:01,796th
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens038: DDev 4-Heat 1[7]07:45,332nd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
PHOPhocas/ArgoGeke Litjens004: DN 4+Time Trial 19:44,683rd