Nadja Weide

60 races

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel 3Esther Lips022: DVA-E 4*Time Trial 36:50,231st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelLeanne Schmidt040: DCl8+Round D 18:56,85th
AMSAmstelLeanne Schmidt040: DCl8+Round B 00:47,52nd
AMSAmstelLeanne Schmidt040: DCl8+Round A 08:41,13rd

Hollandia / Triton Roeiwedstrijden 2007

26 May 2007 to 27 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnna Harbers127: DO 4-Heat 1[3]07:52,205th
SKOSkøllAnna Harbers014: DSA 4-Final A [1]08:04,286th
SKOSkøllAnna Harbers014: DSA 4-Heat 1[2]07:49,353rd

31e Boekel en de Neree Randstad Regatta / NK kleine nummers

28 April 2007 to 29 April 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAnna Harbers126: DO 4-Final A [5]08:58,926th
SKOSkøllAnna Harbers018: DSA 4-Final B [3]08:01,813rd
SKOSkøllAnna Harbers018: DSA 4-Heat 1[4]08:03,135th

Head of the River Amstel

25 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkøllDebora Douma009: D3div 8+Time Trial 29:55,981st

Heineken Roeivierkamp 2007

17 March 2007 to 18 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkøllAnna Harbers012: D3eDiv 8+Round D 19:22,61st
PROProteus/SkøllAnna Harbers012: D3eDiv 8+Round C 02:32,91st
PROProteus/SkøllAnna Harbers012: D3eDiv 8+Round B 00:47,91st
PROProteus/SkøllAnna Harbers012: D3eDiv 8+Round A 08:25,71st

AUSR Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

01 July 2006 to 02 July 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllHanneke Hengst133: DB 8+Final A 07:24,163rd
SKOSkøll 1Hanneke Hengst017: DN 4+Final A 08:18,961st
SKOSkøll 1Hanneke Hengst017: DN 4+Heat 208:27,831st

Internationale Martini Regatta/KGR de Hunze Lustrumwedstrijden

17 June 2006 to 18 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllHanneke Hengst133: DB 8+Final A [6]07:43,774th
SKOSkøllHanneke Hengst133: DB 8+Heat 1[5]07:32,732nd
SKOSkøllHanneke Hengst018: DEj 8+Final B [7]07:01,763rd
SKOSkøllHanneke Hengst018: DEj 8+Heat 3[3]07:03,574th

Hollandia Roeiwedstrijden - Nationale Kampioenschappen 2006

03 June 2006 to 04 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllHanneke Hengst133: DB 8+Final A 07:05,223rd
SKOSkøllHanneke Hengst133: DB 8+Heat 207:10,401st
SKOSkøllHanneke Hengst018: DEj 8+Final B 07:02,475th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ RIC 75 Jubileumwedstrijden

20 May 2006 to 21 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMirte Verkooijen133: DB 8+Final B 07:16,803rd
SKOSkøllMirte Verkooijen133: DB 8+Heat 207:13,224th
SKOSkøllMirte Verkooijen018: DEj 8+Heat 307:33,253rd

Lustrumwedstrijden der TSR Vidar, Roeiwedstrijden van de ZRB

06 May 2006 to 07 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllHanneke Hengst133: DB 8+Final A 06:49,342nd
SKOSkøllHanneke Hengst133: DB 8+Heat 106:51,842nd
SKOSkøllHanneke Hengst018: DEj 8+Heat 207:02,833rd

30e Boekel en de Neree Randstad Regatta

22 April 2006 to 23 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllHanneke Hengst133: DB 8+Final A [5]07:06,732nd
SKOSkøllHanneke Hengst133: DB 8+Heat 2[5]07:18,562nd
SKOSkøllHanneke Hengst018: DEj 8+Final A [1]07:11,134th
SKOSkøllHanneke Hengst018: DEj 8+Heat 1[5]07:16,392nd

123e Varsity

09 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllHanneke Hengst005: Dames AchtFinal A 07:21,825th
SKOSkøllHanneke Hengst005: Dames AchtHeat 307:09,351st

53ste Kampioenschap van de Amstel voor Dames

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllHanneke Hengst004: D 8+ 4e divisieTime Trial 19:31,429th

Heineken Roeivierkamp 2006

11 March 2006 to 12 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllHanneke Hengst013: DEj 8+Round D 18:38,66th
SKOSkøllHanneke Hengst013: DEj 8+Round C 02:43,76th
SKOSkøllHanneke Hengst013: DEj 8+Round B 00:49,54th
SKOSkøllHanneke Hengst013: DEj 8+Round A 09:48,33rd

Batavia Groep WinterWedstrijden 2006

25 February 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllHanneke Hengst016: DEj 8+Time Trial 20:36,268th