Sem Alberga

93 races

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop 1Maarten Tromp018: HVA-D 8+Time Trial 27:14,62nd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopMaarten Tromp070: V 8+Time Trial 17:36,31st

Roeiwedstrijden van de ZRB 2009

09 May 2009 to 10 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSem Alberga103: SA 8+Final A 06:06,843rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/SkadiJoerie Bruschinski104: SA 8+Final A [4]05:58,293rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMitchel Steenman001: H 1e divisie 8+Time Trial 24:09,272nd

Koninklijke - Holland Beker

07 June 2008 to 08 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/SkøllRoel Haen135: SA 8+ NKFinal A [6]05:59,345th
SKASkadi/SkøllRoel Haen135: SA 8+ NKHeat 2[2]05:57,313rd

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 July 2007 to 08 July 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combi 1Maarten de Boer114: Open NSK LSA8+Final A [4]06:06,201st
VIDVidar-combi 1Maarten de Boer114: Open NSK LSA8+Heat 2[6]05:58,511st
VIDVid/Ska/Sk?Willem Gooskens008: Open NSK LSA4-Final A [5]06:09,081st
VIDVid/Ska/Sk?Willem Gooskens008: Open NSK LSA4-Heat 1[4]06:19,871st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Grote Nummers

09 June 2007 to 10 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combi 1Sem Alberga104: SA 8+Heat 105:59,564th
VIDVid/Skø/SkaSem Alberga011: LSA 4-Final A 06:12,932nd
VIDVid/Skø/SkaSem Alberga011: LSA 4-Heat 206:22,341st

Hollandia / Triton Roeiwedstrijden 2007

26 May 2007 to 27 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combi 3Tycho Muda103: SA 8+ Hollandia HoofdnummerFinal A [5]05:47,232nd
SKASkadiSem Alberga101: SA 2-Final A [2]06:53,385th
VIDVidar-combi 3Tycho Muda103: SA 8+ Hollandia HoofdnummerHeat 2[3]06:06,082nd
SKASkadiSem Alberga101: SA 2-Heat 2[3]06:59,352nd

Koninklijke - Holland Beker

24 June 2006 to 25 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Jaap Schouten129: LSA 8+Final A [4]06:04,922nd
KNRKNRB-combi 2Jaap Schouten038: SA 8+Final A [1]05:51,803rd
KNRKNRB-combi 2Jaap Schouten038: SA 8+Heat 1[4]05:51,513rd

Hollandia Roeiwedstrijden - Nationale Kampioenschappen 2006

03 June 2006 to 04 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combi 1Sem Alberga114: LSA 8+ NKFinal A 05:50,271st
PROPro/Ner/Ska diSem Alberga008: LSA 4- NKHeat 206:24,401st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ RIC 75 Jubileumwedstrijden

20 May 2006 to 21 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNer/Pro/SkaSem Alberga002: SA 4-Heat 306:23,062nd

30e Boekel en de Neree Randstad Regatta

22 April 2006 to 23 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ProteusSem Alberga112: LSA 2-Final A [3]06:45,143rd
SKASkadi/ProteusSem Alberga112: LSA 2-Heat 3[4]07:04,991st

74ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMitchel Steenman021: 1e divisie 8+Time Trial 25:21,542nd

Heineken Roeivierkamp 2006

11 March 2006 to 12 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMitchel Steenman001: H1eDiv 8+Round D 14:51,81st
SKASkadiMitchel Steenman001: H1eDiv 8+Round C 02:07,72nd
SKASkadiMitchel Steenman001: H1eDiv 8+Round B 00:38,31st
SKASkadiMitchel Steenman001: H1eDiv 8+Round A 07:35,72nd

DRV Euros Lustrumwedstrijden / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

02 July 2005 to 03 July 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGya/Ska/ProSem Alberga102: SA 4-Final A 06:06,552nd

Internationale Martini Regatta - Nationale Kampioenschappen

04 June 2005 to 05 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ThêtaSem Alberga011: LSA 2-Final A 07:17,442nd
SKASkadi/ThêtaSem Alberga011: LSA 2-Time Trial 07:53,933rd

Hollandia - 20e De Vliet lustrum Roeiwedstrijden 2005

07 May 2005 to 08 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combi 1Sem Alberga003: SA8+ Hollandia HoofdnummerFinal A 05:50,043rd

29e Boekel en de Neree Randstad Regatta

23 April 2005 to 24 April 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta-combi 1Jaap Haartsen110: LSA 4-Final A [3]06:34,961st
THEThêta-combi 1Jaap Haartsen110: LSA 4-Heat 1[4]06:46,291st
SKASkadi/ThêtaSem Alberga011: LSA 2-Final A [2]07:20,753rd
SKASkadi/ThêtaSem Alberga011: LSA 2-Heat 1[3]08:09,672nd

Heineken Roeivierkamp 2005

19 March 2005 to 20 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMitchel Steenman001: H1eDiv 8+Round D 15:04,02nd
SKASkadiMitchel Steenman001: H1eDiv 8+Round C 02:05,41st
SKASkadiMitchel Steenman001: H1eDiv 8+Round B 00:39,51st
SKASkadiMitchel Steenman001: H1eDiv 8+Round A 07:29,13rd

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

03 July 2004 to 04 July 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGya/Pro/ThSem Alberga008: LSA 4-Final A 06:11,501st
GYAGya/Pro/ThSem Alberga008: LSA 4-Heat 106:22,301st

Roeiwedstrijden van de ZRB

19 June 2004 to 20 June 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGya/Pro/ThSem Alberga008: LSA4- (za)Final A 07:09,901st

Nationale Roeiwedstrijden ARB

05 June 2004 to 06 June 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSem Alberga007: LSA 1xFinal A 07:31,936th
THEThêtaSem Alberga007: LSA 1xHeat 307:30,412nd

28e Boekel en de Neree Randstad Regatta/ Nationale Kampioenschappen

24 April 2004 to 25 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSem Alberga156: LSB 1xFinal A [2]08:00,422nd
THEThêta 1Sem Alberga007: LSA 1xFinal B [4]07:23,065th
THEThêta 1Sem Alberga007: LSA 1xHeat 3[4]07:25,352nd

121e Varsity

11 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSem Alberga001: OUDE VIERFinal A 10:12,923rd
THEThêtaSem Alberga001: OUDE VIERHeat 206:45,292nd

WinterWedstrijden 2004

28 February 2004 to 29 February 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Sem Alberga018: SA 1xTime Trial 20:33,9610th

Saurus/NSRF/Slotwedstrijden & NSK roeien

05 July 2003 to 06 July 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSem Alberga103: SA 8+Final A 05:58,342nd
THEThêtaSem Alberga105: O 4-Final A 06:19,051st
THEThêtaSem Alberga103: SA 8+Heat 206:04,162nd
THEThêtaSem Alberga002: SA 4-Final A 06:18,213rd
THEThêta 1Sem Alberga003: O 2-Final A 07:40,056th
THEThêtaSem Alberga002: SA 4-Heat 106:21,593rd
THEThêta 1Sem Alberga003: O 2-Heat 207:14,283rd

Roeiwedstrijden van de ZRB/Universiteit van Tilburg Lustrumwedstrijden

21 June 2003 to 22 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 1Sem Alberga155: N 2-Final A 06:56,801st
THEThêtaSem Alberga002: SA 4-Final A 06:44,122nd
THEThêtaSem Alberga002: SA 4-Heat 206:41,052nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB / Nationale Kampioenschappen

07 June 2003 to 08 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSem Alberga105: O 4-Final A [5]06:17,852nd
THEThêtaSem Alberga002: SA 4-Final B [4]06:14,282nd
THEThêtaSem Alberga002: SA 4-Heat 2[3]06:18,984th

Hollandia - Argolustrum Roeiwedstrijden 2003

24 May 2003 to 25 May 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaFloris Lievens105: O 4-Final A 06:21,024th
THEThêtaFloris Lievens105: O 4-Heat 106:22,701st

Internationale Martini Regatta - Aegir 125 Lustrumwedstrijden

10 May 2003 to 11 May 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/SkadiGerard Egelmeers103: SA 8+Final A [3]05:51,933rd

27e Nationale Randstad Regatta

26 April 2003 to 27 April 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaFloris Lievens105: O 4-Final A [4]06:32,634th
THEThêtaFloris Lievens002: SA 4-Final A [7]06:24,466th
THEThêtaFloris Lievens002: SA 4-Heat 2[5]06:39,683rd

120e Varsity

13 April 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSem Alberga030: N 4+Final A 07:58,952nd

71ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

23 March 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGerard Egelmeers021: 1e divisie 8+Time Trial 24:15,664th

WinterWedstrijden 2003

01 March 2003 to 02 March 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Sem Alberga037: SA 2-Time Trial 20:26,928th

Roeiwedstrijden van de ZRB

15 June 2002 to 16 June 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrix/ThêtaSem Alberga101: SA 2xFinal A 07:04,753rd
LAALaa/Bea/WilRalf van der Valk109: B 4+Heat 106:50,821st
BEABeatrix 1Sem Alberga022: J18 1xFinal A 08:07,491st
BEABeatrix 1Sem Alberga022: J18 1xHeat 108:04,821st

Hollandia Roeiwedstrijden 2002 / NK

01 June 2002 to 02 June 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrixSem Alberga156: LSB 1xFinal A [6]08:05,922nd
BEABeatrix 2Sem Alberga022: J18 1xFinal A [4]08:16,251st
BEABeatrix 2Sem Alberga022: J18 1xHeat 2[3]08:16,741st

26e Nationale Randstad Regatta

20 April 2002 to 21 April 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrix/SpaarneSem Alberga134: J18 2xFinal A [4]07:01,031st
BEABeatrix/SpaarneSem Alberga134: J18 2xHeat 1[6]07:06,781st
BEABeatrix 1Sem Alberga022: J18 1xFinal A [5]07:46,304th
BEABeatrix 1Sem Alberga022: J18 1xHeat 3[4]07:53,141st

70ste Lange afstands Kampioenschap van de Amstel

24 March 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/BeatrixGerard Egelmeers022: 2e divisie 8+Time Trial 26:13,691st

PinkRoccade WinterWedstrijden

02 March 2002 to 03 March 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrixSem Alberga040: J18 1xTime Trial 21:36,757th