Swana van Schaardenburg

143 races

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Cato Anne Ebeling Koning132: DO 4+Final A [4]07:35,611st
NERNereus 1Judith Veenhuizen136: DB 1xFinal A [7]08:44,995th
NERNereus 2Suzan Bouwman136: DB 1xFinal A [2]08:44,504th
NERNereus 3Joelle Fliers136: DB 1xFinal A [6]08:33,553rd
NERNereus 1Cato Anne Ebeling Koning132: DO 4+Heat 2[5]07:51,851st
NERNereus 1Judith Veenhuizen136: DB 1xHeat 2[3]08:57,663rd
NERNereus 2Suzan Bouwman136: DB 1xHeat 1[5]08:52,973rd
NERNereus 3Joelle Fliers136: DB 1xHeat 1[6]08:41,572nd
NERNereusSuzan Bouwman017: DO 2-Final A [5]07:47,071st
NERNereusCato Anne Ebeling Koning020: DDev 4-Final A [6]07:01,492nd
NERNereusSuzan Bouwman017: DO 2-Heat 1[6]08:11,081st
NERNereus 1Judith Veenhuizen018: DN 1xHeat 2[5]09:05,775th
NERNereusCato Anne Ebeling Koning020: DDev 4-Heat 2[5]07:23,982nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning128: W 8+Heat 2[3]06:47,423rd
NERNereusCato Anne Ebeling Koning038: W 8+Final A [4]06:52,004th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Final A [4]06:55,711st
NERNereus 1Nammy Vellinga129: DO 4-Final A [6]07:50,715th
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Heat 2[4]07:10,341st
NERNereus 1Nammy Vellinga127: DSA 8+Heat 1[6]07:00,161st
NERNereus 1Nammy Vellinga129: DO 4-Heat 2[5]08:04,282nd
NERNereusMyrte de Boer026: DSB 4-Final A [5]08:01,124th
NERNereusSofie Valk032: LDSA 1xFinal A [3]09:23,791st
NERNereusJolijn Remmelink023: DSA 4-Final A [4]08:23,604th
NERNereus 3Suzan Bouwman027: DO 2-Final A [5]09:03,023rd
NERNereus 2Myrte de Boer027: DO 2-Final A [3]08:53,661st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusCato Anne Ebeling Koning129: DSA 8+Final A [4]06:38,713rd
NERNereusFleur Keijzer131: DO 4-Final A [7]07:21,995th
NERNereus 2Nammy Vellinga127: DSA 2-Heat 1[6]07:58,085th
NERNereus 1Suzan Bouwman127: DSA 2-Heat 1[7]07:55,734th
NERNereus 1Fleur Keijzer017: DO 2-Final A [6]08:07,353rd
NERNereus 2Myrte de Boer017: DO 2-Final A [4]07:59,081st
NERNereus 1Sofie Valk022: LDSA 1xFinal A [2]08:26,204th
NERNereus 1Suzan Bouwman020: DDev 4-Final A [3]07:17,754th
NERNereus 1Fleur Keijzer017: DO 2-Heat 2[4]07:55,902nd
NERNereus 2Myrte de Boer017: DO 2-Heat 1[4]07:56,971st
NERNereus 1Suzan Bouwman020: DDev 4-Heat 3[5]07:24,101st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Cato Anne Ebeling Koning125: DSA 8+Final A [4]07:08,534th
NERNereusNammy Vellinga131: DN 4-Final A [5]07:32,562nd
NERNereusNammy Vellinga131: DN 4-Heat 2[6]07:25,541st
NERNereusNammy Vellinga038: DDev 4-Final A [5]07:47,463rd
NERNereusMyrte de Boer018: DSA 2-Final A [4]08:35,645th
NERNereusSuzan Bouwman021: DSB 2-Final A [5]08:46,182nd
NERNereus 1Fleur Keijzer023: DN 2-Final A [6]08:58,723rd
NERNereus 2Suzan Bouwman023: DN 2-Final A [5]08:39,661st
NERNereusNammy Vellinga038: DDev 4-Heat 2[2]07:53,971st
NERNereus 1Fleur Keijzer023: DN 2-Heat 2[5]08:26,842nd
NERNereus 2Suzan Bouwman023: DN 2-Heat 2[3]08:14,821st

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Bruijn011: DN 1xTime Trial 21:34,042nd