Freek Robbers

228 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Thêta/LagaRik Rienks002: HE 4-Final A [5]06:09,361st
NERNereus/Thêta/LagaRik Rienks002: HE 4-Heat 1[4]06:15,941st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/NereusJan van der Bij001: HE 2-Final A [3]07:01,074th
SKOSkøll/NereusJan van der Bij001: HE 2-Semifinal 1[4]06:59,662nd
SKOSkøll/NereusJan van der Bij001: HE 2-Time Trial 06:20,191st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 4Freek Robbers003: HE 1xFinal C [6]07:11,452nd
NERNereus 4Freek Robbers003: HE 1xQuarterfinal 4[4]08:02,895th
NERNereus 4Freek Robbers003: HE 1xTime Trial 06:32,664th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB/Nereus/Pampus/PhocasFreek Robbers129: M 4xFinal A [2]05:40,501st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMick Makker001: Oude VierFinal A [3]09:48,741st
NERNereusMick Makker001: Oude VierHeat 1[5]06:38,371st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Final A [5]05:34,191st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers131: M 8+Final A [4]05:41,682nd
NERNereusFreek Robbers131: M 8+Heat 2[3]06:05,502nd
NERNereusFreek Robbers046: M 8+Final A [2]05:45,001st
NERNereusFreek Robbers046: M 8+Heat 1[1]05:44,911st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Freek Robbers104: SA 8+Final A [4]05:33,902nd
NERNereus 2Freek Robbers104: SA 8+Heat 1[4]05:50,132nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2-Final A [6]07:18,505th
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2-Semifinal 1[5]08:17,462nd
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2-Quarterfinal 4[5]08:10,081st
NERNereus 1Freek Robbers205: SA 2-Time Trial 07:09,614th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Final A [3]05:51,271st
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Heat 2[3]06:01,251st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)Final A [2]05:42,412nd
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)Heat 2[4]05:42,772nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 4Jaap Scholten203: O 2-Final A [4]06:56,571st
NERNereus 4Jaap Scholten203: O 2-Heat 3[3]07:09,541st
NERNereus 4Freek Robbers021: SA 2-Heat 4[3]07:40,025th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers001: Oude VierFinal A [5]10:11,015th
NERNereusFreek Robbers001: Oude VierHeat 2[3]06:44,961st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers111: M 4-Final A [5]05:50,135th
NERNereusFreek Robbers111: M 4-Heat 3[4]06:12,552nd
NERNereusFreek Robbers038: M 4-Heat 2[1]06:02,634th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Freek Robbers104: SA 8+Final A [2]06:08,842nd
NERNereus 1Freek Robbers104: SA 8+Heat 3[4]06:00,722nd
NERNereusFreek Robbers002: SA 4-Final A [4]06:10,921st
NERNereusFreek Robbers002: SA 4-Heat 1[4]06:49,641st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3Freek Robbers104: SA 8+Final A [3]05:45,712nd
NERNereus 3Freek Robbers104: SA 8+Heat 2[4]05:57,162nd
NERNereusFreek Robbers002: SA 4-Final A [3]06:12,033rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Final A [2]06:22,511st
NERNereusFreek Robbers002: SA 4-Final A [4]06:43,471st
NERNereusFreek Robbers002: SA 4-Heat 2[4]06:55,741st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 4Freek Robbers201: SA 1xRepechage 2[1]09:49,623rd
NERNereus 4Freek Robbers201: SA 1xHeat 5[2]08:23,875th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTimo van Wittmarschen011: SA 2+Final A [5]07:47,821st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/NereusFreek Robbers116: M 2xFinal A [3]06:22,741st
OKEOkeanos/NereusFreek Robbers116: M 2xHeat 2[1]06:39,231st
OKEOkeanos/NereusFreek Robbers031: M 2xFinal A [1]06:29,191st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
OKEOkeanos/NereusFreek Robbers102: SA 2xFinal A [5]06:53,942nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers011: SA 2+Final A [3]07:42,961st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Diederik Simon001: H 1e divisie 8+Time Trial 26:46,87th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NereusFreek Robbers096: SA 2xTime Trial 18:58,34th

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers116: M 2xFinal A [4]06:21,201st
NERNereusFreek Robbers116: M 2xHeat 2[4]06:36,931st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Freek Robbers101: SA 1xFinal B [5]07:14,691st
NERNereus 2Freek Robbers101: SA 1xHeat 1[5]07:45,273rd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers116: M 2xFinal A [4]06:23,882nd
NERNereusFreek Robbers116: M 2xHeat 1[1]06:37,231st
NERNereusFreek Robbers020: BM 2xFinal A [3]06:35,951st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Nereus/Argo/ProteusJ.G. van Oostveen103: SA 8+Final A [5]06:11,762nd
NERNereusDirk Uittenbogaard102: SA 2xFinal A [4]06:55,491st
LAGLaga/Nereus/Argo/ProteusJ.G. van Oostveen103: SA 8+Heat 1[4]06:03,931st
NERNereusDirk Uittenbogaard004: SA 4xFinal A [6]06:43,641st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDirk Uittenbogaard103: SA 2xFinal A [5]06:32,131st
NERNereusDirk Uittenbogaard103: SA 2xHeat 2[6]06:38,601st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Freek Robbers101: SA 1xFinal B [3]07:54,281st
NERNereus 2Freek Robbers101: SA 1xHeat 1[5]07:43,765th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiFrank van der Ploeg001: H1eDiv8+Round D 14:46,49th
NERNereus-combiFrank van der Ploeg001: H1eDiv8+Round C 02:11,46th
NERNereus-combiFrank van der Ploeg001: H1eDiv8+Round B 00:41,29th
NERNereus-combiFrank van der Ploeg001: H1eDiv8+Round A 07:02,76th

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusGijs Ligtenberg039: SA 8+Final A [5]06:01,012nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Dirk Uittenbogaard102: SA 2xFinal A 06:23,781st
NERNereus 1Dirk Uittenbogaard102: SA 2xHeat 106:50,593rd
NERNereus 2Freek Robbers008: N 1xFinal A 07:48,851st
NERNereus 2Freek Robbers008: N 1xHeat 107:41,981st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkadiDaan Brühl104: SA 8+Final A [3]05:54,643rd
NERNereus/SkadiDaan Brühl104: SA 8+Heat 1[3]05:53,022nd
NERNereus/SkadiFreek Robbers003: O 2-Final A [7]07:33,263rd
NERNereus/SkadiFreek Robbers003: O 2-Heat 3[4]07:10,482nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 5Freek Robbers105: SB 1xFinal B [3]07:22,581st
NERNereus 5Freek Robbers105: SB 1xHeat 2[3]08:02,115th
NERNereus/Skadi 2Freek Robbers002: SA 2xFinal A [4]07:34,746th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusGovert Viergever001: H 1e divisie 8+Time Trial 24:34,564th

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Govert Viergever001: H1eDiv 8+Round D 15:38,26th
NERNereus 2Govert Viergever001: H1eDiv 8+Round C 02:07,54th
NERNereus 2Govert Viergever001: H1eDiv 8+Round B 00:39,44th
NERNereus 2Govert Viergever001: H1eDiv 8+Round A 07:29,76th

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/WillemIIIFreek Robbers108: N 2-Final A 07:09,821st
SKASkadi/WillemIIIFreek Robbers108: N 2-Heat 207:15,591st
WILWillemIIIFreek Robbers001: SA1x Open NSKFinal A 07:08,363rd

Koninklijke - Holland Beker

27 June 2009 to 28 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/WillemIIIYorick Wilton116: SA 2xFinal A [1]06:34,794th
SKASkadi/WillemIIIYorick Wilton020: SB 2xFinal A [5]07:01,053rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIFreek Robbers104: O 1xFinal A [6]07:56,603rd
WILWillemIIIFreek Robbers104: O 1xHeat 2[7]07:50,092nd
WILWillemIIIFreek Robbers004: N 1xFinal A [7]08:34,461st
WILWillemIIIFreek Robbers004: N 1xHeat 2[3]08:26,792nd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIFreek Robbers004: N 1xFinal A 07:32,175th
WILWillemIIIFreek Robbers004: N 1xHeat 207:31,391st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Freek Robbers101: SA 1xFinal B [6]07:33,575th
WILWillemIII 2Freek Robbers101: SA 1xHeat 3[4]07:41,713rd

Koninklijke - Holland Beker

07 June 2008 to 08 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII/MaasMaarten Oranje134: J18 8+ NKFinal A [4]06:00,901st

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWil/Maa/LeyFreek Robbers140: J18 4xHeat 106:09,361st

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB 2Freek Robbers138: J18 4xHeat 2[5]06:54,231st
LEYLeytheFreek Robbers134: J18 1x NKFinal B [7]08:48,554th
LEYLeytheFreek Robbers134: J18 1x NKFinal A [2]08:35,294th
LEYLeytheFreek Robbers134: J18 1x NKHeat 1[5]09:36,002nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIMaarten Oranje012: J18 8+Time Trial 25:45,371st

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIMaarten Oranje007: J18 8+Round D 15:36,51st
WILWillemIIIMaarten Oranje007: J18 8+Round C 02:16,51st
WILWillemIIIMaarten Oranje007: J18 8+Round B 00:44,12nd
WILWillemIIIMaarten Oranje007: J18 8+Round A 07:26,91st

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 July 2007 to 08 July 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheFolkert Kool140: J18 2xHeat 2[5]06:50,321st
LEYLeythe 1Folkert Kool023: J18 2xHeat 1[6]06:45,431st

Hollandia / Triton Roeiwedstrijden 2007

26 May 2007 to 27 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheFolkert Kool140: J18 2x (zo)Heat 1[5]06:51,401st
LEYLeytheFolkert Kool023: J18 2x (za)Heat 1[4]07:49,081st

31e Boekel en de Neree Randstad Regatta / NK kleine nummers

28 April 2007 to 29 April 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 2Freek Robbers134: J18 1x NKFinal B [2]09:25,658th
LEYLeythe 2Freek Robbers134: J18 1x NKFinal F [7]08:54,234th
LEYLeythe 1Folkert Kool028: J18 2xHeat 1[2]07:27,332nd
LEYLeythe 2Freek Robbers134: J18 1x NKHeat 5[6]08:32,233rd

Head of the River Amstel

25 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheFolkert Kool012: J18 8+Time Trial 27:11,854th

Heineken Roeivierkamp 2007

17 March 2007 to 18 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheFolkert Kool007: J18 8+Round D 17:04,24th
LEYLeytheFolkert Kool007: J18 8+Round C 02:13,22nd
LEYLeytheFolkert Kool007: J18 8+Round B 00:44,34th
LEYLeytheFolkert Kool007: J18 8+Round A 07:45,83rd

32ste Batavia Groep WinterWedstrijden

03 March 2007 to 04 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheFolkert Kool011: N 4+Time Trial 21:57,197th

AUSR Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

01 July 2006 to 02 July 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLey/Laa/GouBenjamin Abas142: J18 8+Final A 06:57,434th
LEYLeythe 2Freek Robbers031: J16 1xHeat 509:06,962nd

Hollandia Roeiwedstrijden - Nationale Kampioenschappen 2006

03 June 2006 to 04 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 1Freek Robbers179: J16 2x NKFinal A 07:12,162nd
LEYLeythe 1Freek Robbers179: J16 2x NKHeat 107:23,701st
LEYLeytheFreek Robbers081: J16 1x NKFinal A 08:05,864th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ RIC 75 Jubileumwedstrijden

20 May 2006 to 21 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe 2Freek Robbers148: J16 1xHeat 108:01,912nd
LEYLeythe 2Freek Robbers032: J16 2xHeat 107:38,114th

30e Boekel en de Neree Randstad Regatta

22 April 2006 to 23 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheBenjamin Abas149: J16 4*Final A [5]07:13,133rd
LEYLeythe 2Freek Robbers031: J16 1xFinal H [2]08:08,282nd

74ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheBenjamin Abas039: J16 divisie 4*Time Trial 26:20,447th

Heineken Roeivierkamp 2006

11 March 2006 to 12 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeytheBenjamin Abas025: J16 4*Round D 18:24,55th
LEYLeytheBenjamin Abas025: J16 4*Round B 00:50,410th
LEYLeytheBenjamin Abas025: J16 4*Round A 09:32,95th