Diandra van Duijn

164 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHermijntje Drenth133: DN 2xFinal A [4]07:38,201st
NERNereusHermijntje Drenth133: DN 2xHeat 2[4]08:00,421st
NERNereus 3Chris Oskam022: DN 4+Final A [1]07:22,901st
NERNereus 3Chris Oskam022: DN 4+Heat 3[5]07:44,052nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusHermijntje Drenth133: DN 2xFinal A [3]08:19,183rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDiandra van Duijn042: DB 1xHeat 2[2]08:40,096th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Willem IIIMalou Broekhuizen129: DSA 8+Final A [5]07:02,023rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms133: DN 2-Final A [3]08:08,604th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms215: DO 2-Final A [7]08:42,734th
NERNereusMerel Storms215: DO 2-Heat 1[7]08:10,432nd
NERNereusMerel Storms111: DN 2-Final A [6]08:44,864th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMerel Storms034: DN 2-Final A [1]08:23,334th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Diandra van Duijn134: DN 2-Final A [4]08:29,702nd
NERNereus 2Diandra van Duijn134: DN 2-Heat 1[6]08:47,151st
NERNereusFemke Heijenk021: DEj 8+Final A [3]07:08,731st
NERNereusFemke Heijenk021: DEj 8+Heat 2[4]07:01,382nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Nereus/LagaBente van der Laan137: DB 4+Final A [5]09:08,911st
NERNereusSanne van den Bor017: DO 2-Heat 1[4]09:56,524th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Nereus/LagaBente van der Laan135: DB 4+Final A [4]08:07,272nd
NERNereusAnouk Prein030: DEj 8+Final A [4]07:18,152nd
NERNereusAnouk Prein030: DEj 8+Heat 2[4]07:17,351st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bente van der Laan134: DN 2-Final A [6]09:19,263rd
NERNereus 2Bente van der Laan134: DN 2-Heat 2[5]10:02,182nd
NERNereus 2Diandra van Duijn018: DN 1xHeat 2[6]09:55,874th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Final A [2]03:19,521st
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Semifinal 1[3]03:20,031st
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Quarterfinal 1[3]03:24,111st
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Time Trial 03:17,971st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Final A 07:14,621st
NERNereus/GyasBente van der Laan018: DN 4+Final A [4]08:49,633rd
NERNereusAnouk Prein021: DEj 8+Heat 2[4]07:44,261st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusDiandra van Duijn036: DO 4+Final A [4]08:01,883rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMirthe Kuenen010: D 4e divisie 8+Time Trial 30:14,13rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMirthe Kuenen069: DB 8+Time Trial 19:32,91st
NERNereusMirthe Kuenen063: DEj 8+Time Trial 21:19,32nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Anne Milou Dinaux025: DCL 8+Time Trial 30:41,423rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Amstel/JasonRosa Verheij150: M18 8+Final [4]07:36,135th
WILWillem III 2Diandra van Duijn147: M18 1xFinal 3[4]08:43,412nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Diandra van Duijn117: JW 1xFinal A [6]08:25,696th
WILWillem III 3Diandra van Duijn117: JW 1xRepechage 1[2]08:25,072nd
WILWillem III 3Diandra van Duijn117: JW 1xHeat 1[3]08:48,114th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen145: M18 2xFinal B [2]08:28,683rd
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen145: M18 2xHeat 3[3]08:46,626th
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen145: M18 2xHeat 1[3]08:23,704th
WILWillem III/AmstelEsther van Broekhuizen044: M18 4xFinal A [5]09:04,335th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Diandra van Duijn143: M18 1xFinal B [6]08:52,744th
WILWillem III 3Diandra van Duijn143: M18 1xSemifinal 3[7]09:01,684th
WILWillem III 2Julia Scholte033: M18 2xFinal 3[2]08:36,752nd
WILWillem III 3Diandra van Duijn143: M18 1xHeat 1[3]09:39,223rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen016: M18 4*Time Trial 32:42,674th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round D 19:10,74th
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round C 02:57,53rd
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round B 00:57,13rd
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*Round A 09:23,66th

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWille/Amst elMaaike Steenbergen127: M18 8+Final A [1]07:58,763rd
WILWillemIIIAdinda de Jong031: M18 4xFinal A [6]07:38,653rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Julia Scholte145: M18 2xFinal B 07:54,871st
WILWillemIIIAdinda de Jong044: M18 4xFinal A 07:35,555th
WILWillemIII 1Julia Scholte145: M18 2xHeat 108:38,014th

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Julia Scholte149: M18 2xFinal 1[3]08:00,561st
WILWillemIIIAdinda de Jong035: M18 4xFinal [6]07:51,432nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAdinda de Jong146: M18 4xFinal A [5]07:31,342nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAdinda de Jong014: M18 4 *Time Trial 32:46,025th

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2009 to 05 July 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmste/WilleJulia Scholte156: M16 8+Final A 07:34,993rd
WILWillemIIIEsther van Broekhuizen155: M16 4*Final A 08:01,093rd
WILWillemIII 1Diandra van Duijn039: M16 2xHeat 508:20,872nd

Koninklijke - Holland Beker

27 June 2009 to 28 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/MaritimeJulia Scholte127: M18 8+Final A [3]07:31,952nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 2Diandra van Duijn150: M16 2xFinal B [2]08:43,965th
WILWillemIII 2Diandra van Duijn150: M16 2xHeat 3[6]09:37,814th
WILWillemIII 1Esther van Broekhuizen038: M16 4*Final A [7]08:38,912nd
WILWillemIII 1Esther van Broekhuizen038: M16 4*Heat 2[4]08:58,083rd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Esther van Broekhuizen155: M16 4*Heat 107:57,832nd
WILWillemIII 1Diandra van Duijn153: M16 1xHeat 408:51,392nd
WILWillemIII 2Diandra van Duijn039: M16 2xHeat 408:50,251st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Esther van Broekhuizen147: M16 4*Final A [3]07:51,313rd
WILWillemIII 1Julia Scholte030: M16 2xFinal B [5]08:06,112nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Emma Huig015: M16 4*Time Trial 33:39,968th

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Emma Huig018: M16 4*Round D 21:14,18th
WILWillemIII 1Emma Huig018: M16 4*Round B 00:56,74th
WILWillemIII 1Emma Huig018: M16 4*Round A 09:28,45th

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Alma van der Weele034: M16 2xHeat 3[5]08:21,602nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAlma van der Weele152: M16 4*Heat 108:11,604th
WILWillemIII 1Diandra van Duijn036: M16 2xHeat 308:33,363rd

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIII 1Diandra van Duijn148: M16 2xHeat 3[4]09:30,013rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAlma van der Weele015: M16 4*Time Trial 34:16,307th

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillemIIIAlma van der Weele017: M16 4*Round D 20:27,010th
WILWillemIIIAlma van der Weele017: M16 4*Round B 01:04,910th
WILWillemIIIAlma van der Weele017: M16 4*Round A 09:48,512th