Diandra van Duijn

164 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Davids121: DE 8+ (NSK)Heat 2[2]06:57,135th
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:40,411st
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:52,871st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Davids136: WFm 8+Final A [5]06:40,403rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]03:17,491st
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[3]03:13,651st
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:14,481st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Floor Davids121: DE 8+Final A [3]06:38,583rd
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:35,462nd
NERNereusYumiko Van Diest020: DG 2-Heat 1[6]08:20,105th
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:48,642nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Davids124: DE 8+Final A [4]06:58,083rd
NERNereusMargriet van Toledo129: DB 4+Final A [7]08:06,786th
NERNereusMargriet van Toledo129: DB 4+Heat 2[4]07:52,533rd
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:36,892nd
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[8]06:39,551st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Davids127: DB 8+Final A [3]07:42,021st
NERNereusFloor Davids127: DB 8+Heat 2[4]07:23,151st
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:57,223rd
NERNereusFloor Davids024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:37,191st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Davids223: DB 8+Heat 2[2]07:02,793rd
NERNereusFloor Davids120: DEj 8+ (EJK)Final A [4]06:47,601st
NERNereusFloor Davids120: DEj 8+ (EJK)Heat 2[5]06:52,101st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFloor Davids005: Dames AchtHeat 3[4]07:08,313rd
TRITriton/NereusRianne Prins042: Jonge Dames VierHeat 2[5]08:18,895th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Kirsten Wielaard128: DSA 8+ (NSK)Final A [4]06:23,371st
NERNereus 1Kirsten Wielaard128: DSA 8+ (NSK)Heat 2[6]06:28,381st
NERNereus/ArgoMaureen van Bodegom132: DN 2xHeat 2[4]08:15,615th
NERNereusMartine van den Boomgaard020: DO 2-Final A [3]07:35,551st
NERNereusMalou Broekhuizen018: DSA 4- (NSK)Final A [3]06:48,594th
NERNereus/Gyas/SilViaVeronique Meester018: DSA 4- (NSK)Final A [6]06:40,811st
NERNereusMartine van den Boomgaard020: DO 2-Heat 3[4]07:38,401st
NERNereus 1Maureen van Bodegom021: DN 2xHeat 3[2]08:13,956th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusVeronique Meester125: DSA 2-Final A [4]07:32,561st
NERNereusMalou Broekhuizen129: DO 4-Final A [5]06:52,801st
NERNereusMalou Broekhuizen129: DO 4-Heat 1[5]06:57,921st
NERNereus 1Maureen van Bodegom132: DN 2xHeat 2[2]08:13,715th
NERNereusMaureen van Bodegom021: DN 2xFinal A [4]08:14,745th
NERNereus 1Emma Huig017: DSA 1xFinal A [5]08:12,323rd
NERNereusMalou Broekhuizen018: DSA 4-Final A [3]06:50,124th
NERNereus/Gyas/OrcaVeronique Meester018: DSA 4-Final A [6]06:42,802nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMaureen van Bodegom021: DN 2xFinal A [2]08:16,902nd
NERNereusMaureen van Bodegom133: DN 2xFinal A [3]08:15,603rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-Final A [2]07:13,631st
NERNereus/GyasVeronique Meester112: W 4-Heat 2[3]07:19,201st
NERNereusMalou Broekhuizen112: W 4-Heat 1[4]07:31,753rd
NERNereusMalou Broekhuizen048: WDev 4-Final A [1]07:29,461st
NERNereus/GyasVeronique Meester030: W 4-Final A [2]07:08,391st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]06:32,202nd
NERNereusMalou Broekhuizen129: DO 4-Final A [4]06:55,192nd
NERNereus/GyasVeronique Meester129: DO 4-Final A [6]06:40,781st
NERNereusBrigitte Radier132: DN 2xFinal A [4]08:21,214th
NERNereusVeronique Meester020: DO 2-Final A [2]07:41,081st
NERNereusBrigitte Radier021: DN 2xFinal A [2]08:23,973rd
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [2]07:09,643rd
NERNereus/GyasVeronique Meester018: DSA 4-Final A [4]06:55,381st
NERNereusVeronique Meester020: DO 2-Heat 2[6]07:45,281st
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:10,883rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen128: DSA 8+Final A [5]
NERNereusBrigitte Radier132: DN 2xFinal A [4]09:14,114th
NERNereusMalou Broekhuizen202: DSA 4-Semifinal 2[6]04:36,182nd
NERNereusMalou Broekhuizen202: DSA 4-Quarterfinal 4[6]04:30,691st
NERNereusBrigitte Radier021: DN 2xFinal A [2]08:27,813rd
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Final B [3]07:11,472nd
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-Heat 2[6]07:14,703rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+Final A [3]
NERNereusVeronique Meester207: DSA 2- (NK)Final A [6]08:09,073rd
NERNereusVeronique Meester207: DSA 2- (NK)Semifinal 2[4]08:37,282nd
NERNereusMalou Broekhuizen255: DDev 4- (DK)Time Trial 07:23,662nd
NERNereusVeronique Meester207: DSA 2- (NK)Time Trial 08:05,792nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMalou Broekhuizen015: DSA 4-Final A [3]08:01,441st
NERNereusMalou Broekhuizen026: DO 2-Final A [5]09:09,783rd
NERNereusVeronique Meester034: DN 2-Final A [3]08:36,101st
NERNereusMartine van den Boomgaard042: DB 4+Final A [3]08:11,101st
NERNereusMalou Broekhuizen015: DSA 4-Heat 1[3]07:25,971st
NERNereusMartine van den Boomgaard042: DB 4+Heat 1[2]07:42,571st