Jurriaan Jansen

356 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2- (NSK)Heat 2[3]07:46,924th
ORCOrca 1Carlijn Haringsma020: DO 2-Final A [6]07:45,673rd
ORCOrca 1Carlijn Haringsma020: DO 2-Heat 2[2]07:50,382nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2-Final A [3]07:53,802nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCarlijn Haringsma105: W 2-Final A [2]08:18,043rd
ORCOrcaCarlijn Haringsma008: BW 2-Final A [4]08:17,732nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCarlijn Haringsma125: DSA 2-Final A [4]07:46,754th
ORCOrca 3Kyra de Vries162: DSA 1xHeat 2[3]08:10,254th
ORCOrcaCarlijn Haringsma020: DO 2-Final A [4]07:51,542nd
ORCOrcaCarlijn Haringsma020: DO 2-Heat 2[5]07:49,272nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaKyra de Vries202: DSA 4-Final A [6]04:27,111st
ORCOrcaKyra de Vries202: DSA 4-Semifinal 1[6]04:26,511st
ORCOrcaKyra de Vries202: DSA 4-Quarterfinal 2[6]04:21,711st
ORCOrca 2Annemarie Bernhard017: DSA 1xFinal A [5]07:54,412nd
ORCOrca 2Annemarie Bernhard017: DSA 1xHeat 2[5]07:54,512nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Kyra de Vries207: DSA 2- (NK)Final A [5]08:05,681st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma207: DSA 2- (NK)Final B [7]08:26,484th
ORCOrca 2Carlijn Haringsma207: DSA 2- (NK)Semifinal 2[7]09:23,746th
ORCOrca 1Kyra de Vries207: DSA 2- (NK)Semifinal 1[6]08:59,572nd
ORCOrca 3 (SB)Daan Klomp201: SA 1x (NK)Semifinal 1[5]08:03,045th
ORCOrca 2Carlijn Haringsma207: DSA 2- (NK)Repechage [4]09:31,224th
ORCOrca 3 (SB)Daan Klomp201: SA 1x (NK)Quarterfinal 1[5]08:45,121st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma207: DSA 2- (NK)Time Trial 08:18,709th
ORCOrca 1Kyra de Vries207: DSA 2- (NK)Time Trial 08:12,575th
ORCOrca 3 (SB)Daan Klomp201: SA 1x (NK)Time Trial 07:35,816th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusBoris Daan112: B 8+Final A [1]06:08,375th
ORCOrca/NereusDaan Klomp102: SA 2xFinal A [4]06:24,321st
PROProteus 3Maaike Waaldijk133: DN 2xFinal A [6]08:22,026th
PROProteus 4Guusje Scheijen133: DN 2xFinal A [1]07:55,092nd
PROProteusCas van Mierlo116: LSA 8+ (NSK)Heat 1[4]06:15,044th
PROProteusGuusje Scheijen141: LDB 4*Heat 2[4]07:47,733rd
PROProteusBoris Daan112: B 8+Heat 1[4]06:15,163rd
PROProteus 1Noor Holland132: DN 2-Heat 2[4]08:43,064th
PROProteusMarjolein van Lierop135: DB 4+Heat 1[5]08:11,244th
PROProteus 1Liselotte Mulder133: DN 2xHeat 2[6]08:51,085th
PROProteus 4Guusje Scheijen133: DN 2xHeat 2[3]08:11,703rd
PROProteus 2Mieke Rikken133: DN 2xHeat 1[3]08:39,114th
PROProteus 3Maaike Waaldijk133: DN 2xHeat 1[4]08:32,643rd
PROProteusBoris Daan008: Ej 8+ (EJK)Final B [2]06:09,035th
PROProteusGuusje Scheijen027: LDEj 4* (EJK)Final B [3]07:36,224th
PROProteusCas van Mierlo016: LEj 8+ (EJK)Final A [3]06:03,974th
PROProteusNoor Holland024: DEj 8+ (EJK)Final B [1]06:59,766th
PROProteusBoris Daan008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[4]06:09,945th
PROProteusGuusje Scheijen027: LDEj 4* (EJK)Heat 2[5]07:37,065th
PROProteus 2Mieke Rikken021: DN 2xHeat 2[6]08:14,215th
PROProteusCas van Mierlo016: LEj 8+ (EJK)Heat 2[6]06:09,751st
PROProteusNoor Holland024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[3]07:20,096th
PROProteusLili Braam022: DN 4+Heat 1[5]08:14,134th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusCas van Mierlo134: LMFm 8+Final A [5]06:22,285th
ORCOrca/TritonKyra de Vries033: W 4-Final A [4]07:36,425th
ORCOrca/TritonKyra de Vries033: W 4-Heat 2[2]07:24,202nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusCas van Mierlo016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final B [2]03:14,271st
ORCOrcaDaan Klomp009: LSA 1xFinal A [2]07:50,811st
PROProteusCas van Mierlo016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:17,712nd
PROProteusCas van Mierlo016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]02:57,151st
ORCOrcaDaan Klomp009: LSA 1xHeat 2[1]07:23,601st
PROProteusCas van Mierlo016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:56,281st
PROProteusGuusje Scheijen027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:46,2010th
PROProteusBoris Daan008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:01,049th
PROProteus 1Noor Holland022: DN 4+Heat 3[2]08:02,354th
PROProteus 2Marjolein van Lierop022: DN 4+Heat 3[4]07:48,053rd
PROProteusBoris Daan112: B 8+Final B [1]06:17,851st
PROProteusGuusje Scheijen174: LDB 4*Final A [4]08:06,424th
PROProteus 2Marjolein van Lierop135: DB 4+Final A [3]07:59,063rd
ORCOrcaDaan Klomp171: LO 1xFinal A [1]07:35,921st
PROProteusBoris Daan112: B 8+Heat 2[4]06:27,683rd
PROProteusGuusje Scheijen174: LDB 4*Heat 2[4]07:55,962nd
PROProteus 1Noor Holland135: DB 4+Heat 2[3]08:22,993rd
PROProteus 2Marjolein van Lierop135: DB 4+Heat 2[2]07:50,551st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusBoris Daan112: B 8+Final B [4]06:12,592nd
ORCOrca/GyasTim Weerkamp101: SA 2-Final A [1]06:51,483rd
PROProteus 2Noor Holland136: DB 4+Final A [5]07:51,193rd
PROProteus 1Marjolein van Lierop136: DB 4+Final A [4]07:48,582nd
PROProteusCas van Mierlo124: LB 8+Final A [3]06:09,591st
PROProteusGuusje Scheijen142: LDB 4*Heat 2[5]07:43,254th
PROProteusBoris Daan112: B 8+Heat 3[2]06:15,223rd
PROProteusCas van Mierlo124: LB 8+Heat 2[4]06:12,991st
PROProteusCas van Mierlo016: LEj 8+Final B [4]06:11,402nd
PROProteusBoris Daan008: Ej 8+Final B [6]06:10,583rd
PROProteusGuusje Scheijen027: LDEj 4*Final B [4]07:36,342nd
ORCOrca/TritonKyra de Vries018: DSA 4- (NK)Final A [6]06:41,993rd
PROProteus 2Noor Holland022: DN 4+Final A [1]07:39,403rd
PROProteusCas van Mierlo016: LEj 8+Heat 3[6]06:11,683rd
PROProteusBoris Daan008: Ej 8+Heat 1[3]06:05,074th
PROProteusGuusje Scheijen027: LDEj 4*Heat 2[5]07:33,304th
PROProteus 1Marjolein van Lierop022: DN 4+Heat 1[2]07:46,244th
PROProteus 2Noor Holland022: DN 4+Heat 1[3]07:46,233rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Annemarie Bernhard125: DSA 1xFinal A [4]08:04,542nd
ORCOrca 1Daan Klomp161: O 1xFinal A [7]07:17,622nd
PROProteusLili Braam142: LDN 4*Final B [6]07:56,922nd
PROProteusBoris Daan112: B 8+Final B [7]06:22,325th
PROProteusCas van Mierlo124: LB 8+Final A [4]06:16,642nd
ORCOrcaDaan Klomp102: SA 2xFinal A [5]06:45,373rd
ORCOrca 2Annemarie Bernhard125: DSA 1xHeat 1[3]08:03,531st
PROProteusLili Braam142: LDN 4*Heat 1[5]07:53,565th
PROProteusBoris Daan112: B 8+Heat 3[5]06:15,744th
PROProteusCas van Mierlo124: LB 8+Heat 2[3]06:19,791st
ORCOrca/SkøllDaan Klomp003: SA 2xFinal A [6]07:43,222nd
PROProteusBoris Daan008: Ej 8+Final B [3]07:01,702nd
ORCOrcaDaan Klomp009: LSA 1xFinal A [6]08:28,451st
PROProteusLili Braam027: LDEj 4*Final B [7]08:45,994th
PROProteusLiselotte Mulder024: DEj 8+Final B [7]08:19,126th
ORCOrca/TritonKyra de Vries018: DSA 4-Final A [5]07:58,631st
PROProteusCas van Mierlo016: LEj 8+Heat 2[7]07:34,515th
PROProteusBoris Daan008: Ej 8+Heat 2[5]07:08,904th
PROProteusLili Braam027: LDEj 4*Heat 2[3]09:27,146th
PROProteusLiselotte Mulder024: DEj 8+Heat 1[5]07:52,384th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusBoris Daan112: B 8+Final B [5]06:15,831st
PROProteusCas van Mierlo124: LB 8+Final A [7]06:16,134th
PROProteusLili Braam170: LDB 4*Heat 2[5]08:05,665th
PROProteusBoris Daan112: B 8+Heat 1[6]06:21,523rd
PROProteusCas van Mierlo124: LB 8+Heat 1[4]06:31,363rd
PROProteus/OrcaCas van Mierlo016: LEj 8+Final A [4]06:28,823rd
PROProteusBoris Daan008: Ej 8+Final B [6]06:30,302nd
PROProteusLili Braam027: LDEj 4*Final B [2]08:16,136th
PROProteusGuusje Scheijen073: LDB 1xFinal B [6]09:07,263rd
PROProteus/OrcaCas van Mierlo016: LEj 8+Heat 2[3]06:19,001st
PROProteusBoris Daan008: Ej 8+Heat 1[4]06:15,063rd
PROProteusLili Braam027: LDEj 4*Heat 2[4]08:05,066th
PROProteusGuusje Scheijen073: LDB 1xHeat 1[5]09:21,734th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusBoris Daan041: Ej 8+ (EJK)Final A [3]06:23,606th
PROProteusCas van Mierlo042: LEj 8+ (EJK)Final A [5]06:19,412nd
ORCOrca (SB) (p2)Daan Klomp003: LSA 1x (NK)Final B [3]07:38,264th
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1x (NK)Final B [6]08:10,114th
PROProteusGuusje Scheijen044: LDEj 4* (EJK)Final B [2]08:00,584th
PROProteusBoris Daan041: Ej 8+ (EJK)Semifinal 2[3]06:10,943rd
PROProteusCas van Mierlo042: LEj 8+ (EJK)Semifinal 1[5]06:21,341st
PROProteusNoor Holland043: DEj 8+ (EJK)Repechage 1[3]07:36,874th
ORCOrca (SB) (p2)Daan Klomp003: LSA 1x (NK)Semifinal 2[5]07:54,756th
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1x (NK)Semifinal 2[7]08:56,526th
PROProteusGuusje Scheijen044: LDEj 4* (EJK)Repechage 2[7]08:35,735th
PROProteusBoris Daan041: Ej 8+ (EJK)Repechage 1[3]06:47,672nd
ORCOrca 2Kyra de Vries005: DSA 1x (NK)Repechage 4[3]09:04,334th
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1x (NK)Repechage 3[3]08:37,302nd
PROProteusCas van Mierlo042: LEj 8+ (EJK)Heat 3[5]06:52,611st
PROProteusBoris Daan041: Ej 8+ (EJK)Heat 2[6]06:55,044th
PROProteusNoor Holland043: DEj 8+ (EJK)Heat 2[5]07:40,674th
ORCOrca (SB) (p2)Daan Klomp003: LSA 1x (NK)Heat 3[4]07:52,621st
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1x (NK)Heat 3[7]08:54,545th
ORCOrca 2Kyra de Vries005: DSA 1x (NK)Heat 2[3]09:04,775th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRamon de Koning003: Lichte AchtFinal A [6]06:23,194th
PROProteusRamon de Koning003: Lichte AchtHeat 1[5]06:39,272nd
PROProteus/TritonNoor Holland004: Dames AchtHeat 3[1]07:27,565th
PROProteusGuusje Scheijen005: Lichte Dames VierHeat 1[1]08:04,224th
PROProteusBoris Daan002: Jonge AchtHeat 2[2]06:37,362nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusEdwin van Tongeren125: LB 8+Final A [3]06:21,715th
PROProteusTim de Bruijn172: HTal 8+Final A [3]06:35,673rd
PROProteus 1Jasper Sprokkereef112: B 4+Final A [7]06:55,564th
PROProteus 2Jasper Slimmens112: B 4+Final A [6]06:51,673rd
PROProteus 3Maarten de Jong111: B 1xHeat 1[7]08:34,905th
PROProteusTim de Bruijn172: HTal 8+Heat 3[5]06:36,382nd
PROProteusLili Braam171: DTal 8+Heat 2[2]07:47,585th
PROProteus 2Jasper Slimmens112: B 4+Heat 3[4]06:58,762nd
PROProteus 1Jasper Sprokkereef112: B 4+Heat 2[4]07:06,952nd
ORCOrcaSam Beenhakker011: LN 1xHeat 1[6]07:48,272nd
PROProteus 3Maarten de Jong004: N 1xHeat 2[2]08:43,536th
PROProteusEdwin van Tongeren014: LEj 8+Heat 2[4]06:21,915th
PROProteus 2Jasper Slimmens005: N 4+Heat 2[4]07:08,324th
PROProteus 1Jasper Sprokkereef005: N 4+Heat 1[3]06:57,133rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp018: BLM 1xFinal A [5]07:04,723rd
ORCOrcaDaan Klomp018: BLM 1xHeat 2[2]07:18,721st

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusEdwin van Tongeren124: LB 8+Final A [4]06:25,444th
PROProteusAbel Kappenburg111: B 4+Heat 1[4]07:05,443rd
PROProteus 2Jasper Sprokkereef005: N 4+Final A [6]06:58,784th
PROProteusEdwin van Tongeren014: LEj 8+Heat 1[5]06:28,424th
PROProteus 2Jasper Sprokkereef005: N 4+Heat 3[4]06:59,532nd
PROProteus 1Abel Kappenburg005: N 4+Heat 1[3]07:04,314th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusHans Limburg125: LB 8+Final A [2]06:32,006th
PROProteusJasper Sprokkereef113: B 8+Heat 1[4]06:26,564th
PROProteusHans Limburg125: LB 8+Heat 1[5]06:23,713rd
ORCOrcaRutger Bruil114: LSA 2-Heat 1[6]07:42,044th
PROProteusHans Limburg014: LEj 8+Heat 3[5]06:29,565th
PROProteusJasper Sprokkereef007: Ej 8+Heat 1[3]07:02,786th
ORCOrca 1Sam Beenhakker011: LN 1xHeat 2[5]08:40,755th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/OrcaHans Limburg124: LB 8+Final A [6]06:18,265th
PROProteusJasper Sprokkereef112: B 8+Heat 1[3]06:19,233rd
PROProteus/OrcaHans Limburg124: LB 8+Heat 2[4]06:20,082nd
PROProteus/OrcaHans Limburg014: LEj 8+ (EJK)Final B [3]06:17,783rd
PROProteus/OrcaHans Limburg014: LEj 8+ (EJK)Heat 2[3]06:22,804th
PROProteusJasper Sprokkereef007: Ej 8+ (EJK)Heat 2[3]06:25,376th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusHans Limburg014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [3]03:14,943rd
PROProteusHans Limburg014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:12,492nd
PROProteusHans Limburg014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:10,144th
PROProteusAbel Kappenburg007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:11,6215th
ORCOrca 2Daan Klomp182: LO 1xFinal A [3]07:20,561st
ORCOrca 1Daan Klomp180: O 1xFinal A [2]07:22,083rd
ORCOrca 1Sam Beenhakker182: LO 1xHeat 2[2]07:48,143rd
ORCOrca 2Daan Klomp182: LO 1xHeat 1[2]07:22,261st
PROProteusAbel Kappenburg112: B 8+Heat 2[2]06:24,643rd
ORCOrca 1Daan Klomp180: O 1xHeat 2[3]07:30,341st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaSam Beenhakker117: LO 1xHeat 1[6]08:03,114th
ORCOrcaSam Beenhakker008: LSA 1xHeat 1[3]08:56,914th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusHans Limburg102: LB 8+Heat 1[6]06:56,733rd
PROProteusAbel Kappenburg101: B 8+Heat 2[5]06:33,564th
ORCOrca 1Daan Klomp202: LSA 1xSemifinal 1[3]07:16,132nd
PROProteusHans Limburg002: LEj 8+Heat 3[5]07:18,474th
PROProteusAbel Kappenburg001: Ej 8+Heat 1[1]06:54,866th
ORCOrca 1Sam Beenhakker015: LN 1xHeat 3[3]08:47,264th
ORCOrca 1Daan Klomp202: LSA 1xHeat 1[3]07:57,331st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusHans Limburg003: Lichte AchtHeat 1[2]06:41,856th
PROProteusAbel Kappenburg002: Jonge AchtHeat 3[2]06:44,323rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusDaan Klomp003: O 2-Final A [3]07:20,704th
ORCOrca/ProteusDaan Klomp003: O 2-Heat 1[7]07:23,332nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusDaan Klomp115: LM 2xFinal A [5]06:28,034th
ORCOrca/ProteusDaan Klomp115: LM 2xHeat 1[5]06:36,782nd
ORCOrca/ProteusDaan Klomp030: LM 2x (Aegon NK)Final A [6]06:29,831st
ORCOrca/ProteusDaan Klomp030: LM 2x (Aegon NK)Heat 1[4]06:56,383rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Daan Klomp118: LO 1xFinal A [5]07:58,445th
ORCOrca/ProteusDaan Klomp102: SA 2xFinal A [3]06:52,151st
ORCOrca 2Daan Klomp118: LO 1xHeat 2[3]07:59,141st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusDaan Klomp103: SA 2xFinal A [4]07:28,721st
ORCOrcaDaan Klomp008: LSA 1xFinal A [2]08:22,501st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTim Donker172: HTal 8+Final 3[3]06:39,773rd
ORCOrcaChris Berendse120: LN 4-Heat 1[6]07:00,815th
ORCOrcaDaniel Godefrooij108: N 4-Heat 1[5]07:12,624th
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Final A [4]06:00,872nd
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Heat 2[6]06:07,611st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Final A [4]06:43,014th
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Heat 2[6]07:05,581st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis133: LMFm 8+Final A [1]06:11,092nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TORHidde Hofhuis014: LEj 8+Final A [5]06:25,872nd
ORCOrca/TORHidde Hofhuis014: LEj 8+Heat 1[5]06:25,261st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis116: LSA 8+Final A [5]06:17,281st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Final A [4]06:08,091st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Heat 1[5]06:12,551st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis104: SA 8+Final A [4]06:26,014th
ORCOrca 1Bart van Es111: B 1xHeat 2[2]08:11,564th
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Final A [2]03:02,251st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Semifinal 2[2]03:05,331st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Quarterfinal 4[2]03:02,931st
ORCOrcaHidde Hofhuis014: LEj 8+Time Trial 03:05,196th
ORCOrca 1Bart van Es004: N 1xHeat 2[4]08:04,433rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis016: LEj 8+ (EJK)Final A [6]06:15,493rd
ORCOrcaHidde Hofhuis016: LEj 8+ (EJK)Heat 1[7]06:19,062nd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis003: Lichte AchtFinal A [5]06:22,751st
ORCOrcaHidde Hofhuis003: Lichte AchtHeat 3[4]06:23,451st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis006: LH 4e divisie 8+Time Trial 26:26,833rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis009: LHEj8+Round D 16:27,32nd
ORCOrcaHidde Hofhuis009: LHEj8+Round C 02:12,61st
ORCOrcaHidde Hofhuis009: LHEj8+Round B 00:40,01st
ORCOrcaHidde Hofhuis009: LHEj8+Round A 08:00,21st

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHidde Hofhuis001: LEj 8+Time Trial 18:08,605th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPeter Hoek172: HTal 8+Final 3[5]06:37,771st
ORCOrca 1Oscar Dijksman119: LO 4+Heat 2[3]07:16,255th
ORCOrca 2Floris van Veldhoven119: LO 4+Heat 1[6]07:13,264th
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Final B [4]06:25,862nd
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Heat 2[3]06:18,724th

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman133: LMFm 8+Final A [4]06:21,156th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Final A [7]07:03,562nd
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Heat 2[7]07:20,493rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonOscar Dijksman124: LB 8+Final A [3]06:32,771st
ORCOrca/TritonOscar Dijksman124: LB 8+Heat 2[4]06:27,932nd
ORCOrca/TritonOscar Dijksman021: LEj 8+Final A [6]07:12,055th
ORCOrca/TritonOscar Dijksman021: LEj 8+Heat 1[3]06:43,332nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman124: LB 4+Final A [5]07:06,492nd
ORCOrca/TritonOscar Dijksman014: LEj 8+Final B [4]06:31,613rd
ORCOrca/TritonOscar Dijksman014: LEj 8+Heat 1[4]06:30,733rd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman125: LB 8+Final A 06:19,642nd
ORCOrcaOscar Dijksman125: LB 8+Heat 106:08,521st
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Final A 06:03,512nd
ORCOrcaOscar Dijksman014: LEj 8+Heat 206:10,521st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman122: LB 8+Final A [2]06:29,723rd
ORCOrcaOscar Dijksman122: LB 8+Heat 2[5]06:16,573rd
ORCOrcaOscar Dijksman017: LEj 8+Final A [6]06:51,225th
ORCOrcaOscar Dijksman017: LEj 8+Heat 2[4]06:34,882nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman003: Lichte AchtFinal A [5]06:33,353rd
ORCOrcaOscar Dijksman003: Lichte AchtHeat 2[5]06:38,712nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman006: LH 4e divisie 8+Time Trial 27:22,701st

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOscar Dijksman001: LEj 8+Time Trial 16:37,061st